Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
16. mar 2011

@noemarta bodaj by sa jej vo voziku nepacilo ked ma shoping maminu ... 😉 To nasa miska tiez miluje nakupovat.... vsak baby nezapru sa 😀 A to ju davas do tej odnimatelnej casti vo voziku??? este som takto pata neskusala davat ale u nas su take akoby primontovane sedacky na vozikoch a v tom aj pato rad sedi ked nakupujeme. ma prehlad... Inak jak som bola minule v eurovei tak tiez pribehla ku nam jedna predavacka bola hotova ze ako sa pato na nu usmieva. normalne chodila s nami a furt ty si take krasne dieta, ty budes model o tebe budeme este pocut... a podobne. Som cumela ze to co je... No ale jasne ze mi to polochotilo ved ktorej mame nie? 😀 Potom si ho vzala na ruky ale to uz sa patovi velmi nepozdavalo o chvilu spustil kde mam mamu a bolo po zabave.... 😉

zrzulka
16. mar 2011

@bambola jasne lekar 😀 😀 😀 moja segra je tiez zdravotacka a tiez to podla mna prehana. ona napriklad ked ide ku nam tak sa hned prezlieka aby mi tu nedoniesla bacile z autobusu. co mi pride uz za vlasy pritiahnute....ale napriklad ja som tiez v urcitych veciach prehanam. Napriklad ked miske davam vonku jest (co nezvyknem robit) tak jedine ze jej utriem gelikom ruky, alebo jej nedovolim hrat s as hrackami ktore ma urcene na von (kocik, bicykel) toto mi zase vadi... to ze sa pato vala po zemi je pre mna prijatelne kedze sa prezuvame doma a aj miska je naucena ze iba v chodbe moze chodit v topankach, po prichode z vonku si automaticky umyva ruky

miki060707
16. mar 2011

@monline gratulujeme k synovcovi 🙂
@zrzulka kokso, že hajzlák si odbaloval 🙂 som sa zasmiala,...

dnes nám dávaju nové okná na dome....tak sa tešim

decká mi spia, pijem kafé a pôjdem si pocvičiť a dať sprchu, pa pa

zrzulka
16. mar 2011

@miki060707 veru a keby len odbaloval som mu ho lovila v ustach.... 😝 ale to on am taku nejaku maniu on aj servitky poziera....

kafoditka
16. mar 2011

@zrzulka ideme na svadbu 😉

zrzulka
16. mar 2011

@kafoditka jaaaaaaj. tak to je udalost, to musis byt krasna ale pri tebe mam pocit ze mozes na seba aj pytal navliect a budes sqela... len pozor aby si nezatienila nevestu 😀 to by bol trapas 😉

kafoditka
16. mar 2011

@zrzulka jaaaaj ty lichotnicka 😉 dakujem, ja nechcem vypadat nejak okazalo v zlozitom ucese a dlhej robe, hladam skor kokteilky aby som sa dobre citila a mohla behat za malym, ved vtedy bude urcite uz chodit ale tak samoska, ze chcem ist za peknu, uz som sa aj objednala u kamosky, co ma licila a cesala na svadbu, tak dufam, ze ma stihne urobit, lebo okrem mna bude robit nevestu, jej sestru aj maminu..

katka55
16. mar 2011

@bambola az teraz som si kukla kona 😕 ale aj tak ked som chcela ist o jednej von, tak prsalo, takze sme spali doma. ale v pondelok by sme sa mohli zladit 😉
@mirka285 tiez si myslim, ze deti su na zemi pohyblivejsie. aj ked moje dieta sa aj na zemi dost dlho len natriasalo a cuvalo, ale teraz uz lieta z izby do izby 😀 a baby, to ma ani nenapadlo, ze by na tom mohlo byt nieco brutalne, ked mi dieta lozi po zemi 😕 sak hlavne nech je cisto. koberec by urcite bodol, ale to ma teraz malokto... 😉

tinaki1275
16. mar 2011

Uf baby to ste zase popisali ..citam uz20 minut 😒 ..ale zaujimave to bolo aspon ..
@mirka285 myslim ze mas pravdu ze deti ktore su na zemi su pohyblivejsie...moja zacala stvornozkovat asi pred dvoma tyzdnami ..a to potom co som ju mala kazdy den doobeda 1-2 hodiny v obyvacke na koberci ..bohuzial ju nemozem nechat ist kam chce takze aj ked moze do druhej izby prestvornozkovat nenecham ju, nemame koberec v celom dome a mame klasicku mramorovu dlazbu ,je studena este aj ked je von uz 23 stupnov.,nehovoriac o tom ze ked sa stavia pri nabytku este obcas kydne dozadu .. 😒 desim sa toho co ak si svihne hlavu o ten mramor..co ja by som dala za plavajucu podlahu .. ☹ ale za to dnes uz bola asi hodku pre domom na travniku ,len som zase musela davat pozor lebo si travu stale pchala do pusy a trepala sa k donaldovi do budy ..
@zrzulka moj mm je technik na stroje na dialyzu obliciek..ked ma stroj poruchu a je na nom pacient,co ma kazdy den niektory z nich tak aj ked ma rukavice velakrat mu aj krv zo stroja kydne na oblecenie..niektori z pacientov maju aj zltacku ,su na spec.strojoch,aj tie musi ale opravovat ..a rozne ine neprijemne veci ..takze ked pride domov prvu vec co ho poslem urobit je prezliect sa..jeho veci hadzem do osobitneho kosa na pradlo na krytej terase..ale periem spolu aj sosvojimi samzorejme..len to nechcem mat v byte kde sa cely den pohybujem..extrem? neviem ale odkedy tak robim som menej casto chora..mozno nahoda..ale malu necham aj na podlahe(umyvam cca kazdy druhy treti den) a aj papuce do pusy zobrat a aj pohladkat nase zvery -vsetky su vonku .. a servitky milujeme aj my ..a vylovit ma ich nenecha..zamkne pusu na 1000 zamkov.. 😒

bambola
16. mar 2011

@zrzulka leni na ciste ruky som aj ja uchylak 😅 vzdy ked pridem z von tak prve co spravim je , ze si umyjem ruky, najma ak som nakupovala a chytala nakupny kosik alebo cestovala mhd 😔 ruky predsa pchas vsade a nikdy nevies coho sa chystas a kto co chytal pred tebou.
@katka55 no v case ked by sme mi mohli ist von tak uz tiez prsalo ☹ teraz sa snazim ju uspat 🙄

tinaki1275
16. mar 2011

@monline blahozelame k Lukaskovi .. 😉

cigaretka5
16. mar 2011

@maxara maxi tak v piatok o 11? nejak nestiham citat dorabam veci na DU tak ak si to uz niekde potvrdzovala prepac

maxara
16. mar 2011

@cigaretka5 ano tak nejak, cca o 11tej, ako stihnes 😉

tinaki1275
16. mar 2011

@kinsi a na teba som zabudla 🙂 mne mala stvornozkuje cca 2 tyzdne..ale evidentne sa jej viac paci stat a pomaly sa presuvat popri nabytku ..

tinaki1275
16. mar 2011

@maxara blahozelame k vymesaciu 😉

strasska
16. mar 2011

ahojte, vidim ze riesite stvornozkovanie, Julka sa premiestnuje - cize plazi - asi mesiac a rovnako dlho sa uz aj pohupuje na kolienkach, a dnes sa mi zdalo, ze zacala aj stvornozkovat, ale ked som dola blizsie, tak si lahla na brucho. tak sme spolu s Miskom jak blazni obaja stvornozkovali, aby sme ju navnadili, ale neuspeli sme 😀 😀 😀 tak neviem, ci sa mi iba zdalo, alebo uz to zacina 😀 😀 😀
a mala je na zemi vacsinu dna, mame konerec a aj penove puzzle 🙂

maxara
16. mar 2011

@tinaki1275 😉 vdaka

Inak som este chcela dodat, ze aj mne sa zda byt Nina velmi pohybliva, len tie kolienka sa jej este smykaju na podlahe.. a este si myslim, ze chudsie deticky su pohublivejsie ako tie barokovejsie buclatejsie

maxara
16. mar 2011

a este som chcela @bambola @katka55 @cigaretka5 @aalexis007 @vierkaha @zrzulka mam pre vas super spravu. Kedze mm bude v piatok doma, vypotil, ze otvori len tomu, kto povie spravne heslo 😀 to heslo je toto kozmopsychoenergosugestolog (kopirujem z mejlu co mi poslal, lebo neviem, ci by som to spravne napisala 😀 )

tinaki1275
16. mar 2011

@maxara to je super slovo to fakt existuje? a preklad?

bambola
16. mar 2011

@maxara cize je to cele bez diakritiky? 😀

maxara
16. mar 2011

@bambola je tam jeden dlzen na poslednom o 😀

@tinaki1275 to neviem, ale ako heslo je to super, nie?

luludi
16. mar 2011

k lozeniu: mame na zemi tiez makke puzzle kocky, lebo sa dobre udrziavaju a bubo ich ako pisala maxinka rozobera a tiez ma z toho velku zabavu 🙂 Okrem toho na zemi uz nema kde padnut 😉 A tiez ked ho davam na zem je casto s holou ritusou, lebo vtedy sa mu hybe lepsie 🙂 Zatial hlavne cuva, vie sa pretacat a tocit na vsetky strany, gulat, postavi sa na vsetky styri a hupe sa dopredu a dozadu a tento tyzden sa uci sam sadat, uz mu to ide na 65 - 70 %. Teraz hladam na nete take nieco medzi ciapkou a helmou, neviem ako to opisat, ktora sa dava detickam, ked sa ucia chodit a vstavat, aby si neobili hlavicku, zatial som to ale nenasla nikde 😕

luludi
16. mar 2011
katka55
16. mar 2011

@bambola mati, mas bojovu ulohu zapamatat si heslo 😀 😀 alebo navrhujem ty prvu polovicu a ja druhu 😀 😀

noemarta
16. mar 2011

@maxara nieee nevyriesila si dobre zahadu, my ideme v sobotu aj v nedelu na velke oslavy, tak mi mm slubil ze pride skor z prace a pojdeme spolu do obchodu nieco kupit.
@bambola 😀 😀 😀 asi do teba budeme rypat kazdy den.....
@monline gratulka k Lukaskovi 🙂
Mala som tu susedu, tak sme pokecali, baby sa pohrali, super.... 😉

maxara
16. mar 2011

Baby toto je moja podlozka 😵 na tej druhej fotke je to ta druha zlava

maxara
16. mar 2011

@noemarta no len aby.. 😀

cigaretka5
16. mar 2011

@luludi ja neviem neriesime tu ochranu nasich drobcov trochu moc? sak jak sme sa ucili chodit a padat my? a nemali sme ani helmu

cigaretka5
16. mar 2011

@maxara no toto si nezapamatam, ale ze ppozdravujem manzela. nemohlo by byt pre nas s pozostatkami tehu demencie heslo ze - TO DRBNUTE NEZAPAMATOVATELNE HESLO? bez urazky manzela

cigaretka5
16. mar 2011

@maxara si si sila tu podlozu ci dala sit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre