Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
29. máj 2010

@bellablonde - ja som si uz ani nemala pomaly co obut, lebo vsetky topanky mam na opatku, nemam ziadne balerinky, len tenisky a tie sa k satom a leginam nehodia...

bellablonde
29. máj 2010

nasa cicuska chudatko hara uz asi 3 tyzdne s malymi prestavkami vkuse,
vyzera to tak, ze dnes je kludnejsia, tak dufam, ze ju budem moct buduci tyzden objednat na zakrok, lebo teda maciatka mat doma by som nezvladla 😅

bellablonde
29. máj 2010

kaficko nie nevyhnutne, praveze s kocikom na opatkoch budes sexi mummy - hlavne ked si zvyknuta nosit aspon nejaky podpatok
hosrsie bude, ked zacne bejby robit prve pokusy o chodzu 😉

alllexa
29. máj 2010

@kafoditka - no presne, aj ja... ale cca pred mesiacom som zhrozene pozerala na svoje nohy, ked som sa vratila domov po chodzi na 8 cm opatkoch - opuchnute prsty. Tak som pochopila, ze takto daleko nezajdem a presla som na 5 cm, ale uz aj v tych ma bolia nohy...

melissa00131
29. máj 2010

Dobrý večer kočky sice k vam nepatrim ale predavam kocik tak mozno niektora z vas by mohla mat zaujem pripadne niekto koho poznate. Drzim palce pri porode nech vam to ide ako po masle. 🙂 pekny vecer prajem

kafoditka
29. máj 2010

baby ja uz ledva kukam na monitor, dobru nocku a necikajte vela v noci 😉

bellablonde
29. máj 2010

mm dosiel hura
aj vam vsetkym dobru nocku

strasska
29. máj 2010

ahojte,
tak ja vzdy ked tu konecne vecer dokvitnem, tak uz vobec nevladzem ani odpisat.
Tak Vas iba vsetky zdravim a dufam, ze ste vy aj babenka OK.
A drzim palceky Monline 😉

petrap001
29. máj 2010

@bellablonde no kavaliera mame...chlpate a tvrdohlave cudko.no cu uz 😀 😀 aspon ze je teplejsie teraz tak je vonku cely den,hoci sa mu to vobec nepaci,ze preco my sme dnu a on sam von.no vysvetli mu ze na jeho chply nemam nervy 😀 😀 a ked tu bude male,tak o to viac.stale len olizuje dvere lebo su sklenene a mysli si ze sa asi prelize dnu 😀 😀
ja spat este nemozem ist,lebo sa zobudim o tretej a koniec so mnou,nezaspim.ja inac chodim na wc max dvakrat za noc,ale vacsinou len raz.hm zaujimave,to asi preto som taka naliata lebo voda neide prec 😠 😠

radulka77
29. máj 2010

@bellablonde s tou dietou si ešte chvíľku predlžiš život.. kým budeš zo začiatku kojiť drobca tak žiadne experimenty s jedlom neodporúčam 😒 potom nebudeš vedieť na čo ti zareagovalo ak sa napr. vyhádže.. takže radšej si dopraj teraz kým je v brušku, lebo potom už to nepôjde tak rýchlo.. 😉
a čo sa týka opätkov, tak ja tiež len na special príležitosť vyberiem.. rada nosím štekličky, lebo som maličká tak si rada "dvíham výšku" noteraz a ešte dlho to bude nemysliteľné 😖 s kočíkom po meste na opätkoch to si neviem ani predstaviť.. tie ženy čo tak chodia mi pripadajú trošku dorobené.. je to totálne nepraktické a čo si nohy vytrpia ani nevravím.. 😕

mojalili
29. máj 2010

@bellablonde ked si hovorila na predchadzajucej strane, ze nezarastas na nohach.....tak moj muz sa mi smeje, lebo som si mesiac neholila nohy a nic na nich nemam, pritom by som bola za normalneho stavu - netehulka - zarastena ako opica 😎 Takze u mna jest taky isty stav 😉

NO ideme aj my spat, len sa bojim toho zaspavania, nie a nie zaspat v poslednej dobe...uz aby som porodila... 😉 Budem musiet tomu nejako pomoct 🙂

petrap001
29. máj 2010

@mojalili daj si malinkovy cajik 😀 😀

mojalili
29. máj 2010

@petrap001 NO rozmyslam, ze zajtra si ho pojdem pekne kupit 😉

petrap001
29. máj 2010

@mojalili aspon budeme vediet ci to ozaj funguje a za ako dlho 😀 😀

mojalili
29. máj 2010

@petrap001 pokusny králik 😀 😀 😀 😝

petrap001
29. máj 2010

o take 3 tyzdne sa aj ja ponuknem a budem pokusny kralik 😀 😀 ale ved uskodit to nemoze a zasa az tak strasne ovplivnit tiez nie,si myslim

sunnygirl
29. máj 2010

ahojte, nemôžem spať

petrap001
29. máj 2010

@sunnygirl niesi sama 😖

sunnygirl
29. máj 2010

škodoradostne, to som rada 😀

sunnygirl
29. máj 2010

@petrap001 že na záchd len 2x za noc, ta ja každú hodinku a som taká smädná, že sa za každým napijem keď idem späť do postele 😀

sunnygirl
29. máj 2010

už si si veľa s vami nepopíšem, všetky ste išli do hajan 😒
Mne je tak horúco, že spím v tričku a nohavičkách a teraz sa prechádzam po byte bosá a v spálni je otvorené okno 😅
tak všetkým BRÚ NOC 😉 😉 😉

sunnygirl
29. máj 2010

@zrzulka už to asi nebudem posielať späť, prala som to na 40-ke, no čo už 😨

sunnygirl
29. máj 2010

páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

petrap001
29. máj 2010

@sunnygirl tak ja tak spim stale a niekedy len v tielku ale okno mam otvorene len ked som sama a moj je na nocnej lebo on je velmi zamrznuty 😠 idem asi ja skusit spat,tak to vyzera ze nemecko vyhraje,
dobru noc vsetkym 🙂

sunnygirl
30. máj 2010

Dobré ránko,
tak celú noc som nespala, lebo som sa večer o ôsmej napráskala, tak mi treba. No a včera sme boli pomôcť svpkre na záhradke a doniesla som si odtiaľ nejaké kvety do vázy a teraz ráno tak aj vypadám, oči spuchnuté a kýchačka je tu 😠 . Hlavne že mi nikdy nezistili alergiu, keď som chodila na alergológiu a teraz ma bolí brucho od kýchania 🙄 . Len dúfam, že mi to nestečie na priedušky 😒 .

Tak pekné písanie, dúfam, že ste sa lepšie vyspali ako ja 😉

sunnygirl
30. máj 2010

a ešte sa mi snívalo s MOJALILI, že išla rodiť 🙂

kafoditka
30. máj 2010

Ahojte kocky, tak ja uz som hodinku hore, spanok o nicom - bolo mi strasne teplo. Manzel sa mi smeje, ze som ako ustredne kurenie, ked sa ku mne prituli 😉 Chvala Bohu, ze nie som v 9.mesiaci cez tie nejvacsie tepla 😕

uz mam po ranajkych, idem sa skulturnit a musim pozehlit..

mojalili
30. máj 2010

@sunnygirl JEjda, no mohlo by byt, ale co nie je moze byt, este do vecera je dost casu. 😉 😉 😉 Uz by som to vazne brala, lebo tie moje ruky sa horsia. Nemozem spavat v noci kvoli nim, a uz v nich neudrzim nic..vazne nic, ani noz... 😢 😢 😢 take bolesti, ze neviem ako s ich polozit a dat.... ☹ ☹ ☹

A zase prsi, tak im to vyslo. Idem varit zivansku,lebo vazne neviem co uz varit.
Prajem vam kocky pekny den 🙂

mirka285
30. máj 2010

ahojte,tak vidim ze nie som jedina ktora spi pri otvorenom balkone 😉 ja sa dnes extra serkat s varenim nebudem,spravim zemiakovu kasu,ja si dam k tomu brokolicove fasirky a pre chlapov mam normalne a cerstvy salatik 🙂 a snivalo sa mi ze som bola cela pokreslena takou modrou fixkou,ako ked sa ide operovat,udajne som isla rodit ale brucho som v tom sne uz nemala...skor to vyzeralo ze si idem dat odsat tuk 😨

ericica
30. máj 2010

ahojte kocky....ako vikendujete?nechystate sa niekam s drobcami na den deti?
ja skocim s malou asi do Nitry ,nitrancanky neviete nahodou ci premava z pesej este ten vlacik na hrad???
ja som dala varit spanielskeho vtacika a ryzu,polievku vari tento tyzden svokra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre