Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. aug 2010

@maxara Peti ved to bolo v ramci srandy 😀 som dnes zistila ze mala ked place tak aj slzy jej idu a aj z toho choreho oka,to je dobre ci zle?

kafoditka
20. aug 2010

@mirka285 to je dobre, aspon vies, ze ma vyvinute kanaliky, moj maly place so slzami tak 2 tyzdne, dovtedy plakal "nasucho" 🙂

kafoditka
20. aug 2010

@mirka285 ved preto sme mali masirovat to ocko, lebo neboli este vyvinute tie kanaliky, aby ich ten hnis neupchal...

maxara
20. aug 2010

@mirka285 ved jasaaan 😀 inak tiez si myslim, ze dobre je, ked idu slzicky z oboch

mirka285
20. aug 2010

tak hned som spokojnejsia 🙂

tinka349
20. aug 2010

ahojte, ja som dnes s malou bola na klbiky - a doktorka hovori, ze vsetko krasne nadherne ako ma byt a ''nadalej balime nasiroko'' . . .a pritom som malu nikdy nebalila nasiroko a ani sa mi moc nechce....ci myslite ze mam? zas jej nechcem uskodit nejak . . . 😒 😒 😒

tinka349
20. aug 2010

joj a viete aka som chora ☹ hrdlo normalne ma nenormaaaalne boli, nevladzem ani prehltat, hlasivky uz pomaly stracam, soplim, a uz aj kasel zacina 😢 a kycham asi 50x za den . . . to je hruza . . . nepamatam kedy som bola taka chora ☹

denisse
20. aug 2010

@tinka349
aj my mame nalez uplne v norme, ale este nema vyvinute jadierka, tak mame balit nasiroko a o 6 tyzdnov na kontrolu ...
ja ju skusim balit nasiroko, co to pojde ... aspon na cast dna a na noc ... tiez sa toho desim, ale radsej to nejak zvladnem ako by potom nemalo byt nieco v poriadku ...

tinka349
20. aug 2010

@denisse ja mam v sprave napisane ze jadierka neosifikovane - to znamena ze este ich nema vyvinute? tak potom aj ja ju budem balit nasiroko hoc sa mi nechce...

denisse
20. aug 2010

@tinka349
neviem presne co to znamena, my mame jadierka 0 ... povedal, ze tam este nie su, ale urcite budu, vsetko vyzera byt v poriadku ... ale proste balit ...
kedy mate ist znova na kontrolu?

tinka349
20. aug 2010

@denisse 3.novembra mame ist...tak ja ju budem balit aspon na noc do tych postoliek 😖

tinka349
20. aug 2010

@denisse jeeeeeeeej aj tvoja mala ma dnes presne mesiac? aj moja buchtulka ma mesiac 🙂

denisse
20. aug 2010

@tinka349
moja mala presne mesiac v nedelu ... asi to pise mesiac az kym nepribudne dalsi tyzden ... takze myslim, ze v nedleu budeme mat napisane 1 mesiac a 1 tyzden ... 😉

denisse
20. aug 2010

a musim si kupit vacsie postolky, tie co mam doma nam budu max tyzden dobre ... a asi vytiahnem vacsie pyzamko, lebo do toho co v nom teraz spi, sa s postolkami urcite nevojde ... 😒

tinka349
20. aug 2010

@denisse no to aj ja musim kupit ....ja som jej kupila postolky 1, ale to su jak na babiku a on aje uz 5kilova zeniska 😀 newem jake jej mam kupit, ocino siel do mesta tak mu zavolam nech kupi....budu jej stacit 2 alebo radsej 3 velkost? jej su uz male pyzamka co som nkupila z Uk velkosti 0-3 mesiace 😀

strasska
20. aug 2010

@tinka349 a kde si bola na tie klbiky?

miki060707
20. aug 2010

@tinka349 jeeej, ten dátum, že 3tí november, vtedy budem mať 30ku, xi

@mirka285 tak hadam sa to očko zahoji, to je fajn, že idu aj z oboch slzičky, aspoň si myslim, potom daj vedieť ako ste dopadli u doktorky
Miri, tie kamilky vieš aké maju silné účinky, no išla som kupovať a hladala som a nič, mala som niečo v ruke, ale nebolo napísane KAMILKY a tetuška, že šak toto, ale reku, šak to niesu KAMILKY, ale RUMANČEK a potom výbuch smiechu, no a ešte som len rozmýšlala, kedy ho uvarim a malý sa posral tak ako ešte nikdy, osraté body aj dupky, tak šup pod točku a oblečko do práčky, našťastie som chcela prať, aspon sa to vypere, hadam to pôjde dole...

@maxara fuuu, to je teda chalúpka, dobreže máš vodičák, aspoň využiješ autičko 😉 no a nemá nahodou tvoj mm bratov? o jedného by som mala potom záujem 😀 😀 😀 😀 /či on o mňa silno pochybujem/ 😀 😀 😀

na ja som už objednala stoličku na papanie, lebo pri soni som mala žičanú ikea bielu, a bola super a potom sme mali tú drevenú so stolikom, ale je u svokry a reku si kupim v ikei, ale nemali, tak jedna predávala za 5 eur, skoro nevu, šak "stovka" vyšla poštovne, tak bud. týden mi dojde, dobre skoro, čo, mala ju aspon využije a bude sa hrať na male dieťa, xii
paaa

tinka349
20. aug 2010

@strasska ako je stara nemocnica, tam kde je zmrzlina aoproti cez cestu v rohovej budove ako je mestsky urad ci co to je...

strasska
20. aug 2010

a nevolala sa dr. nahodou Rusnakova?

strasska
20. aug 2010

@tinka349 to bola pre teba otazocka

ericica
20. aug 2010

@kafoditka ja som mala menzes po prvom porode presne na vianoc a mala sa narodila 7.jula....kojila som ju 6 mesiacov...
no noc u nas podobna ako tie ostatne dvakrat kojenie a potom budicek okolo 8 pol deviatej 🙂 aj den celkom v pohode teraz spi uz druhykrat dnes rano spala dve hodky....tak uvidime ako vecer.....ako vikendujete???idem robit kremes francuzky bo minule som robila jogurtovo slahackovu tortu a vystala mi slahacka tak ju nechcem vyhodit a teraz mame hody tak sa nam tie kremesiky zidu 😀 😀 😀

tinka349
20. aug 2010

@strasska ano ano, rusnakova, este ja som k nej kedysi chodila ako pubertacka 😀

tinka349
20. aug 2010

baby odsavate si mlieko? ja som dnes 1x skusala a taaak ma z toho boli bradavka 😖 som odsala asi 80 ml mlieka za par minut, ale newem ci tym tempom som neuskodila bradavke asi 😒

adelaine
20. aug 2010

@kafoditka kafko, mne sa to stalo zrovna dnes....uz som bola ok,
a zrazu bum, znova spinim, uplne rovnako ako ty...lenze
ja nekojim, ani si neodsavam mlieko...podla mna u mna je
to hroziaca predzvest kramov, aj podbrusko ma tak nejako
pobolieva, uz som aj zabudla, ze take daco existuje...ja este nechceem 😢 😢

merikac
20. aug 2010

@tinka349 tinka anemozes to mat alergiu?? aj ja teraz kycham a soplim a boli ma aj hrdlo,,ale po obede ma to trosku prejde a v noci znova zacne

merikac
20. aug 2010

@tinka349 ja mam doma 3,ale myslim, ze tie jej uz ani davat nebudem,,my stalebalime do najmensich,,aj ked ma uz 6kg...ona je dlha,,ale ritusu ma utlu 😀

bambola
20. aug 2010

@denisse @tinka349 baby nechcem vam do toho kecat ale v tomto veku este jadierka vyvinute niesu, nejaka zvlastna doktorka 😠

my sme dnes dopadli dobre 🙂 nemusime balit nasiroko a klasika kontrola az v 8.mesiaci. (tiez nemame jadierka, ukazoval mi to na sone kde je a co tam je a povedal, ze na jej vek ma normalny nalez 🙂 )

tinka349
20. aug 2010

@merikac e e, to nie je alergia, to je nadcha alebo az na chripku to ide....a robia sa mi v ustach uz aj afty ☹ a otec mi dnes malej kupil postolky 3, lebo 2 nemali, a su jej este trosku velke, tak jej davam 1 🙂

@bambola tak ja nechapem, ze jedny musia balit nasiroko, ine nie 😖 aj mne hovorila ze vsetko ma krasne vyvinute....

bambola
20. aug 2010

@tinka349 podla mna je to aj tym, ze je to starsia pani doktorka (kedze si k nej chodila este aj ty) a tie maju proste vzite tie svoje postupy a malokedy su ochotne prijat nieco nove 😒 (cest vynimkam tot moja skusenost so starsimi lekarmi) 😠
mna len zarazilo to, ze @denisse povedala, ze este nema jadierka, pretoze ked ma 1 mesiac este ani nema mat jadierka

denisse
20. aug 2010

@bambola
ja viem, ze ten nalez "bez jadierok" je v tomto veku uplne normalny a v poriadku ... a viem aj to, ze niektori ortopedovia odporucaju balit nasiroko, kym sa tie jadierka nevyvinu, ini to nekazu ...
nam kazali, tak v ramci normy budem ... pre klud svedomia ... aj ked verim, ze aj bez balenia nasiroko by sa jej to vyvinulo spravne ... len clovek ma taky strach, ked dr odporuca ... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre