Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
19. aug 2010

inak došli mi vzorky z beby, tak ak niekto chce pošlem...
našho maleho asi boli bruško, či čo, šak furt reve, sa nam ten režim menim,...
ja som davala espumisan sem tam a švagrina, že mam davať do každej flaše, im to zabralo na a odkedy dávam, tým je u nás viac revu, tak asi mu to neni moc potrebné a tiež sa mu začína lubiť na rukách......ale čo už....

pekný dnik, idem si vás prečítať....
žeby som vyskúšala kamilky????kupili ste aké????maxi, miri???

lulu1983
19. aug 2010

dievcence, kedy chodite kocikovat a ako dlho vydrzite vonku? Mne risko vonku v kociku nikdy nezaspi, musim pockat doma, kym zadrieme a potom ho preniest do kocika, ked vystihnem dobry spanok, tak vonku pospi maximalne hodinku, ale niekedy sa zobudi po 15 minutach a hrozne place, tak zlostne a mame po prechadzke :(

strasska
19. aug 2010

@lulu1983 my sme toto mali s Miskom, nechces skusit satku, alebo nisic?
julka peveze v kociku pospi, ona doobedu potiahne 3-4 hodky, poobede 2-3. 🙂

denisse
19. aug 2010

@strasska
to mas velke stastie, aspon mozes ist s miskom von ... to u nas nehrozi, mala aj vonku v kociari max hodinu a to nesmiem zastavit ... si neviem predstavit ist vonku s nelou na ihrisko ...
ja navyse kojim iba po leziacky, takze vonku nemozem ...
a kedze si pyta kazde dve hodiny, tak to sa ani nestihneme nikam vychystat ...

bambola
19. aug 2010

@katty17 tak som objednana na zajtra na tie klbiky , teda nie ja ale mala 😀 povedala mi sestricka, ze je to na druhom poschodi, je tam nejaky vytah? este neviem ci budem mat auto cize ak nebude autom musim mhd a teda s kocikom tak ci sa tam dostanem 😀

oacka
19. aug 2010

@nina88 neboj sa ninka,on to s tým plačom dobehne. 😀
@tinka349 to je normál,režim sa mení,po pár dňoch to zas bude inak.
ja som sa pochválila,ako naša kľudne zaspáva a dnes v noci sto percent nezachrápe! 😀 dnes spí celý deň v postieľke, čudné!

oacka
19. aug 2010

@denisse týcdh pár mesiacov zbehne a bude dobre.

strasska
19. aug 2010

@denisse no ja sa vytesujem, lebo maleho zas doma neudrzim...takze super. cez obed ked sme doma, tak spi slabsie, takze sa obavam zleho pocasia...ale asi si kupim gumaky a prsiplast a budeme chodit aj do dazda 😀

tinka349
19. aug 2010

baby co mam brat na nenormalnu bolest hlavy a hrdla????? paralen, ibalgin, panadol, ibuprofen alebo nurofen? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bambola
19. aug 2010

@tinka349 na hlavu paralen a pit vela vody

tinka349
19. aug 2010

@bambola na nete citam ze raz hovoria, ze mozem paralen kazdych 6 hodin, inde ze max. raz denne, tak newem teraz 😒

strasska
19. aug 2010

zienky poradte, chcem si kupit nosic liliputi
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
ale nasla som ho na madarskej stranke lacnejsie
http://www.liliputi.hu/index.php?m=product&a=pr...
nemate niekto rodinku v madarsku, ktora sa k vam v dohladnej dobe chysta na navsetevu, lebo predpokladam, ze ak si to objednam na svk, tak uz to nebude v takej super cene

adka1311
19. aug 2010

@bambola ak ides na teslovu k Dr. Kusinovi, tak je tam vytah....a ten doktor je strasne super.... 😀

adka1311
19. aug 2010

@tinka349 mne v nemocnici na sestonedeli povedali, ze Paralen mozes 3 x denne 500mg
Ibalgin ani nurofen sa nesmie....

mirka285
19. aug 2010

@miki060707 uplne obycajny kamilkovy caj v Jednote za 60 centov...u nas to zabrala,tak sa dosrala az po lopatky 😀

sarai
19. aug 2010

baby, hlavne tie, co dojcite. davate uz babatku caj? ak ano, aky? a kedy ho davate? lebo som citala, ze kojenie je uplne postacujuce. tak neviem, ci to mam s cajom skusat.

alllexa
19. aug 2010

@adka1311 - nema ten Kusin ordinaciu aj v ProSanuse? Lebo ja som u takeho bola - taky mlady tmavy chalan.

@merikac - a ako dlho uz po tej pauze krvacas?

alllexa
19. aug 2010

@sarai - ja nedavam nic, len svoje mlieko.

janulienocka
19. aug 2010

ahojte, tak my sme dnes boli na sono klbov a nedopadli sme dobre, mame lahku dysplaziu ☹ , mame balit nasiroko a kontrola o 2 mesiace, tak som nestastna, hadam sa z toho drobcek dostane ...

sarai
19. aug 2010

@alllexa a planujes davat? moja nada ma uz 2 mesiace, tak preto by som chcela vediet, ci jej uz nemam aspon ten caj pridat. alebo vodu, alebo nieco pre zmenu 🙂

alllexa
19. aug 2010

@sarai - neplanujem, ja som pocula, ze materske mlieko uplne staci...

tinka349
19. aug 2010

@adka1311 oki, dakujem

tinka349
19. aug 2010

neviete nahodou, ked zjem nieco, co malej skodi na brusko - ako dlho to budem mat v mlieku, resp. ako dlho bude malicka z toho nepokojna a bude ju boliet brusko?

merikac
19. aug 2010

@alllexa raz za tyzden - tak ku koncu tyzdna sa objavi spinenie,,raz som bola 2 tyzdne v suchu a bola som happy

adelaine
19. aug 2010

kuknite, takto sa rad oblieka na vychadzku 😀 😝

maxara
19. aug 2010

Ahojte babule,
tak ja som mala super den... o 12 tej som vyrazila do BA do obchodov a hoci som nic okrem jednych rifli nezohnala, zakotvila som v tescu na zlatych. K rifliam som si dokupila este 2 bôuzocky a 3 podprsenky.. hoci kym sa mi to podarilo kupit som myslela, ze ma je.ne o stenu.. tak najskor krvopotne vyberam, prehrabujem sa, patram, smejdim, nakoniec ulovim 4 ks oblecenia a potom sa tak isto brodim v podprsenkach, kedze tie akutne potrebujem, kedze mam o dost mensi obvod. Nakoniec som zobrala rozne strihy a aj dva rozne obvody a rozne kosicky, spolu 7 ks a ze idem skusat. Dorazim ku kabinkam a teta na mna, ze maximalne 4 kusy, ze ona mi tie vsetky saty polozi sem a potom mi ich aj poda, ale do kabiny len 4 ks. Tak dobre teda, som si povedala ZACHOVAJ ROZVAHU 😀 nase motto zo strednej, zobrala som 3 mensie podprsky. 2 mi nesedeli a 1 bola uplne zla, tak som si dala spat svoju a ze sa len nahnem, nech mi to poda a samozrejme teta bola fuc. Tak som sa obliekla, vysla a obsluzila sa, poctivo som zobrala len dalsie 4 podprsky, tie 4 topy som nechala na tom istom mieste. Zasla som naspat skusat a vtom sa mi stala strasna vec. Ako som si dala dole tretiu zo 4 podprsiek, spadli mi obe vlozky do podrsky na zem.. A ako som sa po ne zohla, zacalo mi brutalne kvapotat mlieko na zem.. samozrejme, ze som tie vlozky uz pouzit nechcela, mlieko tieklo ako dive (prvy krat co mi vobec tieklo), chcela som este skusat dalsiu podprsku, tak som hladala papieraky, ze to nejako spacifikujem.. no a ked som to uz konecne poriesila, vysla som si von po tie moje topy a oni nikde.. mlada baba co tam bola namiesto tety si zlizla taky vyplach zaludka, ze az.. tak ked uz si ich nemozem zobrat dnu naraz, tak aspon nech ich strazia. Skratka teta, co mi ich zakazala zobrat dnu naraz, ich isla zavesit. Boze ked som ju zbadala, zdrbala som aj tu, ved to da mrte roboty vyhrabat v tych vsetkych handrach pouzitelne a este k tomu velke.. 😠 no nakoniec dve mam doma..tesim sa.
No a kedze som cestu absolvovala v kabriolete, tak som bola taka spoko, ze som zobrala aj mm vyvencit. Dnes uz mu tie plienky tak nevonali 😀 Isli sme na chalupu, trosku sa pohojdat a porelaxovat. Mozno pridam foto, ked stihnem.

maxara
19. aug 2010

@adelaine No tedaaa, aky stramak.. inak sa velmi podoba na nasu Ninku

kafoditka
19. aug 2010

Baby, konecne sa mi podarilo pekne zastihnut Fifkov usmev 🙂

kafoditka
19. aug 2010

@maxara viem si ta zivo predstavit, ako si tie tetusky v tescu davala do pozoru 😀 😀 😀

maxara
19. aug 2010

@kafoditka 😀 no ale uznaj.. sak sama mi ich tam dala a potom ich zoberie zavesit? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre