Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
18. feb 2011

@strasska vitaj v mojom svete "spime na ciciku" 😀 😀

alica26
18. feb 2011

@bellablonde ..presne tak...aj ked niekedy by som aj chcela ist s ním, ale idem radšej sama...my sa potom s mužom pri nom striedame, ked chce ist jeden niekam, druhý musí byť doma... 😀

bellablonde
18. feb 2011

adel kukla som zlozenie:
v 100g je 19,9g prirodnych sladidiel, 60g ovocia, nema lepok, konzervacne latky, umele farbiva ani aromy
jablcna dren, marhulova dren, voda, cukor, fruktozovy sirup, kukuricny modif. skrob, kys. citronova a askorbova, vit. C

mirka285
18. feb 2011

@bellablonde to je svata pravda,ked spi dobre cez den,spi dobre aj v noci,ja tiez ked niekam idem,chodim vtedy ked nema spat a na spanok sme doma...ale vonku v kociku ju kludne necham pospat...
@denisse uz sa zobudila a sama som zvedava ci zaspi este pred vecernym spankom 😕
@bambola tie tescacke sa stihnu skor zdeformovat ako mi z nich mala vyrastie,ale vsima som si,ze ako ktore...ma take ruzove a tie uz ma dlho a stale su dobre a naposledy co som kupila tak po jednom oprati uplne otrasne....inak sa mi pacia Tesco veci,uz viem ktore kupit a ktore nie...teraz sm tam kupila krasne denimove rifle za 5 eur,spokojnost maximalna..

strasska
18. feb 2011

@bambola a nebolia ta bedrove klby, lebo ja ledva chodim...sak 4 hodiny na 1 boku je o drzku 😠

alica26
18. feb 2011

@bambola a Hami, lebo ja dávam vacsinou tie...? Inak včera bolo a nich v pikniku na STV 1..

bambola
18. feb 2011

@bellablonde hippky maju tusim 97% ovocia
@mirka285 ja uz som ani davno nic nekupovala malej, mame teraz dost tak musime vynosit. najlepsie je , ze ona nosi od 56 do 74 vsetko 😀 ale tiez zavisi od kusu 😉

bambola
18. feb 2011

@alica26 juuuuuuuuj, ja netusim, musis pozriet na sklicku, len pisem, ze si treba davat na to bacha lebo daktore su odrb 😠

adelaine
18. feb 2011

@bellablonde uhmm, maju cukor a tu kys.askorbovu...to hipp nemaju, teda aspon nepisu,
ze by tam mali byt nejake sladidla alebo naopak okyslovace, atd.
kazdopadne dakujem 😉

bambola
18. feb 2011

@strasska bolia ☹ ani nevies ako ale ja sa striedam v noci, raz na jednom boku raz na druhom a ked nie je na ciciku tak sa vyvalim na chrbat alebo brucho. najhorsie, ze my mame pruzinove matrace a take obyc. nie take kvalitne cize ja uz citim aj zo spodku kazdu jednu strunu. mojim momentalny druhym najvacsim zelanim je novy matrac, hned potom zelani aby sa naucila pekne zaspavat ako Linduska, Ninka alebo alici Dominik 😀

mirka285
18. feb 2011

@bambola budem ti hlasit zlavy 😉 ja si sice mozem dovolit kupit aj drahe,ale som nato lakoma,ma vzdy rozculi ked sa hecnem kupim drahe a potom to zlacnia...inak Linda nema drahe oblecenie,skor mame drahsie prislusenstvo ako kociky,sedacky a pod...

maxara
18. feb 2011

@mirka285 😀 musela som 😅 ved im nebolo vidno oci

bambola
18. feb 2011

@mirka285 vdaka 😀 ved prave to, ze mne by nevadilo kupit aj drahe ak je to kvalitne ale ked z toho hned vyrastie 😠 aj ked ako vravim, niektore kusy mi nosi uz dost dlho 😀 no na golfaci som nesetrila ani ja 😀 a urcite by som ani na autosedacke keby sme nemali. vravim, ja zaplatim, ale musi byt kvalitne. neznasam drahe smejdy 🙄
a co najviac potesi je vyhodne kupena kvalita 😀 😀

strasska
18. feb 2011

@bambola no ja to tiez v noci striedam, ale tuto noc som uz o tej 2 tak odkvacla, ze bola prisata nonstop, takze som strany nemenila 😒

bellablonde
18. feb 2011

@adelaine za malo 🙂

kocky, anketova otazka::::
co vam deti uplne ze zosrotuju???

akoze uz mi dochadzaju napady, co jej davat...
nasa ma najradsej zemiakovu kasu s UM a zdibkou poctiveho masla v akejkolvek hustote 🙂

mirka285
18. feb 2011

moja dcera tak skripe so zubami,az mi vsetky chlpy stoja 😠

bambola
18. feb 2011

@maxara pocuj a ked pridem utorok tak to kde chodis nakupovat je niekde po ceste? vies, ze by som si zbehla kupit tie gumove knizky s krtkom a tak 😀 zatial som sa stale nedostala do teska 😠 a mozno by som kukla aj ten parny hrniec

mirka285
18. feb 2011

@bellablonde moja cestovinyci varene ci v pohariky...ked varim jatak dam cestoviny,akukolvek zeleninu a zriedim to paradajkovou stavou...

bambola
18. feb 2011

@bellablonde aj moja 🙂 ale iba zemiaky a MM, bez masla 😉 inac ja jej moc nevymyslam, myslim, ze na testovanie chuti ma este cas, sak nam nic neutecie 🙂 a strasne jej chuti mrkvicka a masko 😉

strasska
18. feb 2011

@bambola inak ona zaspava vecer v pohode, aj na ciciku, alebo len tak pri mne, ale este nepochopila, ze noci su na spanie 😉

bambola
18. feb 2011

baby ja tu kazdemu odpovedam 😀 nehram sa na mudru ale nemam co robit tak tu kvasim 😀 aj ked teda mala by som ist naporcovat maso ale sa mi nechce 😅

adelaine
18. feb 2011

@mirka285 miri, ty su uz dala paradajkovu stavu? ja sa este bojim, udajne su paradajky az od roka,
ale su zase vyzivy, kde su cestoviny s paradajkami od 6.mes, tak nechapem

strasska
18. feb 2011

@bambola moja rec...uplne suhlasim 😉

strasska
18. feb 2011

@karinnka my mame tento ... takze v lete ste vitane 😉
http://www.kuzelnyhrad.sk/detske-bazeniky/bazen...

bambola
18. feb 2011

@strasska no moja len na ciciku alebo na spacirke v kociku. ze su noci na spanie to chape lebo prespi pekne tych 10 hodin. rozdiel je ten, ze cez den uspim a odidem, vecer uspim a nesmiem odist 😠 skusam to vselijak ale vzdy sa zobudi do 10minut ale nevzdavam to a raz pridem na system 😉 ja dufam aj, ze sa casom sama odstavi alebo tak...no uvidime zatial mi to este nehori

bellablonde
18. feb 2011

@bambola 😀 😀 ked sa nudis, dojdi ku mne poupratovat
akurat idem na to 😠 musim sa ponahlat, lebo vsak krpana musim ist o stvrtej zobrat z jasli

bambola
18. feb 2011

@strasska jej ten je super, a celkom velky 🙂

noemarta
18. feb 2011

@bambola hej mati, tesco mas po ceste, hned jak vchadzas do pk, tak po lavej strane, pri pumpe.
a a a ty mas vodicak, ci ta polovicka doveze.... 😕

@bellablonde nela ma teraz strasne oblubene na obed brokolicu, ruzickovy kel,mrkvu a zemiak. a na olovrant marhulovu hippku, to zosrotuje jedna radost. 😉
Nela moc maso nemusi, dala som jej zatial sice iba trikrat, ale....

bambola
18. feb 2011

@bellablonde no ja by som mohla aj upratovat ale to by narobilo hluk a zobudilo malu, mne sa len malo veci da robit ked mala spi, prave kvoli malemu bytu a hluku. a okna uz mam umyte 😀

bambola
18. feb 2011

@noemarta ja mam vodicaaak, sak uz 8 rokov 😀 ona ma ten den sluzbbu takze auto ani teoreticky nepotrebuje 🙂
ale nielen tesko peta chodi do toho svojho obchodu niekde, vsak ona mi povie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre