Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

pepppe
30. jún 2010

@alllexa ja som na tom rovnako,maleho citim teraz dost ....az mi brusko naskakuje,,,lebo sa hmyri a mne riadne natahuje to brusko,,,,,ako keby chcel ist von,ale nevie chudatko kade 😀

agika1982
30. jún 2010

jak vas tak citam, tak ostavam v pomykove....ale tak keby sa nieco dialo, zacnem krvacat alebo mam velke krce, nie?

meruska
30. jún 2010

ahojte...vysvecka som rozdala, so ziakmi rozlucila, mozem ist rodit 😀
ale to asi tak rychlo nepojde....

salonka
30. jún 2010

ahojte baby, chcem sa len spytat - neskusal niekto nejake babske recepty na urychlenie porodu?

agika1982
30. jún 2010

@meruska nebudes jedina....ta moja sa tiez nechysta 🙂 🙂 🙂

agika1982
30. jún 2010

@salonka baby skusali nejaky caj....ostruzina malinova tusim...a pak sex a horuci kupel

meruska
30. jún 2010

@agika1982 ale nakoniec, ved my este mame aj 2 tyzdne este pred sebou 😉

agika1982
30. jún 2010

@meruska to ano...ale kurat som rozoberala to, ze ta moja sa minimalne hybe...vecsinou baby citia silnejsie pohyby ale ja slabe....zas pravda je ze stale spim...lubko vravi, ze ona sa nema kde hybat....ale tak bojim sa ci je to ok....na druhej strane, keby sa nieco dialo, tak mam nejake prejavy, nie?? neviem, ci je taky spachtos alebo co

salonka
30. jún 2010

@ agika - kupel som si uz dala. a ten sex - no neviem ako presvedcim mojho muza. som na 3 cm otvorena a termin mam v sobotu - uz by som chcela porodit, lebo som velka ako slon....
inak, ten sex - predpokladam, ze len zozadu (blba otazka, co) :D

meruska
30. jún 2010

@agika1982 aj moj vacsinu dna prespi..a to co citim ked je hore je len akoby natahovanie sa, prevalovanie...uz nie kopance 😉 ale stale nieco citime a to je podstatne..nie kazdy to musi mat silne..ale zas co je u niekoho silne, niekto moze nazvat slabe..podla mna je to indi-vindi...ale podstatne je ze nieco citime

lussykralova
30. jún 2010

Aj ja sa pridávam k júúúlovkám :o) už aby to bolo :o)

agika1982
30. jún 2010

@salonka no zozadu xixi...podla mna ked si uz natolko otvorena, je to ok...nemala by si byt uz v nemocke???
@meruska takze tiez mas slabe pohyby?? fu som si vydychla....hej obcas ju citim, take simranie..a ked som na boku, tak akoby nieco robila s rukou xixi

sunnygirl
30. jún 2010

@zonula ahoj, idem rodiť do zvolena, 19. októbra som mala posledný menzes a tak okolo 1. - 2. novembra som otehotnela.
Tri týždne to je dosť 😒

agika1982
30. jún 2010

kocky ja som zvedava, kolko bude vazit v piatok ta nasa....boze ked 4 kila, sak ja ju nevytlacim...poviem vam rovno by som sla na cisarsky

agika1982
30. jún 2010

@lussykralova fuha ty si ako nasa sunnygirl..termin na konci mesiaca 🙂 🙂 🙂 🙂

janulienocka
30. jún 2010

ahojky tak som spat z poradne, vraj to teda tak skoro nebude ☹ otvorena len na spic, tak ako aj pred dvomi tyzdnami, a otrasne som pribrala, za tyzden 2,5 kg 😠 , takze ma asi porazi, no nic, cez vikend budem robit velke upratovanie a sexovat, nech sa to urychli aleboco 😒

meruska
30. jún 2010

@agika1982 a tebe malu stale vazia? mne robili ultrazvuk naposledy v 31 tyzdni a vtedy mi ho vazili..odvtedy netusim ako pribera

sunnygirl
30. jún 2010

@sarai gratulujem k peknému prekvapeniu 😵

agika1982
30. jún 2010

@meruska hej...ja poprosim vzdy dokynu ci mi nepovie ako je velka a kolko vazi a vzdy mi povie pribliznu vahu....samozrejme s odchylkou 200g hore dole.....

agika1982
30. jún 2010

@janulienocka heh termin mas o den skor ako ja....a posledne minuly tyzden som tiez bola na spis prsta...uvidime piatok

meruska
30. jún 2010

@agika1982 u mojho Dr. by som za kazdy ultrazvuk platila 10 €, preto len tie 3 robi, co su zadarmo

agika1982
30. jún 2010

@meruska mas sukromneho?? preco nejdes do nemocky?? co viem, v pohode by ti mali urobit sono.....je to normalne....

strasska
30. jún 2010

Caute babule, predychavate tu horucavu? no ja mam dost 😖
Inak mne sa pohyby tiez zintenzivnili, ale predtym som mala presne ako ty popisujes
@agika1982 , takze podla mna je to v poho.
Mne lekarka babo zvazila, ma okolo 3400, tak idem na babske recepty, aby sme to rozbehli do soboty. Lebo vyzera to tak, ze my asi v sobotu Dr. pomoze, lebo vraj mam uz menej plodovej vody a kedze som na dva cm otvorena, tak vraj uz nemame na co cakat. 😔

meruska
30. jún 2010

@agika1982 zajtra mam poslednu poradnu u svojho a buduci tyzden mam poradnu v nemocnici, som zvedav co mi budu robit, ale myslim ze len pasy spominali, asi sono nebude...ale necham sa prekvapit

strasska
30. jún 2010

woooooooooooooow jaka hrubka, malo tam byt MI 😅

meruska
30. jún 2010

@strasska aj mne ta horucava dewsne vadi 😠
jejda...uz v sobotu? 😉 tak to sa tam asi nestretneme na izbe

janulienocka
30. jún 2010

@agika1982 no moc z toho nemam radost, ze sa mi to za tie dva tyzdne nepohlo ani o milimeter, a navyse drobec mal tiez pred 1,5 tyzdnom 3,5 kg podla ultrazvuku, takze bude velky, tak uz by sa mohol pomalicky pytat von

meruska
30. jún 2010

@strasska ako zistuju ze mas menej plodovej vody?

agika1982
30. jún 2010

@meruska no a ked budes na ctg, tak sa skus opytat na sono.....za to nic nedas 🙂 🙂 🙂 🙂

agika1982
30. jún 2010

@strasska no ale si aspom otvorena...ty moja krpana je ovela vecsia nez tvoje babo a furt som zatvorena ☹((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre