Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
2. okt 2010

@kafoditka a kolko ze si ich zjedla-lebo mne sa nestalo este, ze by som zjedla viac ako jeden..........ja som si dala -polievku, ryzu s kuracimi prsiami so sunkou na sampionoch,,,potom mi chybala ryza, tak som si dolozila, potom mi zas zostala ryza, tak som si dolozila polovicku rezna, neskor som ku kavicke zjedla kremes,,,, na to som dostala chut na cesnakovy pagac.. este jeden kremes..a na oblozene misy som sa uz len pozerala ..oci by jedli, no zaludok rezignoval 😀

mirka285
2. okt 2010

ahojte..tak aj my sme uz doma z Piestan,mala uz okupana,najedena v postielke...normalne bolo dnes zima vonku...zajtra sa mi nechce varit,tak som dostala akoze uzasny napad ze pojdeme na obed do mesta...aj tak treba aj plienky kupit ,tak som mala dobru vyhovorku,a navyse ma moj drahy chut na rybu a tu doma nerobievam lebo nam vzdy potom smrdi cely byt a vetrame to tri dni...mne pradlo super voni ale ja periem len v persil geloch,a ta vona fakt vydrzi...ale Tomasovi davam medzi ponozky take vonave sacky Kuschelweich,tak skuste to...

kafoditka
2. okt 2010

@merikac ale dala som si dva aj to take male, ale vies. - smotana, syr a cesnak.. 😝

bellablonde
2. okt 2010

nam brutalne smrdel novy koberec v detskej izbe, ale fakt strasne
potom tam peto cosi lepkave povylieval a museli sme to tepovat...napokon sme vytepovali celu izbu a smrad bol zazracne fuc

netusim vsak ako sa zbavit smradu z dreva...tiez sme prednedavnom kupili novy pracovny stol a tam ked otvorim suflik ide ma vystriet 😝

monline
2. okt 2010

@merikac haha...chutia jej šminky, či mamina? mne dnes malý začal pľuť..slinky bublinkoval už aj predtým, ale dnes k tomu pridal zvuk ako keď napodobňuješ zvuk autíčka..milé to je 🙂
a inak- zatiaľ neslintá tak, že by mal mokré oblečko z toho..

monline
2. okt 2010

bol tu odvtedy boddez? žeby na nás zanevrel?

bellablonde
2. okt 2010

baby ja by som si dala langose, ryzu, masko, kludne vsetko dokopy 😀 😀
len keby mi to niekto naserviroval pod nos
po 3 rokoch na materskej, ked si musim nonstop sama varit (hlavne cez tyzden) a vymyslat, co sme este nejedli...
uz vobec nemam z kuchtenia a v poslednom case aj z jedenia ziadny pozitok 😒

ja davam do suflikov obycajne mydlo
rozkrojim napoly a strcim do rohu, nech to tam vyvoniava

noemarta
2. okt 2010

caute babenky,
my sme uz okupany, napapany a uz aj spinka Nelka 🙂
Od tretej do siestej sme boli vonku a mala spala a spala. 🙂
prikladam aktualne foto Nelky z dnesnej prechadzky. 🙂

noemarta
2. okt 2010

@monline hm... myslim si, ze nas iba potajme cita, ale prihlasit sa asi neprihlasi, ale ja sa mu v podstate ani necudujem.
Ja som mala langos presne ako kafko to je moj oblubeny smotana syr vo stvrtok, tu v ivanke robia supis. 🙂
@bellablonde ja som sice neni tolko doma co ty, ale viem o com hovoris, uz nemam vobec fantaziu co varit... a keby mi tak niekto navaril, naserviroval, jaaaaj. 😉

merikac
2. okt 2010

@kafoditka no tak ake prejedenie..to si mala len take male predjedlo 😀

merikac
2. okt 2010

@monline to musi byt ozaj milene,,,,,,,,,,,,uzasne sledovat,,ako tie deti nieco objavia a potom to opakuju 😀 ..mne sa mala zacala bat mojho otca,,este ked sa jej prihovori je dobre,,vzdy sa do mna zabori,akokeby sa ho hambila,,ale ked ju zoberie na ruky,,tak taky spusti,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ja nechapem preco,inac ide aj zacertom 😀

merikac
2. okt 2010

@mirka285 a ako bolo v Pistach???? takze zajtra maju tvoji chlapi menu, ake im srdce zaziada,,si ty ale zienka sikovna 😀

bellablonde
2. okt 2010

my sme sa tiez tulali po vonku dost dlho
prisla segra s priatelom a uplne si uzivali pieskovisko s malym petom 😀 😀 😀 akoze navrat do detskych cias

saska dnes spinka akoby si vynahradzala, ze dva dni poriadne oka nezazmurila
najprv potiahla od desiatej do tretej
a potom od piatej buva bez prestania 😕
@noemarta 😵 😵 krasavica a ten svetrik je uplne cooolovy 😎

merikac
2. okt 2010

@noemarta ta ma aky milucky svetrik 😅 ........je v nom rozkosna,,,,inac teraz ked malu naobliekam,,tak v kociku anil en rukou nepohne,,,som zvedava, co bude robit v zime 😀

merikac
2. okt 2010

@kafoditka a ty si dnes aky skromny nakup urobila,,,,,nie ti necinklo do nosa?

miki060707
2. okt 2010

ahojte,
ja len narýchlo, dnes som mala toho dosť a to som teraz vyrezávala sone strašáka, xi
pár foto z dneška...

miki060707
2. okt 2010
strasska
2. okt 2010

Jeeeeeeeej aky krasny zabiacik 😀 nas rovesnik 😉

meruska
2. okt 2010

ahojte,
@miki060707 krasna jesenna dekoracia, aj ja uz mam jesen na stole 😉

my sme dnes boli u nasich na chalupe...cerstvy vzduch malemu evidentne pomohol a krasne spal poobede odparkovany na dvore...skoda ze nemame balkon ☹

kafoditka
2. okt 2010

@merikac tak tak, nic mi necinklo do nosa.. teda cinkli dvoje topanky, ale nepotrebujem ich 😉 a este som sa vytocila, lebo som chcela rifle a slak ma triafal - sak to vsetky su na jedno kopyto - dole pri kotnikoch uplne uzke.. 😒 😠 a ja si take nemozem dovolit.. a ked som konecne nasla super vymakane, tak mali aj vymakanu cenu - ze 140evri, no mozem ich z vysky okaslat.. tak som odisla iba s jednym trickom 😉

merikac
2. okt 2010

@kafoditka ale ved aj to potesi,,no nie? 😉 ...aj ja si chcem nieco kupit na seba,,ale vzdy si poviem,,no a co ked nahodou predsalen schudnem a zostane mi to velke? 😀 😀 😀 , tak este vyckavam 😀

merikac
2. okt 2010

<3

noemarta
2. okt 2010

@bellablonde @merikac dakujeme.. to je ten svetrik co som spominala Mirke, ze som ho musela ist kupit , najskor ze nie, cely vikend som ho mala v hlave, tak som ho hned v pondelok isla kupit. 🙂
Hm... a co sa tyka toho kociku, sme na to presne tak isto, som zvedava co bude v zime.... asi bude v sportiaku.

@miki060707 krasna vyzdoba, ja som strasne na taketo prkotinky, a samoska aj deturence su zlatuckeee. 🙂

merikac
2. okt 2010

@miki060707 akeho strasaka?

bambola
2. okt 2010

ahojte, foto z dnes
na jednej babulka v satockach, ktore sme dostali ale nie je ich kam moc nosit kedze je von zima tak aspon doma kedze sme mali navstevu 😀 a potom v zimnej ciapke co sme kupili v HaM 😵

noemarta
2. okt 2010

@bambola jaku mate vlasanu, krasna je. 🙂

erytrea
2. okt 2010

ahojte kocky

tie co mate male vanicky ako budete davat drobcov do sportiaku? len fusak a nanoznik? Ja sa bojim aby malemu nebolo zima a nefucalo mu zozadu od strechy 😒 alebo budete este vo vanicke na tesno?

merikac
2. okt 2010

@mirka285 mirka dala som na teba kontakt jednej babe,,jej babo ma zapal ocka a uz skusala vsetko mozne,,ja som si spomenula, ze ty si malej Linde to ocko nejako masirovala,,,tak sa ti asi ohladne toho ozve, ze ako,,lebo ja som jej to nevedela vysvetlit,,,, 😵

monline
2. okt 2010

vyznáte sa niekto v pc? toto mi vypisuje, keď sa chcem dostať na FB alebo gmail:
You have tried to access a site that has been blocked by the SMC Router.
Please contact your System Administrator to have this site authorized.

monline
2. okt 2010

@bambola
@miki060707
@noemarta krásne fotky krásnych detičiek...vyfešákovali ste ich, tie šatočky sú tak sladké, krásny svetrík....











Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre