Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
9. feb 2010

tutifruti gratulujem
kafoditka gratulujem 😉 kocky dufam ze nejakeho chlapceka ste este nechali aj pre nas 😉

stanka ja som minuly rok dostala na vianoce nausnice a tento rok k nim nahrdelnik..swarowsky 😉

dugyna
9. feb 2010

stani samozrejme od mojho draheho na vianoce 😉

dugyna
9. feb 2010

stanka 27.2. kytica biele ruze a k tomu tak bledulinkoruzove kvetonky ale zabudla som ich meno a cena max o 45eur..mozno aj menej a uz z pierkom 🙂 😉tak sa tesime

zrzulka ja budem latkovat urcite mam uz nakupene aj plienocly kukni v albume..rozmyslam ze by som tam aj zajtra isla na tu prezentaciu 😉

stanka33
9. feb 2010

dugi ja mam snubny prsten a nausnice..akytica bude urcite pekna aj dobru cenu mate...
a v kazdej nemocnici je daco....a tie vselijake veci na Antolskej...je to najvacsia porodnica, vela porodov, vselico sa tam postava to musime nechat, niekedy to ani ten najlepsi doktor nemoze ovplyvnit...

dugyna
9. feb 2010

maxara..neznamena ze mlady lekar je neskuseny..ale sak nehadam sa ak mali taku skusenost..ja pocuvam aj take aj take na vsetky porodnice....mne sa ruzinov nepaci..ze jedno wc a sprcha na cele oddelenie..a mlady lekari su aj tam..a kramare..hm celkoho nemusim..aj ked ja nemam rada ziadnu nemocnicu..takze ..uvidim co povie teraz kamoska..v lete sme sa s drahym bavili nahdou s jednym parom..absolutne ich nepozname rodili na antolske nemali zazmluvnene a bola velmi spokojna....a poznam aj jednu dr. co tam rodila a tiez spokojna

zrzulka
9. feb 2010

Sranda ze ja som pocula na Kramare dost zleho :(((( To je fakt takto tazko hodnotit. Kiez by kazda z nas nech si vyberie ktorukolvek porodnicu mala stastie na "normalnych" lekarov aj ostatni personal... Aby ani jedna z nas nemala traumu ale len prijemne spomienky... kazda jedna zena si to zasluzi si myslim. Dostojny porod a kazde jedno dieta si zasluzi dostojny prichod na tento svet....ono je to cele o ludoch.... kazdy ma obcas den blbec, nemusi mat naladu... avsak si myslim ze lekar ked si povolenie lekara zvoli mal by sa k tomu aj patricne postavit.... nikto ho predsa k tomu nenuti.... preco by si to mali zliznut prave zeny v tom najcitlivejsom obdobi ich zivota?

stanka33
9. feb 2010

Zrzi pekne si to napisala... 🙂

mirka285
9. feb 2010

veru baby aj podla mna je to individualne,mne by sa pacilo hocikde keby som mala lahucky nekomplikovany porod 🙂

strasska
9. feb 2010

ivkafu: Kosicanky tu su, je nas par, aj ked hanba, mi napada teraz iba oacka.

Inak oacka: ja som taka nedoverciva pri kupe cez net, teda aspon na seba, bo ja mam taku nekonfekcnu velkost... ale prosim hod mi link na tie nohavice do ip

a kebyze sa streneme niekde v KE, tak do mna drgni, ze by som si osahala tie nohavky 😀 😀 😀

strasska
9. feb 2010

a este som si spomenula na karinnku, zajacik a myslim, ze aj terryna, ale to si nie som ista

radulka77
9. feb 2010

ahojte, zrzi, svätá pravda s tými doktormi 😉
ja som mala šťastie aj na nemocnicu aj na pôrodníka aj na sestričky, resp. som počula veľmi málo zlých názorov na celú nemocnicu kde som rodila dcérku (Zvolen), takže istotne tam pôjdem aj s druhým.. aj napriek tomu, že tu v BB máme väčšiu nemocnicu pôrodnica je v zúfalom stave, staré vybavenie a prístup no ani sa nejdem vyjadrovať.. všetci dobrí doktori z tade odchádzajú.. je to smutné, ale bohužial.. niekto povie že predsa nie je dôležité či sú tam vymalované farebné steny ale že je tam jeden veľký mínus a to je, že tam nemajú detské odd. čiže ak by bol dáky problém s dieťatkom vážny tak ho musia previezť do BB.. no, ak má žena problémy v tehu tak asi by som nad tým uvažovala, ale ak je všetko ok tak si myslím že to stojí za ten "risk" pretože to, že sa tam bude tá žena cítiť príjemne a nik do nej nebude vrčať tak to isto uľahčí celý pôrod 😵 to je moja skúsenosť a môj názor 🙂

dugyna
9. feb 2010

stani ked si spomeniem ako sa vola ta dalsia kvetinka z kytice tak ti napisem 😉 sak potom odfotim

zrzulka ako hovoris kazda z nas nech si vyberie dobre a nech ma super porod 😉

sunnygirl
10. feb 2010

Ahojte bábiky,
tak naposledy ma bolelo bruško a kríže, pred pár dňami aj včera a opäť sa mi včera vyskytlo to búšenie srdca, ak sa to do zajtra nezlepší, mám ísť k Dr.? Mate to niektorá? Sme to s Dr. riešili keď som to mala 1. krát, vtedy mi povedal, že ak sa to do týždňa nezlepší, mám ísť na EKG. Vtedy sa to zlepšilo. No teraz je to tu zas a to beriem už aj megnézium. Síce len raz denne. Pravda je aj tá, že včera som chodila veľmi veľa krát cikať, či som sa veľmi neodvodnila ☹ , možno chýbal dostatok tekutín. Je to tým že sa bábätko rozťahuje a zväčšuje sa objem krvi, alebo sa mám obávať?

Ale ak sa to nezlepší dnes, zajtra pôjdem k Dr., dnes má klinický deň.

sunnygirl
10. feb 2010

v noci som nemohla zaspať, kvôli tomu búšeniu

mojalili
10. feb 2010

Sunygil - ja som tiez nemohla poriadne sat. Uz druhy vecer ma boli hlava, v nosi stale na wc - snad 5x, staci, ked mi kopne babo do moc. mechura a musim letiet. Este ma chytil zachvat kaslu, muz mi zobral perinu....no hruza 😒

Sunnygirl - viac pi, odpocivaj, jedz kazde dve hodinky nieco....ked sa to bude dnes opakovat, tak zajtra chod k lekarovi...Dnes si cez den aj odpocin, ked si v noci nespala... 😉 Skus viac pit..

sunnygirl
10. feb 2010

mojalili:
skúsim to naozaj tou vodou, lebo ja si tiež myslím, že som sa včera riadne odvodnila, ďakujem za názor 😉

mojalili
10. feb 2010

Prave sa smejem na svojich preklepoch, vidiet, ze som si este neumyla oci 😀 😀 😀 😀 😀 namiesto spat- sat, namiesto v noci - nosi 😨 🤐 😀 😀 😀 IDem urobit osobnu hygienu 😉

dugyna
10. feb 2010

sunnygirl to nevadi ze chodis vela cikat..kazda tehotna chodi casto cikat..zavisi ale to ci vypijes aspon 2l tekutin denne..
a ak si sa s dr dohodla ze ked sa to nezlepsi tak ho navstivis..tak k nemu dnes alebo zajtra chod...
a mimochodom ty si este nebola na EKG???mne ho robili pri prvych odberoch..EKG sa robi v I. a III: trimestri

busenie mozes mat aj strsoveho charakteru..ale hovorim..ak beries magnezium a dohodla si sa s dr tak tam zajtra chod

mirka285
10. feb 2010

Dobre ranko,vyspinkane?mne tiez EKG nerobili,nerobili mi ho ani pri prvom tehu a ani som od ziadnej kamosky nepocula zeby jej ho robili..tak neviem..kocky co budete dnes varit?ja uz nemam ziadne napady 😉 som rozmyslala ze by som spravila leco,mam zavarene,zeleninka zo zahrady...len neviem ci mi to chlapy neofrflu 😒 zajra idem konecne na tu morfoloiu,sa uz neviem dockat,som bola vcera u nasich a otec sa ma pyta ako to ze neviem este co to bude?on mam 3 vnukov,to uz sa mu vnucka zaziadala 🙂 som sa dnes vazila,ja som pribrala 4 kila,neviem ale to je asi celkom v norme...

mojalili
10. feb 2010

Mirka, ani mne EKG nerobili...
JA mam zo vcera navarene, to co mam v albume🙂 vcera som hodila pre inspiraciu, vsetkym to chutilo, ja som sa az zcemerila z toho 😀
Ja sa zasadne nevazim 😎

mirka285
10. feb 2010

to som uz omrkla aj som vcera na to veci kupila,to mam na plane v piatok uvarit 🙂 som si ista ze to bude mnamka 😉

radulka77
10. feb 2010

ahojte, ani mne nerobili Ekg ani pri prvom tehu ani teraz.. nerobia to len keď máte dáke predispozície z minulosti? alebo dačo so srdiečkom v rodine? 😒 no, ja dnes nevarím, mám od svokrovcov granadír s bryndzou.. fajnotka.. to je ako klasický granadír ale miesto papriky tam dáte bryndzu a prípadne na vrch trošku oškvarenej slaninky 😝 ja som spala parádne túto noc a výnimočne aj malá, lebo v poslednej dobe sa nám nad ránom okolo 3-5 budila a to sme ju vzali k nám do postele kde nás až do rána okopávala (teda hlavne mm) 😅 ale dnes som hrozne lenivá, ako mechom udretá, nič sa mi nexe ani von ísť.. 😖

mojalili
10. feb 2010

Len tam Mirka nedavaj te Tymian, je to bez toho lepsie. Inak to je super, aj dcerke sa to pacilo. A hlavne vela cibule, to je najdolezitejsie 😉

Radulka, ja som sa tiez musela premahat, aby som sa len prezliekla z pyzama, a musim zehlit, caka ma sitie kostymov pre decka zo skoly.. 😒

meruska
10. feb 2010

strasska: aj ja som z KE 🙂 a aj karinnka 🙂 je nas tu dost 🙂

sunnygirl
10. feb 2010

nerobili mi EKG. To sme sa tak dohodli, keď som to mala 1. krát. No uvidím do zajtra. Zatiaľ mi nieje bohvie ako. A ja som dosť citlívá aj na presun počasia. Ale myslím si, že to tá voda. No včera za 24 hodín do 25x 😒

mojalili
10. feb 2010

Sunnygirl, ak ti je naozaj takto zle, tak chod k lekarovi na vysetrenie, nenechavaj to tak...urob vsetko pre to,a by si to potom nelutovala...vazne...ked ti povie, ze je to z vody, len si vyvychnes... 😉

mirka285
10. feb 2010

ok,tymian skrkam,cibule dam vela,tu lubime a idem sa aj ja vyzliect z pyzama 🙂

sunnygirl
10. feb 2010

mirka:
s pyžama? fíha 😀

sunnygirl
10. feb 2010

mojalili:
asi tak ako ty píšeš, budem mať pokoj na dušičke a ak ma pošle na EKG, budem mať istotu že je všetko OK, aj keď som pred rokom bola na EKG.

radulka77
10. feb 2010

no držím palce sunny aby bolo všetko ok.. snáď to bolo len tou vodou, inak ja tiež málo pijem, musím sa nútiť do toho 😒 no nič idem dačo robiť lebo tu zhnijem.. 😵 tak pekný deň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre