Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
14. dec 2009

JA chodim, i ked som som s tym chcela seknut kvoli mojim krvacaniam a spineniam,ale neviem si predstavit opustit moje deticky, tak vydrzim snad este do polroka...
Chodila som do mojho labumu novu fotku zo sona, detail tvaricky🙂 pozrite🙂)) 😀 musim sa pochvalit🙂))

zrzulka
14. dec 2009

Terina si sikulka, dakujeme za tabulku. Len mi prosim oprav udaj o detoch. Mam jednu 2 rocnu babulku.

Mojalili krasna fotecka, mas sa cim chvalit🙂))) Neuveritelne ze clovek si ani neuvedomi ake babulka uz mame v brusku....

zajacik...
14. dec 2009

Mojalili krasna tvaricka 😵

stanka33
15. dec 2009

Ahojte...
kde ste vsetky???co vypekate kolaciky????? 😉
my mame uz aj tabulku super, terina si sikovna klobuk dolu.....
zrzulka bola som u nasich v Nitre na tyzden trochu mi to pomohlo som si oddychla no zle mi je stale
mojalili krasna foto, fakt ty si uz v 14. tyzdni..strasne to leti... to fakt zachvilu aj pohyby budes citit..
ja som pri malom citila tak medzi 18 az 20 tyzdni...teraz by sa malo okolo 16 az 18 tak uvidime...
zrzulka aj ja som mala parkrat pocit ze sa nieco hybe v brusku ale pohyby su to este asi nie su...vsak sa ochvilku dockame vsetky...
pekny den vsetkym...vecer nakuknem.. drze palce idem dat maleho ostrihat nech je na Vianoce pekny chlap...uz to ma dlhe...

ericica
15. dec 2009

ahojte zienky co robenkate???ja som sa uz tesila ze dnes bude nasnezene a ono nic,tak asi zajtra ja som uz aj malu poblaznila ze sa pojdeme sankovat 😒
ja sa uz hrozne tesin na vianoce vsak uz su zachvilu tu 😲 mojalili naozaj je pekne vidiet tvaricku super....

miki060707
15. dec 2009

ahojte júlovky, tak ja som už dnes troja koláčov napiekla, medvedie labky, van. rožky a linecké kolieska /stromčeky, hviezdičky.../
no mala bola na ten just zlá a len hučala a naschvál robila, ale zvládla som to, vždy ťa eri obdivujem, ja som si včera pripravila cesto, ráno ked spala druhé a ked vstala, tak chvilu válkala a tak, ale vstala skoro už o 8🙂 pričom vstáva aj o 9, tak šla o pol 12 spať a to len hodinu, to som si spratala kuchynu, teraz obeduje a pozerá bambulku, ja relaxujem....chvílu, lebo som sa mooc rozčúlila, aj som je na zadek dala, lebo bola ozaaaj zlá, tak aj mi dala mini bac na brucho, no obidve sme boli zle naladené, ale už sa vyspala, ja som spratala, už je dobre 🙂 a teraz sa pojdeme obliecť a prejsť

zrzulka
15. dec 2009

No vy ste ine "pekarky". ja som piekla len medovnicky... Tesila som sa ze s malou budeme spolu piect ale nakoniec som piekla a hrajkala sa len ja, lebo malu tato cinnost vobec nenadchla:((((( No nic kolaciky dostanem od maminky. ta uz ma napecene. ja v podstate ani nemam pre koho piect, pretoze moj manzel zakusky a kolace neje.....

Ericica vraj cez vikend ma snezit, tak uvidime. ma byt dokonca - 12 v nedelu. No mohlo by na Vianoce snezit. to ja milujem. My vzdy na stedry den vybehneme niekam do prirody, bolo by to super....

Stani tak su to asi creva aj ked na pohyb criev to nevyzeralo. To viem rozoznat. Fakt som si myslela ze je to babetko...
Aj my sme malu ostrihali pred 2 tyzdnami takze my uz kocku doma mame....🙂)))) Ona je kucierka takze jej vlasy sa strasne tazko upravuju aby mali nejaku formu.....No co ked bude vacsia vyzehlime🙂)))))))

ericica
15. dec 2009

no miki aj rebi bola sprvu taka ale chvalabohu si zvykla ze maminka ma robotu a pekne sa zahra,niekedy je mi a luto ze je sama ale uz bude mat surodenca 🙂
ja som este nic nepiekla budem asi az cez vikend medove rezy medove pusinky medvedie labky....
zrzka ze vraj uz v noci by malo naznezit ja som pozerala pocasie na jojke a tam hovorili uz na stredu snehu tak uvidime 😉
mikiiiiiiiiiiiiii a nerozculuj sa 😵

ericica
15. dec 2009

to tu fakt nikto neni 😲 😲 😲 kde ste vsetky?
pancake ako sa mas??????????dufam ze lepsie 😵 😵 😵

mojalili
15. dec 2009

Jejda PAncake, dnes si mala ist na vysetrenie SONO, ozvi sa veru prosim, myslim,z e sme vsetky zvedave, ako si dopadla....drzime ti palceky..

Ericica, no teraz som sa len dohrabala z roboty a nakupu, nachystala varit a co chvilku oddychujem. Som navena ako pes, este tyzden a su praaazdniny, tesim sa...
NO pohyby....male steklenie v brusku uz mam....ale prave pohyby este len cakam tak o tyzden dva, kedze rastieme ako z vody a babo zo dna na den silý, uz je presne tak, v akom som tydni a dni tehotenstva...a to malo 2 tydne sklz...ak si dobre pamatate--

mirka285
15. dec 2009

jee vy ste vsetky ake gazdinky 🙂 ja som teda nepiekla nic a ani nebudem,lebo vobec neviem piect a navyse ma to nebavi,takze mne vzdy napecie mamina 😉 neviem preco mi to nejde,lebo napr. varit viem vynikajuco od svieckovej az po plnenu papriku..mozno ked sa mi narodi babo to skusim opat..dnes som sa objednala na 3D ultrazvuk ale volny termin mali az na 6.januara,ma aj porazi dovtedy,taka som nedockava 🙂 stale cakam ako dopadla pancake,dufam ze dobre,stale na nu myslim..

matita
15. dec 2009

ahojte julovky cakatelky :o) prosim vas, podelte sa, kolko ste pribrali v prvom trimesrti? ja mm doteraz - 11tt- strasnu nechut do jedla a nepribrala som tusim nic, mozno par deka. ako ste na tom vy?

karinnka
15. dec 2009

Tak jasom nepribrala tiez nic co ma tesi,ale viac sa obavam tychdalsich fnuk...Pri prvom som pribrala 25kil..teraz chcem max 10kil tak snad to vyjde . 😝

oacka
15. dec 2009

Ahojte,ja som zatiaľ schudla 7 kg. som zvedavá,kedy začne riberanie,mám pocit,že to tak skoro nebude... dnes som zase vyzvracala všetko...

mojalili
15. dec 2009

Dievcata, kde je Pancake, mohla by sa ozvat....ci ju neozbrali do nemocnice....snad nie....

karinnka
15. dec 2009

Chcela som sa opytat,kedy sa robia testy,ze je babo v poriadku?Myslim Dawnou syndrom a tak?Dakujem

oacka tak ticho zavidim 😉 viem,ze urcite nie je prijemne stale zvracat

oacka
15. dec 2009

Fakt neni čo závidieť 😝 😝 😝 🙂 Ja idem napríklad na prvé testy zajtra, končí mi 12tt. Volá sa to NZ+ biochémia, budú robiť 3D a merať drobca.

stanka33
15. dec 2009

Zrzulka to je super ze mala ma kudrlinky...princeznicka 🙂
no strihanie sme moc nezvladli, minule to bolo lepsie....ale mame to kratsie.. 🙂
aj my sme piekli medovniky, maly valkal cesto to sa mu pacilo tak tri minuty, potom si popozeral formicky a bolo po zabave...zaujimave varit nemozem ale vona pri peceni mi nevadi 🙂

matita mne nechuti nic jest okrem suchych paliciek cokolady a chipsov.. obed ide vacsinou von..a ked nie tak mi je z neho poldna zle...ja som kilo schudla...minule tehu som prve kilo pribrala az na konci stvrteho mesiaca, lebo boli vianoce...a celom iba 8 kil...takze nestresuj,baby tu pochudli tusim aj viacej...

karinnka
15. dec 2009

oacka vidim,ze si tiez z Ke,kde ides na 3D?

oacka
15. dec 2009

Centrum prenatálnej diagnostiky na Masarykovej - doktor Dankovčík. Moj gyndoš ma tam poslal, že musím vystihnúť presne 12tt.
Inak Stanka, pre povzbudenie, mne sa už začínajú predlžovať intervaly medzi zvracaniami! Tri dni mi je celkom ok a potom jeden deň ide von komplet všetko! Dúfam,že sa to bude zlepšovať.

stanka33
15. dec 2009

oacka ja to mam naopak 4 dni zle a jeden celkom dobre-dnes...a je mi stale horsie nielen ze nevarim smrdi mi vsetko, aj maleho hipka, keby si videla ako ho krmim... a o prebalovani ani nehovorim...vonku obchadzam vsetky restiky a fastfoody kt.citim na dialku..kamoska ma povzbudila ze jej to preslo az v 16 tom tyzdni...tak sa tesim

oacka
15. dec 2009

Ja v spálni cítim, keď manžel na sekudnu otvorí chladničku! Ide ma rozdrapiť. Aj mne bolo doteraz strašne zle každý boží deň a skoro nič nemôžem piť, to ide hneď von! Dúfam,že mimi tým veľmi netrpí. Ale posledné dva týždne som si všimla,že už mám aj dni, keď sa kľudne môžem naraňajkovať, naobedovať aj navečerať, ale jasne že mini dávky. Bože, dúfam,že už to prejde a ja si budem užívať to moje vymodlené tehotenstvo!

oacka
15. dec 2009

Ja som na to brala čipky Torecan, ale po 3 dňoch prestali účinkovať. teraz si jeden dám raz za čas a mám pocit, že trochu pomôže, prestanem zvracať...

stanka33
15. dec 2009

oacka mne doktor nic nechcel dat, ze pokial velmi neschudnem netreba.. tak sa ukludnujem tym ze telo ked potrebuje si vypyta...vcera som muza vyhodila z izby ked jedol na veceru inac moje oblubene prossuto..on to kupil s dobrym umyslom....a chladnicku nemozem ani videt...
pri prvom mi byvalo zle, ale nie az takto,preslo mi to zo dna na den okolo 12teho tyzdna tak dufam ze to bude aj teraz tak..potom akokeby utalo som sa citila super do nejakeho osmeho mesiaca som ani nevedela ze som tehotna ...iba brusko zavadzalo 🙂 , neboj uzijes si to...

mirka285
15. dec 2009

si predstavte ze ja idem na 3D az 6.januara,v Bratislave nemali skorej volny termin a cez sviatky nerobia..to uz budem v 15.tyzdni,ale vraj to nevadi..tak neviem,sa mi to moc nepozdava ☹ a inac ja som pribrala kilo,ale mne vobec nie je zle,ale zase trpim nespavostou,bezne zehlim o stvrtej rano ☹ dufam ze moc nepriberiem,lebo pri prvom som pribrala 28 kil,a poviem vam ze rok mi to trvalo kym som schudla na svoju vahu,podotykam tvrdym treningom,takze tentokrat by som tomu rada predisla,predsa som len starsia a tie kila pojdu dolu ovela tazsie 😝

terina25
15. dec 2009

ahojte babule.

Ďakujem za pochvaly. 🙂 Píšem až teraz neskoro,lebo pri našej malej cez deň veľa času nemám.Píšete o pečení...Ja ešte nemám ani popratané a nie to ešte piecť.To až budúci týždeň,lebo určite by sme to ,,požrali ,, dovtedy 😀 😀

Naša bambulka už odvčera začala štvornožkovať,takže som dostala predčasný darček 😵 😵 😵

ja idem na ultrazvuk až po 20tt,čo bude niekedy koncom januára,zač.februára.Idem tiež k Dankovčíkovi.Dúfam,že bude mať voľné...A možno to spojíme aj so 4D ultrazvuk a nahraje nám to na CD.Aj keď je to drahá záležitosť,ale aj malej sme dali na pamiatku,tak dáme aj teraz.Takže si možem prichystať prašule,hádam aj 200EUR 😅 😔

zrzulka
15. dec 2009

Mirka my sme boli prvy krat na 3d pri malej az v 16tt...

mne uz robili vysetrenia na DS.(podla PM som bola vtedy v 11tt) kosticku bolo vidiet, aj vysledky z krvi boli ok tak podla toho by malo byt dietatko v poriadku.. dalsie testy mi bude robit 4.1. to mam aj poradnu...

Zle byva aj mne a stale. pachy mi vadia strasne... Ale nastastie nevraciam, len ma napina. V sobotu sme boli na vianocnych s muzom a priatelmi, len trosku som si odpila z muzovho puncu a to som nemala robit. Strasne zle mi prislo... takze tento rok vianocny punc doma nevarime aby ma nepokusal🙂))))) jedine coho sa neviem vzdat je raz za cas si dam colu.... A oriesky.....

Stani mala ma kudrlinky po manzelovi. Ona je jeho verna kopia... No uvidime ci jej ostanu ked bude vacsia ale je zlata s nimi. kazdy ju vola anjelik, lebo ma aj plave vlasky... Anjelik s rozkami🙂)))))))Cim dalej tym viac ich vystrkuje.... Ale ved to patri k jej veku tak to respektujem.

zrzulka
15. dec 2009

terina gratulujem dcerke k stvornozkovaniu. to je udalost🙂)))) naozaj krasny darcek k Vianociam. keby nasa slecna zacala do vianoc chodit tak som asi v 77 nebi🙂))))) Ale musim ju pochvalit, uz jej to krasne ide. Aj sa sama odvazi, i ked rehabilitacna stale prizvukuje kym je na 4 tak je to pre nu to najlepsie... no ale tak ved nemoze cely life chodit po styroch🙂))))Ona sama sa stavia, co ju mam zhadzovat?🙂

terina25
15. dec 2009

zrzulka:ďakujem 🙂 že zhadzovať,som sa zasmiala 😀 😀 ináč som si pozerala tvoj album.máte zlatú dcérku.Možno budem indiskrétna,ale ona je chorá?ak nechceš nemusíš napísať.

petrusk
16. dec 2009

Dobre rano tehulky. Tak po dlhom case aspon pisem, ked uz nestiham vsetko citat. Konecne mi prestalo byvat zle, unava ustupuje, uz sa citim skoro tak ako pred tehu. Tak som sa pustila dohanat vsetku robotu co sa mi nakopila. Ani neviem, ze idu vianoce, akosi necitim tu vianocnu naladu. dufam, ze to este do vianoc pride. Na upratovanie som sa vykaslala, nestihla by som to, urobim len take bezne, ved vianoce budu aj bez vylesteneho bytu. Cez vikend sa aj ja chystam vypekat. Aj vam dali dalsiu poradnu az po 6 tyzdnoch? Sa neviem dockat, kedy zas uvidim male.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre