Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
11. feb 2010

ja som chcela chlapca kvoli mužovi,ale vnútorne asi predsa radšej dievča a teraz sa cítim super,akože všetko je tak ako má byť,keď viem,že bude dievčatko. a jasné,že aj manžel sa teší. 🙂

dugyna
11. feb 2010

mojalili parande vecicky 😉 hlavne to posledne bodynko to sa mi strasne zapacilo 😵 snad by ti nevadilo keby som aj ja take objednala
nemusis mi hovorit keby som znasala zlate vajcia..ak by bolo super alebo nas hevinko bol psicek otras sa 😀a v tescu maju teraz aj vypredaje take krasne vecicky..ze by som tam vedela minut..a tu na nete ani nehovorim
inak pridala som nove foto do vybavicka II 😉

no on chodi .sem tam tam ze sa snim chce hrat a sem tam sa olizuje..dnes ho aj chcel asi spapkat ked som ho mala vonku ale hned dostal po papulke..takze dufam ze sa to donauci..on je este take staniatko nase 😉

mojalili
11. feb 2010

Aby si mu nemusela kupovat zasoby skreckov 😀 ale snad nie🙂

JAsne ze nevadi, ze aj ty budes mat take bodynko, aj mne sa velmi paci a tatinkovi ho kupim...alebo syncekovi? asi obom🙂

miki060707
11. feb 2010

lumi, supeeer, som myslela na teba, a čo ti povedali, čo to bude??????? 😉

meruška maš IP

zrzulka
11. feb 2010

Mojalili ja som podobne tricko vyrabala. my sme to tak povedali nasim ze cakame babetko. vyrobila som jej tricko s napisom "Budem velka sestra" ... pekne bodynko si vybrala... super ....

Dugy verim ze pozitivna energia pomoze. S predcasne narodenim dietkom sa vzdy spaja mnoho rizik.... ☹
Drzime palce malej - velkej bojovnicke!!!!!!!!!!!!

zrzulka
11. feb 2010

Luminka gratulujem k dobrym spravam!!!!! Urcite ti spadol kamen zo srdca....
Meruska drzim palce aby to bolo aj u teba tak ako u Lumi.... nakoniec s dobrym vysledkom!!!!!

zrzulka
11. feb 2010

Dugy ja mam plienky po malej ale co ti ja viem ci ich pouzivat aj pre babo, predsa len plienky... i ked su oprane na 90tke ... mozno neskor ale na zaciatok by som rada aby malo babo nove kusky. navyse muz mi opral vrchne nohavicky s avivazou a odvtedy pretekaju .... 😒 Takze vrchne musim aj tak kupit nove....

mirka285
11. feb 2010

kocky ked som 19+4,tak to som v 20/tom tyzdni?

mojalili
11. feb 2010

ANo MIrka, si v 20.tt, ked budes presne 20+0tt tak budes mat 20.ty ukonceny a zacnes 21.tt.

Baby neodolala som, kupila som toto cez MMB, mam radost🙂)) https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mirka285
11. feb 2010

mojalili a ide to pokial,po 19+6 a potom je 20+0 tt?alebo je este aj 19+7?

katkaking
11. feb 2010

ahojte

mne je dnes cely den zle, v noci som vobec nespala...mala je chora, tak sa stale budila...a ja este castejsie. No a cely den som bola v kuchyni, muz zajtra oslavuje v robote, tak bolo treba napiect nieco sladke...aj slane. Som uz uplne vystavena...a to mi rodicia pomahaju ako sa da...byvame spolu, lebo maju veeelky dom.

gratulujem k dalsim dievcatkam, som zvedava, co povie dr.mne...ani neviem co by som viac chcela.

mirka, ano, to sa pocita ako 20tt

dugynka, poriadna vybava...ja som pri malej pouzivala zo zaciatku len sebamed baby, ale neskôr som vyskusala aj tu kozmetiku z lidla a podla mna bola dobra...nevidim v tom rozdiel, len v cene 😀

mojalili
11. feb 2010

NIe MIrka, 19+6 (to mas ako 7 dni v týždni - 20+0 - je prvý a potom až po 20+6 je siedmy...) takze je to cely tyzden....to 19+7 uz je 20 +0 tt.

petrap001
11. feb 2010

dnes sa mi narodilo krsniatko,maly Oliverko tak sa velmi tesim.a vcera moje male tak vykukovala z bruska ze si to az normalne aj moj mily vsimol ze nieco sa tam deje🙂))ale to len ked lezim.no dnes som uz uplne umierala z tych mojich krizov..ach jaaj 😖

mirka285
11. feb 2010

mojalili dakujem 🙂 tiez som jak debilko niekedy 😒

luan
11. feb 2010

petrap001 a nenarodil sa Oliver náhodou v Nitre?

dugyna
11. feb 2010

petrap tak gratulujem 😉

zrzulka ja som pokupila aj tu na koniku a velmi dobre som s pokojna 😉 ..ale este chcem tu systemovu pleinku nie aio..ale ten druhy system 😉 a moja babicky mi skusi ustrikovat nejake vlniaciky..inak vrchne gatky mam tie fix 😉
aj ja verim ze malinkej harmony pomozeme ked budem na nu mysliet

katkaking dakujem za pochvalu..tak pomalicky kupujeme..kym sa narodi tak snad stihneme vsetko pokupit 😉 , ja som nakoniec kupila tu cien kozmetiku..myslim ze malinka bude spokojna 😉 este dokupim z babylove nejake vcicky

mojalili krasne vecicky si objednala 😉 neboj nebudem musiet kupovat skreckov do zasoby..on je v klietke a hafan strazi klietku..a ked ho mam vonku tak na rukach.. davame pozor 😉

petrap001
11. feb 2010

luan: nie nie v Presove 🙂

strasska
11. feb 2010

Kazdy den sa pozeram, ze ci ste sa uz niektora dozvedeli, co mate v brusku...tak ma teraz mrle zeru, ze co tam mame my. tak dufam, ze vydrzim a neopytam sa. 😀
Gratulujem ku kockam a dobrym vysledkom. A ostatnym drzim palceky, a hlavne nech sme zdravucke 😵

monline
11. feb 2010

mirka285 ahoj, máme rovnaký termín a tiež odrastené dieťa doma..ako to vníma to tvoje? teší sa?

sunnygirl
12. feb 2010

ahojte Bábiky a babuľka:

tak ste toho popísali poriadne, ale tak zhruba som to prečítala.

Pozerám že opäť nevyšli dobré tie triple testy ☹ , no aj mne včera Dr povedal, že sme skoro brali krv, tak som zvedavá. Čo je to amnio?

Tak vidím že nákupná horúčka je tu a už vo veškom 🙂

sunnygirl
12. feb 2010

strasska:
ja by som asi nevydržala do konca na prekvapenie. A tie naše maminy museli vydržať 😉

denisse
12. feb 2010

dobre rano ...

baby, dakujem za rady ohladom toho ekzemu ...
drzim palce nech su vsetky vysledky nakoniec ok ... ja tiez cakam ...

a vcera som upiekla tie pracliky, co som tu davala link, su vynikajuce

liluu
12. feb 2010

dobré ránko...
ja si dnes mám o 13tej zavolať triple výsledky. V pondelok som bola v poradni a doktor vravel, že je super čas na testy ,tak dufám, že mal pravdu a výjdu dobree.

denisse
12. feb 2010

liluu, drzim palce ... mne brali krv az teraz v stredu a zavolaju mi sami, ak by neboli vysledky ok .. ked sa neozvu, tak mam byt v klude ...

mirka285
12. feb 2010

hned zrana smutne spravy..mala Bianca Harmony je uz anjelikom 😢 prajem rodicom vela sil aby to prekonali je to velmi velmi smutne ☹

sunnygirl
12. feb 2010

pre už malého anjelika Biancu Harmony, minútka ticha a malá modlitba. Rodičom veľa veľa síl ☹ 😢

maxara
12. feb 2010

😢 baby to je strasne smutne... este, ze mam od rana silnu nadchu a nikto sa mi tu v robote nedivi, ze mam uslzene oci... 😢

zrzulka
12. feb 2010

... je mi to luto :o(

mojalili
12. feb 2010

Ahojte kočky, ja uz som pisala do junoviek ohladom tej smutnej ☹ ☹ ☹ a tak to sledujem, ci nejake dobre spravy nie su...

Kocky, hruuuza....mam doma balik vecicek po dcerke a zistila som, ze je tam prevazna vacsina ruzovej.Iba do porodnice mam biele, neutral 😠 😠 😠
Aj ke som si povedala, ze doma nebude vadit, ked bude mat maly ruzove bodynko, ale co ked budeme mozno castejsie vonku, ved bude leto 😒 😒 😒 A takeeee krasne ruzove veci 😒

katarina7777
12. feb 2010

☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre