Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
29. jan 2010

čaute baby ale ste sa rozpísali teeda len čo je pravda 🙂
ja už mám ranajky za sebou ale ešte stále mabolí hrdlo a slanu vodu kloktat ani za svet...fuuuj 😝

neviete čo by dobre pomohlo?

a k tomu že k malému dieťatku vam pribudne dalšie? no mne tak že druhú som čakala štyri mesiace po pôrode tak je medzi nimi ročny rozdiel...bolo to na palicu ale onedlho si na to tak zvyknete že to budete zvládať lavou zadnou žiadny strach 😀

teraz majú 5a 6 rôčkov a už je to paráda neni su na mne závisle v septembri ide jedna do školy druhá do predškolskej a v júli sa mi toto tretie narodí ale vôbec si to neviem nejako predstaviť ale bude pohodka aspon nejaké vzrúšo akurát tých nocí sa dosť bojím že ked bude malé plakať ja som taký sedmospáč tak asi tých nocí sa bojím...

sunnygirl: no jarná cibulka je moja droga a celkovo jarná zeleninka a potom cez leto ovocie mnnnaam si mi chúťky teraz narobila 🙂

zrzulka no o tej plastike si ma rozosmiala no ja som mala také mini a teraz je to také nejako plne také fajn keby to tak chcelo aj ostať aspon pri mne....ináč ja som mala velmi vela mlieka na moje dvojky som nakojila a ešte som si odstriekala vždy jednu flašku....to tak do toho 4 -5 mesiaca a potom som začala pomaly prikrmovať kašičkami...

sunnygirl
29. jan 2010

no to verím, že som narobila chute s jarnou zeleninkou (ja moc na ovocie nie som, ale jahôdky a žltý melón, mňam), ale ako sa tak pozerám von oknom a vidím túúúúúú kopu snehi, tak jarná zeleninka ešte ďaleko 🙂

lenkaaninka
29. jan 2010

ja aj ovocie také broskyne a marhule šťavnaté z ladničky 😀
a šalátiky

dugyna
29. jan 2010

stanka a uz je druhe babetko na ceste 😉

wolfskinda neboj vsetko bude ok..len mysli len na to ze malinke je zdravucke..a vsetko bude ok..a ostatne myslinky posli prec. 😉

mne kava strasne vari..sa strasne vytesujem ked drahemu varim kavicku citim tu vonu 😉

sarai gratulujem k pohybom 🙂 ja este na ne cakam

denise mozno by si sa s malou mala o tom porozpravat ze ju lubis..a tak ale ze chces aby mala kamaratov a naucila sa nove veci a preto musi chodit do skolky ze vsetky deticky od takeho veku tam chodia..proste jej povedat pravdu..a podla mna kazde dieta ma take obdobie kedy mu akoby bolo smutno v skolke ona si zvykne neboj

zrzulka ale tehotenstvo sa rata aj tie dva tyzdne ked este nie si tehu..nie od dna oplodnenia..lebo aj to obdobie po ovulaciu a oplodnenie sa do toho rata..takze lekar to ratal spravne..nikde sa nerata tahu od dna oplodnenia..
miki neboj sa uvidis vsetko bude ok..mne brala tie testy v 15+1tt..a presne ked mate prve babetko zdrave..a v rodine nie su ziadne take ochorenia vse bude ok..

kafoditka
29. jan 2010

Ahojte kocky, no ja som od utorka PN a poctivo lezim ale uz ma mrle zeruuuuuuuuuuuuuuuu 😀
Tak aspon trochu upracem a potom zasa lezim. Ako to mam vydrzat este 2 tyzdne?? 😠
Internet je teraz moj verny kamarat, ale uz mam pocit, ze som presla vsetky stranky na svete..
Tak vam vsetkym prajem pekny dnik, davajte na seba pozor

dugyna
29. jan 2010

mojalili takze gratulujem k chlapcekovi 😉
yoda strasne som sa nasmiala na tom caji 😉 to bolo fakt dobre

katkaking..takze kati ty si jedna z tych vynimiek co otehoteneli pocas kojenia?ten zeleny caj si mozes dat raz za cas ale nie vela...a ak mas fakt tolko mlieka ze ti ntecie a musela by si ho odsavat tak daj este sem tam malej..

yoda aty pises aj na junovkach?aj ja tam chodim termin mam sice podla dr 9.7..ale podla mna to pojdeme este v juny..
zrzulka a sak podla kona mas termin myslim 10.7

dievcata dakuejm vsetkym co myslite na Mirku aj tie co poznate aj nepozante

dugyna
29. jan 2010

zrzulka a aj ja som taky placko a strasne citliva..a predtym som take nieco nepoznala teraz place pomaly pri kazdom filme 😉

dugyna
29. jan 2010

kafoditka aj ty chodis do junoviek?ja som tam len par dni ale &mirusku poznam z prvy krat tehotne..dakujem ze si dala info vsetkym dievacatm co na nu myslia..my sme mali vcera navstevu boli u nas do vecer babicka s dedkom..tak som nemohla..ale na Mirku myslim stale..

a niekto tu pisal ze ma svagrinu co sa narodila v 25TT a ma 25 vau tak tomu hovorim zazrak lebo v 84 ci 85 roku..sa tomu podla mna hovoril urcite zazrak..
a v densnej dobe 500g babetka preziavju uz bezne..no Mirkina malinka ma zatial asi okolo 300g..takze este musia vydrzat 😔

kafoditka
29. jan 2010

dugyna......... ja som mala povodny termin 2.7. ale posunul sa na 28.6., tak som uz ostala v julovkach 🙂

dugyna
29. jan 2010

juj dievcata konecne som docitala vcerajsok..

zrzulka ja som pribrala zatial 4kg..ale je to individualne od kazdej z nas a aj kazde tehu je ine..takze ziadne diety nedr..urcite ano..to vsetko zhodis ked budes kojit..odide to v mlieku
mojalili bola si strasne krasna 🙂

dugyna
29. jan 2010

no a k tomu alkoholu dalo som si asi 3krat 1dcl pivka po jedle..a inak teraz mam v chladnicke nealko..a raz asi necele deci vinka..

kafoditka..no mozno aj mne sa posunie..dr sice pocita ze 9.7. ale mne to vychadza na 5-6.7..podla vsetkych vzorcov ktorymi sa to da vypocitat..takze a aj kon tak pocita..a ja si myslim ze stihneme este jun 😉 takze asi tak

mas krasnu fotku inak v pase na koniku aj stymi kvietkami..velmi pekna naozaj 😉

katkaking
29. jan 2010

ahojte...
mojalili, krasne foto, aj z malinkej je nadherna princeznička... 😉

Inak ja som tiez zo stredného slovenska, z Novej Bani...tak sa pomaly aj stredoslováčky zozbierame...ale pochádzam pôvodom z Bratislavy...takze západniarky sú mi veeelmi blízke 😀 😀 😀

dugy, dakujem za odpoved...jednu z mala odpovedi...tiez som sa cudovala ze som otehotnela pocas kojenia, ale mam teraz okolo seba dost znamych, co sa im to tiez tak podarilo...tak neviem cim to bude. ale mne sa cyklus obnovil velmi skoro po pôrode, takze asi tym to bude.

Ja som toto tehu pribrala do 2 kg, co som rada, nech to ide co najpomalsie hore, ved ma je aj tak dost...prve tehu som pribrala 21 kg a dole som zatial dala len 15, takze tych 6 mam stale navyse...ale tiez si myslim ze kolotoc okolo dvoch deti mi pomôze. 😉

kafoditka
29. jan 2010

dugy... dakujem 😉 uz dlho sa odhodlavam k zalozeniu albumu, ale straaasne sa mi nechce zmensovat fotky 😉

janka256
29. jan 2010

ahojte kocky... 🙂 ja som uz doma z poradne taj sa velmi tesim vysledky tripple testov v poriadku aj tie na vyvojove vady oki ale dala som si urobit aj ultrazvuk nevedela som sa dockat a aj preto lebo som 2 dni necitila pohyby tak som sa bala ale malinke sa tam stale hybalo bolo vidno vsetko aj rucicky aj nozicky aj prsteky no super ale tak tie pohyby mozno aj preto lebo je o tyzden mensie vyzera na 16 PLUS 6 aj preto ze placentu mam vpredu a este nieco zatial vyzera na dievcatko este to neni na 100% ale gulky ani pipika dr. nevidela 😀 a o 3 tyzdne mam dalsiu poradnu tak sa snad uz ukaze v plnej krase 🙂 jeeeeeej a uz som v pole tehu pretoze ja pojdem urcite este v juni kedze to bude planovana sekcia tak asik v 38 tyzdni porodim teda ak budevsetko oki co dufam 🙂

dugyna
29. jan 2010

katkaking ako si to myslela ze za jednu z mala odpovedi ☹ ? inak ten cajik na zaludok si neskusala iny miesto zeleneho radsej nejaky pre tehu?kati a kde budes kojit tak neboj vsetky kilecka pojdu dole uvidis

lucka na strie je vraj dobre teda proti si natierat brusko detskym olejom 😉

janka gratulujem k vysledkom 😉 a v dievcatku tusim je tu prve v tejto teme

kafoditka a ako zmnsujes tie fotky..?

ericica
29. jan 2010

ahojte kocky...)mojalili bola si krasna nevesta a ta tvoja mala princezna no nema slov 😲 😲 😲 je uzasna 😵
ja som sa vydavala v juli 2006 a povedala som ze ak nebudem mat kyticu z fialovych tulipano tak sa nevydam 😀
a tulipany v lete to je trochu tazke ale slubili mi ze ich objednaju z holandska....
no tyzdne pred svadbou mi volali ze su hrozne horucavy a ze ich asi nedodaju....tak ja som sa rozrevala a manzel ich isiel zprdnut ze to co ma znamenat ked sme ich objednali dva mesiace pred svadbou a oni ich nedodaju 😲
tak isli pre ne nakoniec do nitry ale boli a kytica bola uuuzasna.....
mna uz vyse tyzdna nenormalne boli kostrc vzadu pri zadku vas nie??a pametam sa ze ja pri malej som to dlho citila 😕

stanka33
29. jan 2010

Ahojte...

to s tym otehotnenim pocas kojenia byva velmi pravdepodobne, hlavne ked este namas pravidelny cyklus alebo este nemas vobec menzes..tak nevies kedy mas ovulaciu...treba vtedy davat pozor 😀 😀, mna na to hned upozornl lekar, ked som prisla po sestonedeli na kontrolu 😀 😀 😀 , lenze ja som po porode nemala chut na sex vobec...takze to bola moja antikoncepcia 😀

inak ja mam iba necele kilo nahor, pri prvom som mala iba 8 naviac aj z toho mi ostai necele dve...ale to bolo kojenim..domov som dosla s povodnou vahou 50 kg dobre nie???
teraz to ide zatial tak isto ako vtedy uvidime ale bola by som rada keby to bolo tiez tak..jem normalne ked mi chuti sa najem poriadne, ked nie tak nie....a vecer tiez lahke:vitaminiky...lebo by sa mi vselico snivalo.....
teraz som splaskla dva taniere spagiet mnam

a co sa tyka tych poslednych mesiacov, nemusis ani vela jest aale priberat budes....voda sa nam bude zadrziavat a take meloniky a stavnate broskynky k tomu este napomozu....nevadi, ako pride tak aj odide nie????

stanka33
29. jan 2010

mojalili krasne fotky..malicka je zlatunka...aj ty samozrejme..

ja som sa vydavala v novembri takze som mala klasika kyticku smalinkych bielych ruzi so zelenym nadychom a goralkami v nej..obycajna ale pekna bola...

dugyna
29. jan 2010

stani mas pravdu s tym cyklom..ale su dr co povedia ze ked kojite nemusite pouzivat antikoncepciu lebo kojenie je antikoncepcia..
ja budem mat kyticu asi z bielich ruziciek 😉

lenkaaninka
29. jan 2010

u môjho gynekologa je v čakárni brutál velký plagát že kojenie nie je žiadna antika podla mna to pomože hlavne tým ženám ktoré si to myslia aj ja som si to pred piatimi rokmi myslela ale čo už... 🙂
mojalili gratulujem k chlapcekovi..

ja som mala na svadbe maličké čajové ružicky takú vysiacu kytičku z maliličkých bledožltých ružičiek a manža mi nechce do dna dnešného povedať čo ho stála lebo že by som ho zbila kolko penez na ňu dal 🙂

stanka33
29. jan 2010

no to su potom teda doktori nie??? 😀 😀

a kedy bude svatba??? po statniciach????

stanka33
29. jan 2010

lenkaa 😀 😀 😀 , ja som mala tiez asi take ale kyticu do gulata..som to nechala ne toho chlapa on sa vyznaaa..robi kytice aj pre rozne akcie..miss a take...

kafoditka
29. jan 2010

jej baby, ja som sa vydavala v auguste min. rok a uz mi to pripada ako pred sto rokmi 😀
Ale ste mi pripomenuli to pekne obdobie zhanania, vybavovania a nekonecnych rozhodovani 😉
Tiez som mala gulatu kyticku z ruzi..

stanka33
29. jan 2010

no ja v novembri 2007 tiez je to straaaaasne davno...........

katkaking
29. jan 2010

dugy, tam si mala dat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 lebo to bola pochvala pre teba... 😉 si mi jedna z mala napisala tvoj nazor na to ...takze krasne DAKUJEM!

ja som dostala kramy uz necelych 6 tyzdnov po porode a mala som uz pravidelny cyklus...len som si to zle vypocitala, tak teraz cakame druhe...ale sa veeeelmi tesim, aj preto, ze nemuim byt v robote, lebo sa tam vymenilo vedenie a je to tam o nervy, niektore kolegyne uz vyhodili a niektore skoncili na psycho praskoch...takze ja si uzivam naplno. 😀 😀 😀

ja som sa vydavala v septembri 2007...uz ani nepamatam ake to bolo, tak davno to je. Mala som krasnu kyticu z bielych orchidei,bielych lalii a doplnenu cervenymi ruzami. bola fakt ako z rozpravky...na moj vkus... 😵

miki060707
29. jan 2010

ahojte, tak ja som sa vydávala v novembri 2003, presnejšie 15, bolo to moje naj číslo 🙂 a kyticu som mala z ružičiek, bielo-modrá kombinácia
a dnes som dopadla zle, tie výsledku sú zlé, postihnutie je 1:130, takže ma hned objednal v pondelok na genetiku a tam mi povedie kedy na amnio, ale čo už máme robiť, život ide dalej......som celkom v poho, aj sa tomu čudujem, lebo teraz viem, čo ma čaká...
Na Mirku myslím aj ja, dúfam, že to bude ok, lebo jedna kamoška mi písala, že jedna z ich rodiny mala termín v apríli a na vianoce prišla o bábo, stáva sa všetko...
ja som zatial nepila alkohol, niejako mi nechutí, ale možno pohárik piva by neuškodil
inak dnes mi robil aj ultrazvuk, ako každý krát a bábo je ok, len tie výsledky sú zlé a tak som sa dobre povyprávala s doktorom, som tak s ním spokojná, že hned je človeku lepšie

miki060707
29. jan 2010

a mojalili, bola si ozaj náádhernááá nevesta, skusim aj ja dať niejako foto, to obdobie mám rada, som tam o dosť kilogramov chudšia, tak o 30

nina88
29. jan 2010

Ahojteee. 🙂 AFP mám v poriadku!!!!!!!!!! Hurááááááááá... 😀

miki060707
29. jan 2010

ja mam tuto pár fotiek uložených, je tam hlavne pár z atelieru, čo sme boli s malou, skusim pridať aj naše zo svadby, ale tie musim najprv oskenovať.....
nina, sa tešim, že to máš v poriadku, si ušetrila kopec nervov..

rybaanka
29. jan 2010

ahojte

juuuj svadba, tak to uz bolo daaavno 5.5.2007 a kyticka bola z bielych kaly 😎 😀
miki aj pri prvom si mala zle vysledky a mas zdravu kocku, neboj bude urcite zdrave - treba verit 😉 ozaj a pohlavie nebolo vidiet,ked ti robil ultrazvuk?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre