Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
6. jún 2010

@maxara nuz k tomu co si pisala mozem len tolko, ze drzim prsty...susedov si proste clovek nevyberie a este ked sa k tomu prida narodnost, alkohol alebo ina viera, tak je to hotova katastrofa... ☹

tutifruti
6. jún 2010

Baby... chcete sa dobre pobavit?.... tak si zapninte STV 1

strasska
6. jún 2010

@meruska mam.
@karinnka posli aj ty svoje, lebo v utorok bude Misko 1x na obed zaspavat s mojou mamkou (predpriprava na porod a pobyt v nemocke) ale mozno bude zle, tak budem musiet utekat domov skor a nebudem sa moct s Vami stretnut, tak by som ti brnkla, kedze Meruska dojde neskor

achojka
6. jún 2010

@kafoditka Inak aj ja mam tu pravu nohu omnoho viacej opuchnutu. Je to zvlastne, lebo pri prvom tehu mi opuchali obe naraz 😕

izira
6. jún 2010

Prajem pekny vecer, idem off 🙂

achojka
6. jún 2010

@stanka33 A aj si skusala malemu cez den nedat plienku, a len slipy? Ja som tak maleho naucila behom tyzdna pytat sa na nocnik. Od 23 mesiacov nema plienku cez den vobec,na von sme prestali davat v aprili, a uz asi mesiac aj spava bez plienky.

tutifruti
6. jún 2010

@strasska, @stanka: ved vy od nich chcete strasne skoro, aby boli šikovní 😉 Ja som to moc neriešila.... lebo ked som bola na nervy /Alžbetka sama nejedla a podla vsetkých kritérii mala/, tak mi moja prababka povedala: Martinka a ty si uz videla niekoho, kto sa nevie najest lyžičkou? 😉 A naozaj bol čas, a naša Alžbetka začala sama jesť.... Trápili sme sa pre plienky, odúčali ju,nanovo davali plienku.... a nič....., kým neprišiel "jej čas"....
Dorotku som už tak neriešila.... sama sa začala pýtať cikať... mala asi 2,5 roka a jednéh dňa sa rozhodla, že nechce plienku... a nemala ju ani na noc.... Doteraz ju krmim.... je to rýchlejšie a pre mna pohodlnejšie..... 😒 ale pevne verím, že sa raz naje sama....
😅

strasska
6. jún 2010

aj ja sa lucim,
@karinnka @meruska
vraj mame precerpane data, takze musim ist off, zajtra len nakuknem, ci sa nieco nezmenilo, tak ak nieco dajte mi to do IP. pls dajte vediet aj oacke.
pa pekny vecer

karinnka
6. jún 2010

Okiii Stassska.paaaa 😉

strasska
6. jún 2010

@tutifruti dakujem, toto som presne potrebovala pocut. Presne tak to vnimam, len do mna teraz vsetci hucia, tak uz nevladzem bojovat.
a babka je skvela zienka.
a uz ozaj idem.
pa

stanka33
6. jún 2010

tutifruti to jedenie je u nas o tom ze sa mu nechce nie ze to nevie, dr. mi povedala ze v skolke sa nauci, ak uvidi ine deti, tak to neriesim, som rada ked sa naje aj ked mu dam ja...a s plienkami som cakala ako vsetci kedy bude teplo a necham ho bez plienky uz som to skusala ale iba na chvilu, no teraz vyskusame ked bude teplucko

stanka33
6. jún 2010

jasne, ja to neriesim kadzy sa vie najest a ist na zachod.... 😀

tutifruti
6. jún 2010

@stanka33 ved presne tak.... Nasa Alzbetka sa ani poobliekat sama nevedela ked isla do skolky... iba nieco.... a naucila sa....
Dorotka bola "akcnejsia"... ved videla Alzbetku, ale aj tak sa uplne sama neoblecie, a jedenie... no to je na dlho..... ale lenivá je riadne.... 😅

katarina7777
6. jún 2010

caute kocky, dufam ze ste mali peknu nedelu... my sme boli poobede u svokrovcov... bolo tu 32 stupnov v tieni 😝 ....takze uz dve hodiny sa snazim aby mi nohy odpuchli 😒

@maxara som rada ze si na tie okna nezabudla 😉

luminkasp
6. jún 2010

@katarinka7777, my tak uz mame vyse tyzdne, stale nad 30, hruza, uz o odpuchnutych nohah ani nesnivam

janka256
6. jún 2010

jaaj baby ze sa bavite o plienkach ani moja katka sa nechce pytat ani za svet dokonca ked je pokakana a spytam sa jej ci je tak ona ze nieeeeeeee netreba prebalit a dnes som ju na hodinu nechala bez pampersky aj to plakala ze ona chce plienku tak neviem dokedy to tak bude a s jedenim jedla sama od 1 roka a teraz dajako nechce iba ked vidi lukaska ze je sam vtedy aj ona chce ale zje iba par lyziciek no som zvedava ako bude ked sa narodi sestricka to az potom budu nervy 😒

janka256
6. jún 2010

inak baby mozno som tu jedina z vas co vobec neopucham teda tesim sa tomu az mi je to dajako divne ze mne je vyborne teraz ku koncu tehu len uz nevladzem tolko ako predtym a pijem iba sirupovu vodu ina mi nechuti 🙂

katarina7777
6. jún 2010

@kafoditka aj ja mam pravu nohu dvojnasobne napuchnutu jak lavu... tak to asi bude normalne alebo zeby sme boli obidve nenormalne??? 😀 😀 😀

katarina7777
6. jún 2010

@luminkasp no dufam ze nebude taketo teplo az do porodu, lebo som totalne nemozna ☹

katarina7777
6. jún 2010

@janka256 to je super ze neopuchas, mne uz nic nepomaha, o estetiku mi ani nejde ale uz to zacina byt dost bolestive 😒

janka256
6. jún 2010

@katarina7777 viem ake to je ja som to mala pri prvom som tolko opuchala a mala som aj vysoky tlak aspon ze teraz je to super... 🙂

katarina7777
6. jún 2010

vidim ze uz asi vsetky spite, takze dobru noc....zajtra este idem na par hodin do roboty ... bleee

miki060707
7. jún 2010

dobré ránko,
tak aj mi sme mali krásny vikend, boli sme na výlete v Piešťanoch, bolo tak super, som rada kôli malej, nech si to užije ešte kym vládzem chodiť a potom, ked dojde malý, nebudeme mať čas.......

No ja tiež som chcela silu mocu odúčať v lete, ale ona práve vtedy nie, vededela, že ked pôjdeme von, že jej dám dole plienku a ona ani za svet nechcela chodiť von a raz mi povedala, chcem isť na šerblik, daj mi dole plienku, to mala niečo po dvoch rokov a potom, že ani v noci nechce plienku, to dieťa samo povie, kedy je jeho čas.....
pri druhom budem vedieť a ono to od prvého dieťaťa obkuká.....

no mne zatial nepuchne nič, ale vám poviem, tie kríže a chrbát, to je o nervy, neviem ležať, ledva dám svoj stokilový zadek na tú polohu, kde chcem, jaaaj da a to sa pamatám, ked som bola prvý krát tehu, že som ležať ani nemohla a v den odtečení plodovej vody som musela sedieť a v nemocke som tak správala, nohy vyložené na lopte a ja v kresle....

miki060707
7. jún 2010

a ten melon by som si veru dala, ja som minule kupila v lidli, ale také ružovkastý a taký nie moc sladky, no zjedol sa, ale nebol dobrý, skusim kupiť v jednote dnes, taký rozrezaný, aby som vedela, že je červený, i ked sa mi to zdáá vela love zaň dať, ale kupim za gastráč

miki060707
7. jún 2010

a už by som si mala aj dobaliť tašku, lebo kto vie kedy to na každú dojde a kupiť čaj na kojenie, lebo som ešte nepila a chcela by som mať mliečko.....

sunnygirl
7. jún 2010

Dobré ránko,

idem si vás prečítať za celý víkend a aj viac hádam. Zato Vám prajem pekné písanie a hlavne dnes má byť KRÁÁÁSNE 😎 .

sunnygirl
7. jún 2010

@merikac Jéééééééééééééééééééééj GRATULUJEM, tak ďalšie bábätko, malá Emka. Prajem rýchle zotavenie a rýchly a dobrý návrat domov, ešte raz GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂

tutifruti
7. jún 2010

Dobré ránko.... 🙂 Dnes to vyzerá, na krásny deň, akurát, že my nemôžme ani patu vytiahnuť z domu, kedže má Dorotka ten pásový opar.,... No na porazenie to je..... Ja total brutal kašlem...... pojdem si kúpiť aspoň Hedelix, alebo čo.... 😒 Alžbetka je tiež akási nachladnutá, takže aj ju som si nechala doma....

aalexis007
7. jún 2010

Dobré ránko, určite bude krásny deň a aj celý týždeň, aspoň podľa predpovede.
Ja som mala zase hroznú noc. Hrozne ma bolia tie bedrové kosti, kríže a pri každom prevrátení ma to neuveritelne bolí. A ráno som musela vstať už o 6 z postele, lebo som už nevydžala tú bolesť ☹

agika1982
7. jún 2010

Dobre ranko vsetkym @merikac Gratulujeeeeeem a zelam vsetko dobre..drzkajte sa.....k tomu opuchnutiu,nohy mam jak balony a ked si dam melon,tusim je to este horsie ......vonku je tak krasne,ale tusim hlasili dazd cez tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre