Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
14. feb 2010

Jejda kočky, ale ste toho popísali 😉

CHCEM PODAKOVAT VAM VSETKYM ZA BLAHOZELANIE K NARODENINAM 😵 😵 😵

Tak rano sme isli este na pohotovost, kedze LILI po hodine a aj liekoch ci zabaloch opet stupl a teplota na 39,5. Pohotovost mal dobry detský lekar, kamarat.....super, taka som bola rada.

Takze LILI ma zapla priedusiek a aj anginu, chudatko moje, je vysilena, ale ked jej teplota klesne, tak sa snazi papat a pit.Tolko vela zjedla teraz, ze som az prekvapena.

Takze som chcela ist do prace utorok ale nerhozi, ostanem s nou doma.

Manzel mi dal krasnu kyticu lalií, veeeelikansku,vacsia ako ja🙂 Maminka mi doniesla krasnu zavinovacku, hodim do albumu. Svokra uz kupila modru deku...

NO a mam toho plne zuby, stihla som rano navarit Valentinsky obed...toto....a chutilo to uuuuuuuuuužasne.. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20667 a napiekla som toto....a to tiez je perfektne, ani som sama neverila, ako to dobre chutí... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11105
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22084

Kočky, zajtra si vas poriadne precitam, idem dat svoj darcek manzelikovi. PRAJEM VAM KRASNEHO VALENTINA... 😀 😵 😵 😵

dugyna
14. feb 2010

mojalili tak nech sa malinka rychlo vyzdravie

sunnygirl
14. feb 2010

ahojte bábiky,
tak ste toho popísali a porozoberali.

PRAJEM pekného VALENTÍNA 🙂

tutufruti:
tak dievčatám ste to pekne podali, xi xi xi

Prajem rýchle uzdravenie a už málo bacilov.

katkaking7777:
tak už aj ty cítiš pohyby? Ja tedy vôbec nič ☹, asi som tu ostala už sama.

maxara
14. feb 2010

erytrea, oacka - kolieska na kocikoch sa daju vymenit aj za nafukovacie a aj za take "nizkoprofilove" alebo ako to nazvat..., ze nevyzeraju ako pneumatika traktora, ale take ze skoro ako plne gumene...

tutifruti
14. feb 2010

Suny, nie si sama, ja tiež nič a čakám a čakám a závidím...

maxara
14. feb 2010

katkaking - dakujem za radu, urcite sa na to pre istotu spytam lekara, ked pojdem do poradne, on mi sice uz vravel, nech si davam cipky, ale tie sa maju dat tak, ze ked sa zobudim si ho hned dam a potom mam este aspon pol hodinu lezat... ibaze ja sa zobudim na to, ze mi treba vracat... ale ja vraciam iba rano, inokedy nie... iba jediny raz som vracala poobede, akoze nejake jedlo... inak rano iba sliny, kyselinu a mozno nejaky maly zvysok potravy... skor len tu kyselinu... akurat, ze ma dost silno napina...akoby stale viac...

maxara
14. feb 2010

inak babulky, som rada, ze ste sa ma zastali, resp. ze ste pochopili, ze pointov toho pribehu nebolo, ze som volala na 112tku, ale ze som mala nechutne doobedie, ktore nikomu neprajem a navyse som vtedy ochorela, boli ma hrdlo, mam trochu vyssiu teplotu (nie horucku) a zacinam mat take hlienovite hrdlo... cize sa mi zacinaju robit sopliky... zajtra idem k lekarovi asi...

maxara
14. feb 2010

dugy - asi mas problem so sustredenim sa pri citani...

Na linku 112 volajte v prípade
prírodnej katastrofy – povodní, veternej smršti, snehových kalamít, kedy došlo k ohrozeniu ľudského života, zdravia alebo majetku,

si myslim, ze tento vysek citacie sa na mna vztahoval... s tym panom z 112 som hovorila velmi slusne, asi po pol hodine snazenia sa vyslobodit sa, bez vyhliadok na zlepsenie situacie... dokopy 37 sekund vratane toho pociatocneho "dovolali ste sa na...", a zacala som tym, ze neviem, co mame robit, kedze sa k nam osobne auto ani nedostane... nechcela som od neho sanitku, ani hasicov ani policajtov, ale poradit, co robit a ked povedal, ze inak mi pomoct nevie, len tou platenou odtahovkou, tak som ostala len akurat nemilo prekvapena...

uz ta vidim, ako ty v podobnej situaciu s usmevom na tvari, ochotne a laskyplne vysolis peniaze sukromnej odtahovke za chybu niekoho ineho... ja chapem cestarov, ze ich je malo a aj to, ze asi preto, ze nase dane si rozdeluju ini ludia inde... a ze mali kopec roboty na inych cestach... mimochodom, medzi polami alias podla teba polna cesticka je potom asi aj dialnica...kedze cesta medzi Vistukom a Bahonom je cesta prvej triedy, hlavny tah z Vistuku na Trnavu, chodi tadial aj autobus... tak presne na tej polnej ceste, ani nie mimo nej, sme uviazli...

dufam, ze tuto temu sme uzavreli...dakujem

oacka
14. feb 2010

Mojalili,som rada,že sa tib slávnostný obed podaril! 😵 A aká je tá marlenka? Ako z kaviarne,alebo trochu iná? Ja ju ľúbim,tak by som ju skúsila urobiť. Dúfam,že Lili čoskoro vyzdravie!
Maxara ja som si čipky Torecan dala hocikedy počas dňa, nezabrali okamžite,ale postupne. Ale viem,že niekomu nezaberajú vôbec.

maxara
14. feb 2010

oacka a myslis, ze si ich mam dat akoze vecer a ze potom rano to ustupi?

oacka
14. feb 2010

Baby, nebláznite, ja som začala pohyby cítiť až v 20tt a aj lekár mi povedal,že tak to je normálne, takže klid! Moja Kika dnes kopala jak divá, žeby to bolo z toho šampanského????? 😀

oacka
14. feb 2010

No ja by som to skúsila,maxara. A tie ranné sú také hrozné? Ja mám ranné rada,lebo to idú von len sliny... 🙂 horšie to je po jedle.... fuuuuuuuuuuuuuuuj!

maxara
14. feb 2010

oacka - ved preto nepanikarim 😉 , ze mam len tie ranne... radsej tisic rannych ako parkrat poobedne.. nie su az take strasne, navyse mam pocit z nich, ze ked sa rano vygrckam, tak potom cez den nic... obcas mi je tazko, ale nevraciam... ale ma trapi, ze aj tie ranne boli este minuly tyzden take "normalne", ale tento tyzden sa mi zacali nejako zosilnovat, ze nic zo mna uz nejde, ale stale ma davi... a nechce to prestat a az to boli...

mojalili
14. feb 2010

OACKA - pýtala som sa muža, aby to charakterizoval a opisal tu MArlenku, co som piekla...je vyborna,je skoro taka ista, ale nie až tak moc sladká ako z obchodu. ZE z obchodu zjes kusok a toto si mozes dat aj dva kúsky🙂))

AK by si to chcela skúsiť, tak ti poradím zopár ťahov, ktorých sa vyvarovať a bude lepšia🙂 Hod mi potom IP🙂

LILI - na moje prekvapenie, ked je dieta chore,nechce jest ani pit...a ona papa a pije krásne, aspon sa rýchlo vyzdravie. Uvidim,aka bude noc... 😉

dugyna
14. feb 2010

mojalili tak to je super ze papka a pije..len opatrne aby sa nepovrackal malinka z toho

oacka
14. feb 2010

Tak to je super,mojalili, lebo ja som veľký sladkomil,ale aj ja dokážem zjesť len 1 kúsok marlenky z obchodu! Napíš mi please nejaké triky,aby sa podarila! Budem sa tešiť! Mňaaaaam!
Majte sa krásne,, dobrú noc a sexi valentínsky večer! 😉 😉

zrzulka
14. feb 2010

Mojalili ty sa nezdas teda, si uzasna kucharka a cukrarka a co este?🙂))) My sme nakoniec dnes zakotvili v cukrarni...na marlenke, manzel nas zobral.... Bolo to aj trosku akcne pretoze v tej cukrarni maju nafukovaci hrad a jedno dievca si tam rozbilo hlavu, vsade plno krvi.... .... :(

Stasska vdaka za ten link, kocik pekny. my uz sme rozhodnuty pre ten Jane... dnes ako sme boli vonku sme s muzom po inom nepozerali len po kocikoch....

zrzulka
14. feb 2010

Oacka aj tebe 😀 Idem aj ja dnes som unavena, zajtra nas caka narocny den a celkovo narocny tyzden,ale tesim sa na zmenu...... v stredu odlietam do Uk tak sa tu par dni neukazem 🙂

mirka285
14. feb 2010

tak my uz sme tiez doma,juj taka som spokojna,muzik ma zobral do polusu,ze ide mi kupit tu knihu co som chcela a nakoniec ma zobral do zlatnictva kde ma odlozeny prsten len chcel aby som si ho vyskusala aby sa nemusel uz upravovat...tak som pysna na neho,som vedela ze raz aj ja bude mat briliant 🙂 tak dufam ze aj svadba bude a uz sme kompletni 😉 vsetky sa uzdravte a grckosky prestante uz grckat aby ste si mohli uzit tehotenstvo 😉 jaj a ozaj tak muzik sa ma stale vypytuje ci uz Linde nenarastie pipik,tak neviem ci neni trosku skamany ze bude mat opat babu,ale povedal ze nevadi ze bude mat aspon dve krasne pisurky 😀

maxara
14. feb 2010

Mirka, super... gratulujem k briliantiku.. tak to sa uz k tej svadbe asi fakt schyluje

kkubekova
14. feb 2010

ahojte,

sice opozdene, ale krasneho Valentina a Mojali vsetko naj k narodkam a nech sa mala Lili rychlo uzdravy

Mirka - teeeda briliantik - si musela byt dobra 😉 gratulujem - ja mam tiez jedne - zasnubny a zboznujem ho - vzdy som taky chcela

baby, dnes som noc nerobila, len som lezkala, spala a kukala telku, navarene bolo odvcera - paradajkova polievka, masko na stave a ryza, mnam - takze nedelna pohodicka

moj jediny prisun kyslika bol cez otvorene okno, ale fakt sa mi nic nechcelo 😅

a zajtra zase do prace 😝 fuuuj - uz nech som na materskej 😀

pekny zaciatok tyzdna

maxara
14. feb 2010

ja sa este pochvalim, zajtra idem na 3D sono... tak duuufam, ze mi uz konecne doktor povie, coze to mam v brusku... dnes sa skoro vobec nemrvilo ☹ dufam, ze spinkalo cely den

maxara
14. feb 2010

ale teraz sa uz s vami lucim, idem dopozerat z postele euroviziu a trochu viac sa pokurirovat... zajtra bud praca alebo lekar, este uvidim, ako sa zobudim... tak pekny valentinsky zbytok vecera...

mojalili
14. feb 2010

MIRKAAA - GRATULUJEM, tak sa ti splnil sen, briliantovy prsten, super🙂 😵 😵 😵 😵

MAXARA - tak drzim palce,a by ti babenko neukazalo prdelku na 3D 😉 😀
ZRZULKA - ale niee, nie som cukrarka ani kucharka, mam to po mojom otcovi. Od malicka, ked otec varil tak ma drzal na rukach a stale som sa obsmietala pri nom, kedze on vari u mojich rodicov 44 rokov - mama nie 😉 A navyse ma to baví🙂 😉

ZRZULKA - tak ste mali veru tu cukraren pekne okorenenu.. 😒 hm..stavaju s veru aj take veci...moja dcerka ma rozbity nos, ma 4 trvale stychy a jazvu na nosiku..chuda moje malé. Exmanzel ju mal na 5 minut bezo mna,ked si ju "vypozical" a toto sa mu stalo. NIkdy mi nepovedal, co robil.... 😒 😠 LILI mala 1,9 roka...ale prebolelo...len jej jazva korkoidna zostala na nose 😒 😖

Kocky, dnes sme si s muzom pozreli ze JANOSIK - novy film...ale akoze vacsi blbost som nevidela...mozno sa niekomu pacil tento film, ale mne nie, nudila som sa pri nom ako svina.. 😠 NO a mozem ist spat, muzovi som dala Kamasutru cokoladu, nech si schladí nervy a dal pokoj v noci 😀 , ale asi to nezaberie, tak idem rychlo spat 😀

mirka285
14. feb 2010

Mojalili veru..sa tesim,mam prsten,mam dobreho chlapa,cakam babo,vsetci sme zdravi...takze cakam co sa posere... ☹ musim byt optimistka a dufat,ze nic a to iste prajem aj vsetkym Vam 😅

dugyna
14. feb 2010

MAXARA - nie ja nemam problem so sustredenim sa pri citani...skor ty mas problem s vysvetlenim si danych pojmov vo vete :
Na linku 112 volajte v prípade prírodnej katastrofy – povodní, veternej smršti, snehových kalamít, KEDY DOSLO K OHROZENIU ĽUDSKÉHO ŽIVOTA, zdravia alebo majetku / ale to uz som pisala kedy/.
Ale samozrejme chapem ze ty ako laik ktory pracuje pravdepodobne v uplne inom obore si mala pocit tiesne /napr. v tiesni si asi aj vtedy ked ides po ulici je namraza a smyka sa a si tehotna a co ak by si spadla, takze si ohrozena na zivote ty aj tvoje dieta/ 🙂 .
A prave preto su oparatori na tiesnovych linkach skoleni aby selektovali tieto ludske tiesne a vysielali zachranne zlozky len k stavom v tiesni kedy dochadza k ohrozeniu ludskeho zivota. Operator na linke 112,sa zachoval ako perfektny profesional, zachoval klud a odporucil ta na platenu odtahovu sluzbu /inu na slovensku nepoznam/.
A tymto by som uzavrela debatu na tuto temu.

sunnygirl
15. feb 2010

Dobré ránko prajem:
tak a je po Valentine a pre pracujúce nový pracovný týždeň. Mne sa po tej dovolenke ani veľmi nechce 😅 .

MOJALILI:
nech už mám tú rúru a nech už aj ja môžem sem tam niečo upiecť 😵 Plosím, aj mne pošli zopár dobrých rád na tú marlenku 🙂 A ešte raz všetko naj.

TUTIFRUTY:
tak ani ty ešte necítiš? A ty by si už po dvoch detičkách aj mohla. No musíme si počkať, aj ja tak viem že až okolo 20tt, no to ešte máme ďaleko ☹ , možno už zanedlho. Však ostatné budú skôr júnovo-júlové a my asi možno júlovo-augustové 😅

MAXARA:
tak nech sa maličkýúmaličká ukáže v plnej kráse 😉

Ta prajem pekné písanie a hádam už aj nejaké slniečko 😎 , lebo potom je tu veľa depiek 😖

bellablonde
15. feb 2010

Dobré ránko všetkým

hneď trochu od veci začnem, bioparox si môžem dať ? Mám drapnuté hrdlo aj ja, aj drobec soplí čím ďalej tým viac - no už to vidím, že tento týždeň budeme mať doma lazaret

bellablonde
15. feb 2010

Ani ja pohyby ešte necítim,

Mirka wau gratulka k briliantu 😵
Maxara pekne si uži 3D 😵 nech sa drobátko poukazuje zo všetkých strán

katarina7777
15. feb 2010

Sunnygirl neboj tie pohyby pridu, mozno ze ich uz citis aj ty len si si neni ista ze to je ono 😉 Inak moja mamina sa tiez cudovala ze jak skoro ich citim a ja jej na to mami ved my budeme mat futbalistu a trening mu zacina vacsinou okolo 8 vecer 😀

Pekny den vsetkym, idem na par hodin do roboty... prave som sa dozvedela ze kolegyni zomrela mama ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre