Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
2. júl 2010

@miki060707 šikovná si...a kde je možnosť takto upraviť fotky? dáš link?

miki060707
2. júl 2010

no to ja mam taký program v pc, ale na nete su aj iné....

luminkasp
2. júl 2010

@alllexa , dakujem za objasnenie 😉

luminkasp
2. júl 2010

@miki060707 , ja som rada, ze pustaju tak skoro, si to vobec neviem bez malej predstavit, aj ked teda muz mi ju hned dovezie, lebo mozu byt obaja so mnou na izbe 😉

monline
2. júl 2010

@miki060707 aj také, kde na fotkách budem mladá a krásna? 😀
idem už spinkať, nech trocha spím, kým malý bude pýtať papať..dobrú noc prajem

luminkasp
2. júl 2010

dnes sa vytesiem, kupila som malemu krasne cervene gate, hnedobiele pasikave tricko, prvu kozmetiku a uterak (darcek od abuela), chodila som po meste cca 3hod, a citim sa skvele 😉

miki060707
2. júl 2010

tak aj ja idem spať,dobrúúúúú

miki060707
2. júl 2010

@luminkasp no tak to máš super, ja tam malú ani radšej nechcem, by ma volala domov, a čo potom,začala by plakať a ja s nou......
dobre si pokupila 🙂

luminkasp
2. júl 2010

@miki060707 , nasu odvezie domov muz len na spanie 😉

ribike
2. júl 2010

Ahojky🙂Už asi všetky spinkáte...ale ja som zase hore ako vždy☹ ...Prajem vám všetkým pekné sníčky...

tinka349
2. júl 2010

@ribike no ja ako vzdy nespinkam 😀 este je dost skoro na mna....zalahnem okolo 2hej, zaspim o 3tej 😔

ribike
2. júl 2010

@tinka349 Ahoj😀spriaznená duša😀ja vstávam na obed a potom sa mi v noci nechce spať,mám to celé nejako obrátené odkedy som tehulka🙂 A ako sa máte???

tinka349
2. júl 2010

@ribike no ja vstavam o 7mej vacsinou 😖 ale v posteli lezim do takej deviatej, niekedy sa mi podari aj zaspat do takej 11tej 😀 a uz chcem rodit....konecne sa potom lepsie vyspim 😀 tych par hodin mi nestaci....a dnes ma taaaak bolia krize...newem ci sa mi tam pricvakol nejaky nerv, alebo co...a aj klby ma lamu... hotovy invalid je zo mna 😀 😀 😀

ribike
2. júl 2010

Tak ty toho moc nenaspíš a po pôrode budeš spať možno ešte menej,uvidíme aké budú tie naše ratolesti😀Mna dnes boleli velmi nohy ale možnopreto že som pobehala celé mesto😀...ani ja sa už neviem dočkať...ale ktovie kedy to na nás príde...🙂

tinka349
2. júl 2010

@ribike jeeeeeeeeeej akurat pozeram ze ty caaks drobatko na moje narodeniny? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked sa anrodi 22.7, tak bude rak, ked 23.7. tak je to uz levik 😀 a nenaspim toho vela noooo....ael si myslim ze ked s amala narodi tak budem spat kedy tedy, aj poobede, hlavne ked bude ona spat....

ribike
2. júl 2010

Račej nech je račica...do levíka sa mi nechce čakať😀,hoci aj ja som levík😀...Nooo ale ty teda rada nakupuješ,pozerala som tvoj album a pre malinkú máš teda riadne nakúpené😀

tinka349
2. júl 2010

@ribike 😎 😎 😎 no ja mam maniu na nakupy 😝 dobre ze som sa odstahovala z londyna 😀 asi by som skrachovala 😀 tu nie je taky vyber, a vela veci co mam z albuma su z Uk

ribike
2. júl 2010

@tinka349 To som si aj myslela že to nie je odtialto😀Aj ja so posadnutá...neustále nakupujem a drahý sa už niekedy na mňa hnevá,vecičiek mám len zopár nových lebo som kopec dostala a ešte aj dostanem tak mi nedovolil nakupovať...ale ešte doženiem😀kedže sa mi nepáči že je tam málo ružového☹...hlavne mám maniu na kozmetiku😀 A čo si robila v Londíne?

tinka349
2. júl 2010

@ribike manzel tam zil 13 rokov....a na jedenj navsteve SR ma stretol do 3 dni poziadal o ruku, do 4 mesiacov bola svadba a potom som sa odstahovala tam....zila som tam 2 roky, starala sa o jeho restiku, ale po 2 rokoch som mala dost...on zilk zivot ako slobodny- disky, uzivanie si, alkohol....a mne chybala rodina a lutovala som ze som skoncila len Bc a do Ing mi trebalo 2 roky....tak som sa vratila domov a on za mnou...a potom som otehotnela, a rozhodli sme sa uz ostat tu...dom v Londyne nepredal, stale rata ze raz sa tam vratime aj s malou...zatial v nom ziju podnajomnici 😒

ribike
2. júl 2010

@tinka349 A ešte ja som si myslela že iba u nás z drahým to prebehlo celé rýchlo😀 my sme spolu rok a pol a už bábo na ceste🙂ale zatial som spokojná🙂 Tak v Londyne máte stále aj tú reštiku?Moja krstná žije v Birminghame...tak ty si sa ozaj všetkého vzdala pre lásku...a už sa ten tvoj polepšil???

tinka349
2. júl 2010

@ribike restiku predal, ked som ja odchadzala...ja som mu tam robila nieco ako manazerku, on na to nemal cas, venoval sa stavebnej firme...Ci sa zmenil??? 😖 aninie...stale je to o tom istom....akurat slubov z jeho strany je stale viac 😒 ale skutky nie su ziadne....dne sosm ho dokopala ist sa dat vysetrit - kvoli tomu, co mi odstranovali jedne kondylom, a on mi povedal, ze pojde len k jeho byvalej frajerke koziarke....tak sme k nej dosli a on sa pred nou nechcel vyzliect, vraj nech mu da len krem...a ona ze ho musi vidiet....tak ma vlastny muz poslal za dvere, ze predo mnou nebude sa ani on vyzliekat, ani ona nanho sahat 😖 a nakoniec mu to vypalila tekutym dusikkom....musi chodit kazdy tyzden...ved ja s nim ani nespim posledne 2 mesiace, ani spolu nebyvame teraz....No idem ja pomaly do sprchy, a potom sa pokusim zaspat 🙄 tak bru nocku a pekne snicky aj malej bambulke 🙂

ribike
2. júl 2010

To robíš dobre...nech sa trochu uvedomí...a to si riadne potrpí,vypalovanie tekutým dusíkom neni nič príjemné☹Malinká ma už celú dokopala😀aj ja už pomali idem spinkať,ešte si umyjem zúbky😀Aj vám dobrú noc a pekné sníčky...🙂🙂🙂

tinka349
2. júl 2010

joj a este sa cchem opytat - POZNATE NIEKTORA D I A N A T A L PORODNICKY GEL??? dnes som k nemu dostala v poradni letak....ze to je nieco ako epiduralka, ale lepsie....cenovo podobne epiduralke...okolo 100 eur to stoji....a celkom ma to zaujalo co som citala 😕 😕 😕 😕

sunnygirl
3. júl 2010

@tinka349 ahoj nočná sowicka 😉

sunnygirl
3. júl 2010

@mojalili prosím ťa, s tými rukami mám ísť ku gynekológovi? dá mi na to niečo, alebo mám nechať tak a vydržať do pôrodu, lebo aj tak mi nič na to nemôže dať? Ja mám pocit, že sa mi v kĺboch na rukách hromadí voda a to mi spôsobuje, že ich neviem vôbec ani ohnúť, musím to rozhýbať a potom je lepšie 😖, ďakujem.

sunnygirl
3. júl 2010

@nebbia držím palčeky 😉

sunnygirl
3. júl 2010

@zrzulka gratulujem a vitaj domka 😉

sunnygirl
3. júl 2010

@adelaine držkajte sa 😉

sunnygirl
3. júl 2010

@zrzulka bude aj nejaká fotečka malého? 🙂

sunnygirl
3. júl 2010

brúúúúúú noc 🙂 ................... 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre