Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
21. jún 2010

ahojte ja mam tiez poradnu za sebou, zatial som zatvorena a este nic nenasvedcuje porodu, vysledky budu az vo stvrtok, tak hadam bude vsetko v poriadku. No dalsiu poradnu mam az o tri tyzdne 😒 ale to nevadi, som sa dnes maximalne povypytovala vsetko mozne takze som kludnejsia.
A od dnes som oficialne na materskej (aj ked by som rada este bola par dni v praci) takze vasuz budem viacej citat

alllexa
21. jún 2010

@tinka349 - fiha, no krasne! To bude hotova myska Minnie🙂

alllexa
21. jún 2010

@strasska - no mna tusim vsetky v tom rodeni predbehnu🙂

patresko11
21. jún 2010

uz by som chcela mat porod za sebou.....

merikac
21. jún 2010

@alllexa ..........len to nezariekni,,tvoje male si to moze z minuty na minutu rozmysliet 😉

lenkaaninka
21. jún 2010

@tinka349 krásnu vybavičku máš 😉

tinka349
21. jún 2010

@alllexa 😀 no to teda bude 😀

@lenkaaninka dakujeem 🙂 moj otec mi vcera povedal, ze mam oblecenia akoby som cakala patorcata 😀

tinka349
21. jún 2010

juuuj hladna som jak vlk a mam dilemu ci palacinky alebo ryzovy nakyp s broskynami 😝 hmmmm

tinka349
21. jún 2010

@patresko11 no to asi kazda z nas . . . ale zas na jednej strane som aj rada, ze mala je este v brusku a mam kolko - tolko casu aj sama pre seba...potom to uz bude horsie

alllexa
21. jún 2010

@tinka349 - mnam, to by som si dala aj ja, a oboje🙂 ale musim dojest fazulu...

tinka349
21. jún 2010

@alllexa ja som tak posledne dva dni jedla francuzske zemiaky 😖 ale dnes nikto nic nevaril, a ja som bola na poradni, tak s aspon na veceru urobim nieco podla mojich chuti 😀

zrzulka
21. jún 2010

tinka a kde si lovila? prekrasne vecicky....

cigaretka5
21. jún 2010

@tinka349 No ja neviem či sú všetci takí ....

cigaretka5
21. jún 2010

@tinka349 A kukam že mame rovnaku postielku. My sme ju cvicne zlozili a potom sup s nou spať do krabice. Sa nám asi tie zirafky páčia kedže aj my sme take zirafky🙂

katty17
21. jún 2010

ahojte bambulky.
ja som sa dnes po dlhsej dobe normalne ze rozplakala a este aj obarila obedom... ☹ .
a pritom rano zacalo tak pekne. rano nam volal kurier ze nam dnes prinesu nasu objednanu postielku, matrac, prebalovaci, hniezdo... atd. atd. proste vsetko co sme objednali pre malu do izbietky. tak sme sa tesili lebo prvu zasielku nam vraj stratili 😠 .
si predstavte ze ked dorazil kurier, vravim risimu, ze to neprevezmeme bez kontroly vsetkych veci. a neuverite chybal tam matrac do postielky. samozrejme ze kurier nam nemoze odratat cenu za nedodany tovar, cize sme sa mali rozhodnut ci zaplatime za celu zasielku aj ked bez matracu alebo ci to posleme naspat... :( tak sme chytro volali pani do ciech do obchodu a samozrejme ze nam nezdvihala. tak sme sa s kurierom dohodli ze nam to podrzia do piatku a ze ten matrac mozno pride dodatocne... tak sme doteraz volali od rana tej pani z ciech ... nezdvihala az doteraz ked volala risimu a este mu aj vynadala ze preco jej volame cely den, ze ona zavola ked bude moct a chciet... a zlozila mu mobil. staci vam??? tak donho voslo 100 certov a napisal jej dve stavnate smsky. povedal ze tie veci od nej uz ani nechce.
joooooj, mne to prislo tak velmi luto, lebo sa mi tie vecicky velmi pacia a uz som sa na ne tesila. som vyupratovala celu spalnu... :( taka som bola z toho celeho smutna, ze ked som varila obed, cely sa na mna vyklopil a obaril ruky :( . som sa potom rozrevala ako mimino...

sunnygirl
21. jún 2010

@zuzik1983 ja keď som bola minulý týždeň v predpôrodnej a tam nám hovoril tá pani, že plodová voda môže odtiecť naraz ale aj po troške a že treba ísť do nemocnice na kontrolu, radšej, ako si kupovať tieto prípravky v lekárni na zistenie, či to je alebo nieje plodová voda. Lebo ak by to bola plod. voda, nechajú si ťa tam a ak nie, tak si pokojnejšia a ako prvorodička sa vôbec nemáš cítiť blbo, alebo že otravuješ, pretože to nepoznáš. Ono vraj plodová voda skladá z dvoch častí, takže ti neodtečie naraz. UFFFFFFF, to bola ale vyčerpávajúca odpoveď 😅 😅 😅 . Pozerám, že týždeň na to už máš, môžeš rodiť, či? 😒

(Odpovedám priebežne ako čítam 😀 )

sunnygirl
21. jún 2010

@mojalili maličký je zlatučký, chcem sa opýtať, stále ho necháš spinkať na chrbátiku, alebo poraď. Ja mám z toho strach, dávať ho na chrbátik. Ja viem tak, že raz na jeden bok raz na druhý bok.
Asi som to už písala 😅 😅 😅

sunnygirl
21. jún 2010

@janulienocka hedelix je hlavne na suchý, pomáha vykašlievať a hlavne zhlieňovať 😉

sunnygirl
21. jún 2010

@oacka tak zajtra na teba myslím, 🙂 🙂 🙂 🙂 a držím palčeky

mirka285
21. jún 2010

Katty tak to by rozplakalo aj mna 😢 to je aka krava ta mudra pani?

alllexa
21. jún 2010

@katty17 - to je teda neuveritelne! To bolo cez aky obchod? Mna by asi porazilo, taj prvu zasielku stratia a druhu nedodaju komplet, totalni amateri! Neda sa to zohnat cez inu stranku? Alebo mozno ist uz priamo do nejakeho obchodu a tam si nieco vybrat, nech uz na to necakas...

mojalili
21. jún 2010

@sunnygirl Davam ho aj na chrbatik, ked si odgrgne, aj na boky a oprem ho o postielku....Dnes bol dlho na brusku pri mne, aby sa mu creva pohli, a pomohlo to, jemu sa paci na brusku... 🙂
Neboj, ked budeme mat vsetky deticky, alebo viacere, tak budeme si radit a pozorovat 😉

cigaretka5
21. jún 2010

@katty17 No to čo je za obchod. Katty prezrad nech sa vyvarujeme. Ja som z Čiech objednavala a supis servis

katty17
21. jún 2010

keby ten obchod nebol az v prahe ale napr. v brne, tak tam hned nabehneme... ale toto. skoro ma dnes kleplo z toho vsetkeho. uz som to nevydrzala a vsetko som to musela dostat zo seba von.. ☹ .
ja len nechapem ten pristup !!! keby to stalo pat korun tak ok, ale tie vecicky su este aj nie najlacnejsie..
obchod je detskydesign.cz.

lenkaaninka
21. jún 2010

Práve som zožrala tri kilá melonu ufff normálne že prasknem...došla segra že na tri dni ...ale to mi neprekáža lebo je strašne hlučná a ja už som na svoj klud zvyknutá....to by bolo nadlho.. 😉

@katty17 ako katty chudiatko mna by rozdrapilo od zlosti kurnik to čo za kravu ani bych tie veci nechcela nech sa deje čo sa deje...by som si išla kupiť niekde priamo do obchodu ...tela sprosté akésik..normálne ma nasrala 😠

agika1982
21. jún 2010

Ahojte vsetky....baby ja sa citim tak akoby som mala ist rodit...ale som slba, nevyspata a unavena...
@katty17 je mi to luto, ale prave preto neobjednavam take veci cez net....aj moj povedal,ze radsej pojdeme po obchopdoch akoby sme mali objednavat cez net..a mal pravdu...raz som objednala z pampyshopu a doj....li mi objednavku...navlecky dosli inej velkosti.....aj som rada ze sme vsetko ine kupili s tym, ze sme to videli a rovno aj zobrali 🙂))

agika1982
21. jún 2010

@lenkaaninka ja som si teraz dala tiez melon a dako som to prehnala

agika1982
21. jún 2010

@mojalili uz ti je lepsie??myslim krize j rucky...... 🙂 🙂 🙂 🙂

katty17
21. jún 2010

lenkaninka, len kludok, lebo este predcasne porodis 😀 .
proste mi to pride dost neseriozne. a navyse mam pocit ze je to majitelka obchodu. tak ked takto obchoduje a jedna s klientami, dovi dopo...
babule, ja by som si normalne aj frtana po dnesku dala 😀

katty17
21. jún 2010

agika, my sme to praveze neobjednavali cez net. ale sme sa s nou dohodli na vystave ktora bola v inchebe. cize tie veci sme videli nazivo. len sme potom dodatocne spisali objednavku...
jooooj, mne tiez ide melon ale tento krat mi nejako chut ten zlty ci oranzovy. a o hrasku ani nevravim. na posedenie spraskam kilo hrasku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre