Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
20. jan 2011

@bambola ona tiez v kociku potiahne dlho, ale uz je rozmaznana, lebo akonahle zastavim, tak sa uz zobudi 😖 takze bud kruzime po dedine a fajne premrznem, alebo je potom fest mrzuta ☹
no dufam, ze sa to este zmeni
musim ist, lebo uz dospala...az 30min dala 😠

bambola
20. jan 2011

@strasska no moja nastastie v kociku zaspi dost tuho, cize ked ju odparkujem spi dalej. boooze snad sa len nezmeni aj toto 😠

cigaretka5
20. jan 2011

babz nebola som tu dlho ale aj tak by som sa chcela poradit. nasa mala od vcera chrapoce, co s tzm?

monline
20. jan 2011

@meruska @luludi ako ste tak rýchlo objavili, že pridávam fotky? z hlavnej stránky? díky za komentáre, potešili 🙂
Dnes sme boli na poradni, poradňu robila sestrička a sestrička z druhej ambulancie, tak to konečne bolo veselšie ako pri tej doktorke..tá druhá sestra sa pýtala, čo mu dávam jesť, tak som začala menovať a ona mi vraví- môžete mu dať všetko! aj krupicovú kašu! 🙂 takže ďalší extrém...doktorka by mu len odšťavené čerstvé ovocie a zeleninu dávala a táto sestra všetko 🙂 dostal do nožičiek očkovanie, trocha plakal a sestra mu vraví- a dnes buď mrchavý! nechaj sa poriadne na rukách nosiť! tak sme sa aj zasmiali 🙂 a aj malý na ňu napriek nožičkám hodil úsmevy 🙂 máme 8100g, presne pred mesiacom mal 7780, takže len trocha pribral, ale to preto, že ked bol chorý a ked hnačkoval, schudol..ale už to doháňa späť..čo by som vám ešte...Nika má dnes 17, už včera sfukovala sviečky na jednej torte, dnes bude na druhej :.-) mám veľkú skoro dospelú babu...už minimálne raz do týždňa spomenie niečo o šoférovaní a vodičáku 🙂 a tiež o vlastnom aute, ževraj môže byť aj staršie 🙂))))

monline
20. jan 2011

@cigaretka5 ahoj..zatekajúce hlieny? skús jej morskou vodou preplachovať noštek..ja som mu striekala mar

gabika41
20. jan 2011

@macik27 ja som vsetky prikrmy aj tie domace merala v tych poharikoch od kupovanych 🙂 najprv stacili tie male 125g a potom sompresla n avacsie 190g 🙂 a ked jej chuti a spapa obsah toho vacsieho tak je to podla mna v poriadku 🙂

@allexis007 ja som mala taky isty problem a umna zabralo to,ze som ovocie miesala do mrkvy a musela som ho aj zohriat 🙂 teraz uz papa aj samotne..... 🙂

gabika41
20. jan 2011

@monline ....no to uz teraz tak je,ze k 18 narodeninam rodicia zaplatia vodicak a po maturite sa uz auto kupuje.....nemusi byt ani nove,ved favoritky sa uz predavaju za par korun 🙂 videli ste to vcera v spravach,ako hasic prisiel k nehode a zistil,ze mu umiera jedina dcera.....a to taky zasran,co chodil 200cez dedinu dve dievcata na chodniku zrazil 🙂 v tomto suhlasim so Spisiakom 5 rokov na zaucenie na vodicak

monline
20. jan 2011

@gabika41 nika má tiež takú predstavu, už si zháňa čísla do autoškoly, dohaduje s kamošmi, kedy pôjdu..a to auto- na to si bude musieť počkať 🙂 nevidela som včera správy..to je strašné

oacka
20. jan 2011

@gabika41 tak ja som rada,že naša konečne zbaští obsah toho malého pohárika 😀 ja som včera robila domáce príkrmy do mrazničky a vážila som si po 140g do každého...viac určite nezje...

tinaki1275
20. jan 2011

@monline vsetko naj Nike.. 😉 no este ze to nie je ako v USA,to by tu jazdili uz 16-rocne deti ..ja celkovo by som im to asi od 18-tich ani nepovolila..zda sa mi to strasne skoro ..a to som ja mala vodicak presne v 18.. 😉 ale prd som vedela...

tinaki1275
20. jan 2011

baby mne mala teraz poobede zaspavala so strasnym placom ☹ toto sa mi stalo prvykrat a uz sa 2x zobudila..za hodinu ..ja neviem ci ju ta zaparenina boli alebo stipe alebo na nu nieco lezie..mna chyta panika..ked pridem este aj o tie 2,5 hodiny popoludnajsieho spanku co je doma klud..tak si to rovno hodim ..,dnes v noci sa zobudila o po ldruhej 😠 ked sa budila o tretej stazovala som sa..tak to mam za to .. 😠 a nespala asi do tretej ale to som sa uz po polhodine stahovala na gauc do obyvacky ..ona si aj v noci celkom sama vystaci ,len demoluje postielku a potom proste zaspi ..

monline
20. jan 2011

@tinaki1275 dakujem za Niku...hej..mne sa tiež zdá, že to je skoro..ale zas- niekedy 18 ročný vodič môže byť dôslednejší ako všadesaponáhľajúci podnikateľ na drahom rýchlom aute, alebo víkendový dôchodca, či opitý šofér

miki060707
20. jan 2011

@monline jeeej 17 rokov, to je vek, tak si môžeš spomínať, ako si ju pred 17 rokmi priviedla na svet, aká bola maličká 🙂 všetko dobré prajeme

monline
20. jan 2011

@miki060707 dakujem...veru spomínam na to odvčera už..bola taká malinká...mala len 2700g a 47cm, (ako daniel), ale prišla presne na termín, večer to začalo, v noci odišla voda, do pôrodnice som sa dostala o tretej a o pol siedmej ráno sa narodila 🙂

bambola
20. jan 2011

@monline všetko najlepšie našej buducej svagrinej 😀 😀 😀 aj som si teda myslela podla foto na fb 😉 boze baby mat tak zase 17, vela veci by som urcite spravila inak 😠 ale tie moznosti 😵 .... ach jaj 😅

lenuss84
20. jan 2011

ahojte.aj mne mala pospi doobeda pol hodku v postielke.potom naobedujeme,ideme von,zaspi a odparkujem na verande.a da si 3 hodky.a vecer zaspi ln v uplnej tme,nic sa nehybe .presne ako bambola.a inak,prikrmy jej velmi chutia doma varena zeleninka a uz obcas aj kusok krac.prs a hovadzinky.tiez by zjedla aj kilo 🙂

ericica
20. jan 2011

ahojte prisla som poziret co nove 🙂 ...MON vsetko najlepsie zelame Nike k narodkam.....ozaj maxi je uz v nemocke,,,zatra ku mne pride drievko tak ju trosku sfuknem co uz neprispieva 🙂 zopar cerstvych fotiek.....jaaj a aby som nezabudla mala mi uplne odmieta stravu z masa aj kupovanu aj domacu varenu a to som uz vyskusala vsetky druhy kupovanej ☹
nespapa proste zatne pusinku a hotovo...ovocie aj kasu spala bez problemov...ozaj odkedy sa moze ten prvy biely jogurt???

denisse
20. jan 2011

co sa spania tyka, tak mne mala doobeda spi pol hodinu doma, poobede ideme von a v kociari sa tiez po pol hodine zvykne zobudit, ale to sa snazim ju este uhojdat ... niekedy sa podari, niekedy nie ... ked nie, tak bezime domov, lebo po chvili place ... a k veceru si da este pol hodku doma ...
na noc chodime spat okolo 21.00, to ju uspim na rukach v obyvacke a sadnem si s nou do kresla a cakam, lebo po pol hodke je zase hore ... tak prebehnem do spalne a nakojim ju, pricom zvycajne zaspi a zacina noc ... a v noci sa budi kazde dve az tri hodiny ... rano vstava okolo osmej, niekedy skor ...

emanuel22
20. jan 2011

@denisse ako keby som čítala naše večerné zaspávanie posledných dní....

monline
20. jan 2011

@bambola @ericica dakujem za Niku 🙂 Edinka je nádherná...(samozrejme aj bambolka) 🙂
pospomínajme..aké sme boli v 17tke?
ja som bola vážne introvertné dievča, čo chcelo študovať psychológiu alebo architektúru...na gympli som mala rok, kedy mi na škole záležalo a vzápätí rok, kedy mi bolo všetko jedno...totálne flegmatický prístup 🙂 a začal za mnou chodiť ex..diskotéky som nemala rada, stále som bola v knihách zalezená, kreslila som, písala články do časopisu..domased 🙂

denisse
20. jan 2011

@emanuel22
my to mame odjakziva a toto uz povazujem za celkom dobre ... mavali sme hoooorsie ....

denisse
20. jan 2011

@monline
vsetko najlepsie aj od nas nike 🙂
my sme mali na gympli skvelu partu v triede, som mala uzasny pocit, ze niekam patrim, chodili sme v zime na zimak korculovat, v lete sa kupat .. kazdy den po skole sme hrali volejbal len tak na sidlisku medzi barakmi alebo sme len tak sedeli na lavicke a kecali .. chodili po meste, na zmrzku, do kina, na amfik ... diskoteky som ani ja velmi nemusela, ale tak chodila som s partou ... juuuj parada to bola .. este ziadne velke starosti, matury daleko ... svet gombicka ... 🙂 tiez som vela citala ... teraz nejak nestiham a chyba mi to ...
mon, som sa ta uz davno chcela spytat na tie ebooky ... ako to funguje? to je nejaka kniznica?

bambola
20. jan 2011

@monline no budete sa mi divit ale ja si moc ani nepamatam 😅 ja som moc do mesta nechodievala, partiu som mala vacsinou chalanov, starsich na treningu, vela casu som travila teda na sportovej hale a plavarni, dost sme si uzili srandy 🙂 myslim, ze lepsie ako krcmove posedavanie 😉 ja som uz vtedy nemala cas citat ale tiez citam velmi rada 🙂
jaj a este na nieco si spominam co sa stalo v 17 😀 😀 😀

mon to ste boli dost dlho spolu, v podstate od detstva 😉

bambola
20. jan 2011

@monline som chcela dopisat, ze ani tomu krcmovemu vysedavaniu sme sa nevyhli, vsak ....... sportovci 😀 😀

katty17
20. jan 2011

@ericica - skusala si primiesat do toho maska trosku jablcka alebo mrkvicky? mne to az vtedy zacala papat. a na treti krat som uz dala bez ovocia a vsetko spapala. aj dnes 🙂 este si aj pytala pridat 🙂

katty17
20. jan 2011

ericica - biely jogurt cca od desiateho mesiaca. ale baby tu uz nieco spominali ze aj od siedmeho. pockaj, idem kuknut do papierov o vyzive 🙂

katty17
20. jan 2011

ericica - takze je to tak. po desiatom mesiaci sa moze davat jogurt

bambola
20. jan 2011

viete čo? ja neprajem nikomu nič zle ale ak sa ma niečo stať tak tomu 19ročnému idiotovi čo nevie čo zo sebou. včera ma to rozplakalo, dnes zase 😢 😢

katty17
20. jan 2011

@bambola - prave som to pozerala. mi preblesklo hlavou ze keby sa to stalo malej tak by som umrela. mala som slzy v ociach. a este ked si vlastne prisiel otecko v sluzbe zachranit vlastne dieta. nieco hrozneeeee. ☹ . ten chalan to urobil naschval alebo co sa vlastne stalo? siel rychlo? ci?

luludi
20. jan 2011

uff.. tak ja by som 17 znovu nechcela mat nikdy viac. Studovala som na obchodnej akademii, volny cas som travila bud za pisacim strojom alebo nad knihami ako spravny introvert. Chcela som ist studovat slovensky jazyk - nemcinu - tlmocnictvo a prekladatelstvo, ale moja rodina sa vtedy rozpadala tak strasnym sposobom, ze mi bolo jasne, ze si po strednej musim najst hned pracu a podnajom, co sa hned aj stalo. ALE v 18 som stretla mm a vsetko co bolo predtym, uz nebolo dolezite, lebo to, co prislo je nadherne 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre