Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
1. sep 2010

@bambola je to fakt prehnane drahe aj mne sa zda 😒 😒 😒 a zober si ze my platime az 2 detom takze fakt super ale co.... budu vianoce tak povieme nasim nech aj oni nieco prispeju, miska bude mat meninky ... naco zase kadejake haraburdy pokupit, oblecka maju obaja dost tak ked chcu tak radsej nech daju eurace na plavanie ci pohybovku...

zrzulka
1. sep 2010

@maxara maxi v pk je len moko zatim ale mas aj v ivanke zubrienku ci v aquatermali senec robia kurzy... len nam je to nanic ked ja nejazdim takze jedine s muzom cez vikendy mozeme niekam ist. este sa robia aj dovolenky s rybickou (to robi alva) Tak mozno pojdeme tam s detmi i ked je to teda hodne drahe. To radsej k moru pojdeme v lete...
Tu pokukuckuj :
http://rybicka.sk/plavanie-deti-na-slovensku/

zrzulka
1. sep 2010

ja vyskusam najprv s tou instruktorkou vo vani a od 4 mesiacov by sme skusili potom bazen. uvidim ked k nam pride ze sa s nou poradim co a ako.... inak fakt celkom fajn napad s tym vanovym kupanim... to mozem potom praktizovat vlastne kazdy den ked ma nauci

mirka285
1. sep 2010

@maxara no uz som tu,davala som do poriadku malu,uz je okupkana a spinka...Gabkovi som kupila taku tenku budu,dufam ze sem nechodi snorit co piseme a nepokazi si prekvapko..peti a pojdu baby zarovno s nami,alebo kto este potvrdil ucast?upeciem aspon niaku bublaninu,mam tam ovocie zo zahradu,oki?jaj a pancusky som kupila tu na bazariku takze mi uz netreba,a dnes som zistila ze aj v Nexte maju..

katarina7777
1. sep 2010

@maxara skoda ze to stretko je tak neskoro, ja sa musim vratit do talianska skorej lebo 23 ideme na ockovanie...

Dneska poobede sme boli malemu pre pas a kedze policajti su az v Jesole pri mori potom sme sa trosku poprechadzali pri plazi.... tento rok som este more nevidela 😒 a samozrejme sme behli aj do obchodov a oplieskali eurace 😉

mirka285
1. sep 2010

a moja Lindusa uz tiez zdvihne hlavicku 🙂

zrzulka
1. sep 2010

@mirka285 jeeeeeeej sikulka, my vobec nedvihame hlavu... na par sekund nadvihne ale to fakt len nadvihne a hned da nabok na podlozku....

bambola
1. sep 2010

@zrzulka no pekne drahe su vsetky tie kurzy 😖

merikac
1. sep 2010

@zrzulka tak, aj my uz spime,,ja som sa bola prekvapena, zase, ze vy sa uz nahlas smejete, my sme starsi a mala sa mi zasmiala nahlas estelen vcera 1x...taky uzasny hlasok vydala zo seba a ja neviem co mi je, ci je to tym vekom , ci cim,,ja som sa pri tom zas rozrevala, ze ako sa krasne nahlas smeje,,pri malom som taketo trable nemala,,citim sa ako truba urevana 😀

merikac
1. sep 2010

@mirka285 suprovi ste,,,ja sa stale neviem na tu tvoju lindusku vinadivat,,ta sa tak zmenila,,, 😵 😵

zrzulka
1. sep 2010

@bambola tak to teda su... my by sme chceli aspon jeden absolvovat s obomi a potom individualne chodit na plavaren ked uz budeme vediet co a ako....nase deti su vodne zivly ... obe vodu miluju... hlavne dcera ta by mohla vo vode aj byvat... ja jej pomaly kazdy den napustam vanu nech sa vycachta

@merikac zacal vcera ale to som si este nebola ista ci je to smiech a dnes ked bol v lehatku tak cosi klabosil a rehlil sa asi 10 minut... podareny bol... ale tiez len obcas sa nahlas zasmeje. usmieva sa casto ale zvuky vydava len v lehatku alebo ked ho prebalujem tak kecame spolu a obcas v posteli ked sa blaznime....

zrzulka
1. sep 2010

@merikac inak ja maleho tiez celkom inak prezivam... som ovela kludnejsia, nevystresovana... konecne som prisla materstvu na chut a myslim ze aj maly to pozitivne vnima... je to spokojne babetko... pride mi ze je taky stastny a spokojnucky ked viem presne co mu je....bodaj by nie ked je furt pri nas... on vyslovene vyzaduje spolocnost

mirka285
1. sep 2010

@merikac ty si ako ja,mna tiez rozcitlivie kazdy Lindin pokrok,ja sa pomaly rozpacem ked ju vidim vypustat slinky 😀 zeby to bolo fakt vekom?
@zrzulka ona tiez dlho nevydrzi,ale zlepsuje sa kazdym dnom...

stanka33
1. sep 2010

Ahojte....
dlho som vas necitala, nejako sa mi vecer nechcelo, sem tam sukromnu som pozrela.....
nove nemame v podstate nic, v sobotu sme mali krstiny, Lilianka pekne papa a rastie, uz mame 5kg a 59cm ... .preberate plavanie..my ideme teraz na kurz s Jurkom a potom hadam aaj s LIliankou niekedy na jar...chodime do snopu na zahradnicku tam to robia cez vikendy...kedze nesoferujem tak mozem tam...

@mirka285 Linduska je zlata tusim ma zajtra meniny tak vsetko naj jej prajem ak by som zajtra sen neskocila
aj moj mm si dneska kupil bundu v eurovei 😀 😀 😀
dneska LILI prespala cely den a teraz buntosi...uz od 18 tej je hore...dufam ze do polnoci zaspi 😖

zrzulka
1. sep 2010

......baby ale asi fakt vekom a mozno aj tym ze su to nase posledne deti... ci???? ja by som ho niekedy ked nieco take urobi od lasky zozrala 😀 😀 😀 cmukam ho cely den jak blazon

mirka285
1. sep 2010

@stanka33 dakujeme 🙂 ja ju tiez stale cmukam,obcas si aj poviem ze uz jej urcite idem n nervy 😀

stanka33
1. sep 2010

@zrzulka ja to tiez teraz inak beriem, ziaden stres a mala je dobrunka tak siju uzivam...horsie s nasim prvorodenym ten uz ma taky rozum normalne nechapem a v podvedomi aj tak ziarli na malu...
baby mate niekdo satku Liliputi, neviem ci si mam kupit ti alebo nejaky nosic...chcem ju skor na von lebo mala moc neche byt v kociku aby som ju mohla pouyivat aj ked bude chladnejsie

monline
1. sep 2010

@mirka285 ako vyrástla Linduška, šikovná je..a zajtra má meniny, tak gratulujem 🙂
ja tiež celkom inak prežívam materstvo ako pri Nike..tiež som precitlivelá a bozkávam straaašne veľa..užívam si malého, som z neho celkom namäkko

stanka33
1. sep 2010
stanka33
1. sep 2010

tu su moje zlaticka....

mirka285
1. sep 2010

@monline dakujeme...zato Tomas mi pekne zere nervy...drzy je jak plostica,a bavi sa so mnouako keby som bola jeho kamaratka..strasne s nim plieska puberta,niekedy ho mam chut preplieskat ja...

mirka285
1. sep 2010

@stanka33 aky su chutni spolu,a lili je uz tiez pekne velka...

kafoditka
1. sep 2010

@mirka285 jeeek miri, vy mate u peti zurku v piatok? joooj, vecna skoda.. ja trcim doma kde je pekna kosa a stale prsi 😠

stanka33
1. sep 2010

@mirka285 mne Jurko tiez pije nervy a to ma este len 2 roky 😀 ☹

mirka285
1. sep 2010

@kafoditka no veru ideme,ma byt fajn pocko,tam u vas hore musi byt dobra kosa ☹ my dame stretko ked dojdes 🙂
@stanka33 no to ti verim,chlapi su to,ja dufam ze Linda bude take mile dievcatko 🙂

bambola
1. sep 2010

@zrzulka no nasa mala je tiez z vody uplne hotova 😵 ta bude po mne, aj ja som ako decko bola v bazene az do rozmocenia a omodrenia pier 😀 jeden kurz by som tiez chcela absolvovat len potom na verejnej plavarni je voda studensia, potom by som tiez potrebovala s nou chodit niekam kde ma ta voda aspon tych 33 stupnov ked bude taka malicka

kafoditka
1. sep 2010

@mirka285 a aka bude zostava?? 😉

stanka33
1. sep 2010

@mirka285 no to dufam aj ja...

mirka285
1. sep 2010

@kafoditka tak to neviem presne este,necham sa prekvapit 🙂

ericica
1. sep 2010

@mirka285 ak by som tu zajtra nebola tak aj my zelame linduske vsetko najlepsie k meninam....a zajtra maju meniny aj rebecy tak aj vam @tinka349 zelame malinkej vsetko naj,.naj. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre