Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
2. jún 2010

@johanka331 a platila si si nejake socialne posiutenie alebo ides na matersku ako studentka, teda prepac ako BC? myslim pracovala si niekde ?

johanka331
2. jún 2010

nepracovala som nikde, statnice som mala v januari a od februara som zaregistrovana ako nezamestnana

agika1982
2. jún 2010

no ja som zvedava,ze kedy budem chodit do nemocnice...10 juna mam poradnu,este u svojej gynekologicky ....tak neviem ci to bude posledny krat a pak budem za nou chodit do nemocky.....

stanka33
2. jún 2010

agika ja som dnes volala z Valentom a ma bez vsetkeho objednal, hadam sa bude dat aj zazmluvnit ja by som bola rada keby to slo....
cigaretka pozri vo fore porodnica kramare niekde sa tam ta dr. Bohacikova rozoberala ale uz davnejsie, ja si to obcas precitam co tam baby pisu, aj mi jedna kocka poradila ako sa dostanem k dr. ku kt. chcem

cigaretka5
2. jún 2010

@johanka331 v tom pripade narok na materksu nevznika , ale budes dostavat iba nizsi rodicovsky prispevok. V praxi by to malo fungovat tak, ze lekar ti da papier na matersku s tym pojdes na socialnu poistovnu, ti ti poslu vyjadrenie do 60 dni ze narok nevznika a z tymto vyjadrenim budes ziadat o rodicovsky prispevok na urade prace socilanych veci a rodiny. Je ale faktom ze co iny kraj to iny mrav.

zuzik1983
2. jún 2010

@lenkaaninka to si dobre napisala 😀

stanka33
2. jún 2010

agika aj ty budes na Kramaroch rodit???

cigaretka5
2. jún 2010

@stanka33 hej obcas tam znebhnem. No prvy krat som z nej mala take zmiesne pocity ale dnes mala na mna kopec casu a bola fakt pohodova

cigaretka5
2. jún 2010

@mirka285 kedy sa mozme tesit na fotky kocika?

agika1982
2. jún 2010

@stanka myslim ze Mato Valent berie....ak by nesuhlasil so zazmluvnenim, daj vediet v poste....ja nebudem na kramaroch...mala som moznost,ale nebudem....byvam teraz v Trnave,takze budem rodit tu.....

cigaretka5
2. jún 2010

@stanka33 a kde si rodila prve tiez na kramaroch?

stanka33
2. jún 2010

hadam bude ok kazdy ma inu skusenost, na mojho gyndosa strasne vela ludi nadava, ale podla mna je dobry a par ludi co poznam ho chvalilo tiez tak tazko hovorit

kafoditka
2. jún 2010

Ahojte...

od rana beham po lekaroch. Najprv som bola u mojho gynekologa pre vysledky a potom na Antolskej na sone...
Takze maly okolo 2500g, prietoky a vsetko ostatne uplne v poriadku, tak sa tesim 🙂 Akurat som obedovala, teraz si dam slofa v posteli - idem si vas precitat..

stanka33
2. jún 2010

nie na antolskej a nemala som na zmluvu nikoho a nahodne mal sluzbu moj gyndos, ale on uz nerodi nikde lebo mal pruser tak musim hladat

johanka331
2. jún 2010

cigaretka5 : mam absolvované od lekára žiadosť na matersku tu som priniesla na urad, tam mi povedali ze mam príst 16.8 s rodným listom dietata, poslali ma na urad pre soc. a rodinu tam som dostala dva papiere jeden pre soc. poistovnu a druhý vyplní sa az ked sa narodí dieta, ked som prisla na soc. poistovnu opeciatkovali ale uz mi nevedeli povedat co s tým papierom tak ho mam doma, to je ale príbeh čooo 😀

stanka33
2. jún 2010

agika dik ak by bol prolem napisem ti ty ho poznas???

stanka33
2. jún 2010

kafko super ze maly je v pohode 🙂

kafoditka
2. jún 2010

@stanka33 dakujem 🙂 v piatok mam poradnu, som zvedava, co mi povie moja dokina..

stanka33
2. jún 2010

kafko ja som bola na antolskej iba raz v poradni a potom som uz rodila, to som mala iba o 1 tt viac ako ty 😀

strasska
2. jún 2010

@cigaretka5 a nevies poradit s tym prispevkom na starostlivost o dieta. Kocky tu na koniku mi vraveli, ze mam narok na nejaky prispevok, vo vyske cca 40eur do veku 6 tyzdnov druheho baba, ak prve dieta nema viac ako tri roky a moj pp stale trva

kafoditka
2. jún 2010

@stanka33 jeej no to by bolo super 😉 mna predvcerom chytili taki poslickovia, ze som mala fakt pocit, ze uz je to tu....a odvtedy nic.. tak preto som zvedava, co mi povie v piatok dokina, ze aky mam krcok, ci sa otvaram a podobne..

agika1982
2. jún 2010

@kafoditka super,ze je vsetko ok....
@stanka no robil mi parkrat sono,ked som mala problemy a mala som sluzbu.....poznam ho z tejto strany..ale velmi dobra kamoska mi robi na gynde a cez nu by sme to skusili...ale myslim ze on bude rad...teda ze sa bude dat zazmlunit... vsetci su dobry....jedine koho by som nechcela je bohacikova....ale tak kazdy moze mat inu skusenost....

stanka33
2. jún 2010

straska mas, ja som bola vcera odhlasovat rodicak na urade prace a soc. veci a tetusa mi dala komlpet vsetky papiere aj tento vola sa to prispevok na starsie dieta treba si to tam vypytat

stanka33
2. jún 2010

agika ja dufam ze sa bude dat...vela bab s nim je spokojnych

cigaretka5
2. jún 2010

@johanka331 tak to je uplne iny postup ako viem ja, takze neporadim

cigaretka5
2. jún 2010

@agika1982 a preco nie pani primarku?

strasska
2. jún 2010

@stanka33 to je na to normalne tlacivo, co sa vola, ze prispevok na starsie dieta? 😲
a uz ta aj odhlasili z rodicaku, lebo mne najprv musi soc. poistovna priznat matersku a potom mi musi potvrdit nejake tlacivo a s tym idem naspat na UPSVaR a az tak mi zastavia rodicak 😒

janka256
2. jún 2010

@stanka33 no fakt ten prispevok by zaujimal aj mna kedze mne na socialke úovedali ze to len ked mi vyjde materska nizsia tak iba vtedy sa doplaca tak ja uz som z toho jelen

strasska
2. jún 2010

@stanka33 lebo ked si pozrie tuto stranku:
http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...
tak tam take tlacivo nie je

agika1982
2. jún 2010

@stanka s Valentom je spokojny skoro kazdy 🙂)) @cigaretka no ona uz nie je primarka,bola zosadena z postu.... bola dost arogantna ked som k nej chodila a dost surova pri vysetrovani.....je toho viacej...zalezi od toho aku ma naladu....ale tak mozno budes s nou spokojna......ja osobne nelutujem ze som od nej odisla a nielen ja......a este mi urobila aj scenu ked som odchadzala....bo prestahovali sme sa do trnavy a mala som tu vybavenu gynekologicku...bolo by zbytocne cestovat hore dole...len akosi to nevedela pochopit....mala aj zdravotne problemy...bola pred zrutenim,a tak...ved uvidis sama...mozno budes spokojna....len davaj si pozor nato,ze ak by si nemala problemy pred porodom,nechod na cisarsky...radsej odrod normalne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre