Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. jún 2010

Maxi no tak dufam ze ked prides poobede,tak ja uz budem po a dojdes mrknut malu 😉

maxara
24. jún 2010

@tinka349 no ja som ich mala asi 15. Ta ceresna je obrovska a kazdy rok z nej zavarime asi 40 pohar my, nasi aj svokrovci a este sa kopec zozerie, vyhodi a rozda a tento rok nula bodov.. kazdemu za hrst a dovi.. 😒 mali sme tu ladovce zo dva tri krat a este ta zima k tomu..

@adelaine no tak si supni za salku rano, za salku vecer a uvidis.. tebe este neodisla zatka, vsak?

silvia.vesela
24. jún 2010

@maxara
maxi, ale je tam aspon aj taka moznost, ze ti tlak stabilizuju a mozes rodit normalne a ked nie, tak cisarskym...neboj, ak to bude cisarsky, tak to bude urcite preto, aby ste boli aj s malickou v poriadku, neboj! 🙂

petzi
24. jún 2010

@maxara
No tak vitaj teda, uz som sa nevedela dockat a myslela som,ze si ta tam vazne nechali,uz sme chceli zhromazdovat infosky,este ze si prisla a som rada,ze je vsetko v poriadku maxi....len sa pekne opatruj.
Ja som mala tiez na veceru ovcie, molon, broskynu a nektarinky,hrooznooo mnnaaaam. 🙂 len snad nebudem v noci stale ucuravat, lebo ja nemam vo zviku,ja sa vecer vycuram a idem az rano,snad ten melon vstrebem ako spongia 😀

maxara
24. jún 2010

@mirka285 😵 juuj to by bolo super, ale si to moc neviem predstavit, ze ako sa k tebe dostanem, lebo ved len dve hodiny si budes drzat brusko na sale.. 😨 no zas taky rychly ten porod nechci.. 😉

strasska
24. jún 2010

@maxara sak aj negativne patri do zivota, a nebudeme si tu tahat medove fuzy popod nos 😉

mirka285
24. jún 2010

ja som mala na veceru palacinky s cucuriedkami a slahackou,a bola u mna kamoska a kupila malej autosedacku,fakt nadhernu,zajtra odfotim 🙂

maxara
24. jún 2010

@silvia.vesela no uz som kludna, uz pocitam so vsetkymi alternativami, mam zbalene dve tasky, jednu rodivu a jednu na pozorovanie.. tu druhu mi mm moze doniest aj po porode, tam mam len uteraky, kosele, zupan, papuce, malovatka 🙂 a zrkadlo 😀 😀 dobre, nie som prilis kreativna, co sa tyka balenia do nemocnice..

mirka285
24. jún 2010

Maxi no nemam sice porodny plan ale mam to naplanovane takto-o desiatej dojdem,o dvanastej budem porodena a o tretej uz budem na izbe vegetit a cakat na teba 😀

adelaine
24. jún 2010

@maxara
co ja viem, este nie...mohlo sa stat, ze mi ju uvolnil doki po
vys. v poradni, lebo potom som tri dni spinila....

ja netusim...ako to je, zevraj som otvorena na 2 cm,
myslis, ze tam moze byt este nejaka zatka ☹
som z toho jelen...

maxara
24. jún 2010

@petzi no ja tu preto este kvasim, aby som sa isla vycikat a potom az pojdem spat..

@strasska 😀 ale co je vela to je moc 😀 pozri aka som vyrrehotana, ved sa mi neda ani iny smajlik dat..

maxara
24. jún 2010

@mirka285 oki, tak ja sa nachystam na taku nejaku hodinu, mozno ti dam este trosku casu na zregenerovanie, tak do piatej max, a potom dam Valenta a potom ti volam 🙂 som straaaasne zvedava.. boooze, ved ty uz budes mat babatko 😵

strasska
24. jún 2010

@maxara prosim ta len ty si ber do nemocky net, lebo sak nam tu budes chybat 😀
@mirka285 a vy dve ste dobre babizne, vy ako by ste o stretku pri kavicke hovorili, sa tu z vas sulam. dufam, ze vam to vyjde podla vasich predstav 😎

adelaine
24. jún 2010

...idem off koceny, dat si sprsku a pritulkat sa k mm,
tak sa majte, dobruu 🙂

maxara
24. jún 2010

@adelaine no toto mi tiez neslo do hlavy, ze ked je niekto otvoreny a este nevidel vyplavat zatku, tak ze ako to je.. lebo sak logicky po otvoreni by sa mala "vyliat", ona je nad krckom, vnutri v maternici, vlastne medzi krckom a babatkovym obalom, nie?

mirka285
24. jún 2010

@maxara dohodnute,tak som si to niak predstavovala 😉 fakt dufam ze ked dojdes tam nebudem este stepovat niekde na chodbe a ochkat 😠

maxara
24. jún 2010

@strasska 😀 😀 😀 som zvedava, toto si dam do poznamky a opytam sa v nedelu Valenta, ci je na Kramaroch wifina 😀 ak by bola, pripojim sa na notebooku.. ak mi ho mm pozicia 😉
ja si myslim, ze nam s Mirkou to stretko vyjde, ved ked nie po porode, tak pred 🙂 pride na chodbu, to vraj pomaha pri kontrakciach 😀 😀 😀 (Mirka nemusis, ja si to neviem predstavit, ze budem s tebou prefukavat na chodbe 😀 😀 😀 )

maxara
24. jún 2010

@mirka285 no ked pridem okolo tej pol 17tej do nemocky za Valentom, pojdem na monitor, to je pol hodka, pripadne sa poinformujem, ze ako si na tom, ved hadam bude vediet aspon to.. 🙂 a pripadne ho mozno ukecam na nejaku protekcnu navstevu 😀

alllexa
24. jún 2010

@kafoditka - vitaj!! Maly je zlaty, dobre ziveny🙂 Ale to si mala fakt tazky porod:( A ten nastrih si citila? Ci az potom, co Ti prestala ucinkovat epi?

@robika @luminkasp @booklover - blbe je, ze mne sono od 30. tyzdna ani nerobili, ani nezistovali prietoky, takze ani neviem, v akom stave je ta plodova voda...

@petrap001 - no vidis, bola to len ta zatka, to je fajn, ze to takto dopadlo! A dobre, ze Ta aj konecne pozrli. Teda, ale si si vcera vytrpela s tymi pochybnostami:(

@maxara - super spravy!🙂 Normalne Ti zavidim, ze Ta tak poctivo kukli a aj hmotnost povedali... No snad ma s tym porodom nepredbehnes🙂

Inak, nastvali ma s tou Ordinaciou - posledny diel pred prazdninami a akurat tam dali hnusnu havariu a neviem, ako to cele dopadne...

maxara
24. jún 2010

Baby inak ja idem zajtra na zurku.. uz som ju odpisala, ze ved budem niekde lezat, ale ja NIE.. takze sa idem bavit. Ale pozeram, ze pruser, ma zajtra prsat (prehanat)

tinka349
24. jún 2010

baby a davate si epiduralku, ci risknete bez nej? 😖

maxara
24. jún 2010

@alllexa 🙂 aj ja sa tesim, ale urcite na nepredbehnem, neboj, mala je este veeelmi vysoko.. pekne si kopka a voobec sa nechysta do svojej peknej novej izbicky, postielky a kocika 🙂
A ty nechodis do porodnice na poradne? 😕 tam by ta mohli kuknut, nie? aspon tie prietoky.. 😒 ved uz finisujes..
no a s tou ordoskou sa to dalo cakat, takisto panelak.. ved akoze strategia, ostan v napati..

maxara
24. jún 2010

@tinka349 no a toto je dalsia vec, co chcem prebrat s tym mojim porodnikom..

maxara
24. jún 2010

babulky, ja idem asi buvat, trochu ma pobolieva ten zub nestastny, tak nech sa aspon pekne ulozim spat.. zajtra sa citame 🙂 ved ani sama sa nemozem pozerat na tie moje vyrehotane prispevky 😉

mirka285
24. jún 2010

babule idem kukat telku,zajtra chystam velke upratovanie v byte,tak dufam ze sa dobre vyspim...

petzi
24. jún 2010

@tinka349
ja idem na ostro 😅 bez epi bez nicoho....

maxara
24. jún 2010

aha zabudla som.. DOBRU NOCKU

petzi
24. jún 2010

@maxara uz si vycurana? 😀

petzi
24. jún 2010

@maxara dobru nocku maxi

alllexa
24. jún 2010

@maxara - no ja uz som bola na 3 poradniach v nemocnici a nic... Len ma pozru, popocuvaju na chvilu srdiecko babatka a idem domov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre