Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
15. jún 2010

@tinka349 aj ja gratulujem 😉 uz si mozes uzivat tehotenstvo na plno 🙂

tinka349
15. jún 2010

@petrap001 no to hej, konecne som taka spokojna 😀 uz ziadne stresy...este muza skrotit a ten posledny mesiac snad bude faaayn

dugyna
15. jún 2010

@adelaine 🙂 jasne ja som vedela ze som este cosi zabudla napisat...len som nevela vylovit ze co...to niektore veci uz berem tak automaticky ze zabudnem.diky:)

tinka349
15. jún 2010

@petzi no ja si rada pobeham 😀

joj ale ma zacal boliet chrbaaaaaaaaaaaaaaat 😖 neviem sediet v jednej polohe ani minutu.....

inak vasi drobcovia su uz vsetci dole hlavickou? moja bola, ale asi pred 2 tyzdnami sa pretocila a mam ju sikmo cez cele brusko....vo stvrtok mam poradnu, a som zvedava co povie doki....

dugyna
15. jún 2010

@petzi jasne dam 🙂

petzi
15. jún 2010

@tinka349
Noooo, ja mam maleho uz dlho dole hlavickou,, on je uz pripraveny v plnej zbroji 😀

A pozrite co mi robi frajer jeden,uz 5ty den v kuse cvici....
Aj vam to deturence robia??

petzi
15. jún 2010

@dugyna
tak sa tesim 🙂

tinka349
15. jún 2010

@petzi no moja to robi tiez dost casto , sa presuva zboka nabok, hlavne vecer, ked ja chcem spat na boku 😀

adelaine
15. jún 2010

...ja mam maleho dolu hlavickou, a niekedy mam veru pocit, ze sa tam dole tlaci
coraz nizsie 😒 normalne to boli, ked sa tam dole hmyri...jednak mam pocit,
ze mi ide puknut mechur, boli a picha ma v krcku, a niekedy ma tlaci hlavickou tak,
ze neviem ci mi treba na velku, alebo cikat, alebo rodim 😖

adelaine
15. jún 2010

@petzi
aj mne robi take psie kusy s bruchom, to je asi jediny pohyb,
ktory krpci maju, inak by tam bola riadna nuda 😀
mna este kope do rebier napravo...aby toho pohybu
nemal nahodou malo 🙂

stanka33
15. jún 2010

Ahojte.....

juj baby tak ma ti nasi fubalisti vytocili, keby aspon hrali an prd, ale boli celkom dobri...

zajtra idem na poradnu na kramare som zvedava co mi povie dr. lebo ten moj mi nic nepovedal minule...
co sa tyka epi, radsej si ju zaplatte, ved si ju nemusite dat pichnut, ja som si dala, ale ked teraz to pojde rychlo tak si nedam.....
leninka take tricko co si kupila sme mali aj my minuly rok, super bolo....

noemarta
15. jún 2010

ahojte, po dlhsej dobe som sa ukazala, do teraz som vas docitavala.
hm, ja som mala dnes poradnu a do teraz bola mala pekne otocena dole hlavickou a a a dnes som mala sok, je dole ricinou.... 😒 a z nedele na pondelok som mala tazku noc straaasne moc sa hmyrila a to sa urcite vtedy otocila. a dnes extremne kope a hmyri sa. ale verim, ze sa este pekne otoci, ved ma na to este rovny mesiac. inac mame vsetko o.k. ani sa neotvaram, je mi v pohode, takze pohoda.
ako ty adelaine, odpocivas????

stanka33
15. jún 2010

takze zajtra je stretko, tesim.....kolko nas bude???

petzi
15. jún 2010

@adelaine, @tinka349-
no toto ja ani necitim, az ked je v tej polohe, tak mam tlak na rebra a pupok,
ale ked zacne kopat, to su teda riadne strely a je mu jedno kam trafi, tak len kvikam
ako prasiatko a jojkam a sem tam ma aj riadne postekli, aby bola zmena.Ale teda mece
sa ako keby ho nahanali...
Sranda kolko sily maju take male stvorenia, vsak??

adelaine
15. jún 2010

@noemarta jeeej, ahoj, naozaj si tu dlho nebola....
no to je sila, ze sa otocila, ved tam nema tolko miesta, mas nejaku sikulku vrtku 🙂 🙂
dakujem za opytanie, je mi fajn, nechcem to zakriknut....zajtra idem na obed
do poradne, som zvedava, co sa dozviem....
a stretko zajtra absolvujem podla toho, ako sa budem citit,
ked dlhsie chodim, tvrdne mi velmi brucho....ale chcela by som vas vidiet....

kto teda ide?
noemarta, ty ides?

noemarta
15. jún 2010

@adelaine chcela som ist, ale ja mam zajtra jedno stretnutie, a po dnesku som taka upachtena, ze uz chcem len odpocitavat, dnes som bola totiz v robote od rana do pol siestej, musela som ist spravit vyplaty, lebo moja zastupicka isla na skolenie. takze mam po dnesku doooost a hovorim, mala dnes extremne kopeeee.
takze keby ma niekto preniesol do eurovei a potom preniesol domov, hm... to by slo... hi hi
Davaj si na seba pozor, a neboj my to zvladneme, ved sme neni ziadne becka neeee!!!

zrzulka
15. jún 2010

babulky ja sa zajtra nestretnem. naozaj nechcem riskovat kedze mi je uz vselijako... Chcela som ist na tu prednasku o epidurale ale ani tam nejdem, ostanem radsej doma.... Budem rada ak zvladnem stvrtkovu poradnu sama ☹
ved prilezitosti na stretka bude hadam dost po porode krpcov....Bude leto tak verim ze sa nam podari stretnut aj castejsie...

A co je s Maxi, nejako neregistujem ani jeden dnesny prispevok od nej 😲 😲 😲 zeby nas vsetky predbehla???? 😀

noemarta
15. jún 2010

veru veru zrzulka, mas pravdu, netreba riskovat, na stretka bude prilezitosti az az, aj s nasimi deturencami.
este nas to chyti vsetky v eurovei a a a bude mat ludia soooook.... hi hi

zrzulka
15. jún 2010

@noemarta noe tak isto to citim aj ja keby ma tam niekto doniesol a odniesol tak by som nevahala a sla ale tym ze ja vlastne ani nejazdim autom tak neviem neviem ako by to dopadlo...energia chyyyyyba. Uz od soboty som nebola vonku... cakam uz len na den D....

zrzulka
15. jún 2010

@noemarta a tak ja uz som na rozpad, su tu medzi nami babulky co su este v 34tt. Tie zvladaju:O))))Vsak my sme este pred 2 tyzdnami absolvovali vikendove stretnutie decembrovciatok . sice uz tam som sa citila vselijako ale teraz je to o dost horsie....rano som mala take strasne krce ze som myslela ze uz hadam aj porodim 😒 Som zvedava na poradnu co nove....

noemarta
15. jún 2010

@zrzulka veru veru, netreba riskovat, uz sa radsej chystaj psychicky aj fyzicky na porod, lebo ty uz si predsa v 39tt a den D moze prist kedy kolvek !!
Ja sice este jazdim, fungujem akoze samostatne, ale obchody uz neznesiem, dlhsie prechadzky nehrozi....

noemarta
15. jún 2010

@zrzulka a vy neviete pohlavie dietata ? , ste nechceli vediet, ci sa vzdy babatko hambilo, hi hi???

zrzulka
15. jún 2010

Inak s tou epi aby ste nedopadli jak aj pri malej ze pridete neskoro do porodky a uz vam ju pichnut nebudu moct 😒 😒 😒 ja vlastne ani preto neuvazujem nad nou... ved kym tu epiduralku pichnu tak zena si urcitu davku bolesti aj tak uzije ci nie???? Alebo niekedy sa stava aj take ze kym zacne ucinkovat tak je uz babo vonku 😒

silvia.vesela
15. jún 2010

ahojte kocky
nešiel nam net, až teraz vecer nabehol! 😠 Snazila som sa Vas docitat, ale nemam sancu, tolko ste popisali!! 🙂
Zajtra idem na 10:30 na kontrolu a uvidim, co mi povie dr. v akom som stave, lebo take bolesti mam, ze uz som si myslela, ze rodim!
Zajtra na to stretko chcem velmi prist, len neviem, ci ma mm odvezie, lebo ma vela roboty... 😒

zrzulka
15. jún 2010

@noemarta vieme, budeme mat chlapceka... uz sa to potvrdilo 100krat hadam. To bude ine cislo ked uz teraz vsade ukazuje svoje gulky 😀

zrzulka
15. jún 2010

@noemarta obchody uz ani ja nie, hlavne ked si predstavim ze musim stat v rade tak to uz mi je na odpadnutie. to uz vobec neriskujem lebo ludia su vselijaki, malokto pusti dopredu....

zrzulka
15. jún 2010

Ako tak citam tak stretko je v ohrozeni.... skoda ze to nakoniec takto dopadlo.... ☹

noemarta
15. jún 2010

@zrzulka hm... s tou epi, uz to boli rozne debaty, ale ja som skor za ze bez nej.....
verim ze to zvladnem, a presne ako pises, kolko razy je uz neskoro, a urcite si pred tym tych bolesti uzijes az az...
a dalsia vec,ja som dost nachylna na bolest hlavy, a zevraj po epi, boli hlava doooost, takze aj toho sa dost obavam.

silvia.vesela
15. jún 2010

ozaj kočky a neviete ako dopadla rybaanka?? Už ma malickeho?

bellablonde
15. jún 2010

ahojte kocky,
tak aj ja prihodim svoju trosku dnesnych udalosti
so mnou je to tiez veru zo dna na den horsie ... este vladzem chodit, aj za malym behat, ale teda vecer mam dost a jedine po com tuzim je postel 🙂

@noemarta mne spravila fesanda to iste 🙂 cely cas je pekne dole hlavickou az na posledne 3 tyzdne kedy sa otocila a je KP... vo stvrtok mam poradnu, poslednykrat u mojho gyn, tak som zvedava ako je teraz otocena 🙂
baby, ja za ten svet neviem urcit aku moze mat polohu... zda sa mi, ze stale sa vytrca a kope nejako inak

@zrzulka veru zrzi, pekne oddychuj, ziadne nahanacky, musis zbierat sily

ja som sice mobilna, soferujem v pohode, ale na stretko nemozem dojst, lebo nemam kam dat maleho.
s nim sa to jednoducho neda 😒 iba co by som ho tam nahanala a zachranovala od urazov, padov, zacviknutia prstov, utopenia vo fontane a podobnych zazitkov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre