Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
16. dec 2010

@luludi vyzera to, ze sa vtieram, co?
🙂

luludi
16. dec 2010

do ucha.. tak je vonku pekne, by som vzala risiho, ale ma zvysenu teplotu na 37,8, mozem, ci radsej nie?

luludi
16. dec 2010

@strasska ale kdeze, ty uz nemmusis ;) ty si uz v rodine 😀 😀 😉

strasska
16. dec 2010

@luludi no hej, len ci ten chlapcisko da na moje rady 😅 😅 😅
ja by som asi nesla...viem, ze to je z ockovania, ale telo ma asi teraz ine priority ako reagovat na teplotne rozdiely...
pri Miskovi si nepamatam,ale s Julkou som bola doma

katarina7777
16. dec 2010

@bambola ten moj leo tvoju malu na dalsom stretku zozerie, strasne je zlatunka 🙂
@maxara pekne si dokoncila ten obraz, kam ho chces zavesit? A Ninka je riadna velkacka s tym bananom a tiez ma super vlasky, jej vobec od narodenia nevypadali?

maxara
16. dec 2010

@strasska @luludi 😀 😀 😀 😀

maxara
16. dec 2010

@katarina7777 chcem si ho dat do obyvacky pod klimu.. v tej druhej casti, nie tam kde sme sedeli, na zelenu stenu (mimochodom rovnakozelenu 😀 ) rovno oproti tomu miestu, kde sme sedeli 🙂 moze byt? Ninke vlasky troksu malinko vypadali, ale hned jej rastu nove, tak ma aj dlhe aj kratke a aj vzdu vysuchane

katarina7777
16. dec 2010

@maxara tam to bude dobre vyzerat, sikulka si 😉

strasska
16. dec 2010

idem varit, kym sa krpci zobudia, pa

bambola
16. dec 2010

@katarina7777 ale no, sa mi bude maťka cervenat 😉

kafoditka
16. dec 2010

baby ja som bola teraz s malym hodinu a pol vonku a skoro som odmrzla 😕 ja som sa uz totalne odklimatizovala z kysuckych podmienok 😀
@maxara mne sa ten obraz paci, mam rada taketo farby, teple.. ja ked budem mat vlastny byt, tak urcite mi budu na nejakej stene vysiet dive maky alebo slnecnice.. Mozno ta dovtedy ukecam, aby si mi namalovala, hm? 😉 😀

maxara
16. dec 2010

@kafoditka no to urcite.. ja nemalujem nic konkretne 😀

tinaki1275
16. dec 2010

@sunnygirl mali sme aj my raz ,vraj nedostatok tekutin ..skus dat castejsie pit .mne sa to po 2 dnoch vytratilo ..ale to som malu dopovala aj extra cajom ... ty skus viac kojit..

kafoditka
16. dec 2010

@maxara a tak mohla by si to raz zobrat z opacnej strany, nie? 😀

lutsine
16. dec 2010

@bambola zlatucka a kolko ma vlaskov 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
16. dec 2010

@bambola je uzasna!!!!nemam slov..tie vlasky si dokonale..nechcem pohnevat ostane slecny julovciatka,ale myslim ze tu mame miss vlasy za julovcatka🙂))

maxara
16. dec 2010

@kafoditka nie, lebo ja neviem, co z toho vznikne.. to je tako popisat.. ved si to vyskusaj 😉

maxara
16. dec 2010

ja sa tu uz pol hodinu rehocem, dam vam sem link kuk
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Hovno

bambola
16. dec 2010

@lutsine dakujeme 🙂

kafoditka
16. dec 2010

@maxara prisla som po hovno Cliffhanger a umrela som od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

gabika41
16. dec 2010

@bambola mala je krasna.....aj my sme mali vela vlaskov ked sa narodila,ale tie uz su veru prec 😀
@mirka285 bola som tam zo tri roky......klasika aupair.... len s tym rozdielom,ze ja som sa tam vypravila po 30ke.... 😀
@maxara velmi pekny obraz.Otvorene srdce 🙂 som rada,ze teraz popoludni to je uz iba stres,lebo rano to bol este strach,,,,,,,,,,,,, 🙂 Ninka bude gurmanka,,,,,,,,, 🙂

maxara
16. dec 2010

@kafoditka 😀 😀 😀 asi tak.. Ninka na mna pozerala, az sa podkovickovala, ze co to ta mama vydava za zvuky..

tinaki1275
16. dec 2010

@gabika41 ja som do izraela zamilovala bola som tam dvakrat po tyzdni len na sluzobkach ale strasne sa mi tam pacilo ..mam tam vela znamych mali sme v kupeloch ked som robila vela pacientov z izraela a nasla som si zopar ozaj dobrych kamaratov..

maxara
16. dec 2010

@gabika41 😀 no cast toho strachu som vymalovala.. je v obraze 😉 a cim viac sa blizi moja hodina, tym je horsie s mojim zaludkom.. 😀 ale uz sa na tom smejem.. pockaj este ako budem skapinat v cakarni.. budem tam sediet, cakat a ruky budem mat ladove, budem si predstavovat debiliny.. katastrofa.. 😒 uff.. normalne uz teraz rozdychavam hmyz 😅

tinaki1275
16. dec 2010

@maxara o ktorej ides k Frantiskovi?

maxara
16. dec 2010

@tinaki1275 😀 az o 17tej z domu.. este mam chvilku cas, potom sa pojdem nachystat.. sakra..

tinaki1275
16. dec 2010

@maxara hlavne aby bolo vsetko ok ..na hmyz zabudni ides tam kvoli svojmu zdraviu ..

maxara
16. dec 2010

@tinaki1275 😀 no to ano.. ved jasne.. kvoli comu inemu.. 😉 ale aj tak.. chcela by som ho za svagra 😀 😀 😀 ja viem, som uplne vadna

bambola
16. dec 2010

@tinaki1275 neviem ci miss vlasy ale haro teda urcite 😀

tinaki1275
16. dec 2010

@maxara nie si vobec vadna..len rada snivas🙂))to ale my vsetky ..🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre