Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
7. júl 2011

Dobre ranko,
tak zase sme vstavali o siestej, stihli sme aj nakup a rannu prechadzku a hojdacky 😉 von teplo uz od rana, konecne leto ako ma byt 😎 mala uz aj spi od 9, tusim som hodku zdriemla s nou 😅
no idem sa vklude najest, vypijem svoj horuci caj 😝 a dnes idem robit kolacik na zajtra a poobede este po jeden darcek 🙂

@macik27 tak som ti chcela napisat, ze tebe prajem obzvlast krasne ranko a takto to vypalilo 🙄 to mi je luto ☹

mirka285
7. júl 2011

dobre ranko...
@gabika41 @monline kocky ale v dnesnej dobe to uz takto nechodi,teda aspon v Madarsku urcite nie...ked vam urobi firma podrobny rozpocet,musi ho dodrzat,ved s nimi podpisujem zmluvu na urcitu sumu a oni ju nemozu menit ako sa im zachce...a hlavne ked nam komplet vsetko bde robit jedna firma...
@macik27 to je smutne ☹
@kristip a co ti brani?

gabika41
7. júl 2011

@maxara ...som uz dlho doma....budem si musiet asi zajst na kozmetiku.... 😉

bambola
7. júl 2011

@mirka285 miri len aby to tak bolo 😔 ved aj stastne zakazky sa podpisuju na istu sumu a v zmluve je vzdy nejaka vynimka z vynimky. teda nechcem ti malovat certa na stenu, ved vam to prajem, len sa priprav aj na nervy s robosmi , dotahovanie sa o detaily a pod 😠
a to uz o rok by malo byt hotove, resp. tam sa uz bude dat byvat? 🙂 to ako rychlo 😵

mirka285
7. júl 2011

@bambola Mati no ved pytala som sa Gaba a on,ze to vacsinou vtedy ked davas rozne ukony robit rozbym firmam,alebo ked dlho stavias a menia sa ceny materialu...nam bude komplet cely dom robit jedna firma a presne sa na to pytal,lebo na Slvensku to tak chodi a tenpravnik na neho kukal,ze take neexistuje,ze aj zakon povoluje max. odchyku 10 percent..tak sama som zvedava 😒 no veru buduce leto by sme mali byvat ked pojde vsetko ako ma 🙂 🙂

mirka285
7. júl 2011

baby Linda sa tento tyzden uz druhy krat zobudila v noci a bola dve hodiny hore,akoze nechapem?normalne nechcela spat,chcela sa hrat..

bambola
7. júl 2011

@mirka285 tak snad vam to vyjde 🙂 ostava len dufat, ze madari to maju lepsie podchytene , lebo tu nehrozi 😠 ale pozitivne je, ze ked najdes nieco co sa ti bude zdat, ze nedoklepli tak sa s nimi bude musiet hadat gabo a nie ty 😀
si predstav tu situaciu, ty hucis do gaba slovensky, gabo madarsky na robosa a vysledok bude ten ako si robos pomysli, ze chudak gabo ako je pod papucou 😀 😀

bambola
7. júl 2011

@mirka285 asi ju malo nicis cez den 🙂

mirka285
7. júl 2011

@bambola no dufam,ze to tam funguje inac ako tu...ale vsak stara znama vec,ze na Slovensku chce kazdy kazdeho odrbat 😠

bambola
7. júl 2011

@maxara jeeej , dakujem 🙂 krtek je super 🙂

strasska
7. júl 2011

Ahojte,
zdravim vsetky maminky a julovciatka. Julka sa dnes pridava do klubu 1-rocnych. Tesime sa, ubehlo to velmi rychlo a je podla mna uplne dokonala 😀 teda az na ten spanok.
Vcera sa asi pripravovala na svoj velky den, lebo urobila svoj prvy krok a polku noci prezurovala. 😉
Ked budem mat vecer cas, tak pridam nejake fotky.
😎

mirka285
7. júl 2011

@bambola vies co,praveze za cely den ma jeden spanok,hodinku a pol,a navyse stale chodila,lebo sme boli u nasich,tak fakt nechapem ☹

bambola
7. júl 2011

@mirka285 chcela som dat "paci sa mi to" na tvoj posledny prispevok ale vlastne sa mi to nepaci len plne suhlasim ☹ 😔

mirka285
7. júl 2011

@strasska vsetko najlepsie prajeme 🙂

bambola
7. júl 2011

@mirka285 aj ste sa hrali alebo si ju nechala tak? lebo podla mna by sa nemalo s nimi hrat aby si nezvykli, proste vydrzat aj mrncanie aj trucovanie a najlepsie ani nezapalovat svetlo. vy ste uz vtedy spali?

bambola
7. júl 2011

@strasska aj my sa pripajame a prajeme vsetko najlepsie Julke 🙂
a este gratulka aj @tinaki1275 Lii, @nununka Tomáškovi @ a @miki060707 Šimonkovi 🙂

mirka285
7. júl 2011

@bambola nechala som ju tak,potom ked uz to trvalo dlho,som ju vybrala,ci jej nieco neni a ona usmev od ucha k uchu,cize hned mi doslo,ze en vymysla,tak som ju dala naspat do postielky,este hodinu mrncala a potom zaspala 😢

maxara
7. júl 2011

@macik27

@kristip jeej super.. tak ste mali fakt o zabavu postarane.. a ty si tusim o dalsiu koledujes 😀 😀

Inak baby ja som krava, ja som sem rano prisla zapriat vsetkym oslavencom vsetko naj, @strasska @nununka @miki060707 @tinaki1275 @medved ale furt ma cosi vyrusovalo, az som si pomyslela, ze som sem prisla nahadzat one linky 😠 😖 Takze vsetko naaaaaaaaj

maxara
7. júl 2011

@gabika41 no tak ak len toto ti chyba ku stastiu, tak padaaaaj 😀

medved
7. júl 2011

@maxara Peti dakujeme moc 🙂 a aj ostatnym babatkam krasny prvy rocik prajeme 😉

strasska
7. júl 2011

@bambola
@mirka285
@medved
@maxara dakujeme aj my sa pridavame 😉

maxara
7. júl 2011

A este vam idem napisat, ze som sialene smutna princezna dnes, lebo si o chvilku pridu po nasu RIPku 😢 a ja som ju uz zacala mat rada, lebo som myslela, ze ostane u nas ☹ no ale tak.. tak to chodi

Moje dieta sa vie samo postavit v strede miestnosti bez opory, z cupnutia a prejde asi tak 5-6 krokov sama. Ked vidi ciel niekde blizko 😵 moj laskykvet

bambola
7. júl 2011

@medved aj Lucke vsetko najlepsie 🙂

medved
7. júl 2011

@bambola @strasska vdaka moc baby 🙂

robika
7. júl 2011

Ahojte,
vsetkym malym oslavencom prajeme vsetko najlepsie,hlavne vela, vela zdravicka @strasska @nununka @miki060707 @tinaki1275 @medved

@mirka285 mm o stavani nechce ani pocut, lebo este ma v zivej pamati, ako stavali dom jeho rodicia, je to 7 rokov dozadu, robila im to sice jedna firma, ale ako to na slovensku chodi, nic moc, teraz zaciname vidiet, kde co bolo odflaknute, samozrejme ze po tych rokoch sa Ti uz kazdy vykasle na nejake opravy v ramci ceny... podla toho co hovoril, keby ma clovek taku moznost je dobre si zohnat nejaky stavebny dozor, ale nie z tej firmy, ale nezavisleho, idealne niekoho koho dobre poznate a ktory da na to pozor, pripadne sami kontrolovat ako robia... lebo aj tu susedia hovorili, ze ked tu nebolo nikoho, robosi len sedeli a fajcili....
ale kedze to nestavia nejaka slovenska firma, tak hadam to nebude odflaknute ale ze to bude kvalitne urobene...

robika
7. júl 2011

@macik27 to mi je luto, hned ako pride taka smutna sprava... ☹

medved
7. júl 2011

@robika vdaka 🙂

mirka285
7. júl 2011

@maxara no super,sikovnicka mala...a nesmut,aspon budes mat o par hovienok na dvore menej 🙂
@robika no ved vas budem potom informovat,snad nedojdem o nervy kym dostaviame...lenze my by sme bud museli kupit vacsi byt alebo teda stavat,lebo ja Lindu nemozem nasackovat 15 rocnemu pubertiakovi do izby 😕 a teda ked sa da,tak chceme dommyslim,ze Linde bude lepsie vyrastat na dedine ako v panelakovej dzungli... inak baby prave som si po hodku zehlila vlasy,mi skoro ruky odpadli uz 😖

bambola
7. júl 2011

@mirka285 ty nepoznas take, ze pre krasu sa trpi? 😀
tak kazdemu dietatu lepsie na dedine ako v panelakovej dzungli 😉 ja som rada, ze aspon nasi maju dom 🙂
aj ked to neni to co som mala ja ako dieta, babka dom na dedine a dvor plny zvierat, od psa, cez prasce az po sliepky vsetko 😉

miki060707
7. júl 2011

@maxara
@robika
@bambola

dakujeme, aj mi prajeme všetkým detičkám, či už mali, alebo budú mať rôčik, všetko dobré

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre