Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
10. feb 2011

@katty17 ja urcite dam potom prestrelit takze sa az tak nebojim. kebyze prepichovat tak isto uz davno mame ale takto fakt nemam strach 🙂
okej, tak utorok 🙂 pridete s risim ci elektrickou? 🙂

macik27
10. feb 2011

babulky ahojte...tak my už sme doma traja 🙂 🙂 🙂

bambola
10. feb 2011

@macik27 jej super 🙂 tak ocino je urcite cely stastny 😉 tak tu nesed na koni a chod sa venovat 😀

macik27
10. feb 2011

@bambola veď ja sa venujem 😀 😀 😀 už od včera

mirka285
10. feb 2011

no baby,tak ja uz som co to poupratovala,uvarila spagety....
@macik27 jee,no super,pozrela som fotky,krasny su spou a tvoj muzik aky mlady ysportovany fesak,uzite si to spolu 😉 @maxara dufam,ze to uz mas za sebou ☹

bambola
10. feb 2011

@mirka285 vsak sa divim kde vsetci trcite, moja mala spi ako vzdy o tomto case, to je jedno, ze vonku je krasne 😠 😔

maxara
10. feb 2011

@mirka285 ☹ este pred sebou.. az na 15tu idem.. poraza ma

mirka285
10. feb 2011

@bambola no ja si upratujem bordel po sebe 😀
@maxara jezis,to ta tiez nemohli objednat hned rano,takto cakat cely den ☹

maxara
10. feb 2011

@mirka285 no veru mohli.. ved som nervozna.. ale Michal to ocenil, lebo medzi kramami a dnesnym poobedim boli len dva veceri a tak vyuzil este aj dnesok doobeda, aby sa predvyprazdnil, lebo teraz 6 tyzdnov nic 😒 😝

mirka285
10. feb 2011

@maxara no sikovny chlapec,nezahala 😀

maxara
10. feb 2011

@mirka285 😀 veru sikovny.. aj ja si pochvalujem tolky zaujem 😀 a on dakuje za pochvalu

mirka285
10. feb 2011

@maxara no vidim,ze ste dnes spravne naladeny 😀 dufam,ze aj my budeme zajtra a Gabo mi tu nebude ochkat aky je unaveny z esty...

ywett
10. feb 2011

@lutsine
my mame to iste..ale postupne sa to zlepsuje...dasienka natiermae a dnes idem kupit homepatiku chammomilla vulgais

mirka285
10. feb 2011

@maxara akoze spravne naladeni....pisem niekedy jak zakladnu skolu keby som nemala skoncenu

gabika41
10. feb 2011

@mirka....no ja Ti nechcem brat iluzie,ale ked sedis tolke hodiny v lietadle tak si total unaveny a uboleny a mas nachupnute nohy....takze asi nejake ochkanie asi bude... 🙂

ja som sa vratila z mesta,sediny uz mam zatrete 🙂

strasska
10. feb 2011

@oacka ja by som velmi rada isla plavat, ale sobota mi nevyhovuje, kedze nemame vlastne auto a presne takto pred 2 rokmi sme boli s Miskom 1x plavat a vzapati sme skoncili s zapalom priedusiek v nemocnici 😠 takze ja si pockam na teplejsie pocasie 😉
ale som rada, ze sa hracky do vody ujali 😀

bambola
10. feb 2011

takze vyvar navareny, ingrediencie na veceru pripravene uz to len hodim na panvicu 😉, okno v obyvacke a kuchyni umyte,mala sa zobudila presne vo chvili ked som doumyvala posledne okno 😉
hned vidim von lepsie 😀 😎

vierkaha
10. feb 2011

Ahojte, konečne som vybojovala od mm pc - už aby išiel do práce 😀

@maxara držím palce nech ti to dobre dopadne
@kafoditka nám na tieto lupinky zabral Bubchem šampón s kamilkami - umývala som s ním vlásky každý deň asi týždeň v kuse a nemuseli sme ani nič vyčesávať a mali sme pokoj - vyskúšaj
😉

luludi
10. feb 2011

zdravime z dubravky,

bubo je uz uplne zdravy a ja sa doliecujem, dnes sme inkognito vybehli vonku na 10 minut, lebo mi uz doma rohy rastu. Na veceru som slubila mm svieckovu a zistila som, ze netusim, ako sa robi, tak som hladala recept. vsetkych zdravime a gratulujeme dodatocne k vymesaciam, zubkom a pripadnym pohybovym zrucnostiam. bubo sa mi posledne 2 tyzdne tak rozpohyboval, ze ked zacne stvornozkovat, vsetci svati nech potom stoja pri mne 🙂 uz mi aj stihol padnut z postele 😔

@bambola: sa nezdaaaas 🙂 super sikovnica

ywett
10. feb 2011

Baby pred hodinou som sa zasekla s malo vo vytahu...strasne 😠
dvaja susedia nas vyslobodzovali..uz nikdy nepojdem vytahom..mala som z nich strach a teraz este vacsi

maxara
10. feb 2011

zijem 😒

mirka285
10. feb 2011

@maxara bolo to strasne???ziaden report si nepodala....idem cvicit ked budes mat cas napis,ale hlavne dufam,ze uz ta vsetci doktori dali do poriadku a minimalne 20 rokov ziadneho nenavstivis....inak aj tak neviem,ci ty nemas nejaku uchylku na tie biele plaste 😉

maxara
10. feb 2011

Ahojte lasky moje..
Uff, tak mam to za sebou.. nic moc teda, ziadne labuzo to nebolo, ale dalo sa to zniest. Bolo to dooost neprijemne, strasne to vypalovanie smrdelo, ako zhorete vlasy a trosku ma obcas zabolelo, ked mi stuchol do ineho miesta. Aj som sa mykla a trosku ma kvoli tomu popalil, ale len trosku.

Prisla som tam nacas, este mozno aj o 5 minut skor a sestricka zakratko vysla a ze ci som vycurana 😀 Tak vravim, ze som. Tak ze mozem ist dnu. Dr s niekym este telefonoval, ja som si mala sadnut na kozu a pockat. A v tom samozrejme ma premkla obrovska potreba prdnut si.. ☹ Toto sa mi stava pravidelne u gynekologa, ked zbadam ultrazvuk. 😠 Samozrejme, ze som nevedela, co mam robit, sedim tam vyzlecena na koze a predstava, ze si lahnem a rozkrocim nohy a prd bude mat lahku trasu von, bez prekazok, ma privadzala do zufalstva.. Trosku som pokecala so sestrickou, ze ci to bude boliet a tak a potom povedal dr, ze musim mat prazdny mechur. Tak som povedala, ze este by som radsej vybehla na WC ak mozem. Tak povedal, nech radsej utekam, ze aspon si teda este zavola niekam. (lebo sa rozhodovali, ci teraz alebo potom) Isla som na zachod a samozrejme po prde ani nechyrovat, ale cikat mi bolo treba. Tak aspon toto. Ked som sa vratila, tak hned sme isli na to. Lahla som si, pod rit som dostala nejaku platnicku v sacku a dnu do fazule normalny ten gynekologicky zverak. Potom zacal riesit to vypalovanie. Smrdelo to ako ked horia vlasy 😔 😒 . Drzala som sa kozy oboma rukami, nohy napruzene napnute a uplne som ich stlacala k sebe. Dr asi na 10 krat riesil take kruzenie vnutri po krcku. Citila som iba akoby tlak na krcok a taky neprijemny pocit, mozno trosku aj bolest. Dr pokruzil, vytiahol tycinku vypalovaciu a fukol mi dnu, aby odtial vysiel dym 😅 . Potom pokracoval. Asi 10 krat zakruzil. Asi na 8mi krat sa mi tam dotkol niecoho citlivejsieho, mykla som sa a tym padom ma popalil na boku posvy vnutri hlboko. Ale bol zlaty. Aj chvilku prestal, lebo som bola v strasnom krci. A potom ked skoncil, povedal, ze sa mozem obliect, tak sa este pytal, ci som v pohode, ci mi nie je zle.. Akurat som bola straaaasne spotena. Normalne som mala kropaje na ksichte a cely krepak podomnou na koze bol mokry. Aj sme sa uz potom zasmiali. Ked som isla domov autom, tak som mala strasne neprijemny pocit tam dole vnutri, tak ma to tlacilo, alebo co a teraz mi na zachode smrdi hajzlak od spaleniny. Ale tak snad toto dobre dopadne, dufam, ze nechytim tu jedinu komplikaciu, ktora sa vyskytuje pri tomto type osetrenia. Snad posledna vec. A uz budem fit 😵

maxara
10. feb 2011

@mirka285 prave som sa zamyslela a asi mam 😀 😀 😀 uchylku.. vsetci dr ktorych teraz mam su chlapi 😀

ywett
10. feb 2011

@maxara
aj som sa pobavila s tym panom PRDom aj sa mi to miestami zdalo bolestive.. a ty co si to mala, som nieco presvihla..moja, hlavne nech si uz fit...pruh a teraz toto...sa asi nudis, nie?
ja som tak dva-tri mesiace po porode mala snad vsetko: zapal prsnika, posvy, rany a este klby a chrbtica a nechodenie..ale uz je vsetko fuc, chvala Bohu..niet nad to , ked sme my a nase okolie zdravi, no nie?
som dnes isla do pk, som ti aj chcela pisat, ci nie si niekde vonku..ale isla som len na otocku...

kafoditka
10. feb 2011

@maxara no super si to zvladla Petka, teraz uz len 6 tyzdnov cakat a dat sa uuuuuplne do poriadku a mozte pracovat na dalsom babatku 😵 Tfuj tfuj tfuj aby si bola cim skor fit

gabika41
10. feb 2011

@maxara....uf,to veru neviem ako by som predychala,ale hlavne ze uz to mas za sebou....

katarina7777
10. feb 2011

Caute baby, my sme tu dneska mali krasnych 14 stupnov... aby uz bola konecne jar, normalne vtaciky cvirikali... nadhera.

@maxara Peti uz to mas konecne z krku a dufam ze sa ti uz vsetky neduhy budu vyhybat. 🙂

idem aj ja cvicit, lebo o mesiac musim vyzerat k svetu v tych plavkach 😝

meruska
10. feb 2011

ja uz mam odcvicene 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre