Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
28. jan 2010

Mojalili to ste mali jeden svadobny darcek navyse 😀 😀 😀

stanka33
28. jan 2010

terina.. no ten prvy rok bude najhorsi aj ja sa toho bojim...ako to zvladneme....po roku bolo aj u nas s malym uz super...a kazdy hovori ze aspon sa spolu prehraju....tak uvidime

aj ja lubim zmrzku ale teraz neriskujem... a ja som v lete chodila na 2 krat denne mnammm...taku suprovsku banan v cokolade mavala tetuska....

rybanka dik za info esteze som nesla, lebo som chcela ist na 18 tu 😀

zrzulka
28. jan 2010

terina aj my gratulujeme. Dnes ma Sofi rocik???

Mojalili ani do race som nechodila, neviem odkial mi je povedomy.... Mozno z fakulty, kto vie?🙂))) Pred manzelom som mala priatela ktory bol silno veriaci az fanatik by som povedala, on mal vela viac kamosov co sa pripravovali za knazov....
A to cerstvo manzelka, nech vam to dllllllllllho vydrzi....

stanka33
28. jan 2010

inak ja frcim na cokolade,,ale obmedzujem teraz..mnam mam tam este dve ale dneska odolavam..

zrzulka aspon mas normalnu vahu 😀 😀 😀 na tebe to vidiet urcite nie je

katarina7777
28. jan 2010

Zrzulka prave som sa vykrucala po kupani v zrkadle a tiez uz nemam telo co byvalo, zo zadnej strany vsetko nejako "ovislo" a z prednej "narastlo"... no prsia minimalne o dve cisla... a brusko mavam vecer velike ... ale mali by sme si na to zvyknut, lebo v lete ked sa budeme gulat budeme spominat ake sme boli kocky v januari 🙂 🙂 🙂
Ta nestastna vaha v nasej kupelni ukazuje +3kg, ale citim sa na viac 😵

rybaanka
28. jan 2010

zrzulka no 7kg je dost, ale aj ja som tak priberala pri prvom, teraz akosik iba 2kg navyse, ale to bude asi tym, ze mi nechuti moc sladke, az na dnesnu vynimku, mala som totiz navstevu, tak som robila tvarohovy struhany kolac a strudlu a jasne, ze som si dala, sak som musela ochutnat, ci ich neotravim 😀 😝

stanka33
28. jan 2010

katarinka aj mne uz zacina vytrcat, aj prsie sa mi zvacsili, uz mam take ako ked som pred rokom kojila...

a ved potom kocky budeme zasa.....aj s babatkami.... 😀 😀 😀

stanka33
28. jan 2010

ja mam sotva kilo navyse a sladke teda srotujem...ale to ja vzdy 😝

mojalili
28. jan 2010

Zrzulka - tak rychlo som urobila album, lebo tu mi to asi zrusia svadobne fotky v nase baby albume, tak kto chce pozrite, tu je zopar fotiek🙂 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

Kocky, ja si taaaaaaaaak planujem, ako to dam dole tie kila, ako po prvej dcerke, len zabudam, ze vtedy som to dala dole hlavne trapenim,ale teraz mi to dufam nerozi🙂

Terina - gratulujem k rocku, tak to budes mat perne, jedno bude chciet riadne chodit a druhe budes musiet riadne vozit🙂)) 😉 ale to zvaldnes🙂

zrzulka
28. jan 2010

baby vsak pri vas budem mat kompexy z vahy 😀 od zajtra nezrem 😀 pri malej som pribrala za cele tehu + 11kg takze tych + 7 je sakra vela....Ale necitim sa byt nejaka velka, vsak ani brucho poriadne nemam. ze ci vahu nemame pokazenu 😀

zrzulka
28. jan 2010

Mojalili nadherny parik.... a mala bola rozkosna druzicka.....ta tvoja kyticka nema chybu .... Vacsinou ma kazdy ruze to je vzacnost mat nieco ine. ja som mala orchidej .... moje oblubene kvety. Aj teraz mi jedna kvitne....

zrzulka
28. jan 2010

... a este slnecnice a tulipany ... ja som chcela mat slnecnicovu kyticku.... Ale nakoniec som dostala orchidejo tulipano freziovu... 😀

mojalili
28. jan 2010

aj to mohla byt krasna kytica, co si mala ty. Mne sa pacia tiez tulipany, ale chcela som z konvaliniek, margaretky sa mi tiez pacia. Ale lalie som zvolila kvoli LILI, to znamena Lalia, tak odvtedy milujem lalie.
Zrzulka, s vahou si nerob starosti, ja som sice vela nepribrala v tehu teraz, ale predtym, tak som ako mala svinka🙂)) a kaslem na to, snad to potm zhodim nejako

katarina7777
28. jan 2010

Zrzulka podla tvojich fotiek mozem usudit ze konecne mas normalnu vahu... predtym si bola velmi tenucka... ved by tym nasim babetkam bola zima keby ich trosku neochranime slaninkou 😉

Inak ja sa teraz oblbujem tym ze v lete bude teplo a nebude mi tak chutit jest, cize na konci tehotenstva nebudem tolko priberat... asi je to hovadina, vsak? 😲

mojalili
28. jan 2010

🙂 🙂 😉 budem sa oblbovať s tebou🙂

zrzulka
28. jan 2010

Krasne a aka symbolika... dobre si si to vymyslela....
A mas pravu pri dvoch detoch nebude problem dostat sa spat na svoju vahu.... 😀 A tak ani sa nemusim dostavat uplne spat na svoju vahu....budem rada ked budem mat 50kg ako teraz🙂))

mojalili
28. jan 2010

50 kg som mala v 8.rocníku na ZŠ 😀 😀 😀

zrzulka
28. jan 2010

No to ma nenapadlo, pravda ze v lete chuti menej.... ale tesim sa na to ako nas manzel bude zasobovat melonami 😀 na nich budem zavislacit tak ako kazde leto 😀

katarina7777
28. jan 2010

Mojalili chvalim ta za vyber svadobnych siat... elegantne, jednoduche, krasna linia... take sa pacia aj mne... i ked na tych fotkach mas tazku konkurenciu 😉

zrzulka
28. jan 2010

No ja som 50 kg mala asi pred 5timi rokmi a vtedy som sa citila sqele.... Od tej doby sa na tu vahu neviem vysplhat.....Ale aj teraz sa citim fajn, aj prsa mam poriadne.... Som hovorila muzovi ze vsak nemusime platit drahu plastiku, staci ked budem obcas tehotna ..... 😀 sa to vrati vzdy naspat do "normalu"

wolfskinka
28. jan 2010

nieco na dobru noc a sladke sny .....

https://www.youtube.com/watch?v=Yb6xRz0ZhnE

a neslintajte moc 😀 😀 😀 😀 😀

katarina7777
28. jan 2010

Ja sa uz neviem dockat kedy budu jahody, marhule, broskyne .... mnam. I ked si kupujem kvoli krvi cucoriedky a cernice, ale ta chut to neni ono ked to cestuje pol sveta v chladnicke.

Moj problem bol v tom ze v nemocnici som asi tyzden nic poriadne nejedla, dost som schudla a tak som to musela dohnat... len som sa nejak rozozrala... teraz sa aspon snazim vecer namiesto taniera cestovin jest salaty - vitaminy mi prospeju a aspon nemavam v noci take hororove sny.

katarina7777
28. jan 2010

wolfskinka ja som si myslela ze tom videu budu nejake torty a pod 😀 😀 😀 aspon vidiet po com teraz tuzim najviac 😉

zrzulka
28. jan 2010

wolfskinka tak to si nas teraz dostala ja tiez ze nejaka zmrzka a tam "sladki" chlapci .... inak ak mam byt uprimna mne sa zrovna taketo typy nikdy nepacili. Asi som fakt cudna. ja lubim toho mojho pupkaca ktoreho by som nevymenila za 100 sladkych chlapcov s dokonaly imidzom.... mne by chybal ten pupek, vsak to jak vankusik mam 😀 A minule tak sedime a hovorim pocuvaj sak ty mas vacsie brucho jak ja. A on ze vsak sme tehotni..... 😀

zrzulka
28. jan 2010

kati ja som sa pri malej isla potrhat za slivkami.... aj minule som v Lidli kupila take este nezrele ale chutili mi .... vsak co mi teraz nechuti 🙂))

katarina7777
28. jan 2010

kocky zelam vam dobru noc...

dugyna
28. jan 2010

ahojte dievcata dnes osm sa sem skor nedostala mali sme navsetvu..moji stary rodicia boli u nas ..tak sme sa zakecali sa dobre sedelo..
vidim ze dnes ste toho dost popisali tak zajtra vas docitam bo som uz aj unavena
dakujem za podporu a ze tiez budete mysliet na moju kamaratku verim ze to moze..este pocakaju do zajtra pozajtra a ak liecba nezaberie budu robit cisarsky..takze na nus tale myslime a kazda ko sa prida urcite pomoze..
takze vam dakuejm za jej podporu 😔

a zajtra pokukam co ste pokecali a popisali dnes..prevladaju chlapcekovia 😉 tak snad aj nas bude xixi ale hlavne nech je zdravi

zrzulka..musis si kupit sneznych psov..aby si sa dostala do BA 😉
katarinka pekne sa liec a bude doma

sunnygirl
29. jan 2010

Ahojte dievčtá,
fúha vy ste sa pekne rozpísali 🙂
Mojalili, ty si vniesla tou peknou správou (že čakáš chlapčeka) veľa pozitívnej energie. Gratulujem 🙂

Nooo, teda ste sa pekne popriznávali k pitiu 😀 😀 😀 . Ale však je to v norme. Ja som tiež od vtedy ani hlt do úst a pivo nepijem. To pivko pijete nealko, alebo alko?

Tak ja strašne teším na reďkovku, jarnú cibuľku, šalátik, papriku ..... 😅 , Ja na jar furt smrdím, lebo tú cibuľku musím mať každý deň, keď je. Bóže, aj tie pomazánky inak chutia, šmirkas s jarnou cibuľkou a pažíťkou, hm........

takže zatiaľ tu máme chlapčenský január... 😉

Pozerám, že zo stredného Slovenska tu nikto nieje, západ Slovenska prevažuje 😅

Inak k tej viere:
Ja som sa k nej dostala tiež cez môjho mužíčka, ale ja zatiaľ nemám nič (ani krst, ani 1. sväté, ani birmovku), iba svadbu sme mali v kostole. No ja chcem svoje deti vychovávať v kresťanskom duchu. Možno raz to vo mne dozrie a všetko doženiem.

Zrzulka, ja som mala slnečnicovú kyticu, slnečnice vo vlasoch aj na svadobnom aute aj na svadobnom stole aj tortu,..... a to som mala svadbu v máji 2009 a už sa dali zohnať.

Tak Vám cez deň pajem pekné písanie 🙂

wolfskinka
29. jan 2010

sunny ja som zo stredneho slovenska ... zo ziliny

lucka_o
29. jan 2010

ja som z vychodu 🙂 Prešov
inak baby pouzivate nejaky krem proti striam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre