Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
16. jún 2010

@mirka285 - wow, tak to sa teda u Kafky rychlo rozbehlo, dufam, ze jej to rychlo prebehne...

@denisse - tak to si mala dost dlhy porod:(

alllexa
16. jún 2010

@stanka33 - coze, tak dlho?? to preco Ti to nejako neurychlili?

denisse
16. jún 2010

@alllexa a to nehovorim o tom, ze mi ho zacali pomalicky vyvolavat v pondelok rano, voda mi odtiekla v noci zo stredy na stvrtok a vo stvrtok vecer sa nela narodila ... 🙂
ale samozrejme som celu tu dobu nemala tie velke bolesti ... az na konci ...

lela1809
16. jún 2010

@nika23t magnezium sa nema brat? pretoze mne povedal ze ho mam uzivat nadalej.. a este mi predpisal dalsie balenie 😒

mirka285
16. jún 2010

Kafko akurat pisala ze sa nudi jak hovado,ze voda odtiekla ale vobec sa neotvara,ze tak sa aspon oholila a umyla si vlasy....tak som ju od vsetkych pozdravila ze aspon bude za peknu 😀

zrzulka
16. jún 2010

@stanka33 praveze mam :O(

Kafkovi drzime palceky... nakoniec jej ten datum 16.6 este aj vyjde .... 😀 Pozdravujeme !!!

silvia.vesela
16. jún 2010

@mirka285 to máš pravdu, aspon bude na sále kočka! 🙂
@lela1809 magnezium by sa nemalo brat od 36 tyzdna....ale ja ho tiez beriem, lebo mi posledne dni skakal tlak, tak mi dr. povedala, ze ho musim brat, ale od zajtra ho uz vysadim a uvidime.

zrzulka
16. jún 2010

@mirka285 a je s nou aj manzel? pustili ho?

alllexa
16. jún 2010

@mirka285 - 🙂 no tak aspon stihla vsetky veci... skoda, ze tam nema internet, by sme si s nou pisali...

maxara
16. jún 2010

Ahojte baby,
idem spat, som trosku sklamana a smutna z dnesneho "stretka"... totiz my s Lelou sme sa mohli stretnut aj v PK a nemuseli sme stat ako teliatka pol hodinu pri vchode do eurovei, no ale co uz.. a kedze som dnes tym padom uz len ufrflana zaba, nebudem vas zatazovat nejakymi mojimi vylevmi.. Aspon, ze Lela prisla a super sme pokecali, lebo asi by som sa rozplakala..
No a kedze som tu cely den tym padom nebola, tak ani neviem, co sa deje, okrem Kafka, s tou som volala, takze jej drzim palceky a nech vsetko dobre dopadne jej zelam.. A kedze mi nikto neda ani vediet, ze mame dalsie babatko a kedze za den sa napise priblizne 12 stran a ja to nemam sancu za tu pol hodku vecer prebehnut, tak prosim o zhovievavost, ze tabulka bude aktualna asi markizacky teletext.. ☹

mirka285
16. jún 2010

neviem ci tam je aj manzel to mi nepisala,pisala iba z su na porodnici dve...

maxara
16. jún 2010

@alllexa z predvcerajsich farmarov? jeden by sa dal pouzit, ale moc som ich nepocuvala, len pozerala, takze len na pohlad.. 😉

zrzulka
16. jún 2010

@alllexa a rodili v priamom prenose:O))))

alllexa
16. jún 2010

@maxara - mne bolo tiez luto, ze som nemohla prist, ale fakt som taka nakapata, len soplim a kycham, ze este by som vas nakazila:(

dugyna
16. jún 2010

@mirka285 jej a kedy jej dotiekla voda 🙂 sak doobeda bola este cela.. inak dnes rodila kamoska na kramaroch 🙂

stanka33
16. jún 2010

alexa takmer den ma nechali tak, vobec som sa neotvarala a potom mi dali na noc vyvolavacku tabletku nastali 5 min. bolesti ale nie kontrakcie ale dost bolestive, celu noc rano dali dalsiu ale islo to pomaly az na sale okolo pol 12 tej mi dali oxyt. a epi a potom to islo, o 2 sa narodil

mirka285
16. jún 2010

no pisala mi to az okolo siestej,takze asi az navecer..

dugyna
16. jún 2010

@maxara maxi to ma marzi ze ste boli len dve..ale nestiham s ucenim...takze mrzi ma..ale ja som ti aj tak pisala ze skor nie ako ano... ☹ tak pekne snicky a dobre sa vyspinkaj 😉

stanka33
16. jún 2010

ahoj dugy a ako dopadla a u koho nevies?

maxara
16. jún 2010

mne len bolo luto skor to, ze tato streda mi napr najmenej vyhovovala zo vsetkych dni, napriek tomu som si cas nasla a isla som a ked si predstavim, ze zo styroch kosicaniek pridu styri a z 15tich bratislavcaniek pridu 2 pezincanky.. akozeeee.. nula bodov.. som sklamana fakt.. len kvoli tomu, ze aka to musi asi byt pravdepodobnost vsak?
Inak Kafko mi vravela, ze v noci porodila aj Peta Polniska, akurat bola kafko prijata niekedy vtedy, ale nic viac nevie.. Teda ak to uz viete, tak nic, nestiham vas citat a najblizsich x dni som na vylete, a ked sa vratim, urcite nebudem mat ani jednu IP s udajmi o babatku, takze daslich 5 dni budem len citat 50 starn, co dovtedy napisete, tak budem rada, ked sem tuknem tesne asi pred mojim terminom..
Idem spat, zajtra skoro vstavam a dnes by som vam tu aj tak len pokazila naladu, tak dobru aj vam vsetkym..

adka1311
16. jún 2010

@maxara maxi - ani nevies ako mi je luto, ze som zaspala, normalne sa hanbim.....a potomked som sa spamatala bolo uz neskoro, lebo by som nestihla ani dojst do BA a uz vobec by som neprisla nacas po maleho...
Takze sa nielen tebe ale aj lele a Stanke ospravedlnujem .... 😒
Skoda, ze to stretko nakoniec nevyslo....

zrzulka
16. jún 2010

@maxara myslela som ze nakoniec ani ty nepojdes, tiez mi je to luto ja som sa ospravedlnila uz vcera ze nepridem lebo sa necitim najlepsie :O(((((( tak sa uz na nas nehnevaj ved mi ti to vynahradime po porode neboj :O))))Bude leto dame stretka castejsie a verim ze nie v komornom zlozeni.... 😒

miki060707
16. jún 2010

ahojte,

tak kafko to ma pomali aj za sebou, nie, inak mne po odtečení vody nenastupovali žiadne kontrakci a ani bolesti nič, ani otváranie, tak ma nechali tak a malá sa narodila sekciou na tretí den,...ale ako sa nesťažujem, síce neviem prečo so mnou nikto nerobil nič, sa báli pôrod vyvolať, či by som to zvládla a nakoniec mal v piatok primár "smenu" a ten mi spravil cisársky...

zrzulka
16. jún 2010

@miki060707 ty a to si mohla byt tak dlho bez vody 😒 ja by som bola na nervy z toho

miki060707
16. jún 2010

a baby aké meno dala petra polnišová malému??? neviete???

juuj maxi, to mi je luto, že si sa tam trepala a tam len jedna "júlovka" určite máš zlú náladu, ....

oacka
16. jún 2010

@miki060707 Simon

lela1809
16. jún 2010

@maxara ahoj ahoj 🙂 krasny vylet 🙂 uzite si to tam... a hlavne pekne pocasie 🙂

oacka
16. jún 2010

mne známa hovorila,že do 24 hodín od odtečenia vody, musí byť porod.....

miki060707
16. jún 2010

no ako ona odtekala a odtekala stále, tolko vlaožiek som tam minula, ale sestričky povedali, že čo tam bábu ostane, to mu bude stačiť......no ale v správe som si čítala, že "zakalená voda" a bohvie prečo nie.....ale malá mala desať bodov, takže problemy vôôbec neboli, jedine s dojčením, čo teraz chcem natom zapracovať...
a oni ako povedali, na dnes to nevidia, chodte sa najesť a potom v piatok, že nemám nič jesť.....už vedeli, že bude sekcia...

zrzulka
16. jún 2010

@miki060707 vola sa Simon

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre