Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
20. okt 2010

@lutsine ja zatial len kojím, ani žiadne čajíky nič. no niekedy mi pýta každé 2 hodiny, niekedy každé štyri a tak

oacka
20. okt 2010

@lutsine aj ja mám večer menej mliečka, doktorka kázala poobede veľa piť.

oacka
20. okt 2010

@sunnygirl a máte nejaký režim? lebo aj ja kojím,a tiež pije kedy ako, aj spí kedy ako, podľa nálady...

bambola
20. okt 2010

@sunnygirl teraz ich tiez take orieskove, ked sa narodila tak boli fakt tmave tmave ale hnede stale 🙂 dokonca sa nam minule zdalo vo svetle von, ze rysave 😀 uvidime ako to pojde dalej, teraz tiez trosku stagnuje ale myslime si, ze nakoniec budu blond 🙂 obaja mame svetle vlasy a ked sme boli deti tak sme mali obaja take tie detske zlte vlasky 🙂

sunnygirl
20. okt 2010

@oacka nie nemá, tiež závisí id nálady a tak. niekedy mi prspí celú noc inokedy spí len takým ľahkým spánkom. Ja to nejako nesilím, ona vie koľko chce papať a koľko spať 😉 . Horšie je to keď nemá chuť do jedla a mamina má hrčavé prsia. 😅

sunnygirl
20. okt 2010

@bambola nápodobne 😀

merikac
20. okt 2010

@sunnygirl ahoj,,ja som dala tiez nastrelit ale u lekarky,,vobec nic nehnisalo, samotne prepichovanie bolo velmi rychle......

merikac
20. okt 2010

Dobre rano bambulky,,,teraz sme este len vstali,,Emma sa vykecava,,,nechala som ju chvilku nahatu, sa jej to paci- dufam, ze mi neocura postel 😀

merikac
20. okt 2010

@sunnygirl a nastrelovacky sa nedavaju do liehu, daju ti ich priamo u lekarky alebo v salone, kde budu uska prepichovat

mirka285
20. okt 2010

@sunnygirl tak ako pise merikac,to sa vlastne ta nausnica rovno nastrli,treba ju nchat babatku 6 tyzdnov a potom das svoje ake chces a tie mas namocene v liehu..a nehnisalo to vobec,ja mam skusenost ze po nastreleni to nehnisa,skor po prepichovani...

ericica
20. okt 2010

ahojte kocky prisla som si trosku ulavit.....je mi total naprd celu noc som bola hore strasne ma bolia priedusky a nenormalne ma dusi od kasla.....a este k tomu mala je dnes ako cert sa hadze a zlosti cela je nervozna neviem z coho to ma....
a moj mm je doma nesiel na cestu tak som od neho cakala ze postrazi chvilu malu kedze mna boli cely clovek ale on sa na mna vys...l a isiel von na dvor daco riesit 😠 😠 😠 😠

bambola
20. okt 2010

@merikac ja moju nechavam nahatu kazde rano, ma to strasne rada 🙂 ale vzdy aj cika cize ma pod zadkom podlozku a latkovu plienku, dnes cikala trikrat 😀
a musim sa pochvalit, pretocila sa mi z chrbata a brusko a to dokonca doprava co je ta neoblubenejsia strana 😵

merikac
20. okt 2010

@ericica a jeeejda, tak to mas velmi zle- ved hej, co by sme od mm, cakali,,ale ked sa oni citia zle,,tak vyzaduju opateru nonstop,,pre nich sople su- ako amputacia ruk a teploty sa rovnaju ochrnutiu celeho tela........drz sa, zvladnete to,,Edinka istotne citi, ze si neni ok, tak preto strajkuje,,,len aby to nechytilo od teba,,,,tfuj, tfuj baby,,drzte sa

merikac
20. okt 2010

@bambola Martinka je sikulka- a tiez ma potom take studeno dopotene nohy? 😀 ,,,mne sa emma zacala pretacat este len niekedy minuly tyzden,,,,

ericica
20. okt 2010

@merikac prreesne moja rec...vsak minule mal len obycajnu nadchu a lutoval ho cely barak....a ja sm mu caju varila ako daka Izaura 😖
ale teraz ako keby vycitil ze som sa nanho nasrala dosiel dnuka a zobral si taky ofucany malu k sebe....som zvedava dokedy s nou vydrzi 😕

merikac
20. okt 2010

@ericica skoda, ze nemame odopinacie prsniky,,, 😀

bambola
20. okt 2010

@merikac nohy aj paprce 😠 ale je taka stastna 🙂 aj mi potom riadne pokonickovala, no hotova gymnastika dnes rano 🙂

ericica
20. okt 2010

@merikac akurat na to som myslela aj ja 🙂

merikac
20. okt 2010

@bambola , ja sa kolkorat nasmejem,,aj ked ju idem prebalovat, take mava nohy dopotene,,ako keby mala tremu 😀

bambola
20. okt 2010

@merikac si mysli "boze co ak som spravne nenacikala?" no a ma z toho tremu 😀

joj, co ja idem dnes varit? tusim mi vcera @oacka spravila chut na zemiakovy salat 😝 ale vonku je hnusne, nechce sa mi do obchodu. vy co varite?

lulu1983
20. okt 2010

@bambola my mame jednoduche cestoviny: uvaris cestoviny (v nasom pripade bezlepkove) a zmiesas s olivovym olejom, nakrajas nadrobno susene paradajky, trochu bazalky - cerstvej alebo susenej - aku mas a posypes struhanym syrom, ak lubite masko, pridas opecene kusky maska, alebo sunky, pripadne slaninky. Rychle, jednoduche.

oacka
20. okt 2010

@bambola ja práve konzumujem ten šalát a chcem robiť fazuľovú s údeným mäsom...ale ja ju jesť asi nebudem... jedli ste už niektorá fazuľu?

lulu1983
20. okt 2010

@oacka: ano, pravidelne, ale len zelene fazulove struky... to sa da ratat pod fazulu, vsak? 🙂

jeiny
20. okt 2010

@sunnygirl

malej prepichovala uska pediatricka, nausnicky som mala predtym 24 hodin v benzoliehu...a potom som jej uska cistila repikom viac krat denne a vecer este tym sprejom Dettol, nehnisali jej vobec a za par dni mala uska zahojene....

bambola
20. okt 2010

@monline aby som nezabudla, kytica odo mna k sviatku a za to mojito 😀

ericica
20. okt 2010

@oacka ja aj vcera....ja som mala vcera navarene co sa ty chystas dnes 😉
a ja som jedla uz aj kapustu a malej to nic nerobilo 🙂
no ale dnes je daka divna stale sa len meta ako ryba nasuchu a ja si myslim ze to ma z tej ritky zaparenej aj ked neviem z coho ju taku ma vsak plienky menim skoro kazdu druhu hodinu a natieram ju sudocremom.....ale ma to cerveny teraz spm jej na to prezmenu dala imazol....
uz som rozmyslala ci to nema z plienky ale doteraz ju znasala celkom dobre 😖

lulu1983
20. okt 2010

@monline: jeeeej monline, ty mas sviatok.. vsetko najlepsie 🙂

bambola
20. okt 2010

@lulu1983 lulu to je super napad akurat, ze som to robila pred troma dnami 😀 ja do toho este davam take trosku stiplave talianske pesto a je to mnamka.

@oacka ja som jedla uz aj fazulu aj hrach a uz dost davno, mala mala tusim vtedy len mesiac 🙂 a v pohode. rozmyslam kedy dam kapustu ale asi pockam na vianocnu kapustnicu. 😵

oacka
20. okt 2010

@ericica mojej na červenú vyrážkovú riťušu zaberá repíkový odvar a olivový olej. ja už sudocrem nedávam asi mesiac a nepoužívam ani vlhčené utierky, iba sem tam.

@ericica
@lulu1983 ale vy máte veľké deti,tie vytlačia prdíky ľavou zadnou, neviem,či by kikuša vytlačila,keby som jej narobila veľa plynov.. 😀

lulu1983
20. okt 2010

@oacka joj, moj bubko sa vie este stale trapit s prdikmi poriadne, ale odkedy davame Bio Gaiu a pijem kamilkovy caj, co odporucali @maxara aj @bambola a viacere - ide nam to lahsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre