Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
21. okt 2010

aaaaa zase slniecko 🙂 ideme my von, nech mi pospi v kociku lebo zase nebude spat

oacka
21. okt 2010

@bambola žeby to bola výzva na evakuáciu??????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

karinnka
21. okt 2010

@oacka🙂))) musis prehodnotit zanre,ktore pocuvas,pretoze ako vidno,susedia to myslia vazne 😀 😀

meruska
21. okt 2010

ahojte..my sme dnes boli na klbikoch a vsetko je super...dostali sme fotecky z ultrazvuku na pamiatku, na ktorych ale ja nevidim nic 😀

a inak @maxara ..dnes sme mali na obed tvoje gule MNAMKA 😉

strasska
21. okt 2010

Ahojte, uz sme po ockovani, zatial sa da, vela sa nosime a o chvilu asi zacneme zrazat teplotu. Mame vsak sople, myslite, ze je to reakcia na ockovanie?
Inak stav po poradni: 5900gr/64cm 🙂

bambola
21. okt 2010

prave som nasla na bazari cumlik s lebkou 😨 sak to uz co je 🙄

strasska
21. okt 2010

A zienky Kosicanky, ako? Uz sa chystate na stretko? Ja vam tak zavidim 😢 musime potom urobit este jedno, aby som mohla prist aj ja ☹

strasska
21. okt 2010

@meruska apropo klby, ja som zvedava na Tinku...ked budete na stretku tak sa jej opytas, ci uz bola na kontrole na klbikoch? my chodime k rovnakej a chcem si nieco overit 😀

meruska
21. okt 2010

@strasska jasne ak pride opytam sa 🙂
neboj urcite dame dalsie stretko lebo ani oacka asi nepride

meruska
21. okt 2010

@strasska ja mam ineho lekara ako vy a ten moj je urcite 100krat lepsi ako ta vasa 🙂

strasska
21. okt 2010

@meruska ak nie je taka stara paka ako nasa, tak verim 🙂

lutsine
21. okt 2010

@strasska ja by som tiez pricestovala na stretko kosicaniek 🙂

lutsine
21. okt 2010

@meruska uz mate aj jadierka? balili ste nasiroko?

oacka
21. okt 2010

ženy, ja som včera a dnes zožrala pol makového závinu,z ktorého mak tiekol a Kristína vobec nespí! na ňu to má opačný účinok. debil prestal hrať,uvidíme dokedy..... dnes je naprd deň,malá nechhce ani jesť ani spať.... ale došiel mi menčestrový kompletík, trochu cigánnský štýl 😀 😀 , tak sa teším....

meruska
21. okt 2010

@lutsine nasiroko sme balili dobrovoľne, už pri prvej kontrole nám nekázali, len nám lekár povedal, že on by svoje vnúča balil naširoko ...ale o jadierkach nám nikto nič nehovoril, ale nám povedal, že viackrát nemusíme chodiť 🙂

meruska
21. okt 2010

@oacka ideš na tie nákupy s mm, alebo nás prekvapíte s Kikuš v meste? 😉

oacka
21. okt 2010

@strasska ja som sa aj mojej pediatričky pýtala,nech kukne do tých papierov od ortopéda,že sa mi nezdá,že by sme už nešli na žiadnu kontrolu. a ona že všetko je super, nohy vyvinuté,že netreba. dúfam,že sa tam Kike nič nepokriví...

@lutsine
@strasska tak kedy dáme stretko???? ja som nasratá na mm,lebo mi povedal,že môžem ísť a keď sme to dohodli tak vysvitlo,že on má vlastne len vo štvrtok čas na nákup.... 😠 😠 😠 😠 😠

oacka
21. okt 2010

@meruska ja sama neviem, mm je ešte v robote, chceme ísť na nákup na ALžbetinu,takže možno vás prídem aspoň kuknúť... zavolala by som karinnke alebo tebe,že kde ste.....dúfam,že po mňa mm nepríde o piatej!

oacka
21. okt 2010

to aj vy sa tak radujete,keď sa dieťa pekne vykaká????? pre mňa je to lepšie ako darčeky! dnes sa tak husto vykaďúrila,že som ju vychválila do nebies. 😀

strasska
21. okt 2010

@oacka 😀 😀 😀
@lutsine jasne, sak dojdi! a kebyze ides skratkou cez banske , tak sa hocikedy stav v herlanoch 😉
len teraz nie, lebo mame lazaret 😖

oacka
21. okt 2010

@strasska ja som normálne plienkológ! každú plienku študujem! 😀 😀 😀 ddáme stretko u teba? 😀 😀 😀 😀

strasska
21. okt 2010

len my mame taky pidi domcek...raz u nas boli 2 kamosky + 2 deti a nedalo sa pohnut ☹ ale mame krasny park, tak kebyze bude este dobre pocko...tak dojdite, kavu a kolac vam ponuknem, neboj 😉

monline
21. okt 2010

ahojte, tak vy sa pomaly zberáte na stretko, super, užite si ho...to počasie škoda, že nepraje, tu fúka hrozný vetrisko, ale obloha je krásne modrá s bielymi obláčikmi..aspoň to...malého som rozbaleného nechala v postieľke, nahlas sa rozpráva s kolotočom, spinkal dobre, zobudil sa až o pol piatej a zase zaspal do deviatej..aj by som s ním šla teraz von..ale má zapálené očká a ked tak veľmi fučí, aj mám strach, nech mu neuškodím viac..☹
@karinnka vďaka za prianie
@merikac až dnes ráno som ho odfotila v tej čiapočke, tak takto vyzerá príprava na vianoce 🙂

bambola
21. okt 2010

@monline ta prva fotka je taka na obciansky a ta druha ako keby hovorila "ty to das zase na konika, co?" bohovsky je 🙂

strasska
21. okt 2010

@oacka skopcila som z ineho fora pe teba: ahojte, ak frčíte ako my na Babylove a ste z KE, tak na KVP zajtra otvárajú novú predajňu a majú 10 zľavu na všetko

strasska
21. okt 2010

@monline gratulka k narodkam a k fesakovi tiez. 😉

oacka
21. okt 2010

@monline jednoducho bohovské fotky!

oacka
21. okt 2010

@strasska šak sa tam teším celý deň, mám to tu pod nosom, a akurát teraz malá zaspala. 😖

strasska
21. okt 2010

@oacka joooooj aj ja by som vysantila 😉

monline
21. okt 2010

@bambola
@strasska díky 🙂 žeby ma až tak dobre poznal a vie, že to tu hneď dám? 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre