Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
26. nov 2010

@oacka baby moj Palo bol uplne na nervy ked som ja fajcila,vecne sme sa hadali koli tomu,lebo on nefajci,ale nikedy fajcil,ale ked prestal,chcel to aj odo mna.no isto,prestanem ked chcem a stalo sa 😝 a tiez ked mi nasiel,len ich hodil do kozuba 😠 😠 😠 zabit malo 😀

bellablonde
26. nov 2010

ahojte kocky,
@ericica super sprava, hlavne, ze uz ste domka a vsetko doliecite 🙂 myslela som na vas ako to tam zvladate...
idem konecne kuk fotky zo vcera,
taka skoda, ze som nebola ☹
ale bala som sa, aby sme neprivliekli virus... totiz v skolke, kde chodi petko vypukla sarlachova angina
(proste nejaka mamicka doviedla vyhadzane evidentne chore dieta a tvrdila, ze mu nic nie je 😠 😠 )
petko a este jedno dievcatko napokon ten sarlach nedostali - jedini z celej skolky,
uz len dufam, ze pondelok nebude v skolke karantena pokracovat 😖

@lenuss84 kocky ti dobre poradili, kup nejaku kasicku a pekne po lyzickach sup do pusy
ja som doteraz davala petkovi umele mliecko, lebo z plnotucneho kravskeho mi zle kakal ... a to uz bude mat cochvila 3 roky!

@maxara s tym obrazom si zabila 😎 supeeeeer

ja tiez nenavidím cigarovy smrad,
a cigarety ako kedy, vadi mi, ked ide predo mnou fajciar a dym sa vlniiii az ku mne ... bleee

@katarina7777 @meruska @katty17 dodatocne VSETko naj ku vcerajsim meninam 🙂 dufam, ze som nezabudla na nejaku dalsiu katku 😕

kukate slavika?

katty17
26. nov 2010

@bellablonde - bela dakujem 😉

katty17
26. nov 2010

@bellablonde - nekukam slavika. ja sa prave chystam na kolaudaciu ku kamaratovi. 🙂 uspala som sandricku u maminy tak na chvilu idem vybehnut. dufam ze to kocky doma spolu pekne zvladnu. 🙂
ja nefajcim a nemozem chodit do zafajcenych priestorov. neviem dychat v prilis zafajcenom prostredi...

katty17
26. nov 2010

@maxara - peti, mne sa tvoj obraz paci pretoze si pouzila moju najoblubenejsiu farbu - oranzovu. ja by som si ho aj zavesila pekne do bytu 🙂 by nam to tam pekne spestrilo 😀

lela1809
26. nov 2010

ahojte kocky 😉 tak dnes sme uspesne ukoncili plavanie 😀 tie dni co plavame mi tak preletia...este ze nam posunuli dalsi kurz na 12tu...aspon este co to pospi poobede 🙂 co ste porabali dnes??
@maxara tak Ninus ako maluje 😀 😀 pekny komentar od tej kocky 😀 😀

bellablonde
26. nov 2010

@katty17 takze party? ja by som isla hned, kebyze je prilezitost... 🙂)) uzi si

lela1809
26. nov 2010

pozerali ste niekto tie 4svadby??? ja som to dnes konecne dopozerala cele a som zasla 😀 ta roztrzka...

katty17
26. nov 2010

@bellablonde - tak teraz som kukla na slavika. ja si nepomozem ale ja vazne nemusim tu podzamsku. prisli mi neskutocne traaaaaaaaapni... 😝

katty17
26. nov 2010

@lela1809 - chodis s malou laurou na plavanie? ako to prebieha? mala to ako zvlada? ja som tie styri svadby videla dnes rano. podla mna dost hrozne. ako to dopadlo? ktora vyhrala?

lela1809
26. nov 2010

@katty17 hej chodime 🙂 aj zrzulka 🙂 trva to cele 30min (20MIN JE ,,CVICENIE,, a 10min je taky oddych) ucime sa tam ,,signal,, na ktory si babatko zapamata sa nadychnut aby sme mohli ist pod vodu. a potom ideme do sauny...
myslim ze je to super...aj ked tie ceremonie s obliekanim a vyzliekanim nic moc... cele nam to trva cakom prask 2hodky...aj s tym ze jej dam papat 🙂
no ja som zasal ako ta druha tam kazdeho kritizovala a ona bola ,,najuzasnejsia,,
vyhrala ta chuda tmavovlasa...

bellablonde
26. nov 2010

ja "cakam" na smatanovu Nazivo spieva priserne falosne 😝 😀DD su aj lepsie spevacky ako ona
podzamska nastailovana ako zajo z playboya 😲
@lela1809 ja som to kuk na pol oka. Vsetky babeny zlate az na tu priseru veroniku. Akoze mat ju v rodine alebo za susedu...uplne dovi dopo. Zavistliva koza. 😠 😠
ale ta zuzka, co vyhrala, mala fakt suprovu svadbu

katarina7777
26. nov 2010

ahojte kamosky, uz asi 10-ty krat si pozeram fotky z nasho vcerajsieho stretka a spominam ako bolo super..... nedame hned repete? 😀

bellablonde
26. nov 2010

@katarina7777 dokedy sa zdrzis este na svk?

katarina7777
26. nov 2010

@bellablonde diky moc za gratulku, dufam ze petko nic v tej skolke nechyti

katarina7777
26. nov 2010

@bellablonde na dalsi tyzden sa budem vracat do ITA podla pocasia ale do stredy by som chcela zostat minimalne... pisem jak hotentot ale hadam si pochopila

bellablonde
26. nov 2010

@katarina7777 vsak je castejsie doma ako tam 😒 stale cosi - soplik, kasel, teraz kauza so sarlachom
ale tak aspon sa mu tam paci a nenechavam ho rano s placom, vzdy je vyskereny ako opica 😀

lela1809
26. nov 2010

@bellablonde hej ta sa aj mne pacila...a tu zensku mat fakt nablizku ma asi svihne...

sisull
26. nov 2010

@oacka mna sa pytas ci to stretko bude na trhoch? ja neviem.. daj blizsie info

oacka
26. nov 2010

@sisull nie všeobecne Košičaniek. Strasska je 15.12. v KE,tak vtedy by sme mohli dať zraz..

bellablonde
26. nov 2010

@lela1809 zase ta katka s 3mesacnym babetkom, co isla vcera posledna, bola tiez mega super... tu by som brala za susedu hned 😀
jej by som dopriala vyhrat
predsa len zuzka vyzerala byt vo vacsom baliku, ze by si tu svadobnu lod mohli dovolit aj sami zaplatit

lela1809
26. nov 2010

@bellablonde mne sa pacila jej svadba ako taka a ako clovek sa mi pacila ta posledna...mi prisla taka skromna a mila....

lela1809
26. nov 2010

😀 😀 😀 😀 tak a pojdem sa smiat na FARMAR HLADA ZENU 😀 😀 😀 dufam ze nezaspim ako obvykle...
som sa minule tak nasmiala na tej neviem ako sa vola s tym mobilom 😀

strasska
26. nov 2010

@oacka
@sisull
ja by som bola za trhy, aj ked to zavisi aj tak od deti, ked budu revat, tak niekde zasadneme. 😀

oacka
26. nov 2010

@bellablonde @lela1809 presne ako hovoríte,tá posledná kočka bola veľmi zlatá.... ale dnes to čo bolo? tá prsatá sa teda dnes vyfarbila! ani mne nebola tá Češka sympatická,ale postupne sa znormalizovala, nemala na ňu tak vybehnúť!

bellablonde
26. nov 2010

fakt skoro by som zabudla na farmara 😀 😀 😀 skoda, ze minule vypadla ta heeerecka s palicovymi nohami a sexi ofinkou 😀 😀 😀
idem prepnut, no a konecne dorazil mm z prace,
takze pekny vecer pred nami
papa zabky, uzivajte tiez 🙂

lela1809
26. nov 2010

@oacka aj ja sio myslim ze to trochu prehnala... je nieco mat svoj nazor ale toto mi prislo uz prehnane..

lela1809
26. nov 2010
sisull
26. nov 2010

@strasska
@oacka trhy su podla mna fajn, mam rada tu atmosferu 🙂 celkom rada by som sa k vam pridala..

meruska
26. nov 2010

@bellablonde vdaka 😉
@maxara krasny obraz, hned by som brala, by sa mi velmi hodil do obyvacky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre