Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
13. máj 2010

mirka a kolko stoji?

oacka
13. máj 2010

Cicaderma! bohovský názov, janka! to si kúpim! 🙂 🙂 🙂 už sme poskladali komodu,už sa teším ako stenu okolo nej oblepím postavičkami a písmenkami!

mirka285
13. máj 2010

oacik aj ja mam sebamed nakupeny.ale kupila som len detske mydlo a mliecko po kupani...myslim ze to uplne staci

mima89
13. máj 2010

baby a budete si kupovat aj stahovaci pas po porode? myslite ze to ozaj pomaha?

oacka
13. máj 2010

aj muž ma za tú komodu pochválil, tak som kľudná. povedala som mu,že mi nejako napuchlo brucho,tak zahlásil, že odzajtra pije už iba jedno pivo denne, keby bolo treba rýchlo utekať do porodnice! 😀 😀 😀 😀 😀

stanka33
13. máj 2010

Ahojte....

riesite masticky Avent sa moze aj olizovat nemusi sa umyvat, je fakt dobra....

a co sa tyka paploniku fakt nebude treba, az ked sa poriadne ochladi, matrac sme riesili aj my ale pre maleho do vacsej postielky, ta mensia bude pre LILI a mame tiez matrac kokos molitan pohanka a som s nim spokojna, aj malemu sme objednali vacsi ale museli sme az z ciech na slovensku taky rozmer nemali, aj vacsiu postielku...dufam ze to pride nacas...
ja som si pomaly oprala zupan, nocne kosele, prichystala papuce, slapky, vlozka mam SAmu to je jeden druh a velkost iba,no pomaly sa chzstam

lumi pocuvas???

mima89
13. máj 2010

cigaretka tu mas tu postielku grafikovu len nazivo vyzera omnoho krajsie a ta zirafka je tam lepsie vidno http://www.best4baby.sk/index.php?page=shop.pro...

mima89
13. máj 2010

zirafkovu tam malo byt 😀

nika23t
13. máj 2010

No teraz som si vsimla, ze mam 64 dni do porodu! A to mi dr vcera posunul termin o 10 dni skor! Strasne rychlo to bezi....

mima89
13. máj 2010

nika mame rovnaky termin 😉 mne tiez posunul ale o 6dni neskor... 😒

mojalili
13. máj 2010

Ja som kupila mydielko SEBAMED, mam olivovy olej - ten som mala aj pri LILI a dodnes den nema problemy s nicim.....a este prikupim SEbamed mliecko.
Na bradavky som mala CICADERMA . ale nepacila sa mi. Minule tehotenstvo som mala Mam LANOLIN, ale teraz som si kupila od BABYLOVE, uvidim, ci budem mat problemy alebo nie, lahko sa aj draha masticka dokupi.

MIMA NAOZAJ PEKNY KOCIK, nie vsetko drahe je pekne🙂 a posluzi aj ten tvoj dobre, uvidis. JA som tam tiez kupila kocik🙂 k tomu mi dali poporodne nohavicky Chicco aj vlozky do podprdy, aj dudel CHICCO vsetko zdarma. Dali ti aj vernostnu kartu, kde je vsetko o 5% lacnejsie?

mojalili
13. máj 2010

MIMA- este som zabudla, zajtra idem do toho obchodiku kupit si pas po porode Chicco, len si tam najprv zavolam, ked bude prsat, aby som tam nechodila nadarmo. URCITE si ho kupim, bez neho do porodnice nejdem 😉

nika23t
13. máj 2010

Mima 😉 Vymenime tel cisla a budeme sa pri porode povzbudzovat 🙂

stanka33
13. máj 2010

mojalili a ten pas je lepsi ako stahujuce nohavicky??? je to na stiahnutie nie?

nika23t
13. máj 2010

Da sa ten pas objednat? Moze sa aj po cisarskom pouzivat?

mima89
13. máj 2010

mojalili aj mne dali vzorky kremu proti striam, plienku, tampony do podprdy a aj tu vernostnu kartu....preco sa pytas? 🙂 a daj mi vediet kolko tam stoji ten pas 😉

nika 😀

mojalili
13. máj 2010

Je lepsi podla mna, ved nohavicky musis menit, ked budes nosit vlozky. Toto je pas, ktory sa da nastavit...je to od firmy Chicco...pockajte, hodim sem link... http://www.maderna.sk/katalog/product/3922/ Videla som ho na vlastne bulvy, len mali velke cislo, tak snad uz dostali dalsie. Je jemny... Myslim, ze sa da na nete kludne objednat...aj tu....

mima89
13. máj 2010

no idem ja uz...som znicena idem spat majte sa 😉

stanka33
13. máj 2010

vlastne fakt to ma nenapadlo pranie..no poviem drahemu..toho aj vystre ked zbada cenu...ale ked chce abz som sa vratila rychlo povodnemu stavu bude musiet povolit nie??? 🙂

mojalili
13. máj 2010

no moj s tym vrelo suhlasil 😀 a hlavne ja, ked viem, ake je to dostavat sa do formy po porode 😖

nika23t
13. máj 2010

Mojalili, a co je lepsie, stahovacie nohavicky alebo ten pas? Lebo nedavno sa to tu riesilo, myslim tie nohavicky, ale ten pas vyzera, ze skor pomoze, lebo nohavicky neboli cez cele brucho... Tak neviem, pre co sa rozhodnut. A to pomaha vratit brusko do pov. stavu alebo len stahuje, ak na to vezmem nieco obtiahnute?

meruska
13. máj 2010

aj ja uz na dnes koncim...ale zajtra je piatok 🙂 pekny vecer

zrzulka
13. máj 2010

ked piste o tej detske kozmetike kupovali ste aj samponik? ja zatim len mliecko na natieranie a mydlo.... To je nasa komplet vybava co sa kozmetiky tyka....

nika23t
13. máj 2010

Zrzulka, ja som ho mala v tej kapsicke, ale nemyslim, ze ho budem pouzivat. Aspon zo zaciatku nie. Tiez skor len to mydlo a mlieko.

mirka285
13. máj 2010

ja som si ten pas objednala z tej stranky maderna,a je super,podla mna sa ta nosit aj po cisaraku lebo si ho stiehnes nad tou ranou...

stanka33
13. máj 2010

zrzi ja samponik nekupujem,my aj teraz pouzivame taky gelik na umyvanie aj na vlasy znacka Klorane Bebe je z lekarne a na prve dni mame mydielko z tej znacky tak umyjem s tym

zrzulka
13. máj 2010

hodte niekto link jak to vyzera ....

zrzulka
13. máj 2010

Stani dik to som myslela ze ci staci mydlo na cele telicko ja si to uz nepamatam ako sme to mali pri malej. malej uz kupujeme sampon s kondicionerom lebo na nase kucery je "babetkovsky" samponik slaby....

zrzulka
13. máj 2010

ja som kupovala prirodnu kozmetiku na zaciatok, Weledu to si pamatam ze aj pri malej som zacala "chemiu" pouzivat az okolo pol roka tusim....

luminkasp
13. máj 2010

stani, pocuvam 😉

zrzi, ja kupujem aj samponik, aj pri malej som mala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre