Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
16. feb 2010

babulky, nemam program na upravu fotiek... teda urcite nejaky zabudovany do windowsu tu je, ale to nic pre mna.. ALEEE, uz som ich poslala drahemu a cakam len na jeho email... ak to stihne do 10 minut, tak to tam hodim, potom idem lekarovi po PNku a ked tak potom, tipujem ze max o 15tej to tam uz koooonecne bude..
Filipko bolo aj moje, dala ho kamoska, co rodila pred rokom... co by mi nevadilo, ved uz sa aj tak moc nestretavame ☹

maxara
16. feb 2010

sunny - ja som kupila vcera tu suknicku s bodyckom za 8,- eur... tak neviem ci vela alebo malo, ale straaasne som ju chcela...

kafoditka
16. feb 2010

Sunny, to je len cast vybavicky, my odkladame eurasky a potom urobime taky jednorazovy nakup. Mam vyhliadnuty obchod, kde mam slubenu zlavu tak tak nakupime naraz vsetko. Od kocika cez postielku s prislusenstvom az po cumlik 😉 V albume mam zopar veci, ktorymi som si spravila radost alebo som neodolala 🙂

tutifruti
16. feb 2010

No naše baby stále omieľajú toho Artura... my sme chceli Jakuba, ale mali sme škrečka Kubka, tak Dorotka nás hneď zrušila, že to je meno pre škrečka...
No a nakoniec to možno bude ďalšia dievka, tak zatiaľ to až tak neriešime...
Mne sa páči meno Filip /má ho krstňa a synovec/ Dávida má sestra.... tak mi vychytali favoritov....

oacka
16. feb 2010

maxara a nechceš Michaelu po mužovi? To je veľmi pekné meno. mne sa páči aj karolína.

maxara
16. feb 2010

kafoditka to levikove tricko je manifik, kraaasne

kafoditka
16. feb 2010

oacka... karolina je krasne meno. Ale volat ju budu Kaja a to ma odradilo ☹

sunnygirl
16. feb 2010

no za bodynko a sukničku 8,-nie veľa, ale keď niekde pýtajú za jedny body 500 a viac, keď je niečo k tomu, tak dosť. Inak všeobecne známe, že vo Zvolene draho, aj byty aj celkovo a pritom malé mesto. Často chodím na nákupy do Lučenca

maxara
16. feb 2010

Hej povodne som chcela - Michaela a Peter, akoze po nas, ale zrovna ta moja starsia sestra je Michaela a moj drahy ju neznasa... musi sa strasne pretvarovat... ona je totiz taka svojska... tazko pochopitelna zena

sunnygirl
16. feb 2010

kafo:
tak vy takto, pošetriť a potom všetko naraz, pekne. Ja budem všetko s pod ruky 😅

maxara
16. feb 2010

fuu, takze dobra cena to bola? ja som totiz zatial kupial iba tie tri body, co som popisala fixkami na textil a tie stali 7.30 , plus minus 20 centov... ale zas boli obycajne biele s kratkym rukavom...

sunnygirl
16. feb 2010

ja som tu na MK kúpila takú peknú modro-bielu (myslela som že je ružovo-modrá, možno predzvesť, že bude chlapček, mňa tušáky väčšinou neklamú), súpravičku BODY+DUPAČKY+ČIAPOČKA+RUKAVIČKY a teraz sa držte ....................................za 105,- Sk + poštovné. Včera mi prišla. Škoda že nemám ten fožáčik pojazdný, ale dúfam, že už onedlho bude.

kafoditka
16. feb 2010

Sunny.. a keby si to odfotila a natiahla kablom cez mobil?

oacka
16. feb 2010

My sa chystáme do Detexu, to je veľkosklad kojeneckých potrieb aj oblečka, každý mi to odporúča,že tam majú dobré ceny. ale zatiaľ sa neponáhľam. už ani nechcem nič iné kupovať. ˇaž neskôr.
a 500,- Sk by som za taký komplet nedala, to by musel byť brutálne krásny a výnimočný!

maxara
16. feb 2010

no tak to bola fakt super kupa... ja som chcela vcera strasne kupit nieco dievcenske a bola som len v jedinom obchode ☹

maxara
16. feb 2010

babyyy, ja vam to tam uz chcem supnut, ale ten moj suchtak ocividne straaasne dlho papa... a ja za 5 minut musim ist... takze asi az potom ked sa vratim...

oacka
16. feb 2010

a to cez net kupujete použité vecičky?

maxara
16. feb 2010

oacka ja som to kupila v obchode, ale sunny pisala o bazari

sunnygirl
16. feb 2010

kafoditka:
neviem kde mám kábel, presnejšie, moja polovička je počítačový a telefónny maniak a keď vidím tú jeho krabicu, čo som mu na tie haldy káblov vyčlenila a keď do nej kuknem, tak to ako keby do mňa udrel blesk, ako v rozprávke. No a keby som sa začala v tej krabici hrabať, tak by bolo viacej mojich rečí pri tej krabici a za pár sekúnd by som to vzdala.

sunnygirl
16. feb 2010

oacka:
na modrom koník kupujem, predávajú tam také vecičky, ktoré sú len opraté a nestihli vynosiť, tak to za pár koruniek predajú a zatial čo som dostala, tak sú v perfektnom stave: Spací vak, len opratý (10€), body s polodupkami, len oprate+čiapočka+pančušky (tie nosené) k tomu dupačky a svetrík + body(15€), bielo -modrá súprava čo som pred chvíľkou písala, len opratá (5€), 3x body, málo nosené (3,5€). Samozrejem + poštovné si vždy musíte prirátať.

sunnygirl
16. feb 2010

keď som si bola kúpiť tehotenské nohavice, tak tam mali aj detské oblečenie a pozerala som tam taký overalík teplejší, ale asi 56-ka, no a cena 22€...... 😠 oči mi vyliezli a to bábo to bude mať 2-3x.

sunnygirl
16. feb 2010

aj kočík som si na MMB vyhliadla za 110€ amal otrhnutý len jeden gombík, ale či bude na internete do apríla, tak to neviem, teraz ho aj tak nemám kde v 2-izbovom byte dať

oacka
16. feb 2010

😀 moja mamka by psychicky nezvládla,keby som jej prvej vnučke kúpila veci z druhej ruy! 😀 😀 už vidím tie ružové sukničky! 😀 😀

sunnygirl
16. feb 2010

😀 😀 😀

rybaanka
16. feb 2010

Caute tehule 😎

konecne som vas docitala, to bola riadna fuska 🙂
uz ani neviem, na co vsetko som chcela reagovat....sak ma to hadam napadne postupne 😨

gratulujem samoska k novym chlapcom a dievcatam 😉 pipickovia stale vedu tusim 😀
inak pretahovanie predkozky, to je trosku problem aj u nas, pretoze nazory sa roznia, vela dr. hovori, ze do dvoch rokov nepretahovat, az potom , vela dr. hovori opacne, ze pretahovat, kedze ja mam super pediatricku, ku ktorej som este ja chodila ako decko, dala som na jej radu, ze nepretahovat, lenze teraz to ma krpec trosku zrastene a chirurg mi to kazal pretahovat, lebo ak sa to nezlepsi, tak v aprily ideme na kontrolu a mu to bude musiet asi nejako poriesit 😔 😢 no ale u nas to zasadne robi mangel, kedze ja som taky strachoprd 😔 ale to je individualne, mozno pri druhom pipikovi mu ho radsej zacnem skorej po troske pretahovat, aj ked vlastne opat to dam ako ulohu manzelovi 🤐

mena su inak hrozna dilema vzdy, lebo napr. ja s manzelom sa pri maloktorych menach zhodneme, to je proste katastrofa, takze pri Markovi (prvy syn) sme sa zhodli, ale pri babe by som chcela Lianu, Pavlinu, alebo Karolinu, ale kedze bude druhy pipik, tak som sa rozhodla, ze na druhom muzskom mene by sme sa my dvaja urcite nezhodli, takze to bude tentokrat po manzelovi RICHARD, to meno sa super hodi k priezvisku a v podstate sa mi to meno paci, kedze sa tak vola moj vyvoleny 😀 Nikdy som sice nechcela dat meno po tatovi, lebo sa mi to nepacilo, ale NIKDY NEHOVOR NIKDY

v nedelu svokor oslavoval 60tku a poviem vam , ze som sa tak prejedla, ze mi bolo hrozne blbo a nemohla som spat a na druhy den som bola 3x na wecku....no proste uz nikdy viac... 😒

inak jak som vas citala, tak tusim az dve z vas meraju presne ako ja 158cm, dobreho vela nenarastie, ze 😀 😀 😀
inak s tym priberanim, pri prvom tehu to bolo +20kg a to bolo na moju vysku az az....no a teraz zatial +3kg, tak uvidime, ci to bude menej, tych 20kg som zhodila cca za 8 mesiacov (kojila som ) tak mozno aj preto... 😉

pepppe
16. feb 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš baby mam otazku som v 21tt a vcera aj dnes citim bolest v brusku ako na mrchu,keby som ju mala dostat,,toto som mavala niekedy zaciatkom tehu,moze sa to objavovat aj neskor???

karinnka
16. feb 2010

peppe...ano moze 😉 aj cele tehu....ja stale dufam,ze budeme mat dievcatko...pretoze vyberom mena u chlapca je problem...Mam sice provizorne Peter a David,ale stale to nie je ono....vsak uvidime....

pepppe
16. feb 2010

jezisi dakujem karinka,lebo dlho sa to neobjavilo len vcera,tak som sa zlakla,ale dakujeeeeem 😉 som si riadne vydychla veruze

mima89
16. feb 2010

tak a mam to potvdenie konecne...este zbehnem do tej lekarne o pol 4 a budem spokojna 🙂

kocky vy co uz viete ake pohlavie sa skryva vo vasom brusku-vy ste aj nieco platili myslim nieco naviac nejaky poplatok za zistenie tehotenstva alebo vam to povedal len tak... moj s iza to pyta 7 eur...

a vy co cakate baby mate chut skor na sladke alebo na masko? ja furt len sladke by som...a ovocie a kúkuricu! tu aj kazdy den 🙂 tak neviem co to bude nejaky vegetarian :D

mirka285
16. feb 2010

poplatok zato aby mi doky povedal pohlavie?tak to je pekne chamtavy doktor,take daco som v zivote nepocula ☹ meno Richard sa aj mne paci,a ostatne co sa mi pacia tak sa tak uz vola snad kazdy treti chlapec,tak uz sa mi nepacia,respektive asi ich casto pocujem..Alex,Samko,Matus,Adam,Jakub... 😒 a co sa tyka chuti,ja na sladke nemam vobec chut zato by som stale jedla stiplve a cakam dievcatko,teda ak jej nahodou nenarastie pipik do jula 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre