Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
8. júl 2011

@maxara ze ritnicami? to su ako pulky? 😀 ci?

maxara
8. júl 2011

@medved 😀 😀 😀 ano.. sa tu rehocem, co som zas vypotila 😀

medved
8. júl 2011

@maxara no pekne, predsa kreujes 🙂 ako dedicstvi, to je jaka konecnaaa ...

maxara
8. júl 2011

@medved no to hej, normalne je mi chudaka Bohouska luuuto ☹

medved
8. júl 2011

@maxara aj mne, irenka a vlasticka naraz to je prokleti 😀

katka55
8. júl 2011

@maxara na strkovec v plavkach, nie? 😀 😀 a ano, dojdeme 😉 @bambola na pondelok mame auto 😉
@maxara no uz som supla tortu do chladnicky, tak cakam, co na to povie 😖 ale asi som este mala aj teple cesto, tak preto to vyzeralo tak strasidelne... teda dufam 😅 idem teda pokracovat 😉

maxara
8. júl 2011

@katka55 tak super, to nas bude ozaj celkom dost 🙂 no bezkaj pokracovat a zajtra pls foto 🙂

monline
8. júl 2011

čaute
na začiatok gratulka oslávencom Maťke, Patrikovi aj Dorotke 🙂
a čo ja? mňa nikto nezavolá na stretko? 🙂
ale v pondelok idem do práce..čiže nemôžem, škoda...no ale predpokladám, že sa z toho stane tradícia a na štrkovci sa niekedy s vami stretnem 🙂

maxara
8. júl 2011

@monline Mooon, ved pracu mas kde?

monline
8. júl 2011

@maxara na začiatku BA...ibaže ja si to tak načasovávam, aby som čím viac roboty spravila medzi dvoma spojmi..a chodím samozrejme bez malého..čiže s malým by som šla inokedy

tinaki1275
8. júl 2011

@bambola prajeme vsetko naj malej bambolke 😀 a aj @katka55 Patkovi a aj @cigaretka5 Dorotke..

maxara
8. júl 2011

@monline no tak potom niiiic, a inak ked piseme verejne, tak je to pre vsetky 😉

monline
8. júl 2011

@maxara som len podpichla ...tušila som, že mi toto niekto napíše 😀

maxara
8. júl 2011

@monline len si chcela aby to bolo menovite pre teba? 😀 😀

monline
8. júl 2011

@maxara skôr som asi čakala, či si na mňa niekto spomenie 🙂 aaaale- ja som len občasný imobilný stretkávač 🙂

maxara
8. júl 2011

@monline no spomenut by si aj spomenul, ale ani na mna by si baby nespomenuli, keby som sa nenavtirkala 😉 ani na katty ani na adel 😉 a ani na bambi a katku 55 😀 😀

monline
8. júl 2011

@maxara mne je jasné ako to funguje 😀 no ale uvažujem nad tým, ono sa dá tá práca prehodiť, akurát som sľúbila marhule na gule šéfovi a neviem, či vydržia do utorka..preto som chcela v pond..jedine že by som mu ich vyložila a pokračovala 🙂

bambola
8. júl 2011

@katka55 tak super, tak sa s vami zvezieme, len nesmiem zabudnut autosedacku odmontovat 😔 andrej ma sice pondelok volno ale bude behat a vybavovat poistky na auto a stk-acku
@monline rada by som ta oficialne aj s Danielkom, pozvala na stretnutie, ktore sa uskutocni dna 11.07.2011, na Štrkoveckom jazere, o 14.00h (+-20min), účasť je dobrovoľná a oblečenie neformálne (preferujeme tričko/tielko a rifle) 😀 😀 😀 😀

strasska
8. júl 2011

Ahojte, vsetko najlepsie dnesnym oslavencom aj od nas 🙂

bambola
8. júl 2011

este som vam zabudla napisat, ze Maťka si dnesny den uzivala plnymi duskami a zmeskala z neho len 45 minut 😠 , cize mi pekne vecer o 20 padla do postele ako kabela 😎 bola som prekvapena ale podvecer nebola vobec mrzuta tesila sa z uz spominanych darcekov a krabic od darcekov 🙂

denisse
8. júl 2011

ahojte ... tak my sme doma z chaty, ale buduci tyzden sa tam este vratime, dufam, ze sa zohreje aj voda v domasi a aj sa poclapkame ... idem vas pomaly citat, co budem vladat ...

@robika
polievku jej davam tu co mame my, nesolenu, alebo len minimalne solenu ... len jej to pucim vidlickou ... zatial mala vyvar, zeleninovu, karfiolovu, vlockovu, mrkvovu, spenatovu a kyslu zemiakovu ... a potom jej na druhe jedlo davam maso so stavou a zemiaky alebo ryzu ... alebo cestoviny s masom a omackou paradajkovou alebo zemiaky, spenat a vajicko .. alebo tekvicovy privarok a zemiaky ... alebo hippku 😀

denisse
8. júl 2011

aj ja pripajam gratulacie dnesnym oslavencom ..
my budeme predcasne oslavovat tuto nedelu, lebo buduci vikend budeme na cestach, vraciame sa domov ... 🙂

denisse
8. júl 2011

@robika
ja davam prevazne len tu vodu a ak caj, tak feniklovy alebo bylinkovy detsky z DMky .. .normalne nalevove sacky to su, nijak neochucujem, nesladim .. len vyluhujem ...

denisse
8. júl 2011

@robika
ak kojis, tak sa neboj, tekutin ma dost, aj keby nepil nic ine 😉

denisse
8. júl 2011

citam pekne poslednych par stran po poriadku a vidim, ze ste sa bavili, co uz deti vedia ... aj bara uz vie ukazat kde ma nohy, ruky, kolena, hlavu .. myslim, ze uz vela veciam rozumie, napriklad pod sem, postav komin, dal si dole ponozky, daj si dole klobuk ... a take podobne uz ovlada ... vie ukazat kde je tatik, mama, nela ´, babka, dedko, svetlo, babika a ine hracky ... a povedat vie zatial len mama, tata, baba, nena (to je akoze nela), ham, haf (ako robi pes), haji a vie napodobnit zvuk konika ... ale uz vcelku rozumne na nas kuka 😀

denisse
8. júl 2011

tak som vam zase zaprasila (od slova prasa) stranku prispevkami a idem do hajan ... dobru nocku 😉

bambola
9. júl 2011

bre ranko 🙂

mirka285
9. júl 2011

bre ranko...kazde rano sa tu objavi takyto prispevok ako dnes od @maptp,chapete to?lebo ja nie,mi zas uniklo daco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre