Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenuss84
1. aug 2011

Ada dostala tiez kocik s babikou.je to jej naj top hracka.a inak...tiez uvazujem ze jej kupim nejaku klavesnicu na hranie.neuveritelne ju bavi trieskat po nej.

strasska
1. aug 2011

ahojte baby, aj vas pocitam, ale napisat dajako nestiham, bo to moje vrabca bezo stale stale spi iba tie 30minutovky 😉 ale som rada, ze vas aspon precitat stiham.

@rolak pozname, ani Julka este vonku sama chodit nechce, doma uz to zvlada, ale tak ja mam dvoje take stare nohavico-teplaky a v nich sa moze v pohode aj na v piesku, aj na chodniku aj na kamienkoch vyvalat a samoska, ze dojdeme domov zablateni 😀

strasska
1. aug 2011

@lenuss84 a klavesnicu MM nasiel taku staru od PC, ale samozrejme, ze ju to nebavi, lebo nie je pripojena k obrazovke, takze po otrepavani ziadnu zmenu nevidi 😵 😵 😵

katka55
1. aug 2011

@strasska ja som takto rozmyslala, ze kupim patrikovi detsky vysavac, nech mi neberie moj, ale asi by to malo rovnaky efekt 😒 mate niekto detsky vysavac?

strasska
1. aug 2011

@katka55 my nemame, ale viem, ze Misko ked bol trochu mensi ho na navstevach velmi zral 😉
a uz musim, lebo deti som strcila babke, ze idem vysavat 😀 😀 😀

mirka285
1. aug 2011

@strasska presne som chcela toto napisat,ze deti velmi rychlo pridu nato,ze to nie je naozajstne a prestane ich to bavit...
@katka55 vsak nechaj Patka nech sa realizuje a povysava 😉

katka55
1. aug 2011

@mirka285 😀 len keby potom tou kovovou trubicou netrieskal o zem 😀 ale budem ho asi musiet trochu nechat, lebo v tomto som hrozna. vsetko chcem mat sup sup hotovo a pri malom dietati trochu trpezlivosti nezaskodi 😀

bellablonde
1. aug 2011

kocky, ak by ste mali chvilku, mohli by ste kliknut v jednej ankete (jedna sa o vyber nazvu namestia v mojom rodnom meste) na moznost

namestie illeshazyovcov
..kujeeeem...

http://www.otvorene.teplice.sk/nazov-namestia/

p.s. ako ste si mozno vsimli, ja nie som chronicky ziadatel o kliky na rozne sutaze, (de facto som este v ziadnej klikacej sutazi nebola zaangazovana) ale toto by ma fakt potesilo

bambola
1. aug 2011

@bellablonde tak nam aspon povedz preco by sa to malo takto volat 😉

katka55
1. aug 2011

@bellablonde zahlasovane, ale je to teda cudny nazov 😕 😀 😉 teda dufam, ze som dobre klikla na to poslovencene meno 😕

katka55
1. aug 2011

@bambola matka este spi? patrik este spi ( 😕 ), ale mne uz dochadza baterka 😖

bambola
1. aug 2011

@katka55 estee ano, ale ratam tak do polhodky, ze sa zobudi. akurat by sa mohol ten dazd trosku zjemnit von 😠

katka55
1. aug 2011

@bambola sak pojdete pomedzi kvapky 😀

zrzulka
1. aug 2011

@bambola kedy sa chystas na to cvicko? ja by som to tiez skusila akurat ten lamac 😕 vsak to mam uuuuuuuuuuplne odruky ale keby som sla na ten termin od 8-9 tak by mi muz postrazil deti ...musim ho spracovat.... 😝 velmi zaujimave este som o tom nikdy nepocula...ze jaka vyhoda navstevovat fora 😉

bellablonde
1. aug 2011

@bambola v tepliciach je to ako v 19.storoci. Proti sebe stoja dva tabory... navzajom sa volaju, my sme ti dobri a oni su ti zli...
moja mama je v jednom z tych taborov (ona je historicka a sice uz na dochodku, ale stale pomaha mestu, ked sa jedna o nejake historicke veci, pomoze s vystavou, prednaskou, je tam aj nejaky odbor matice slovenskej...) a ona navrhla nazov "namestie illeshazyovcov" 🙂
ti druhi, ktori su momentalne pri moci, maju favorita kupelne namestie 😀

teplice ako kupelna osada vznikali od tusim 16.storocia, kedy oblast kupili illeshazyovci, nasli sa pramene, zacali budovat kupelne domy a potom sa historia odvijala dalej.... cize oni boli ti prapovodcovia, ze teplice ako mesto prekvitali

bambola
1. aug 2011

@katka55 hej hej to by slo ale je to makacka, ze sa pri tom tak zapotime, ze to je uz jedno ci zmokneme 😀
no mala este spi 😕 a vonku prestalo prsaaaaat, teraz by sa oplatilo prebehnut

bambola
1. aug 2011

@bellablonde dakujem za historicky vyklad 😉 hned som o nieco mudrejsia, nesedim zbytocne za tym netom 😀
@zrzulka leni netusim este som sa neodhodlala 😉 ale pisem, ze tam ti pocas cvicenia decka postrazia v kutiku 😉

zrzulka
1. aug 2011

@bambola ja viem ale ked ma byt jedna pani na x deti tak to radsej nie, nase detiska su nepredvidatelne tornada, tie treba mat pod neustalym dohladom 😉 ja ich z tohoto dovodu nikdy nenechavam jednej osobe oboch na strazenie...v kazdom pripade to stoji za vyskusanie...mozno to neskor budu robit na viacerych miestach. bude to boom podobny zumbovaniu 😀 😀 😀

bambola
1. aug 2011

@zrzulka preto to chcem skusit este predtym ako sa tam vsetci zacnu tlacit 😠

sunnygirl
1. aug 2011

Ahojte mamimky,
všetky vás zdravím a chcem sa opýtať, už vám deťúrence sedia na šerblíkoch a ak áno, dajte rady ako na to 😉

gabika41
1. aug 2011

...takze my sa tiez pripajame do klubu hysterickych deti....u nas to prebieha tak,ze si mala lahne na zem a kope o 106.... 😒

strasska
1. aug 2011

@sunnygirl nasa mala mi na serbel nesadne, ale na velky zachod ano, potlaci a vypiska sa. Asi ju motivuje, ze si moze zapnut svetlo a potom aj splachnut. 🙂
Neprehanam to, skusam to vzdy, ked jej idem dat cistu plienku, cize cca max. 5x za den.
a este do vane mi piska. ale kakanie sme este nenacvicili 😉

lenuss84
1. aug 2011

@bellablonde odklikla som 🙂

lenuss84
1. aug 2011

@sunnygirl nasa Ada kaka do serbla uz dobre 4 mes.vzdy ju posadim pred obednym spankom/snazim sa dodrziavat rovnaku hodinu/ a vzdy pred nocnym spankom.takze mi kaka pravidelne 2krat za den.uz si ani nepamatam kedy som naposledy vyhadzovala pokakanu plienku.cika do plienky to je jasne.ja myslim ze som to docielila tou rutinnou pravidelnostou.najskor to bolo v ramci hry a tak.

macik27
1. aug 2011

@sunnygirl aj Kajka kaká do nočníka už nejakú dobu...my sme ho kúpili skúsili sme ju posadiť a ona sa hned vykakala 🙂 ...ona sa nepýta ale ja ju ráno posadím a ona sa vykaká...ale nie vždy niekedy hned ako jej dám plienku tak sa pokaká 😅 ...ja ju tam nikdy nedržím dlho dám jej nejakú hračku a chvílu tam posedká

lenuss84
1. aug 2011

@bambola uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf to vase nove cvicenie ,,antigravity" na mna posobi tak trocha zvlastne....ale sla by som vyskusat.myslim ze sa to rozbehne ako zumba.

minizu
1. aug 2011

@bambola antigravity vyzera super. Hned by som isla, ale dost ma odradza cena. A je to zatial len v tom lamaci? Nemaju to aj ine fitka v ponuke?

mirka285
1. aug 2011

caute...tak my sme boli nakoniec v Petrzke v Hopla,malej sa velmi lubilo,nechcela odist a mne sa tam pacilo viac ako v Trampoline z dovodu,ze tam kde sa zdrziavaju male deti je to ohradene a nemozu utiect 🙂 museli sme malej kupit taku detsku bugynku lebo strasne sa tam s tym vyhrala...

bambola
1. aug 2011

@minizu ja som to videla len tu zatial a inde som ani nehladala kedze mne to vyhovuje v lamaci 😀

minizu
1. aug 2011

@bambola ten lamac by mi az tak nevadil,ale skor ta cena 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre