Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janka_michal
30. júl 2010

@mirka285 dakujem..no asi mas pravdu nebudem leniva a budem jej davat cicat aj v noci 🙂
@monline dakujem krasne..no veru je to asi tak lepsie ako pisete,nez ta flasa..som si to chcela trosku ulahcit 😅 no asi je lepsie takto..a mala no veru trosku ma vytrapila..ale keby to mam prezit znovu,ked uz viem co potom mam tak by som to prezila..je uzasna a nedala by som ju za nic..dnes uz nemam az take prsia ako vcera..neviem ci to bolo tym,ze som vcra mala prvy krat mlieko poriadne alebo tym z esom dnes moc nepila tekutin co mysis?

janka_michal
30. júl 2010

@sunnygirl gratulujem k babatku 🙂 vela zdravicka a mliecka anech poslucha maminu

zuzik1983
30. júl 2010

ahojte dievcata,@karinnka aj ja mam posledne 3 dni hroznu migrenu.dala som si paralen,to mi dali aj v nemocnici.ja som tehotenstvom nabrala 16 kilov a z toho 13 som nechala v nemocnici.ale ako som sa z nemocnice vratila domov,tak uz dole nejde ani gram ☹ a s tym jedlom to zaujma aj mna,tiez uz neviem,co by som jedla...

agika1982
30. júl 2010

@maxara z toho si nic nerob....dolezite je, ak sa ty citis lepsie.....mne to ide desne pomaly.....

mirka285
30. júl 2010

@maxara ja ked ta uvidim si to urcite vsimnem 😉

agika1982
30. júl 2010

@maxara praveze som dufala ze to pojde rychlejsie po porode, len nakoniec bola sekcia...dufala som ze necham aj desat v porodnici, nechala som sest...a teraz je mi az do placu ked si predstavim, kolko mam na sebe....no uvidime ci to este pojde dole..nevyhoda je aj to, ze nemozem kojit..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maxara
30. júl 2010

@mirka285 😀 to je jasne, ty si to vsimnes uz len z principu 😀 aby si ma potesila.. take kamosky treba, su velmi dolezite 😀

mojalili
30. júl 2010

@karinnka KArinka, mozes PAralen ak mas migrenu...paracetanolove tabletky mozes, nie acylpirin....

mojalili
30. júl 2010

@sunnygirl Ahoj Suny, gratulujem k Lenke, ako si na tom s rukami?

dugyna
30. júl 2010

@sunnygirl gratulujem sunny k Lenke a vela zdravicka prajem 😉

zrzulka
30. júl 2010

@sunnygirl gratulujem a kedy sa narodila? nejako som to ani nepostrehla ... pekne meno ste vybrali 😀 😀 😀

zrzulka
30. júl 2010

neviete niekto ci u ma bella sasku pri sebe????neozvala sa niekomu. vcera jej mali vyvolavat porod... tak dufam ze vsetko prebehlo tak ako malo 😉

ericica
30. júl 2010

@janka_michal, @sunnygirl gratulujem vam a zelam vela radosti s vasimi bambulkami......

petzi
30. júl 2010

Ahojte maminy, no musim uznat, ze mame velmi krasnu tabulecku uz, plno deticiek
zapisanych, no velmi sa s toho tesim.
Dnes je super den, malinky pekne spinka a papa, snad to neprekecnem.v noci potahoval
6 hodinovky, tak som odpocinuta, mohlo by to tak ostat, vstat len raz za noc je uzasne,.
Baby ako je to s ockovanim a kontrolami.My sme boli iba na kontrole po prepusteni s porodky
a potom o tyzden na kontrole s vahou a viac nam nekazali nic, len ortopeda o 6 tyzdnov. 😕 😨

duja
30. júl 2010

@lenkaaninka : veru jedna z poslednych..A este 5 dni po termine.. V nemecku je to tak, ze pokial do 10 dni nic tak potom budu porod vyvolavat..Tak dufajme, ze sa maly umudri a vyjde to skor :(..

maxara
30. júl 2010

@duja no duja drzim palce, aby sa umudril.. a potom na nas nezabudni a informuj.. nech ta doplnim do tabulecky 😉

duja
30. júl 2010

maxara : jasne maxi dakujeme krasne.Urcite sa ozvem a dodam udaje do nasej julovej tabulecky..Nech ju mame kompletnu, ked je taka krasna 🙂

petzi
30. júl 2010

@maxara maxi dakujeme 😉 si sikovna 🙂

maxara
30. júl 2010

baby vy lichotnicky 😀 😀 😀

meruska
30. júl 2010

@monline mne ho vazila lekarka na kontrole...a kedze nepriberal kazala mi odsavat a davat mu z flase aby som odsledovala do pondelka kolko stiahne... uvidime teda ako na tom sme

cigaretka5
30. júl 2010

caute divcata, tak som tu dlho nebola lebos om prezivala najtazsie chvile vo svojom zivote. Minuly piatok mi dokina oznamila ze jedne vysledok novorodenceksheo skreeningu nedopadol dobre. nevedela ale povedat ze ktory. Tak som sa upokojovala......... v pondelok sme s malo nabehli do ambulancei a ona na mna uplne milo a kludnbe, ze nejasny je vysledok na cysticku fibrozu----------- nedychala som nezila nevedela som ako som sa dostala s malou a mm domov. Doma peklo az do dnes, malu sme stale sledovali nastudovli si vsetky priznaky tejto choroby a vzdy sme s mm jeden druheho utesovali ze ani jeden priznak nema a ze je vsetko iba plany poplach...............obidvaja sme ju tajne olizovli- tieto deti su vraj extremne slane- asi sme u nej vybudovali panicky strach, kedze revat zacnr vzdy jed ma vidi ako sa k nej blizim s jazykom von🙂
no dnesok bol asi najhorsi na obed sme mali volat dokine, nespala som poriadne furt som sa budila , volalal som jej o 12 este nic nevedela ,ked som po 10 minut videla na displeji jej cislo, neviete si predstavit co som zazivala , mala som strach zdvihnut a vypocut si nieco co z´meni nas zivot od zakladov. DOkina mi oznamila tu najkrajsiu vec, Moja dcerka CF nema. Baby nikomu nezelam prezit to co mi, tieto posledne dni som pochopila co prezivcaju rodicia vsetkych postihnutych a chorych deticiek a maju moj velky obdiv. Klobuk dolu pred vami vsetkymi Jedno som pochopila ze si treba uzit kazdy jedene moment v zivote s nasimi uzasnymji detmi manzelmni priatelmi rdinov..............
ps sorry za preklepy pisem po tme kedze moje najvacsie pokladiky mm a dcerka tu spia vedla mna , viem ze chcem byt co najviac s nimi

maxara
30. júl 2010

@cigaretka5 uff cigi, to je strasne a zaroven paradne.. veru, nie je vacsieho daru, ako zdrave, krasne dietatko..

cigaretka5
30. júl 2010

ked som bola pubertiacka a maldsia mi veta " len nech jeto zdrave pripadala hlupa" a teraz ..................je to zazrak

oacka
30. júl 2010

@agika1982 ja kojím a nechudnem... sunny, gratulujem k Lenke! takže tých 80% nesklamalo! 😀 😀 dúfam,že malá je poslušnučká a papá a kaká a spinká. 🙂

oacka
30. júl 2010

@cigaretka5 dnes som na teba myslela,že kde si tak dlho a ako ti malá priberá. stále keď moju vážim,si na teba spomeniem... je to krásne, že vám to tak skvele dopadlo. nechcem si tie nervy ani predstavovať....

stanka33
30. júl 2010

Ahojte...
@cigaretka5 to je mi luto co si musela zazit, halvne ze malicka je zdrava....
@sunnygirl gratulujem k malickej nech ste zdravucke....
inak mala mi cele poobede prespi iba sa zobudi napapka sa hodku je hore popozera sa potancuje si a zaspinka, kojenie som zredukovala na 15 min, a potom si potiahne chvilku a zaspi...
inak ja tiez neviem co jest, a hlavne ake polievky si mam varit,
a ja mam furt tie 2 kg hore co mi ani nevadi len keby sa tie blbe panvove kosti stiahli aby som mohla obliect veci...

cigaretka5
30. júl 2010

@oacka no teraz sme tyzden nevazili- asi si vies predstavit preco ale dnes zaciname zasa pred a po kojeni . Vecer mi ale mlieko tecie uz len ked si spomeniem............... no ale po moeje skusenosti som pochopila ze ci kojit budem alebo nie kazdy jeden momentik s malou si uzivam a aj krmenie z flasky ma svoje caro- hlavne v noci ked zarobenu flasku hodim tatinkovi 🙂
😎

oacka
30. júl 2010

@cigaretka5 tak to ti verím! 😀 😀 😀

maxara
30. júl 2010

@cigaretka5 ty kojis a aj dokrmujes? alebo ako?

Inak ked sme pri tom obliekani, ja obleciem nohavice, co som ani pred tehu nejaky cas neobliekla.. resp mi boli nepohodlne, take uzke.. 🙂 sa tesim.. snad mi to vydrzi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre