Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
11. feb 2011

@monline ja viem ze to zvladnete 🙂 len ja som hrozne narada sama mam depku zo samoty a hlavne ked mala spi a je ticho 😒 ale to sa zmeni len co dojde mala zo skolky...
ozaj uz ste kupovali nieco svojim polovickam na Valentina???ja tento rok len taku malickost,ked je vela na cestach nech si berie fotecky deti zo sebou
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7588459

ericica
11. feb 2011

jejda aky je podareny my sme boli pred tyzdnom na poradni a malinka mala presne 8kg....som len zvedava kedy jej vykukne prve zubadlo???

luludi
11. feb 2011

@monline gratulujeme krasnemu fesakovi k vymesacninam 😵 😵 😵

@bambola: tak som zistila, kde je zrada, ja mam k manduce ako navod, len taku dvojstranu prefotenu - ziadnu knizocku 😕

sme boli rano na kontrolu u neurologicky a dobre dopadla 🙂 ziadne rehabky, ziadne cvicenia, odporucila nam akurat plavanie, takze este cakam na moju kontrolu a dufam, ze v marci sa konecne dostaneme na to plavanie. Bambi, rozmyslas nad rolandom, ci pojdete s katty do ruzinova? mne skor vyhovuje rolando, lebo sa tam viem dostat mhd, mm ma cez tyzden nebude moct vozit do ruzinova

maxara
11. feb 2011

@luludi a kde si bola tak dlho? 😒

luludi
11. feb 2011

@maxara maxinka mala som najhorsiu z muzskych takmer smrtelnych chorob - nadchu a hned za nou crevnu virozu.

Za tych par dni, co som necitala kona zistujem, ze som mimo obraz, ale po rychlom prebehnuti aspon viem, ze gabko mirkin sa vracia domov, macikovi sa vratil mm aspon na chvilu a u maxarinky bola paradna miniakcoska 🙂

luludi
11. feb 2011

a este ma napada, ze odkedy sa mi bubo prevaluje, otaca, kotula a cuva tak zistujem aky malinky bytik mame, normalne sa desim, co bude, ked zacne stvornozkovat 😒

cigaretka5
11. feb 2011

@ericica my sme mm valentina ignorujume. Iritujeme tento sviatok, bleeeeeeeeee.

cigaretka5
11. feb 2011

@monline krasny chlapisko

strasska
11. feb 2011

ahojte zienky, tak citam, ze ste tu riesili vlozky do kocika, ja nieco take velmi potrebujem, lebo Misko sportak stale zaspinil, tak si ho chcem trochu ochranit...ale zial neviem si tam dopasovat ziadnu z tych vloziek...myslim farebne...neporadite?
tu je link na tu pani
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=4&albu...
a takyto kocik mam, ten modry
http://www.barnevognguiden.no/herqules/herqules...
chcela by som ale nejaku dievcenskejsiu vlozku
dik za rady

maxara
11. feb 2011

@luludi 🙂 no veru, vidis, co si zmeskala? 😔

alllexa
11. feb 2011

Ahojte, neviete mi poradit, tie co maju sportovy kocik Teutoniu - pokial sa da operadlo sklopit?
Nechcem ho moc davat do kocika, kde nie je rovna plocha, ked este nevie sediet, ale nemam na vyber, kedze do vanicky sa uz nezmesti.
Vam uz sa babatka vedia z lahu posadit?

kafoditka
11. feb 2011

Caute...mame novy golfac 😵 😵 😵
Nasa cesta bola najprv smer kocikovo - prisli sme do predajne a pani akurat vybalovala novy tovar - golface.Ani sme sa nestacili popozerat, co maju na predajni, ked nam pani hovori, ze ak mame zaujem, mozme si pozriet ten, co akurat poskladala. Okamzita laska na prvy pohlad! 😵 Perfektny, lahucky, siroke sedenie, nanoznik, plastenka, madlo - no proste kompletka. Posadili sme tam maleho a ten chytil zachvat smiechu, az nam tiekli slzy a predavacka nechapala 🙂 Ja som chcela inu farbu, zelenu, ale Peto tolko do mna hucal, ze sa mu strasne paci tato sedo-cervena kombinacia, ze ja som ho ukecala na cervenu teutonku, tak ze on chce teraz sedy golfac... tak ja ze dobre. (aj tak si dam usit vlozku do neho 😉 ) Takze je to tento, ale musim povedat, ze na fotke nevypada tak skvelo ako v skutocnosti, na strechce a nanozniku ma taku vysivku, alebo ornament, ktory na foto nieje vidno http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-metr... nafotim vam maleho v nom, neskor tu hodim foto...
Potom sme sli do Ikey, pokupili serepeticky a krasnu malu dracenku 😵 V Avione som stretla nasu @vierkaha s manzelikom a Matejkom, chvilku sme pokecali a sli kazda po svojom.. Zapadli sme v novej restike v avione a prvykrat v zivote som jedla suši. 🙂 celkom fajn bolo, ale nepadla som z neho na zadok 😀

kafoditka
11. feb 2011

@alllexa Alex operadlo ma 3 polohy - prva je za sedi vzpriamene, druha je taky polosed-pololah a tretia je upny lah ... Myslim, ze ta stredna poloha mu bude urcite vyhovovat. Uvidi na svet a bude spokojny 😉

maxara
11. feb 2011

@kafoditka parada 🙂 krasny ste vybrali.. inak z tejto znacky sa mi paci aj cerveny 😉 a to mne sa cervene obvykle nepacia 😀

miki060707
11. feb 2011

@bambola ježiiiiš, tie veci musíš aj vyprať,charita môže byť rada

alllexa
11. feb 2011

@kafoditka - aha, diky! A ako sa dava do lahu? Vlastne neviem ani to, ako sa dava do sedu, ide mi to polohovat nahor, ale neviem, cim to zaistit.

kafoditka
11. feb 2011

@maxara dakujem 😉 chodim s nim po byte a vytesujem sa 🙂

alllexa
11. feb 2011

@monline - aj ja budem sama, mm ma nejaku akciu z roboty:(

@zuzik1983 - to mate blbe s tymi teplotami:( Aj moj maly je hrozne mrzuty, v noci sa nielenze 4 krat budi, ale k tomu este mrnci a nechce ani po kojeni spat.

@kafoditka - super, ze uz mate kocik na leto!

@ericica - ani ja nie som rada, ked je mm prec, ked sme boli len dvaja, tak to mi nevadilo, ale ked mame maleho, tak je to horsie, lebo sa nemozeme pri nom vystriedat, ked reve🙂
Ja som mm na Valentina spravila stolny fotokalendar s nasimi fotkami.

@luludi - to je dolezite, ze ste dobre u doki dopadli, my sa chystame zase o tyzden na sono na Kramare...

kafoditka
11. feb 2011

@alllexa 🙂 vzadu pod strechou mas rovnu kovovu tycku, tak ju stlac dohora a kocik polohuj, je to jednoduche 😉

kafoditka
11. feb 2011

@alllexa a ked das kocik do sedu, tak to nemusis nicim zaistit, to sa zaisti samo..

kafoditka
11. feb 2011

kuk:

alllexa
11. feb 2011

@kafoditka - dik, ja som to mala teda asi v uplne tej najvodorovnejsej polohe a myslela som, ze mozno to pojde este viac🙂

vierkaha
11. feb 2011

Ahojte,
tak bilancia po celodennom nákupe v BA je, že malý má nové bodyčká , papučky a prechodnú budničku na jar, mm drobnosti a ja nič 😖 ( na zajtrajšiu svatbu budem musieť ísť v niečom čo mám doma, ale aspoň som stretla Dominiku @kafoditka. Rozprávala som mm že naša kamoška čo je tehu si chce kúpiť červenú teutoniu a on mi hovorí že mu ho musím potom ukázať a ja že aha táto kočka ho má a to bola kafko 😀 , tomu sa hovorí super náhoda.

vierkaha
11. feb 2011

@kafoditka golfáč je veľmi pekný
Prečo si si na koniec nekúpila ten chicco lite way ? Našla si na ňom nejakú chybu?

kafoditka
11. feb 2011

@vierkaha Vieri akaaa nahodicka, dobre som ti prisla do rany 🙂
No liteway som zavrhla, lebo je velmi uzky, maleho som don posadila a uz teraz bol v nom akuratny, tak si neviem predstavit, aky by tam bol napasovany ako 2rocny.. tento je ovela lepsi, aspon pre mna 😉

katarina7777
11. feb 2011

@kafoditka jaky pekny golfac si nasla, aj za rozumnu cenu si myslim... Filipkovi sa v nom evidentne paci 🙂

noemarta
11. feb 2011

caute holky,
vobec nemam prehlad co je nove, o com ste si pisali vcera dnes.Vcera vecer som makala, pokial mala trosku lepsie spala. Akurat tuto stranu som si precitala a zistujem, ze @kafoditka kupila Filipkovi kraasny golfac, fakt pekna kombinacia farebna. Dobry vyber.
My uz dnes konecne neteplotujeme, a konstatujem, ze jej ide dvojka horna, lebo to tam ma cele cervene...
My sme od desiatej rana do tretej mali velke profesionalne fotenie, teda viac Nela, teda hlavne, ja budem na par zaberoch. V prvej polke sa jej moc nechcelo, ale poobede ked sa zobudila, to bolo lepsie. Tak hadam nejake pekne zabery z toho vyjdu. Svagrina mi slubila, ze ku koncu februara budu, tak som zvedava 😉 😉 😉
@mirka285 sa uz urcite muckuje s gabom, ale vsak len sa mu pekne venuj !!!! 🙂 🙂 🙂 aj max ti odpusti zeee???
Nas caka zajtra nakup v avione, tak som zvedava co kupime my. 😉

monline
11. feb 2011

@noemarta čauko..tak prestala teplotovať? to je super..tak predsa to boli zúbky ...Budete mať krásne fotky? Kto vás fotil? švagriná? šikovná je?

monline
11. feb 2011

@kafoditka pekný kočík, aj mne sa páči, super farba a aj malému pristane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre