Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
17. jún 2010

katty17, mne robi po kazde gynekolog usg a mne sa otocila z nedele na pondelok, lebo presne ako pises, hmyrila sa celuuuuu noc a extremne kopance som dostavala....
tak ale verim, ze sa este otoci.
ja idem k svojmu na usg v utorok a v stredu ideme porodnicke.

stanka33
17. jún 2010

no teraz ma obdobie vzdoru a je dost pojaseny, umrncany...atd...neda sa mi obliect furt uteka...

mna vcera strasne bolelo po vysetreni cely den, pred tyzdnom u mojho dr. som ani necitila

min.tyzden sa mi zle dychalo, aj v pondelok este, ale ja mam strasne nizky tlak tak to mohlo byt aj tym

alllexa
17. jún 2010

@katty17 - mna tiez uz to vysetrenie u porodnika bolelo, aj Oacka to spominala...

katty17
17. jún 2010

babulky, idem si lazkat pred telku. risi si pustil pearl harbor, tak si idem trosku poplackat 😉 . dobru nocku.

alllexa
17. jún 2010

@stanka33 - tak to je urcite tazke starat sa este o male dieta, ja si to teraz stale predstavujem, ze keby som mala druhe, ako by som to zvladala, a obdivujem to...

stanka33
17. jún 2010

mne min.stredu robil UTz a mala bola dole hlavou, vcera sa cely den hmyrila hadam sa neotocila naspat 😢
ale uz maju malo miesta takze neverim ze je zasa KP

noemarta
17. jún 2010

@alllexa ahoj, tak ja neviem, ale mne ozaj zatial nic nie je.... asi to tam nemam az take citlive, alebo neviem...
uz ti je lepsie, uz choroba odchadza??
ozaj, a foto uz mas, ciii, ja cakam v poradi..... aleeee, videla som uz cele tvoje fotky aj svoje. hm.... by som ta nespoznala, fakt si fesanda, jak katty17.

stanka33
17. jún 2010

ono sa to da ak nemas problemy v tehotenstve, az ku koncu je to namahave, horsie bude ak sa mala narodi

stanka33
17. jún 2010

ok dobru nocku....idem pomaly, rano mam o 6 tej budicek isty.. 😉

strasska
17. jún 2010

@stanka33 nestras, ale ja mam asi takeho kludasa, alebo to dobre znasam? neviem...akoze vzdor to mame tiez a obliekanie to chytame hysaky na striedacku raz on, raz ja 😠

petzi
17. jún 2010

@alllexa
a pri milovani mas tiez bolesti??

alllexa
17. jún 2010

@noemarta - diky, to ten make-up a dobre svetla a sikovna fotografka🙂 skoda, ze to tak nie je aj nazivo🙂 vraj ich budem mat koncom buduceho tyzdna, tak som zvedava... a Ty ich uz mas? dufam, ze si ich das do albumu!
Este nie som ok, stale sa potim a soplim... Aspon uz to hrdlo je trochu lepsie.

alllexa
17. jún 2010

@petzi - tak teraz by som to moc neskusala🙂

zrzulka
17. jún 2010

Nestiham vas precitat ale neprehliadla som spravu od Kafkinho manzela... takze kafko je uz mamickou krasneho Filipka... Z celeho srdca gratulujeme!!!!! maly je nadhernyyyyyyyyyy....

luminkasp
17. jún 2010

@mojalili, aj tebe sa lili stale maluje fixami po celom tele? ja uz som zufala, no ako jej mam vysvetlit, ze nie je africka cernoska? ja som teraz malu polhodiny mocila a aj tak som to vsetko nezmyla ☹

@alllexa, som zvedava na tie tvoje foto

petzi
17. jún 2010

@alllexa
No ja neviem, pytam sa ,lebo teda mi to robime aj par krat denne a teda aj divoko a mna nic neboli, preto len.Ze ked to neboli pri milovani, ci to lekarka nejako "nezavadila" alebo co..... 😒

alllexa
17. jún 2010

@luminkasp - no Ty to mas s dcerkou velmi vesele🙂

luminkasp
17. jún 2010

@alllexa staci sa otocit chrbtom a ked ju nepocujem, tak viem, ze uz nieco vyvadza, dnes sa tak zmalovala, kym som bola na wc a potom mi hrdo ukazala nechty, kazdy inej farby, ze ma ich nalakovane ako ja 😎 a ked potom pokracovala v ukazke svojho umenia, som skoro skolabovala ako rychlo sa stihla cela domalovat 😎

noemarta
17. jún 2010

@alllexa ja ich este nemam, ja ich budem mat asi az po tebe, duuuufam... 😉
prajem rychle uzdravenie a ja uz idem spinkat, paaaaa dobru noc baby.

luminkasp
17. jún 2010

dobru noc bruska, idem este chvilu citat knihu a spat

alllexa
17. jún 2010

dobru noc!

karinnka
17. jún 2010

Dievcata je niektora z Vas uz otvorena?Mne dnes doktorka povedala,ze som otvorena na jeden prst a ze sa mam zacat setrit...... 🤐

zrzulka
17. jún 2010

@karinnka ja som na jeden prst uz 2 mesiace a teda nesetrim sa vobec... vsak pri malej sa ani neda

karinnka
17. jún 2010

zrzulka tak to si ma potesila....som sa zlakla ci uz nejdem rodit 🙂

monline
17. jún 2010

ahojte kočky, zdravím všetky tehuľky..ja som práve pridala fotky Danielka do albumu, je to úžasné dieťa...je tichučký, dobručký, stále papá a spinká

strasska
17. jún 2010

@monline ja som album nenasla 😨

monline
17. jún 2010

@strasska skús teraz, mala som ho nezverejnený, zmenila som nastavenie

petzi
17. jún 2010

@monline
aky je podareny 😵

janka256
17. jún 2010

@monline nadherne babo a ake spokojne 🙂 aj ja sa uz tesim na moju este par dni vydrzat a idem na to aj ja 🙂

petzi
17. jún 2010

MAjte sa krasne baby a pekne sa vyspite.... idem ja do sprchy a pozriet si dvd... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre