Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
4. júl 2010

@maxara maxi dik za povzbudenie, tak presne v to tajne dufam, ze to bude uz uplne ine.
A presne mam take stavy, ze sak pohoda, co nervacis a potom, ze dovi-dopo. Tak dufam, ze to na mna pride v tej prvej faze. 😀

kafoditka
4. júl 2010

@maxara ja mam medzi postielkou a postelou medzeru velku asi tak, aby som tade presla. Vzdy, ked spinka, priviazem jednu stranu - teda bok - ochranneho mantinelu nad maleho hlavicku tak, aby som z postele na neho pekne videla.. a prebalovaci pult mam priamo na postielke, ktoru mam pod oknom, takze na parapete mam polozene vsetky potrebne veci ako vlhcene servitky, kozmetiku a podobne..

bambola
4. júl 2010

@maxara ja mam postielku asi 15cm od postele, mame malu spalnu tak inak sa ani neda 😠 ale tak aby som mohla ja odtial vyjst. musim si zohnat nejaky stolcek alebo nieco kam si polozim pripadne veci co budem potrebovat. ake veci to budu to ukaze asi az prax 🙂

nasa pediatricka prepichuje uska tak ja to dam spravit asi az u nej ale neviem kedy, snad bude vediet kedy je to vhodne. asi by sa to nemalo davat hned kvoli alergii na zlato.

strasska
4. júl 2010

@stanka33 a este je dobre po pade pozriet zrenicky, ci sa v teme rozsiria, vo svetle zuzia. A potom klasika zvracanie, prilisne plakanie, neschopnost utisit, malatnost a ospavost.

strasska
4. júl 2010

Gratulujem novym maminkaa a aj tym ktore uz su doma, Mirka drzim palce s kojenim, aby sa to upravilo. Presne to ma stvalo na sestrickach, ze oni o novych metodach nevedie vobec nic a kazda ti povie nieco ine...no otras 😠

strasska
4. júl 2010

A inak zienky, mne v noci zacala odchadzat hlienova zatka a dnes to pokracuje 😕 😉 😉

maxara
4. júl 2010

@kafoditka super.. ja to tak nejak asi tiez budem mat, lebo ked to prestavim , tak sa to inak nebude dat.. a tiez mam pocit, ze budem musiet chodit z postele dakade von 🙂

@bambola no ved to, ze ake veci a kolko miesta to zabera, nech viem, ci mi staci taky mensi alebo vacsi stolik alebo co.. 😒 sakra.. uvidim este.. poobede sa na to vrhnem, ked sa trochu otoci slnko a bude prazit inam a nie na spalnu

@strasska nemas zac.. len som popisala seba 😀 😀 😀 ale tak aspon viem, ze nie som sama.

maxara
4. júl 2010

@strasska 😵 😵 😵 coze??? tak to uz tu moze byt kazdu chvilku 😵 😵 😵

maxara
4. júl 2010

@strasska a to je toho akoze vela? ze to vcera zacalo a dnes to pokracuje?

strasska
4. júl 2010

@maxara no ty si nie som ista, lebo hlienova zatka ti moze odist aj 2 tyzdne pred porodom 😝 ale sak uvidime, mna to normalne nejako ukludnilo, ze predsa len je ten drobec uz mozno aj prichystany, takze ak by to uz aj urychlili, tak by to pre neho nebol taky sok

strasska
4. júl 2010

@maxara nie je toho vela, len ono to ide po kuskoch, vzdy ked idem na zachod

kafoditka
4. júl 2010

@strasska mne odisla hlienova zatka naraz okolo 15:00 a o 18:00 uz plodova voda 😉

alllexa
4. júl 2010

@strasska - a akej to je farby?

lenkaaninka
4. júl 2010

@maxara maxi no ja mám prsa po tatovi 😀

@tinka349 tinka nerieš si mladá krásna a pri tej výške ...a na rozdiel odo mna alebo tie čo majú viac detí ešte tak neopotrebovaná ...ja som pri prvej zhodila hned a dokonca aj menej mala... 😉
ja mám pri 175 cm teraz váhu 87 kg .. 😉

alllexa
4. júl 2010

@kafoditka - a Ty si vobec nemala kontrakcie? Tie Ti vyvolali vyvolavackou?

maxara
4. júl 2010

@strasska no ja viem, ze to moze byt aj 1-2 tyzdne pred, ale aj zachvilku 😀 a hlavne ked uz si na 2 prsty.. no radsej sa pobal..

strasska
4. júl 2010

j
@kafoditka jooooooooooooj nestras, ako rodit mozem ist uz v pohode, ale plodovku chcem az neskor, po kontrakciach 😒

@alllexa ja to mam take hnedo-cervene, hlienovite

bambola
4. júl 2010

@strasska ako to vyzera?

stanka33
4. júl 2010

@izira no ved nic mu nebolo take uvidime teraz, rozporaval, neplakal potom aj papal aj sa pohral s legom aj ukazal kde ma nos ucho pusu mama nausnice, tak to bude asi ok uvidime este budem sledovat, a aj ci nebude vracat

strasska
4. júl 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 sak ja som sa vcera vratila z porodky, ze skusime o par dni, takze pobalena uz som, vsetko je v aute

strasska
4. júl 2010

@bambola hnedo-cervený klzky hlien...iba na toaletnom papieri to vidiet, nevyteka to zo mna

maxara
4. júl 2010

@lenkaaninka 😀 😀 😀 ved jasne, ze nie po nom, ale po jeho rodine.. babka a jeho setra mali take inak tvarovane.. moja najstarsia sestra ma po nich.. my s druhou sestrou mame po mame take gulate. 😀 ale poznam baby, co maju jamky po otcovi a nie su veru nadsene 😀 😀 😀

stanka33
4. júl 2010

@strasska veru radsej sa chod dobalit pekne.....ja sa tiez bojim ako to bude ked sa mala narodi ak budu zasa take problemy zo spanim kojenim kocikovanim no dovidenia a chudiatko moje male ked bude mat este takuto smolu stale

maxara
4. júl 2010

@stanka33 a este mu daj vyplazit jazyk a ak pojde rovno dopredu, tak je vsetko ok, ak by ho vyplazil vyrazne nasikmo, moze byt problem.. ale si myslim, ze by to bolo spojene aj s inou komplikaciou, takze mozes byt kludna..

@strasska takze ked ta tu teraz dlhsie neuvidime, tak rodis.. 😵 😵 😵 dufam, ze muzik hodi info..

strasska
4. júl 2010

@stanka33 uz je vsetko v auticku, ja som totiz myslela, ze uz vcera idem na prijem, lebo tak Dr. vyjadrila, ze mam prist na poradnu s vecami, ale kedze sa nic nedialo, ziadne stahy aj krcok tvrdy...iba otvorena na dva prsty, tak ma poslala domov, ze nech tam nestrasim v takom krasnom pocasi 🙂

strasska
4. júl 2010

@maxara som ti poslala IP

maxara
4. júl 2010

@strasska aj ja tebe 😉

izira
4. júl 2010

@maxara do porodky ich nenes... nikdy nevies, kto ich moze zobrat... a navyse to bude pekne ked ich akoze krstna da osobne malej 🙂

kafoditka
4. júl 2010

@alllexa jasne, ze som mala kontrakcie. Ved ja som po odteceni plodovky o 18tej este o 23:30 bola otvorena len na 1cm pricom som mala kontrakcie kazde 4 minuty. Pekelna bolest!!! A EPI mi nemohli pichnut koli tomu 1cm ☹ ☹
Az ked mi pichli nejaku gebuzinu tak sa mi porod zrychlil, isla som na klystir a musela sa prechadzat, ale vdaka tomu sa konecne otvorila a za 2 hodiny odvtedy porodila.. Cize dokopy trval moj porod od odtecenia plodovky 8,5 hodiny

maxara
4. júl 2010

@izira veru, jeden nikdy nevie.. ja som jej ich dala, nech ich ona opatruje a donesie ich potom malinkej..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre