Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. máj 2010

ahojte krasule..
no mna tu mrakoty obchadzaju.. ja tu mam samych debilov okolo seba.. ja uz nechapem.. som taka unavena zo vsetkeho, ze normalne mam pocit, ze tie dve hodiny, co tu este mam odrobit dnes kym mi zacne dovolenka, ze ich uz ani nezvladnem..okrem toho, ze zaspavam, tak tu drbe hadam kazdemu, co dnes chyti klucku na kancelarii.. my s kolegom skratka len krutime hlavou.. na nic ine sa nezmohneme, je to normalne? ja asi plachnem niekam do mesta.. ale kam???? o 17tej musim vyzdvihnut mm.

oacka
12. máj 2010

my máme na vani napevno namontované tie sklenené dvierka, tak nám tam podložka na vaňu nevojde...

carrie84
12. máj 2010

Hello babule 🙂

Maxi - kasli na nich, ved uz len chvilka a mas to za sebou! Ved si pusti nieco pekne na nete a ignoruj vsetkych v kancelarii. Alebo sa na nich vela usmievaj a v duchu ich posielaj do p*dele 😀 😀

maxara
12. máj 2010

carrie - tu moju kolegynu dlabem, tu co sa dnes ofucala.. uz sme si to aj vydiskutovali.. ale dnes mi furt niekto vola a zistujem tu take preslapy jednej recepcnej, ze ta nielen ze pojde bez premii, ale este aj plat vrati a este aj zaplati tusim.. krava.. alebo nech si to potom vsetko vybavuje ona. Ja tu prijimam same staznosti a este k tomu od takych dementov, co ani nemaju hadam moralne pravo sa stazovat.. to ako kebyze pridem na lamparen sa stazovat natreta hovnom, ze mojmu susedovi smrdia nohy.. ty vole..pustila som si krasnu pesnicku (kafkovi sa asi nepaci, to bola taka, na ktoru sme tancovali brusne) Sarah Brightman - Harem .. najdi a pusti si, fakt je pekna..trosku zvlastna.. tak pri nej sa mi dobre relaxuje

strasska
12. máj 2010

CAute babule, u nas pocasie blbec, svieti slnko a potom leje, potom zase slnko a zase leje. Vonku chodim s batohom a mam tam kopec veci na prezlecenie maleho 😠
Dnes nam nesiel prud a ja som bez kona jak bez ruky, tak som malemu pustila Noddyho a ufrnkla na net...dobra vychova, ze?!!! 😨 neberte si zo mna priklad 😅

maxara
12. máj 2010

strasska fuuuj, co si ty za matku 😀

strasska
12. máj 2010

oacka ja som chcela, ze ci by si mi v DOMAJI nekukla taketo nieco:
http://www.domaja.sk/systemove-stranky/detail-p...
ale velkost 92, lebo v inych predajnach take velke cisla uz nemaju, alebo hocijake tenke teplacky ale take kriklavo zelene alebo tmavo hnede. Mame taku bundu a nemam mu co k tomu dat.
Ked to tam budu mat, tak by som skocila...ale len keby si sla okolo

strasska
12. máj 2010

sak to, to! nezodpovedna a teraz este aj druhe na ceste 😲

strasska
12. máj 2010

rybaanka uprimnu sustrast!

carrie84
12. máj 2010

Maxi - uz to ciham na youtube 😉 Taky romantishe song. Ja ked potrebujem relax, tak pocuvam nieco taketo:

https://www.youtube.com/watch?v=IQfKupum48g


alebo

https://www.youtube.com/watch?v=ANJsOXvzBoQ
kafoditka
12. máj 2010

Maxinka, este vydrz tie dve hodky. Pozri, idem ta potesit, takehoto Nohavicu si urcite este nepocula 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=kmXWxxktZiM
kafoditka
12. máj 2010

alebo ked chces, mozem ta potesit aj takto :

https://www.youtube.com/watch?v=vJZM8pGKB6c
katarina7777
12. máj 2010

Ahojte tehule, par dni som tu nebola a napisali ste tu hotovy roman... citam vas uz pol hodinu a som len na strane 742 😉

Dneska v noci som si konecne uvedomila ze sa malemu stika, a teda stikalo sa mu riadne kedze ma zobudil a potom sa este dalsiu hodku krutil ako divy, takze som mu musela dohovarat nech ma necha vyspat 🙂

Idem pokracovat v citani....

maxara
12. máj 2010

vy ste moje zlatinka.. ja by som si aj to aj kukla.. ale v praci je youtube ZAKAZANY.. este aj toto, chapete to? zablokovany.. no ja to urcite kuknem doma ☹ este asi 40 minut tu budem a potom plachnem domov..

strasska
12. máj 2010

zdrham, idem sa hrat na zodpovednu mamu, pa a pekny dnik!

maxara
12. máj 2010

strassi to ti dlho ta nezodpovednost nevydrzala teda.. 😀

maxara
12. máj 2010

baby ale dve vlezle chyzne mi dnes cely den chodia za ritou, ze aka som zlatunka, ako sa mi to hodi a furt ma oslovuju mamina.. 😒 mne to strasne vadi.. mne to vadi asi tak, ako ked niekto nazve svoje zive zdrave dieta anjelik.. ja mm normalnu fobiu z toho slova, aby sa nahodou nieco neprihodilo.. 😒 ja viem, asi uz drbe aj mne, ale tak co sa cudujem, ze?

lenkaaninka
12. máj 2010

maxi asi chcu nejaké prémie 😉

ja som zasa hladná ale asi mám plné brucho ešte lebo tam nemám miesto ...no mlsala by som 😉 broskynu bych si dala...

mirka to je ok hlavne ked máš čo míňať 😀

jáááj a bavili ste sa o tých striách ja sa poctivo natieram každý den a hovno z toho po dievkach som mala dosť a teraz okolo pupku pribudli ale ako mne to je fuk ono to zbledne časom aj ked sa trošku poopalujem ...kto nechce nech sa nedíva ja nutiť nebudem 😎

adelaine
12. máj 2010

ahojte moje,
no uz som doma...skoncila som s ATB, budem uzivat hnusny Augumentin,
a este aj ATB vaginalne ☹ lebo po Augumentine byva mykoza..no jedna radost....
liekov na tacke mam tolko, kolko som nepojdela za cely minuly rok 😒 fuj
..v poradni ma vazili, schudla som 1,5 kg, tlak som mala na kolaps 80/50 torr,
a krcok mam CS 1, nie 0 ako doteraz...ale je to v zasade dobre.

... ja zase lubim takuto muzicku...ale ide na plne pecky,
len ked som sama doma a upratujem

https://www.youtube.com/watch?v=4WA2jBMk-Pk


😀

maxara
12. máj 2010

no lenkaninka.. nech si oko vyseru.. som permanentne zhnusena z ich spravania..a dnes s mojim mikro tlakom ich uz ani nevnimam.. chudere..a okolo pupku mam aj ja strie. No ja som mala na bokoch a na kozach aj predtym, tie na pupku ma trosku serkaju, ale si myslim, ze ked sa ja dam do plaviek, tak posledne, z coho bude ludom zle, budu strie.. ja som dnes zozrala rano veternik, kolega mal narodky a hned moje zvysne dve kolegyne zadelili, ze nevedia, ci si maju dat, ved priberu.. tak som sa neubranila, hned som ho zozrala s pripomienkou, ze ja sa len nanho pozriem a uz ho mam na riti.. a to som ich videla vlastne 5.

maxara
12. máj 2010

boooze ja som taka zvedava na tie linky, co ste sem popridavali.. uz nech som doma 😢 inak na to, ze som posledny den s niektorymi ludmi tu v robote, sa vobec necitim smutna z toho.. niektorych uz mozno neuvidim, sranda..

lenkaaninka
12. máj 2010

noo veru taký veterník by som si dala aj špic 😉

mala si im povedať nech si daju vodu z točky to je zdravé a nepriberú 😀
no aj na kozách mám aj ja ešte z predtým tehu ked som kojila...

lenkaaninka
12. máj 2010

adelaine ber to tak že lepšie antb. ako nejaký zápal ktorý môže prerásť v niečo viac...
ležať a vela tekutín..a zachvilu bude fuč celá choroba...

maxara
12. máj 2010

Ozaj ani som vam nepovedala.. pred chvilou som bola na hajzli a isla som okolo veduceho kancelarie, kde sa veselili kolegovci (preco by ma mali zavolat, nech aj ja sa zasmejem 😢 ).. rozoberali sportove hry. No a poviem vam, som rada, ze nejdem. Absolutne ani jedna disciplina nie je zabavna, ani vtipna.. vsetko je zas trapny slalom, prekazkovy beh (cez pneumatiky), penalty, a podobne sracky.. z mojich skvelych napadov (a mojalilinho) preslo to najsuchsie - plechovkova pyramida.. 😖 ziadna sranda nic.. to je tak, ked traja zaryty sportovci a suchari urcuju discipliny pre skupiny ludi vekovy priemer 50+, IQ priemer 50- .. trapas.. este ze tam nebudem.. si nikto nevie zo seba urobit srandu. Vsade si predstavili seba a nahodou by sa aj na nich niekto zasmial a to by nerozchodili 😒

adelaine
12. máj 2010

...mna v tomto obdobi nelaka nic sladke, dokonca ani moje oblubene pressko...
neviem, co sa so mnou stalo, lebo na tieto veci som bola zatazena, rano si dat presso,
a po obede nejaku sladkost, vcul nic...som rada, ked do seba dostanem nieco uvarene...vobec mi nechuti...
chuda moje v bruchu 😢

inak, katty, allexa, vy ste bolo vcera na skoleni PEDA, vsak?
ja som tam tiez nakoniec bola, ale bola som sprosta,
neozvala som sa k vam, nebola som si ista, ci ste to vy,
aby som si nevyrobila trapas 🤐 ale ako sa hovori,
ze leniva huba hotove nestastie...teraz ked pozeram na tie
vase fotky v profiloch, tak som si ista..no co uz..nabuduce sa ozvem 😉

lenkaaninka
12. máj 2010

dobre si to vystihla a hlavne si viem predstaviť ked by som bola niekde na takejto suchárskej akcii a más sa tam rehniť a pritom si myslíš že ozaj ale su trápni to budem aj ja taká trápna v ich veku?? 😀 nás na druhý týžden čaká svokrova 50 tka tak tam bude vekový priemer 45r. tak sa zasa zabavím 😖 neviem ja takéto veci radšej nemusím....

adelaine
12. máj 2010

lenkaaninka,
veru pravdu mas....len nemam dobry pocit, ze maleho dopujem takym humusom uz teraz...ale co uz narobim 😖

maxara
12. máj 2010

lenkaninka - super foto 😉 adel aj ty si pridaj taku fesacku, vidim, ze nevesticka si bol krasna 🙂
no ja som typ, co sa zabavi aj sam.. ale tak uz vidim tych chudakov jak sa morduju na nejakych pneumatikach a tie 3 srny co to vymyslali, akos atesia, ze su prve.. ja neviem, co je to za melancholicky tyzden.. ale vam poviem, ze som si tym, ze mm teraz chodi na ten kurz, nadrobila hodiny, tak tych 5 dni tu budem podstatne kratsie.. hadam aj kazdy den o 2 hodiny kratsie.. ha.. inak teraz sa mi stala taka vec, ze kolegyna prisla do kanclu a pyta sa, ze dokedy som este v praci, ze odkedy mam dovolenku.. tak vravim, ze od zajtra dovca a pridem az 26teho a kedze veduci je jedna z tych srn, co vymyslala sportove aktivity, cize musi ist chystat uz 26teho, tak my sa stretneme az 1.6. a druheho som tu posledny den. No a ona chytila telefon a zavolala mu, ze ci sa nahodou nechce so mnou rozlucit, kedze sa dlho neuvidime.. no chapete to? ved keby sa chcel, tak mohol cely den za mnou prist, ved mi podpisoval minuly tyzden dovolenku, tak vie.. cely den sa neukazal a teraz mi tak nenutene podala telefon.. no trapas.. je mi jasne, ze vsetko co povedal, bolo len tak.. akoze sa mam usmievat a spominat na nich s usmevom.. na dovolenke??? 😕 cele je to divne

kafoditka
12. máj 2010

baby ja som zasa prepadla dzusom. Ja sa uz z nicoho neviem napit. Susi ma jak hovado, ale mozem vypit aj flasu mineralky a nic. Tak som kupila dzus a riedim to 1:1 s mineralkou a este som si kupila komunisticke sumienky vsetky mozne chute... 😉
A nechuti mi varene vobec...

tatianka.g
12. máj 2010

holky mate niektora z vas prebalovaciu komodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre