Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
17. máj 2010

mne sa malý tiež hýbe stále cez den s mini prestávkami ked chodím tak nič ale ako sadnem alebo sa prestanem hýbať tak tanec s vlkmi 😀
ale noci je kludný alebo ked spím tak neviem 😀

vecičky povešané už mi to tu vyvoniava...akurát som zistila že je celkom toho dosť aj ked mam popritom prať do domacnosti babam a mm tak dobre že som začala...
a ozaj k tej hadičkovej odsávačke moje deti sa báli akéhokolvek hluku tak sme mali tiež tu hadičkovu a nakolko je to pár korun tak vždy po každej chorobe som novú kupila ...tak to bolo také hygienickejšie.. 😉

lenkaaninka
17. máj 2010

no ja som pribrala 10 kg a mám teraz 87kg...

adelaine
17. máj 2010

..mne sa maly tie hybe nonstop, keby mal pauzicku, az by som sa cudovala, co sa deje 😀
mrvi sa aj v noci, kolkokrat mi povie mm, ked som o neho opreta, ze maly vyvadzal....

ja som prve kopanceky zacala citit na prvorodicku velmi skoro v nejakom 17+5 tt,
to som sa strasne tesila, teraz ked su take silne, tak uz aj niekedy v duchu hromzim,
ked ma to zaboli , proste maly je zive striebro uz v brusku 😀

agika1982
17. máj 2010

lenkaaninka to mas super....ja tie kila citim hlavne ak sedim alebo lezim a chcem vstat,normalne mam s tym problem....a to nehovorim o tom ze ked idem po schodoch ,tak desne fucim heh....ale tak verim,ze po porode zhodim....hlavne nech je malinka v poriadku 😉

strasska
17. máj 2010

agika no mne uz tiez nechyba vela, ale dufam, ze to nedosiahnem 😖

nina88
17. máj 2010

Agika kašli na to... Veď kto sa može ,,pochváliť,, váhou 100+? No nie?? 😀 Keď len raz,dva krát za život...
Ja mám 89 kg, cítim sa jak totálny slon, nehovoriac,že tak aj vyzerám... 😵 😀 Ale každý vraví,že nechápe kde to mám, tak som rada,že mám okolo seba toľko ,,úprimných,, ľudí... 😀 😀 Presne to teraz potrebujem...
No a ja som už teraz ,, objednaná,, do komplimentu http://kompliment.sk/ Po malej som tam schudla všetko (a to som pribrala 30 kg) takže je mi jasné,že to pojde aj teraz... Hlavne nech je malý ok a na stav slona rýchlo zabudnem... 😀

agika1982
17. máj 2010

strasska ja som bola aj predtym pevnejsia a v podstate vecsiu cast vahy som nabrala do 6 mesiaca...

agika1982
17. máj 2010

ninka mne to ani nevadi,ze som tolko nabrala....pretoze sa neprejedam,jem normalne..prose niektore kocky priberu viac a ine menej....pak sa dostanem do formy a myslim ze zhodim aj viac...len niekedy citim,ze uz je to fakt velka zataz tie kila...hlavne na pluca a pohyb

agika1982
17. máj 2010

ninka a ten kompliment,to je co zac?popis blizsie....a co to stoji???

nina88
17. máj 2010

poslala som aj link nevidno ho?? No je to štúdio kde ti upravia stravu a chodíš tam cvičiť (cviky na mieru) a si pod prísnym dohladom, takže nemožeš ,,podvádzať,, ... 😀 Je to ťažké na začiatku, ale rozhodne to stojí za to, lebo výsledky vidno veľmi rýchlo a hlavne nenastane jojo efekt, čo pri mnohých ,,dietach,, je ten problém... KOlko to stojí presne neviem. Asi dosť, 1.krát som to dostala ako svadobný dar od rodičov (predsvadobný) a teraz ako dar od firmi... (robím s rodičmi v rodinnej firme... 😀 )

nina88
17. máj 2010
agika1982
17. máj 2010

ahaa...hej ten link bolo vidiet,len chcela som vediet ake si mala s tym skusenosi....no uvidim co bude,ja zas ked sa zatnem tak viem hodit....cvicievam doma a vzdy sa to dalo.....

agika1982
17. máj 2010

ninka to vazne je tvoj otec???sak vyzera strasne mlado....noooooo klobuk dole

mirka285
17. máj 2010

ahojte...tak varovala som do pol dvanastej a mala som dost..ten krpec by sa len na rukach nosil,potom je spokojny a usmieva sa,akurat ze mne je tazky a zavadzia mi brucho 😀 narychlo som aj obed navarila,mala som taky polotovar ze gule plnene maskom,tak som k tomu udusila kapustu so slaninkou,a cuduj sa svete Tomasovi chutilo 🙂 trosku som utrela prach a povysavala a teraz mam uz pokoj 😉 tu vahu vam nezavidim,ja som si to zazila pocas prveho tehu,ale poviem vam ze po porode to bolo horsie..som si musela stale drzat brucho aby som mohla vobec dychat..ale vsetko som zhodila,dokonca som sa vypracovala na 53 kg,tak nebojte,ono to pojde dole ked budete chciet..ja tiez nie som z tych co malo priberaju,zatial som plus 10 😒

agika1982
17. máj 2010

ja len nechapem,ze kazda jedna pribrala pri prvom tehotenstve vela...a co si vsimam vecsinou pri dievcatkach....zaujimava statistika....
mirka, jaka si ty sikovna...ja som lehnila do dvanastej...desny utlm na mna dosiel....a to by som mala zehlit,ale necham to asi na zajtra,bo som stale nejako rozbita

stanka33
17. máj 2010

ahojte.. no podla mojej skusenosti sa priberie viacej pri druhom...ja mam zatial iba 6,5 ale pri prvom som mala iba o 2 kila viacej no tolko este naberiem urcite aj dvakrat

strasska
17. máj 2010

ja mam sice +13kg, ale zial uz predtym som bola riadne teleso a ja sa teda chudnutia bojim, lebo ja som pevnu volu nemala asi nikdy ☹
Pri Miskovi som na konci mala +17 a zislo to dole hlavne stresom, lebo bol riadne urevany. Ale viac neslo ani kilo, takze neviem ako to bude teraz

agika1982
17. máj 2010

napriklad,co mam kamosky, tak pri prvom nabrali cez 25 kil.....a zvecsa dievcata...heh zaujimave...mala som aj kolegynku,kt. mala take male brusko,ze pomaly ani nebolo vidiet ze je tehotna....a ja som bola od zaciatku nafuknuta jak.... 🙂 🙂 🙂

oacka
17. máj 2010

ja sa normálne na to chudnutie teším! 🙂 už chcem konečne vyzerať k svetu. lebo posledné dva roky je to hrozné!

oacka
17. máj 2010

no moja kamoška,čo čakala dievča,tak si išla dušu vzgrcať ako ja,takže chudla. a švagrinká čakala chlapca a nabrala 30 kíl! potom hneď druhého. takže doteray to nemá dole,ale maká na tom.

oacka
17. máj 2010

mne bude úplne stačiť váha 62 kg, nižšie to so mnou už nikdy nepojde... aj 65 by bolo dobré.

adelaine
17. máj 2010

..ja nemam z cim porovnavat, mne sa tie zda vela tych + 15 kg co mam navrch,
do konca tehu to pojde na 20 kg, o tom som presvedcena, som vsak zvedava,
kolko kg z toho su opuchy, mam brutalne nohy, aj prsty na rukach, tvar mi nastastie
neopuchla, ale citala som, ze je to normalne 😒

ja som len zvedava, kolko pojde dole porodom a ako bude vyzerat brusko
po porode, toho sa trochu desim, hadam mi nebude visiet koza 😠 blee

mojalili
17. máj 2010

Pri dcerke som nabrala +17kg, teraz mam tiez +17kg a 33 dni do porodu. Dievca, chlapec...vidiet, ze u mna vahovo rovnako, ale postavu mam teraz lepsiu.
Pri dcerke som pribrala vsade, ruky,boky,nohy......teraz mam vssseeeeetko v brusku..... 🙂

No navarila som mnam dobre, a lezim opet. co si zacat?

oacka
17. máj 2010

potom založíme tému Chudnem od septembra 2010! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima89
17. máj 2010

vidim ze rozoberate vahu...no ja mam +6kg a za posledny mesiac som nic nepribrala..nrmalne som sa aj bala ale v poradni mi povedal doki ze mala ma 1800gramov tak som sa upokojila.... ale nechapem preco tak malinko som pribrala ved jem normalne...ale aspon nebudem mat tolko prace po porode....

a moja kamoska pribrala pri prvom 14kil a po porode mala o 11menej tak sa nebojte.... 😉

mima89
17. máj 2010

oacka a kolko merias?

oacka
17. máj 2010

1,68. ja neplánujem byť štíhla,to nemám geneticky dané,ale aspoň tak primerane okrúhla. tak sa to aj mužovi páči. 😀 😀 😀 hlavne nech sú prsia. 😀 😀

strasska
17. máj 2010

oacka do tej temy pojdem aj ja, len ja chcem velmi kojit a dlho, lebo my mame za sebou super-alergo-predispoziciu a viem, ze pri prvom kojeni som mala pocit, ze mozem iba same nezdrave veci 😉

oacka
17. máj 2010

tak to som doteraz vobec neriešila strasska, aj ja chcem asi tak rok kojiť, keby pánboh dal. ale keď sa nebudem prežierať ako som to robila doteraz, tak zo mňa to pojde dole. a ako sa poznám,budem pekne stresovať. mliečku vraj pomáha vinea a rascová polievka. z toho hádam nepriberiem! 😖

strasska
17. máj 2010

ale nie kojenie vacsine zien pomaha, ja som kojila 18mes. a musim povedat, ze som zrala, hlavne sladke, ale kila sli dolu.
ano rascova je fajn, aj vinea, ale ked si uvedomis, ze skoro vsetko ovocie je potencionalny alergen, zelenina alergen alebo nafukuje, tak ti ostane ryza, zemiaky, cestoviny a maso. 😀
teraz som to trochu pritiahla za vlasy, podla mna vsetko treba postupne skusat a uvidis ako bude babo reagovat, bola by skoda prist o vsetky tie vitaminky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre