Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
12. máj 2010

mirka, adel - mne vestica povedala, ze sa mi narodi krasna zdrava dcerka a ja jej verim, takze tiez si nepripustam potrebu tej krvi.. a fakt je to spinavy biznis, no ludia predsa len nechcu nieco zakriknut.. a tak..
kafko - na zajtra zase take iste pocko ako dnes, burky.. takze ja si dam nohavice urcite, ale kedze pocitam s tym, ze mi bude teplo a hlavne bude dusno, tak dvojvrstvovy vrch 😒

maxara
12. máj 2010

no a ja si obujem moje trojrocne topanky, uplne vysmatlane ale fajnovo siroke.. 😉 tak sa mi na ne ani nepozerajte, dakujem

kafoditka
12. máj 2010

Mirka, ja som nasla v hu manicu tak uzasne kozene mokasinky, tak som po nich skocila ale moje nadsenie ma hned preslo.. Mam 36nohu a ja som ledva ledva napratala nohu do 37ky!!! No otras, uz aby bolo teplo na zabky..

mirka285
12. máj 2010

Kafko mokasinky mam aj ja,ale staci ze maju trosku opatok a uz som vybavena,ale to co uz fakt si mam obut uplne tichoslapky?a dnes mi volala sestra ze bola v Eurovei dnes a vraj tam bolo tak strasne teplo ze sa povyzliekala az to tricka na ramienkach a po pol hodine musela odtial odist lebo maly bol uplne cerveny a spoteny..takze moc teplo sa neobliekajte 😉

kafoditka
12. máj 2010

Miri sak si spominala, ze mas balerinky. Daj si tie a mas po probleme 😉

lenkaaninka
12. máj 2010

kafko že 36 al. 37 😉 ja mám 41 tak neriešim botasky to istia...

bože baby tak som sa nasrala až no...robila som poriadky s deťmi a moja matka hned hore že čo vrieskam a začala si deti zastávať ako ma s tým naserie a potom ma vôbec neposlúchajú stalo sa to asi milionty krát a normálne by som ju zabila za to ....bože normálne mám také nervy by som z niečim treskla chová sa ku mne ako k nesvojprávnej...tak nadávam ako pohan keby ste ma počuli.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

maxara
12. máj 2010

kafko - mna tlacia aj balerinky .. moje nohy vyzeraju, ako keby som si obula nejake biele plysakove papuce, take tie velke.. normalne mi trci voda na vsetky strany.. som sa hanbila ist na obed
mirka s tym si ma nepotesila.. ja som dnes behala po vonku v kratkej sukni a tielku a to bolo sotva 20 stupnov ☹

kafoditka
12. máj 2010

MAXI - Engina mama sa v Panelaku vola LUBKA 🙂 ale v skutocnosti netusim 😉

maxara
12. máj 2010

😀 Lubka a Ludvo??? to sa museli dlho hladat

strasska
12. máj 2010

ahojte baby,
a co vy mate zajtra bejake stretko? 😕

maxara
12. máj 2010

strasska pssst 🤐

mirka285
12. máj 2010

Kafko ja nieco vymyslim,ja mam velke kabelky,nabalim si nahradne boty...

cigaretka5
12. máj 2010

No kocky ďakujem za diskusiu k pupocnikovej krvi. No ja som bola na jednej prednaske a iba má utvrdili v tím že je to biznis, ale to je teraz so všetkým. Nakoniec sme sa preto rozhodli nikto nevie čo ho v budúcnosti čaká a ja by som si to cely život vycitala keby mi raz doki povedal že krv by mojmu mincu pomohla a ja ju nemám. Dnes to využívajú v podstate len na leukemiu ale medicína ide úžasné dopredu .... Sme ochotne dať za kocik 800 EUR a zamyslame sa nad otázkou či investujeme 800 EUR ktoré raz môžu zachrániť moj zázrak?

kafoditka
12. máj 2010

baby idem do sprchy, prenechavam PC mangelovi, este nakuknem 😉

strasska
12. máj 2010

cigaretka, presne tieto pohnutky ma viedli k odobratiu pupocnikovej krvi a este prispevok po porode, ktory je v tej sume ako ten odber. Takze v podstate miniem peniaze, ktore de facto zatial nemam.
Ale tiez sa priznam, ze pri druhom uz vaham viac, lebo to vnimam, ze uz mame uskladnenu krv, keby nieco

strasska
12. máj 2010

maxi jasne psst, nikomu to nepoviem, ostane to len medzi nami 😉

maxara
12. máj 2010

baby pozerate modre z neba? teda ja len prepinam z panelaku, ale poviem vam.. som zdrvena.. ☹ to ani neviem, ci sa mam k tomu vyjadrit, ale radsej nie.. len podla tych rodicov tych deti sa dalo aj cakat, ze tie ich deti budu mat problemy, boooze.. to je strasne baby.. ja by som to nemala pozerat

maxara
12. máj 2010

strasska 😀 presne tak som to myslela.. 😀

katarina7777
12. máj 2010

fuuuj baby az sa hambim .... zase som zozrala pol kila pistacii, mm doniesol take dobre domov, ze mu ich dal nejaky klient z turecka... tak som mu povedala ze este raz ich donesie domov tak mu mesiac nenavarim, lebo ja ked raz zacnem neviem skoncit pokial ich nezosrotujem vsetky 😠 zas nebudem moct v noci spat alebo budem mat divok sny 😠 😠 😠

cigaretka5
12. máj 2010

No ja som bola rozhodnuta už pred prednaskou
maxi Modre z neba by mali
tehotnym zakázať. A to mi kamoska produkcna čo to pripravuje aj zakulisne info čo je ešte väčší dojak. A
drahý sa vždy nasere a zakazuje nám stretla
lebo ja mám
potom paranoje a depky

maxara
12. máj 2010

fuuuj katka7777 hanbi sa 😀 😀

mirka285
12. máj 2010

Cigaretka ja sa nad tym nezamyslam aj ked mam kocik za 800 eur,lebo ja tej pupocnikovej krvi neverim..nepoznam ziadnu konkretnu osobu ktorej by to pomohlo a nazory lekarov su tiez dost skepticke 😒 a ja som nazoru ze co sa ma stat stane sa...Maxi nepozeraj to,tam su vzdy smutne veci 😢

katarina7777
12. máj 2010

hambim maxi hambim 😀 😀 😀 😀

katarina7777
12. máj 2010

ja tiez modre z neba nepozeram, som ho videla asi pred mesiacom a revala som jak diva... bohuzial zivot je taky ☹

maxara
12. máj 2010

cigi ved ano... minule tam bola ta baba, co mala tri deticky s vietnamcom a byvali v senci v zahradnom domceku v pivnici. Tak ja poznam toho muza, este nedavno boli spolu, neviem co sa stalo, ze zdrhol od nich, lebo inak sa celkom snazil zarabat.. 😒 ale som zvedava, co jej dali ten domcek len na rok, ze co jej po roku povedia.. kam ju vyhodia, naspat?

katarina7777
12. máj 2010

ja neviem ako inde v zahranici ale tu sa to vobec nepropaguje, ja som sa sama pytala mojho gynekologa a on mi narovinu povedal ze momentalne je to o biznise .... snazim sa aj ja mysliet pozitivne ze to nebudeme nikdy potrebovat... miri ja som tiez fatalista, co sa ma stat to sa aj stane.

maxara
12. máj 2010

no ved ja som to pozerala vzdy len cez panelakovu reklamu.. ale ta matka tej Katky s tym nadorom.. ze palacinkejšn si objednala a este sa cudovala, ze doniesli placky... boooze.. ja viem, ze som teraz od veci, ale ...

katarina7777
12. máj 2010

pisala som o tej krvi samozrejme

cigaretka5
12. máj 2010

Maxi no má rok
na to ako sa hovorí naučiť sa chytat ryby.

cigaretka5
12. máj 2010

Maxi keď pozeras niektoré príbehy sa musíš diviť že ci je to z nášho storočia títo ľudia a ich osudy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre