Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. mar 2010

siska jasne 😉

mojalili
5. mar 2010

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/mojalili/

tak tu je link, ale zisitla som, ze novu izbu nemam pofotenu, tak kedupracem, pofotim🙂)) a dolozim fotky...

zrzulka
5. mar 2010

Stasi preco az do porodu??? ty nechces vediet co budete mat??? tak take nervy by som chcela mat... ja by som od zvedavosti pukla.... 😀 A mozno by som bola aj sklamana na porodnom stole, lebo ja emocie skryt neviem a neviem sa tvarit stastne ked stastna nie som a opacne.... takto som to uz spracovala a uz sa aj tesim na chlapceka....

liluu
5. mar 2010

Joj dievky nestrašte s tým utz, čo budem robiť s tými modrými vecičkami?? 🙂
A ste videli moju fotku pipíka, ja si myslím že to nemože byť pupo šnúrka.Aj doki si bol velmi istý.

katkaking
5. mar 2010

diky zrzka za vysvetlenie...aj moja znama to vie urcit ked vidi tehulku, ale byva v inom meste a uz davno ma teraz nevidela...inak pri malej sa trafila na dievcatko...a ja nikdy neviem ake chute su pri chlapcoch, ake pri dievcatach...kedy sa kde pribera a tak...a uz straaaaaasne chcem vediet co to bude, ale na sone dr.posledne nevidel, babo sa strasne hmyrilo a malo aj nozky prekrizene.. 😀

lenkaaninka
5. mar 2010

môj mm stale že to bude chlap nakolko zažil moje dve tehu s babami a ozaj všetko naopak brucho iné proste všetko ale ako vravím priroda je nevyspitatelná

mojalili idem kuk

lenkaaninka
5. mar 2010

ooo oranžová červená zelená moje barvičky...my sa chystáme na jar v lete malovať lebo detičky sa angažovali v každej izbe na každej stene...

ale krásne to máš ...šikovná gazdinká 😵 😵

sisaa
5. mar 2010

zrzulka... dakujeem, velmi sa mi pacilo a takisto pristup lekara bol skvely. Takze mame z toho velmi pekny zazitok s mm. Vsetko sme pekne videli a najpodstatnejsie, ze maly je v poriadku. Som rada, ze som sla teraz. Kamoska bola v 27tt (tak jej odporucili) a bola sklamana, ze uz bolo to 3D rozmazane, asi tym, ze babo je uz vacsie.

strasska
5. mar 2010

zrzulka, my aj pri Miskovi sme mali prekvapko a mozno tym, ze to nevies az do konca, tak si stale pripravena na obe moznosti. A ty si asi najlepsie vies..., ja proste budem najstastnejsia na svete, ked povedia...porodili ste zdrave babo.
Tiez sme si uzili s chorobkami, tak toto sa mi nezda az take dolezite.

maxara
5. mar 2010

liluu ziadnu paniku, ved to neznamena, ze kazdej z nas povedia opacne... 🙂 ale ze je taka moznost, ze sa to moze stat... ty to mas v pohode s tymi modrymi vecickami, predstav si tu babu, co som pisala, ako mala zbalenu tasku do porodky so samymi ruzovymi a kvetinkovymi satockami a mala chlapca... 😀 😀 😀

katkaking
5. mar 2010

mojalili, krasne fotecky, nadherny bytik...
liluu, neboj, ja ak budem mat chlapca tak budem musiet vsetko kupovat, tak mi predas 😀 😀 😀 ja teda chlapca do ruzoveho nedam ani na doma 😉

strasska
5. mar 2010

a ani pri chlapcovi nebudem nestastna, lebo nas Misko je pre mna uzasny, tak ked bude taky aj druhy chlap, tak juchuuuu
Inak oacka, nas Misko minule zahlasil, ze to bude chlapcek a bude sa volat Gabo 😠 to asi preto, ze teraz ide vecernicek vtak Gabo

strasska
5. mar 2010

inak nasi znami boli na nakupy v anglicku a kupili veci pre dievku az do troch rokov a z porodky prisli s chlapcom 😀

mojalili
5. mar 2010

Kočky, s tymi farbami......kezde som ostala sama, tak som sa rozhodovala sama a bolo to najlepsie. A spalnu mam jednu stenu krvavo cervenu...ladim s tym cervene potahy...

vela toho nemam, vsetko som zbudovala sama z materskej, teraz sa lepsie bude robit na rodinnom domceku o rok 😉

strasska
5. mar 2010

moja lili krasny bytik 🙂

zrzulka
5. mar 2010

Mojalili mas to peknucke .... My tu v tomto nasom minibytiku vela nenavymyslame. Uz si pripadam ako v sklade. vsade nieco 😀 Ale mam to tu rada, i ked keby sa dalo urcite by som sla do vacsieho nech sa mozem realizovat podla svojich snov a predstav....

Sisa v 27tt uz vraj vedia spravit fotku len tvaricky a zistit vyvojove vady (razstep) Aspon tak mi v Brne hovorila dr ked som nas objednavala....

leni a ty by si tiez chlapca chcela???

ja inak neviem ako je to s tymi znakmi v pohlaviach. je pravda ze toho tehu je uuuuuuuuuuuuuuuplne ine ako pri malej. Urcite spolocne znaky tu su ale co sa tyka chuti ci zdravotnych "problemov" tak je to celkom ine....Ale to skor beriem tak ze som uz druhorodicka a treti krat tehotna tak mozno to ma suvislost skor s tym....

monline
5. mar 2010

mojalili - dík, aj ja som si pozrela tvoje fotky, veľmi sa mi páčia, mám rada keď sa ľudia neboja farieb a u teba sú krásne zladené...ja som práve domaľovala spálňu, aj obývačku dotváram a ešte schodište chceme stihnúť vymaľovať....aby bolo všetko do leta pripravené..veľmi ma bavia takéto práce, v rodine som najlepší maliar 🙂 🙂

zrzulka
5. mar 2010

Stasi ved hej.... Len ja som bola pripravena na dievca tak ma to priznam sa zaskocilo.... Este hovorim gyndosovi nech sa lepsie pozrie ci to predsa nie je dievca... Vsak aj oni tam boli zo mna hotovi. neviem ako by som to prijala opojena tehu hormonami tesne po porode. mozno by som ho odmietala, ja ti fakt neviem.takto som sa uz na tuto moznost pripravila, uz sa aj tesim ze skusim zase nieco nove... A ked nieco nebudem vediet zavolam svokre ona mala 4 synov 😀

A inak deti sa nezvyknu mylit... 😀 Mne jedno dievcatko vo veku mojej dcerky povedalo ze Miška bude mat braceka a to som bola este len na zaciatku....

monline
5. mar 2010

Maxi- prosím, zapracuj niekedy do tabuľky doplňujúce údaje- vek 38, meno chlapčeka Daniel, 1 súrodenec - Monika (Nika), ďakujem...si zlatá, že sa takto pekne a šikovne staráš o zoznam, fakt super

zrzulka
5. mar 2010

Monline mne sa pacia tie kruhy na stene 🙂)) Super to je.... My mame zase pasy po stenach 🙂))) To bola makacka....Spalnu mame jednu stenu bordovu a ostatok zlte ...

monline
5. mar 2010

sisaa- a keď ti robil dr ultrazvuk, prepínal na 2D, aj 3D? robil aj morfológiu?

monline
5. mar 2010

zrzulka...dík..tie kruhy ma napadli večer o desiatej..dcéra sedela pri pc, chatovala, muž spal, v telke nič nebolo..hľadala som tapetu tam do stredu, nejaký pekný vzor, ale nič, čo by ladilo k tej zelenej a sivej sme nenašli...v kuchyni som hľadala medzi pokrievkami rôzne tvary a do polnoci boli kruhy na stene 🙂
bordovú (resp. celkom tmaovčervenú) mám teraz jednu stenu v obývačke, ladila som k nej aj stromček do bordovočervena, aj prestieranie, chcem ešte koberec k sedačke v tej farbe kúpiť...ostatné steny mám jemne lososové, ale raz ich premaľujem na kapučíno

mojalili
5. mar 2010

MOnline, potom hoď fotky, budeme sa inspirovat....mam velmi rada dohneda farby, take jesenne....tesim sa na dlasie tvoje vytvory.
Kocky, pisali ste o chlpatom brusku, no ako keby som bola orangutan...ked som bola na laparoskopii slep. creva, pytali sa, ci mam chlpate brucho...nemala som, ale teraz mam 😀

zrzulka
5. mar 2010

Monline tak ty si inak akcna zena 😀 😀 😀 Skoro jak ja 😀 Urcite mas velmi tolerantneho muza .... ja toho mojho obdivujem ako o pri mne zvlada ... vsak co ine mu aj ostava, vedel ze si berie zenu s "bujnou" fantaziou....protestovat nemoze ....

monline
5. mar 2010

mojalili- jasne, vložím fotky do albumov, len sa pokazil foťák, tak si asi požičiam na chvíľu bratov, kým neopravíme náš...
zrzulka- muž si ZVYKOL 🙂)) vie, čo má doma...mňa strašne bavila stavba nášho domu, pritom ON je stavebník 🙂 riadila som všetko a všetkých, ale s výsledkom sme veľmi spokojní, dom je podľa predstáv (v rámci obmedzených finančných možností)

zrzulka
5. mar 2010

Monline aj ja mam v hlave urcite predstavy ako ma nas "bejvak" vyzerat ale zatial velmi vyskakovat nemozeme. Ked sa po detoch zamestnam tak zacneme realizovat aj byvanie.... Tiez sme dost financne obmedzeni (asi ako vacsina rodin s malymi detmi, vsak na prvom mieste deti a vsetko ostatne ide do uzadia) Mna tiez strasne bavi tvorit, skusat nove veci...vymyslat...Nastastie muz ma v tychto mojich aktivitach aj podporuje.... Mojim snom je mat vlastny atelier.... verim ze sa mi to raz splniiiiiiiii 😀 Raz budem slavna.... 😀

mojalili
5. mar 2010

Zrzulka, treba verit a dufat 😉 My sme si navrhovali, kde kto chce nejaku kancelariu, tak som si navrhla izbu v suterene, kde budem sit, aranzovat....a vsetko mozne, taaaaak sa tesim na to 🙂 🙂 🙂

Práve sa napchavam zemiakovou plackou, vcera sme ich mali plnene kuracim masom so sampionmi a syrom, dnes len placky.Ale nevadi. 😉

mojalili
5. mar 2010

MONLINE - aj my budeme mat Danielka🙂 Manzel dnes nahodil, ci este nevyberieme ine meno, ale uuuurcite nie, aj ja aj LILI mu tak hovorime a uz si na to zvykol tusim🙂 No a keby o bola nakoniec predsa dievcatko, co dufam ze nie, tak musi to byt uz len Daniela....sak chudatko by mala z toho sou🙂

lenkaaninka
5. mar 2010

no mne to je jedno ale chcela by som mm urobiť radosť a ten chlapec by mohol ja radšej dievčatko...pomocníčka 😀
ale jasné budem sa brutál tešiť aj chlapcovi 😉

monline
5. mar 2010

zrzulka- držím palce, treba si plniť sny...nie všetko je o peniazoch, nielen drahá prerábka je vydarená, skôr naopak, viac teší, ak sa sami zafúľame od malty, farby, sadry a vidíme, ako sa plány realizujú....ja som kedysi chcela študovať architektúru a - študovala som niečo celkom iné (environment) a aj robím iné...ale- v práci robím aj návrhy a rozpočty kúpeľní, tak aspoň niečo tvorivé, kreatívne, čo ma baví

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre