Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
27. júl 2010

Baby Ribike ma dcerku na svete.narodila sa cisarom ,merala 53cm a vazila 4550g. 😵 je krasna a su zdrave, ak vam nepisala, tak vam to oznamujem ja... 🙂

ericica
27. júl 2010

@mojalili no veru mam to perne.....mala ma hrozne stavy placu a predstav si zacala sa vykrucat pred kojenim,.mlieka mam habadej a ked sa ideme kojit tak zacne vrestat odtahuje sa a vypluva bradavku,pritom ja by som nemala problem kojit kazdu hodinu len keby chcela 😢 😢 😢

ericica
27. júl 2010

@ribike zo srdca gratulujem......paradne miery.....uricte je na tatinka ako moja 😀

monline
27. júl 2010

@ericica aj daniel mi to občas robí, rúčkami sa odtláča, ale ak mu ich chytím a dám bokom, tak sa prisaje...ak vypľuje bradavku a plače, lebo ho bolí bruško, tak mu dám pauzu..a skúšam ho kŕmiť až sa upokojí..dnes som sa snažila aby mal dlhšie pauzy medzi jedeniami..aby nejedol každú hodinu a pol, aj sa podarilo..vydržal 2,5 až 3 hodiny, cez deň fajn spinkal

zrzulka
27. júl 2010

@mirka285 ja viem miri ani nasim to nie je jedno ale oni to chapu vedia ze sa velmi bojime po tom co sa stalo malej. radsej si ho teraz odrieknu a potom budu uzivat.... Ja som mame povedala ze po tych 6tich tyzdnoch moze prist ku nam ak bude chciet . Podla mna aj oni sa boja takze to respektuju. A posledna vnucka jak posledna :O))) nikdy nehovor nikdy 😀 😀 😀

zrzulka
27. júl 2010

@petzi dalsia babizna jak lusk :O))) gratulujeme ribike. Aky mala porod?

zrzulka
27. júl 2010

moje obe deti su cely tato 😀 😀 😀 ale ja som rada, ja som nechcela aby boli po mne.... Dufam ze ani povahu nebudu mat moju lebo ked ano tak ... no zbohom 😀

zrzulka
27. júl 2010

inak my sme dobri ... dnes sme mali mat poradnu s malym a uplne nam to vyfucalo z hlavy.... Muz hovori ze mu pedina volala ze kde sme....

zrzulka
27. júl 2010

este otazka: babulky co mate "pipikov" stahujete predkozku pri umyvani?????moj muz sa dnes dovalil s tym ze kamos co ma syna mu hovori ze to treba.Akoze ine debaty vedu pri pive ze jo???? 😀 tak ja teraz neviem. jeden povie ze treba dalsi ze nie.... ja mu tam nechcem moc rypkat... ja len vajka nadvihujem opatrnne pri umyvani ale pipika mu nechavam na pokoji....hmmmmmmmmmm

zrzulka
27. júl 2010

@mojalili tiez by som si dala vanu plnu piraniiiii 😀 ........ ale nie .........plnu vonavej peny... kedy konecne prestanem krvacat??? ☹ 😒 😠

zrzulka
27. júl 2010

som tu sama???kde ste vsetky?

krish
27. júl 2010

ahojte 🙂

tak uz aj my sme na svete, Filipko sa narodil 21,7. o 18:28 na kramaroch s mierami 3300g a 50 cm, rodila som spontanne s epi. 🙂 neskor pridam foto, teraz si idem trosku pospat konecne 😉 maxara mozes nas pridat do tabulky narodenych drobcekov 😉

monline
27. júl 2010

@zrzulka ja nesťahujem a myslím, že sa to ani nemá teraz ešte robiť..ja som prestala zhruba po 3 týždňoch až mesiaci, potom len také slabé dočistenie (intímka stačila), trvalo to skoro dva týždne, teraz som ok...

monline
27. júl 2010

@krish blahoželám!! krásne miery, všetko najlepšie prajem
@ribike tiež blahoželám, krásne miery má slečna, veľa zdravia prajem

zrzulka
27. júl 2010

@krish gratulujeme

zrzulka
27. júl 2010

@monline vdaka vsak tiez mi je to cudne mu tam rypat len ked muz ma vystrasil ze mu to tam moze zacat zapalovat sa... maleho kupem len ja takze by to hodil na mna ze som nieco zanedbala 😠

zrzulka
27. júl 2010

zajtra sa opytam pre istotu na to este pediny

stanka33
27. júl 2010

@zrzulka ja tiez malemu nestahujem dr povedala ze nemam, ani neviem ci by som mu mala ked uz je velky....
inak mala dneska cely den prespala s prestavkami na kojenie, zato vecer bola skoro 3h hore, ale uz spinka....som zvedava kedy nas zastihnu koliky a place zatial prsnik staci na ukludnenie....

petzi
27. júl 2010

@zrzulka no neviem ,len mi pisala MMS a pisala ze cisarak , lebo teda mala bola velka, ale podrobne info
nedala ,asi je unavena este, ale rodila medzi 9-10 hodinou rannou dnes.
No a mala je teda riadna dama, ma aj vlasky tmave, ocka modre, a ribike je velmi stastna... 😵

petzi
27. júl 2010

@krish aj ja sa pridavam ku gratulantkam a prajem vela zdravicka a mliecka...

sunavianka
27. júl 2010

@krish graaatuuulka veľka... 😉

miki060707
27. júl 2010

@zrzulka aj ja mu pipika nechávam na pokoji, .... 🙂

petrap001
27. júl 2010

@krish,@ribike velka gratulka k drobcom,vela zdravicka a mamickam vela sil 😉 tak uz aj vy ste hrde maminky 🙂

monline
27. júl 2010

@merikac @mirka285 aha akú mám ja pomocníčku..večer prvýkrát sama kúpala, dokáže sa o malého veľmi dobre postarať, vie ho uspať (dnes mi povedala- čo ma fotíš? aby si ma zase dala na koňa? 😀 )

petrap001
27. júl 2010

@monline ja mam tiez taky vekovy rozdiel s mojim bratom,obcas si aj niekto mylsle,ze je moj 😀 ale aspon som nachytala prax s babatkami 😉 ved aj tvojej dcere sa to zide 😀

monline
27. júl 2010

@petrap001 dnes sme s dcérou zhodnotili, že má desať rokov čas..že v kľude skončí výšku, vystrieda pár vzťahov a potom sa môže usadiť...(dúfam, že láska a hormóny jej nezabránia zabudnúť na tento plán 🙂)

kristip
27. júl 2010

Caute plnim si oznamovaciu povinnost za manzelku 🙂. Narodil sa nam chlapcek. Cisarskym, Meria 51 cm a vazi 3690 kg.

monline
27. júl 2010

@kristip gratulujem k chlapčekovi a prajem veľa zdravia

miki060707
28. júl 2010

@kristip
@krish
gratulujeme k bábätkam, to vám pekne ráástli v brušku, mi máme 3t a máme 3320g 🙂
@monline to je super, že máš takú veľku pomocničku, dobreže je taká rozumná, pekne ti pomôže.... 😉

ericica
28. júl 2010

@miki060707 ahojte miki ty nevies spat??? 😀
@kristip
@krish gratulujeme a prajeme skory navrat domov a veeela mliecka 🙂
si predstavte vcera nas obisiel vecerny koncert mala zaspala okolo 7 a spala do pol desiatej potom sa zobudila dala som ju do cisteho pomasirovala brusko pupikom pocvicila dala som papat ,sice sa zase odtahovala ale nieco si vypila a potom zaspala v posteli sama a nie na rukaaaach hurraaa aka ulava mat jeden vecer klud 😝 😝 😝
inac pri rannom kojeni som mala tak naliatu lave prso ze mi z neho nechcela tahat tak len revala jak diva,musela som si trosinku odstriekat do plienky a potom uz pekne pila 🙂 nech sa jej tento pekny zvyk ulozi v pameti a stale je takato hlavne vecer 😀 😀 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre