Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
21. apr 2010

...s tou vahou to je sranda, vobec som netusila kolko moze mat babo v tom 29 ci 30 tt...a je to sila,
mozem to usidit podla pohybov, ze to nie su kopanceky, ale riadne kopance,
pripadne citim, ako sa tam riadne prevaluje...cele brucho sa mi kruti, aj teraz..... 😀 😀

mm mi uz tolkokrat rano povedal, ze ked som o neho opreta v noci a spim,
nas drobec udajne riadne riadi 😀
ja mam pocit, akoby vobec nespinkal, pohyby citim cely den...a este k tomu aj v noci 🙂

zrzulka
21. apr 2010

Ono psikovia na canisterapiu musia absolvovat dost prisne skusky, neviem ako je to ohranicene vekom ale asi cim mladsi psik tak tym lepsie....
Doga bola v pohode ale ten majitel sa mi nejako nepozdaval... ono sa tak hovori aky majitel taky pes tak som radsej spozornela ... Byvala kolegyna chovala pitbulov. Ten jej bol mierumilovny (dokonca ho napadol iny pitbul a zranil )) ale tiez si myslim ze ta bojovnost v tom psovi jednoducho je aj ked nie je vychovavany ako utocny pes....

este neviem ci pojdem na floru tiez premyslam ci sa tam oplati ist....... mamina sa chysta, mozno pojdeme s nou....

dugyna
21. apr 2010

adelaine to ja nasa malinka robi..ze ked som v noci oprata o mm tak ju citi kopkat 😉 chce aby si to aj tatinko uzil 😉

a na nete najdes aj taku tabulu 😉ku ze vaha deticiek v jednotlivy 😉 h tyzdnoch...proste to hod do g 😉 oog 😉 lu.

baby pomoc mne tu 😉 miesto pismeniek sa dava 😉 u 😉 au 😉 omaticky smajliky..ako ich vypnut

tutifruti
21. apr 2010

No nasa Dory prave butalne zhučala z poschodovej postele..... Mi srdce zastalo..... ☹
A ona v tom plači, že: Maminka ja som sa buchla kostrou na lebku.... /aj mi smiešne bolo/, ale ked som zbadala, aká modrina sa jej robí ☹

dugyna
21. apr 2010

tutifruti mala padla na hlavu???mala by ist na RTG..
a treba kontolovat ci nebude spava ci je orientovana ci jej nebude na zvracanie...

dugyna
21. apr 2010

zrzulka aj my zvazujeme ci ist..a ake tam budu ceny..

mirka285
21. apr 2010

tak ja konecne lezim v nasej novej posteli 🙂 uzasny pocit vam poviem..inak mne nevadia psy pri detoch,mne vadia velke psy v panelaku..je to tyranie a velky pes nema v panelaku co robit..nato su bytovi psi.u nas v dome mame dva obrovske psy a ja uz len ked idem po nich vo vytahu chce sa mi vracat 😠 a v rodinnom dome sa mi psik vyslovene ziada,ale taky co bude na dvore v bude...Oacka ja som este na tej vystave nebola,ale podla mna ked je tolko tehuliek by nemusela byt zla..ved to je kseft pre vystavovatelov..aspon tak dedukujem..ja pojdem pozriet so segrou...zajtra idem na poradnu tak som zvedava kolko vazi mala,vy uz mate peknych valibukov,supis gratulujem aj ja chcem 😲

stanka33
21. apr 2010

inak aj ja si davam do googlu x ty mesiac tehotenstva a kopec stranok mi vyhodi tak si kazdy tyzden citam....teraz som v 28 tt a babo ma mat kilo

tutifruti aj my sme mali dnes letecky den modrina cez polku cela 🙂

stanka33
21. apr 2010

dugy my sme padli dnes na hlavu na beton 😢

cigaretka5
21. apr 2010

stanka no ja som bola u doki v 25 a drobcek mal 850 g no ale pri nasej vyske my asi mrnuska mat neudeme

mojalili
21. apr 2010

Mirka, mam taky isty nazor.......mame tu vela psikov v nasom vchode a o niektorych ani nevieme....ale o 3 poschodia nizsie ma socialna rodina, kde v malickom 3. izbovom byte byvaju cca 3 dospeli....(3. dospeli bezdomovci prespavaju) + maju 5 deti a este si poriadili VLCIAKA....baby, z maleho vyrastol velky....zatvaraju ho na balkon, kde blafka ako sialeny....a aj do kupelne, kde to je v jadre najviac pocut...a v noci. Ani nechcem povedat, ako vyzera podvyzivene.....tak toto ma vie nasrat.....inak mi psikovia nevadia, brat má LILA psa a ja doma dceru LILI, tak maju zmetok, ked ja kricim na LILI a brat na LILA. 😀 😀 😀

stanka33
21. apr 2010

mojalili nasi susedia maju tiez LiLI psa ked budem u nasich tak ja budel na malu LILI a suseda na psa LILa alebo LILI zanes LILE kosti... 😀

mojalili
21. apr 2010

🙂 je to zaujimave, preto dcerke hovorim LILIANKA🙂

stanka33
21. apr 2010

cigaretka ja v 21 tusi mala mala iba 350 tak dufam ze dobre podrastla, vtedy to bolo v poriadku
inak uz davno sa ta chcem spytat, si vtedy pisala o tom pripevku ked mas jedno dieta a narodi sa ti v priebehu rodicovskej druhe ako sa vol ten prispevok a ko sa to vybavi,,, si vtedy pisla o tom uz ale neviem na akeej stranke...

mirka285
21. apr 2010

mojalili u nas vo vchode byva ta spisovatelka Vasilkova-Keleova,neviem ci viete ktora,jej knihy teraz dost ficia a oni maju toho psa co vyzera ako maxi pes Fik,neviem aka je to rasa,ale skoro je vacsi odomna a ma take dlhokanske chlpy..tak oni ked idu vo vytahu,mame len maly tak cely den to je citit..no otras 😠 myslim si ze take psy naozaj do panelaku nepatria,a cudujem sa ze si to neuvedomia ani normalny inteligentny ludia

dugyna
21. apr 2010

mirka ano..tie obrovkse plemena..nic moc davat do bytu..ale niekdey je tym psikom lepsie v panelaku lebo majitelia ich chodia
pravidelne vybehavat..a su viac vonku ako ty chudaci na retazi v rodinnom dome-bohuzial taky mam obcas pocit ze ty co su v RD su viac na retazi a aky je tozivot ☹
tak rano cakame info ako si sa vyspala 😉

sunnygirl
21. apr 2010

Ahojte babuľk,
tak ja len na skok .

Dugy, aj mňa pridaj prosím do tej témy 😉

Tinka, pri mojom mm je predajňa Complicité a dnes som tam (V BB) videla reklamu MIss tehu 2010 😀 spomenula som mu, že aj mi tam máme zástupkyňu 😉

Maxi, klídek, držím palčeky, aby sa to vyriešilo podľa tvojich predstáv.

S tými zvieratkami som to počula aj ja a myslím, že Dugy spomínala niečo podobné aj o rastlinkách 😉

stanka33
21. apr 2010

aj ja tak budem ved preto som si to meno vybrala ze sa mi paci jej hovorit LIlianka a nie LILa alebo LILI...

sunnygirl
21. apr 2010

Mirka, aj som od nej čítala knihu, ale ma veľmi neoslovila 😒

sunnygirl
21. apr 2010

prajem vám pekné písanie, idem bubať, brúúúú noc 😵

tutifruti
21. apr 2010

Dugy, spavá nieje.... 😠 Uz má pol hodku spat a vykrikuje na mna z postele.... 😉

dugyna
21. apr 2010

stanka..a maly je v poho?papal pil? nevracal? nie je spavy?

mojalili to je hrozen chudak ten psik ☹

adelaine
21. apr 2010

tuti, mali by ste asi pre istotu zbehnut na RTG lebky....
nechcem strasit, ale nemusi to byt len o otrase mozgu, ale aj o hematome, ten sa
nemusi prejavit hned....radsej zbytocne ist, ako neskoro...
som zdravotnik, pred takymito vecami mam obrovsky respekt

dugyna
21. apr 2010

sunny ty si uz pridana..myslim ale skontrolujem 🙂
ano hovorila som aj o kvetinkach..
tak ono kopec ludi ch 🙂 odi k dr na piach 🙂 nie injekcii hypersenzibilizacna terapia..a vlastne ti picha dr alerg 🙂 n v urcitom mnotsve..aby si strat 🙂 ila alergiu...
takze podla mna aj toto funguej tek..ze si kupis kevt a zvyknes si 🙂

tutifruti ..ale keby si ti nieco nezdalo tak s nou chod k dr.....a povedz ze ak nebude spat tak pride zly ujo..a zoberie ju prec

dugyna
21. apr 2010

adelaine ja som to uz tuti pisala ze maju ist na RTG...

tutifruti
21. apr 2010

Joj len kde by sa taký dobrák nasiel,čo by nasu Dory chcel.... 😀

S mm sme jej kázali vyplaziť jazyk /plazí v strede/ dotkala sa špičky nosa, stala na jednej nohe.... trocha sa otriasla a už liezla znovu na postel, aby nám ukázala ko spadla... 😅

adelaine
21. apr 2010

dugy 😉
to je fajn, aspon mame na to rovnaky nazor

inak, idem pomaly, vsetkym prajem bruuuu noc 😉

stanka33
21. apr 2010

dugy bol v pohode, lietal poobede po vonku ako sarkan vyse 2 hodky aj rano sice hned na obed zaspal ale to je tym ze teraz vstava strasne skoro rano, a nemali sme dobre noci lebo mal sople a stekali mu hleny tak sme moc nespali dva dni nam kazala doki paralen, bere solmucol a vysli mu 5tky a dokonca vecer zjedol skoro celu kaizerku co sa nestalo dobre tri mesiace. on pecivo teraz nehce, tak som sa tesila a zaspal az o pol 9 tej niekedy spi aj pred 8

zrzulka
21. apr 2010

Mirka tie knizky kupujem svokre (myslim od tvojej susedy)

my sme sa tiez napadali.... Boule na cele, modriny... ja to tak nemam rada ked sa udrie do hlavy ale clovek niektorym padom jednoducho nezabrani, hlavne ked ma take zive striebro doma jak my 😀 😀 😀
ja som tiez vzdy len pozorovala malu ako sa sprava..., zrenicky aj v spanku, ale ked mi spadla v 4 mesiacoch z gauca na parket tak som hned volala lekarke ze co mam robit. To bol asi najhorsi zazitok v mojom zivote....este na druhy den som sa klepala

zrzulka
21. apr 2010

Stani a co papate? miska tiez zacina vymyslat. teraz si vypytala jogurt a zjedla hned dva... neuveritelne. vacsinou nedoje ani jeden.... zajtra sa chystam varit fazulovu polievku tak som zvedava ci mi zje... Ona strukoviny odmieta... aj maso. Normalne mam problem jej nieco uvarit co by aj zjedla.... Dokonca uz ani UM nechce 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre