Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
8. jan 2011

@mirka285 jooj aka je tam zlatucka, krasne si ju obliekla, ten ruzovy kabátik je krásny 🙂

mirka285
8. jan 2011

@oacka fakt si zalozila taku temu?ja skapem...
@strasska ved nevadi,das si tie prechadzky rezkejsim krokom...

robika
8. jan 2011

baby skuste tu dietu co som sem pisala, ryza + kuracie maso, u nas to normalne funguje

mirka285
8. jan 2011

@robika ja by som to vydrzala jest asi iba jeden den,ja som neni masova moc...ale verim,ze funguje,ale myslim ze by to fugovalo aj keby som jedla stale cestoviny s cukinou...

maxara
8. jan 2011

@oacka posli link a tesiiiim sa, ze robis tabulku, ale ja nemozem fakt zverejnit moju hmotnost.. mm sa to strasne cislo dozvedel az ked so mnou isiel prvy krat do poradne, lebo tam som to musela hlasit dr.. ale inak by to v zivote nevedel.. ☹ ale mozem hlasit minusy a plusy.. dobre?

@strasska no ty aspon chodis na prechadzky.. ja vramci nenatahovania sa a dvoch tyzdnoch soplov nechodim skoro nikam.. ☹

maxara
8. jan 2011

@mirka285 ja som drzala ryzovu dietu.. ta bola pre mna uuuplne ako stvorena.. prvy tyzden iba ryza, maximalne mozes okorenit, aby ti to viac chutilo a najlepsie natural.. druhy tyzden ryza plus zelenina.. akakolvek, bud do toho, akoze dusena alebo ako rizoto bez masa alebo salat na kyselo a tak a dalsi tyzden ryza plus maso kuracie varene alebo dusene.. a plus zelenina.. a potom uz vlastne normalne jes.. ja som schudla 10 kil, ale vies ako, ja mam z coho chudnut a potom som uz podobnu zivotospravu nedrzala, takze..

strasska
8. jan 2011

@mirka285 ja by som aj dala rezkejsi krok, ale to by nestihal Misko ☹ takze krok je veeeeeeeeelmi lezerny 😠
@robika ja dietam neverim, lebo si myslim, ze jojo efekt funguje zarucene po kazdej z nich 😖
@maxara dobre, ale ty mas padny dovod, takze ty upravis iba stravu, a pitny rezim 😵

tinaki1275
8. jan 2011

@mirka285 j e krasna, odkial mas ten kabatil?
@oacka..to je o tom ze ked mas v pase 35 rokov 62-64cm ..a zrazu 73 cm a nevies sa ich zbavit,tak sa citis proste zle..je to o malej pneumatike ktora mi proste vadi ..ja ale tak skoro cvicit s tym chrbatom nebudem moct😢
@robika zda sa mi to strasne jednotvarne..to uricte organizmu bude chybat kopa potrebnych latok..

baby mm drzal minuly rok specialnu dietu 4fazovu ..kazda faza mala nieco ine..a trvala asi mesiac posledna faza bola udrzovacia a trva;a 2 mesiace ..len prvy mesiac sa da schudnut 5-10 kg..druhy cca 4 a treti nejake 2-3..jedol vela ale iba nizkokaloricke veci ,prvy mesiac nesmel napr.ani paradajku ..mali sme to mnormalne od dietologicky ,pohladam kde to mam prelozim a napisem vam ju ..ale to chce zopar dni ..

maxara
8. jan 2011

@strasska okej, s tym suhlasim ale vahu nezverejnim 😀

strasska
8. jan 2011

@maxara ani v sukre, pre vyvolenych?

maxara
8. jan 2011

@strasska ani.. ved polka bab tu rodila s nizsou vahou ako mam ja teraz po schudnuti 15kil 😖

merikac
8. jan 2011

@noemarta to sedi,,maxi je nas google :D

strasska
8. jan 2011

@maxara no a co druha polka? ale chapem a respektujem. 😵

maxara
8. jan 2011

@strasska uz si sa zapisala do chudnuceho sukra? 😀 ja uz ano

@merikac porad si idem nieco vyhladat 😀

oacka
8. jan 2011

@maxara ja som minule odmietla zverejniť váhu poisťovákovi,čo nám robil životnú poistku pre malú a pre nás. 😀 😀 😀

strasska
8. jan 2011

@maxara poslala som oacke ziadost 🙂

strasska
8. jan 2011

@oacka 😀 😀 😀 😀

maxara
8. jan 2011

@strasska druha polka sa mozno dotkla mojej terajsej vahe, ale na moju vahu predtym nema ziadna z vas.. ZIADNA.. a ked povie oacka ze je tucko a vzapati napise, ze ma 80 tak sa smejem 😀

maxara
8. jan 2011

@oacka no tak to ani ja.. okrem toho, ze bol pritomny mm tak poistovak je nas kamarat 😖 som bola nasrata jak svina

oacka
8. jan 2011

@maxara aj môj poisťovák je mm kamarát, tak nebudem chudáka mm zhadzovať pred kamošom zverejnením mojej potupnej antisexi váhy 😀 som vás pridala, som nevedela,že to ešte aj diskusiu tam musím vytvoriť...

maxara
8. jan 2011

@oacka vsetko musis vytvorit.. tak idem kuknut, co si tam natrepala 😀 pridaj aj nasu tucnu mirku prosim ta 😀

oacka
8. jan 2011

@maxara a sa na mňa urazí,že som ju šupla k tučným...

tinaki1275
8. jan 2011

baby dnes som zase skusala dat malej ze na desiatu kasu s bananom popucenym ,ona to proste neznasa.. 😒 ja som sa az oblizovala a ona... ☹ a to som si dala poslat segrou asi 7 roznych krabic od milupy co tu nie je dostat.. 😠 inac ak budem po nej dojedat tak ako dnes tak to s mojou vahou pojde teda nahor urcite..😢

maxara
8. jan 2011

@oacka 😀 😀 😀 akurat som ti chcela napisat, ze nema pristup ziadna pod 80 kg, ale potom som si povedala, ze vy dve mate urcite menej, tak som dala radsej 70, tak snad mate viac ako 70 😀

robika
8. jan 2011

ja nie som velmi na diety, lebo ja to beriem ako tyranie a jednoducho chcem jest vsetko na co mam chut a kedy mam chut... ja som este nikdy nedrzala dietu, radsej som cvicila alebo jedla mensie porcie...

mirka285
8. jan 2011

uz som tu,neuverite ale bola som sa vysrat bez cipku a dokonva bezbolestne a ani mi ta zila nevysla...ja sa taaaak tesim 🙂 🙂 🙂
@tinaki1275 kupila som jej ho v Nexte aj tu capicu...
@oacka aj mna tam hod...

tinaki1275
8. jan 2011

@oacka pridaj aj mna..

maxara
8. jan 2011

@mirka285 😀 no akoze si bola prec peeeknee dlho.. ale super, gratulujem.. ale k f pojdes 😠 lebo dostanes

mirka285
8. jan 2011

@maxara ty traposka 😀 ja uz som len do leta tucna Mirka 🙂

robika
8. jan 2011

@oacka aj mna tam mozes dat, mozno ma to nakopne a budem so sebou daco robit, ved to brucho same neodide 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre