Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janatt23
16. mar 2010

caute kocky, my sme prave prisli z aqua. juj super to bolo. niektora z vas sem raz napisala o tamponoch pre tehotne na kupanie. kde sa to da kupit? bo v lekarni o tom nepocula.... 😒
este stale preberate kociky??? ja uz mam s tym svaty pokoj. pozrela som, oskusala a kupila. a hotovo 🙂 nechcelo sa mi nad tym nejak dlho rozmyslat, bo tych kocikov je uz ozaj strasne vela. kazdy ma svoje pre a proti...

katty17
16. mar 2010

janat, skus obchodik lekarske potreby. byvaju take obchodiky pri nemocniciach.

janatt23
16. mar 2010

aha vidis mozno tam. dakujem 🙂

mojalili
16. mar 2010

Ahojte kočky, davno som tu nebola, akosi vazne nestiham... ☹ uz nech som na materskej, este mesiac 🙄

Som uz ako balon, gulam sa...Tak ako pri dcerke, aj teraz mi v 7.mesiaci zacina byt riadne horko, potim sa strasne ako slon... 😒
Maly ma stale tlaci na moc mechur, stale je cely cas tehotenstva dole nohami....takze 5x na wc za noc, stale mam pocit, ze musim ist na wc, pridem tam a par kvapiek a nic..... 😠

mirka285
16. mar 2010

mojalilli tak to sme na tom rovnako,ja chodim na zachod nonstop...najhorsie je to vecer ked uz zaspavam..

drievko
16. mar 2010

ahojte !dnes som bola na poradni a je to cele zle! krcok mam skrátený na 1 cm aa otvorený na 2 cm! co na to hovorite? idem od zajtra do nemocnice! je mi s toho smutno

mojalili
16. mar 2010

Drievko, je to naozaj dost zle, takze nic nezostava, len 1/2 tehotenstva prelezat..musis to dokazat, drzim ti velmi palce. Keby si bola aspon v takom tt ako ja ☹ . Vidim, ze mas doma skolacku prvacku, no bude to musiet nejako manzel zvladnut. Drzim este raz moc palce...

mima89
16. mar 2010

ahojte moj doki chce aby som isla na prehliadku k mojmu obvodnemu-ale ja si neviem predstavit naco tam mam ist a co mi bude robit hmm a neviete co konkretne znamena interne vysetrenie? viem ze sa kontroluju vnutorne organy ale akym sposobom neviete nahodou?
ah a zas behat po doktoroch...ale kvoli babu vsetko pretrpim 😖

mojalili
16. mar 2010

Mirka, je to hrozne neprijemne.....teraz ma davaju dost suplovat druzinu,takze od rana do vecera v skole...
Divadielko s detmi dopadlo vynikajuco, az tak, ze mi rodicia na druhy den doniesli kvety a aj napisali riaditelovi pochvalu na mna. NO a 31.3. ideme na sutaz...drzte palce 😉
No musim sa pofotit, nech mam dokumentaciu mojho priberania 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mirka285
16. mar 2010

mojalilli no super,konecne sa ti rodicia aj pochvalit rozhodli 😉 tak to ta muselo potesit...Drievko drzim palce nech to dobre dopadne...ja som si tiez dnes fotila brusko 😉

drievko
16. mar 2010

Mojalili!dik musím to zvladnut stoji to za to v prvom teh. som tiez lezala! ta pa

katty17
16. mar 2010

drievko, drzime prstiky uplne vsetkyyyyyyy !!!!. ak sa ti bude dat, tak priebezne informuj ako sa ti dari. 🙂

zrzulka
16. mar 2010

Drievko to mi je luto :o((( To budes musiet byt az do konca tehu v nemocnici??? uffffffff Drzim palce nech to zvladnes... urcite to bude aj pre dcerku tazke byt tak dlho bez maminky ☹

Mirka tvoja Linda alebo Vanda bude teda paradnica... to kde kupujes tie paradne vecicky? Fakt krasne... ja mam tiez rada Disney veci. ked som bola v Uk tak segra ma v posledny den vzala do Disney obchodu ale malemu som tam nic nekupila lebo som mala uz kopec oblecka. Akurat malej som kupila spodne pradlo, tricko, siltovku s uskami. (dufam ze ju nestratime) strasne krasne veci tam maju aj ked dost drahe....

zrzulka
16. mar 2010

jaj a este taky svetovy prsiplast :o))))Z rozpravky Princezna a zaba. Psssssssst ja som zatazena na zabicky .... 😀

mojalili
16. mar 2010

To Disney je naozaj krasne MIRKA, pozerala som tiez jednej kocke, ta ma pre chlapceka vsetko tigrikove, krasne to bolo, ale iste aj drahe, ak to kupovala na SK....ja nemam take moznosti nakupu tu, kde byvam 😠

Ja ani kocky neviem, co mam kupovat. Vazne akosi nemam ani zkompletizovane, co mam a co budem este potrebovat zo oblecenia,mam doma vela ruzoveho, ktore sa pre chlapca nehodi.

stanka33
16. mar 2010

Ahojte...
Mirka ja som si tiez vcera objednala take disney bodinka cez mimibazar aj dupky, aj pre maleho uz sa tesim ked prijdu...

baby maly mi uz treti den vobec poobede nespi, uz som skusala vselico. po 17 tej uz je nervozny, a to dnes bol hore od pol 6...ja mam z toho depku, dlho to zvladat nebudem, ani som si dnes nesadla....

mirka285
16. mar 2010

kocky dakujem za pochvaly,Disney obchod je v Dunajskej strede,a v Sali je tiez obchod kde maju len znacku Disney a cesku Tulec inac tiez velmi kvalitna znacka..a cenovo su tie veci asi ako v HaM...a dnes som uz musela prisahat ze na oblecenie nic nekupim,lebo v perinaku mam este tri dalsie igelitky veciciek skoro vsetky nove co mi dala sestra...ja mam nakupovaciu maniu teraz ale fakt uz mam oblecenia ze aj trojicky by som obliekla 😉 a to ideme v sobotu do Gyoru na klobasku a potom do Arkadu,tak to neviem ako zvladnem nekupit ziadne oblecko....no ale musim vsak uz som jak sibnuta nemam tie veci kam davat...ale ked ja sa tak tesim 🙂 🙂

zrzulka
16. mar 2010

Miri a maju tam aj postavicky z Disney rozpravok?nemaju stranku? lebo aj ked som bola v Uk v tom shope tak ja som bola uplne unesena z toho...tak krasne outfity co mali pre deti... Neskutocneeeeeee.... ja som maniacka na Disney postavicky. milujem ich. mala ako babetko mala strasne vela veci s mackom pooh. teraz jej kupujem Mickey mouse veci...raz by som ju chcela zobrat do Disneylandu... Ale to je este tak daleko....

zrzulka
16. mar 2010

Stani to ti verim ze si z maleho na nervy ked nespi.... u nas je este spanok na dennom poriadku. Niekedy pospi aj cez 3 hodky... Ja si skor zelam aby uz nespala 😀 Ale tak ked prespi tak aj to dobre padne, mam cas pre seba chvilku....Drzim palce nech sa to vrati do starych kolaji. Skus ho poriadne unavit... Nechodite na nejaky babyfit alebo do MCcka???? malu to vzdy tam tak unavi ze spi jak dudok.... 😀

mirka285
16. mar 2010

Zrzulka v piatok idem do tej Dunajskej Stredy lebo si chcem porovnat cenu ci su take iste ako v tom obchode v Sali co tam nakupujem,tak ti to pozriem a dam ti vediet 🙂

zrzulka
16. mar 2010

Mojalili aj ja stale nieco dokupujem. vzdy zistim ze mi nieco chyba 😖 Sice len drobnosti ale aj tak....

zrzulka
16. mar 2010

jasne Miri... ja len tak zo zvedavosti.... Ani som nevedela ze Disney obchod mame aj na SR....

stanka33
16. mar 2010

Zrzi ja nesoferujem a tu na okoli nic nie nie a trepat sa do mesta busom....ale doobeda snma aj hodku a pol vonku tak neviem a skusala som ho dat aj neskor a nic.....

zrzi pozri si toto tato baba ich predava cez mimibazar kukni jej do albumu ma aj c 98 som brala malemu a cena je lepsia nez v Hand M, som zasa oplieskala peniazky...no ale prisla vyssia materska... 😉

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=39094

zrzulka
16. mar 2010

Stani obliekate 98? my sme drobci my len 86 a nieco 92 (podla vyrobcu)
veci su krasne... teraz ma mala aj maly toho dost ale ulozila som si tu babu a v buducnosti nieco objednam. ceny super. to sa neda s tymi Uk porovnat. Ale to je tym ze v Uk maju vlastne original Disney veci ... fakt neskutocne. Aj lutujem ze som malemu nekupila nieco... Ale vsak ked bude vacsi tak poviem segre ked bude mat sviatok nech mu tam nieco vyberie....

Stani myslim ze aj v karlovke robili babyfit kedysi... neviem ako je to teraz. ja chodim u nas v Pk. tu je dost vela aktivit pre deti...Tiez nesoferujem ale zase mam vsade aj pesi blizko a ja milujem prechadzky.... Ked bola mala mensia tak sme chodili do ba na hudobku do Miracle...

stanka33
16. mar 2010

no 92 su nam akurat on ma tak 91 cm je vysoky po tatovi 🙂 , vyzera aj na vyse dva roky uz dobre 4-5 mesiacov no ja pre malu nemam nic iba po Jurkovi a pre neho bodenka taketo nemaju ani v HM a vsetko mame 92 s cim pomaly koncime.....

v Karlovke je nejake MC ale uplne od veci, dobre je v devinskej ale to je busom daleko...no ale to nebude asi problem zeje malo unaveny ked je hore od pol 6 a nechce sa mu spat ani o druhej...no hadam to prejde

ok idem kuknut odsudene tusim to bude sranda....

radulka77
16. mar 2010

ahojte, tak vyzerá to, že aj my máme konečne favorita čo sa táka kočíka 😉 Bebe confort high trec, farba choco mint http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6130...
a vanička http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6130.... Bola som ho aj kuknúť naživo a vyzerá parádne aj keď vanička je kusok menšia ako som xela, ale nemôžem mať všetko ☹ ešte si ho pôjdem poskúšať zložiť a tiež či sa zmestí do auta lebo v zloženej forme mám pocit že stále zaberie dosť miesta tak uvidíme.. 😉

emanuel22
16. mar 2010

Ahojte.
Vidím, že sa tu nakupuje. My sme dnes boli s manželom v meste, tak sme v Tescu kúpili konečne pár vecičiek. Také chutné. A boli aj pekné akcie, tak sme neváhali. No ešte nám toho treba dosť. Také väčšie veci budeme riešiť až keď sa presťahujeme do nového bytu a zabývame sa tam trocha.
Písali ste aj o kočiaroch, tak mne sa veľmi páči Bexa b3, len by som ju najprv chcela vidieť naživo. Pôvodne sme chceli červený kočiarik, no keďže to vyzerá na chlapčeka, tak asi tyrkysový. Uvidíme ešte.
Drievko, držím veľmi palce, nech vydržíte pokope čo najdlhšie...

monline
16. mar 2010

emanuel- aj ja som si vyhliadla bexu, ale b4, len si neviem farbu vybrať, páči sa mi tyrkysový, zelený, aj čierny s kruhmi, ale neviem pre ktorý sa rozhodnúť..tak ešte vyčkávam..nevidela som ho naživo

radulka77
16. mar 2010

ahoj emanuel mne sa tiež páčila bexa, pripomína mi vo veľa veciach môj prvý kočík implast bolder 😉 no keďže ma mm predbehol v tom, že našiel kočík fyzicky, kým ja som vyberala len cz net tak sme nakoniec vybrali ten.. 😒 🙂

monline
16. mar 2010

radulka..a aký ste nakoniec vybrali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre