Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
31. máj 2010

@luminkasp jej tak to je parada sa pekne vyvalis do lehatka a slnis nie? 😉
ja som celkom rada ze ked sa teraz ucim tak neni moc horuco...lebo to by bolo este horsie..

katarina7777
31. máj 2010

baby hodte nejake foto z navstevy u maxinky .... zvedava som 😉

strasska
31. máj 2010

@achojka sa dohodneme a pojdeme spolu

stanka33
31. máj 2010

ja by som tiez brala 35 stupnou ale ked som tehu tak mi to aj takto vyhovuje az na ten vietor a dazd ☹

luminkasp
31. máj 2010

kafko 😀

achojka
31. máj 2010

@strasska 😀 OK

katarina7777
31. máj 2010

@luminkasp aj tu su juzanky take makkucke, ale to bude asi aj stravou... ovela tazsie jedla tam varia... tu na severe zase zeny nezeru ale aj tak im to na krase nepridalo.... a hlavne su stale take zamracene, ziadny usmev... mm ich vola horenosky 😝
35 stupnov je strasne vela, to by som ani z domu nevysla a nohy by som mala dvojnasobne jak mojalili... tu hlasia chladnejsi jun tak dufam ze sa nemylia 😒

luminkasp
31. máj 2010

@dugyna opalovat sa¿ s 3 rocnou dcerou? nemozne 😀

katarinka, tu sa dost usmievaju, su tu sympaticki ludia

stanka, ja by som brala par stupnov menej

strasska
31. máj 2010

@stanka33
@achojka
alebo sa dohodneme so stankou a popripade vymenime, aby sme boli spokojne

strasska
31. máj 2010

@achojka a tusaka mas co to bude?

kafoditka
31. máj 2010

@katarina7777 vsetko bude, len treba pockat 😉 Mame aj spolocne foto 😉

stanka33
31. máj 2010

lumi isla by som do spanielska hned, no ja ti verim ze sa s malou neda opalovat ja by som sa tiez nemohla s malym....

baby to chcete menit dievcata za chalanov???

achojka
31. máj 2010

@strasska Neviem, v 24 tt povedal lekar, ze vizera chlapec, ale ze je strasne hmirive, ze sa mu tam nieco mihlo..... Tak uvidime, lebo odvtedy som sa nic nedozvedela.

achojka
31. máj 2010

@strasska Ale pocity aj chute som mala na babu. Pri Miskovi som hned od zaciatku citila, ze to bude 100 % chlapec 😀

strasska
31. máj 2010

@stanka33 ano my chceme dievku

katarina7777
31. máj 2010

kocky idem spat.... dobru noc ...pekne snicky 😔

strasska
31. máj 2010

@achojka mne uz sa to preklopilo, doteraz som bola nerozhodna, ale teraz uz tusim chlapa

achojka
31. máj 2010

@strasska Ja stale citim babu, tak neviem. Som z toho zmetena. Uz aby som isla na uzv, ci sa babo neukaze.

alllexa
31. máj 2010

@achojka - ani ja neviem, co to bude... A to sa este teraz bude robit nejaky ultrazvuk?

strasska
31. máj 2010

@achojka ja som tiez velmi zvedava a na kazdom uzv kukam jak kukucka, ci nieco neuvidim, ale mozno aj dobre, ze sa nespytam, aspon mam az do porodu nadej, ze to bude dievka 😉

mojalili
31. máj 2010

@kafoditka NO to si píš, že by si ma nasrala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ee 🙄 v žiadnom prípade 😀

Taaaaak oholila som podvozok uz do nemocnice, som ako moja LILIANKA (myslim tou pupulkou) 😀 😀 😀 a ked ma doktor zajtra nezoberie rodit, tak zlozim protest a nezlezem z tej kozy 😉 🙂 🙂 🙂

Kočky, a kde je foto???

achojka
31. máj 2010

@alllexa No mal by sa v 36 tt, tusim. A ked nie, tak sa asi niekde na uzv objednam a zaplatim si.

dugyna
31. máj 2010

@luminkasp Povedz jej ze si zahrate novu hru na spanok🙂,alebo bobrika mlcanlivosti a nepohnutia v leze aspon 1h🙂

cigaretka5
31. máj 2010

dievcata davnejsie tu mojalili davala zoznamy , skany zoznamov, co mat doma co do porodky. Neviete kde to najdem?

pezincanka
31. máj 2010

Ahojte dievcata. S dovolenim administratorov by som vam rada dala do pozornosti skvelu akciu "transatlantickeho" vyznamu.
Mate velku sancu pocut a nemocniciach priatelskych k detom, co to znamena pre vas a vase babatko.

Dr. Jack Newman, svetový expert v oblasti dojčenia z Kanady, príde opäť na Slovensko.
V dňoch 5. - 6. júna 2010 Vás pozývame do Bratislavy (Detská fakultná nemocnica, veľká poslucháreň, Limbová 1) , aby ste sa zúčastnili konferencie o dojčení, ktorú Dr. Jack Newman odprednáša. Počas konferencie bude dostatok priestoru aj na Vaše otázky pre Dr. Newmana. Na konferenciu sa môžete este stale prihlásiť.

Dr. Jack Newman navštívi Slovensko už po tretíkrát, bude mať prezentácie, ktoré u nás zatiaľ nikdy neodzneli
Nosná prezentácia o BFHI detailne rozoberie praktickú aplikáciu jednotlivých bodov baby-friendly nemocníc
Celá konferencia sa bude zameriavať na to, ako by mali vyzerať baby-friendly nemocnice, ako podporiť dojčenie už od samého začiatku
Na konferencie sa budeme zaoberať aj týmito témami: dojčenie predčasne narodených detí; nedojčenie a pocit viny; vyvrátenie predstavy, že umelé mlieko je už dnes vysoko kvalitne; či skutočne existuje zmätenie cumlíkom a fľašou; a podobne.

V pripade zaujmu piste IP.

mojalili
1. jún 2010

Dobré ránko. Tak máme tu JÚN - no už by som mala rodiť 😀

Moja dcera od rana nic nema v ustach,len kedy pojde Danko von, kezde uz obracala kalendar na koníka, kedy ma ist bratcek von. Rano vstala a viedla monolog..."MAMINKA POJDE K PANOVI DOKTOROVI DNES,ABY NAM POVEDAL KEDY POJDE BRATCEK VON..." - hovorila svojim hrackam 🙂 🙂 🙂

Mne sa snivalo, že som rodila 🙂 škoda, bol to len sen 😒
@cigaretka5 tu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/

drievko
1. jún 2010

@katarina7777 jaj Jozko je tiez nas rodinný doktor a vazne je super ,keby nebolo jeho tak by som nemala ani jedno dietatko! A veru rodi aj u nas same dievcata! 🙂

drievko
1. jún 2010

Dobre ranko! no mojali skoda ze mas tu poradnu az vecer to je na nevydržanie vsak !
Jaj uz aj ja by som chcela take malinke vonave milunke uvrieskane....... 🙂

mojalili
1. jún 2010

@drievko 😀 uvidime, ako budeme frflat, ze sa len teraz nevyspime 😉 😉 😉

Inak som zistila, ze posledne dni sa myl menej hybe, naozaj tam ma malicko miesta veru, uz to nie su take koprtance, co teda mi usmevu nepridava, ked si zmyslim, ze bude celky ako buk 🙂
Dnes som bola len 3x na wc - rekorrrrd. A celkom sa mi spalo, len ma zakazdym prebrali strpnute ruky a bolesti v nich, co už narobim... 😒 😎

No idem do obchodiku, a nieco robit, vazne tu mam bordel... 😕

mirka285
1. jún 2010

dobre ranko...uz ste hore?to mame zase pocasie....o desiatej mi sestra donesie maleho urevanca,a dnes asi ani nevarim...ved na obed ideme k zubarovi s Tomasom a potom konecne pre kocik,tak sa asi zastavime niekde najest...a zajtra spravim granatir,to ma Tomas rad,a uz som dlho nerobila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre