Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
18. feb 2010

Mne vyšiel jedine test podľa krvných skupín, graf ani ten čínsky nie...na 100% mi dnes potvrdili, že budeme mať chlapčeka, na základe odberu plodovej vody, presne podľa môjho tušenia 🙂 takže- tešíme sa na Daniela

sunnygirl
18. feb 2010

pomóóóc...............kde ste sa všetky stratili, stúpili ste na zmyzík? 😒 😨 😕

lenkaaninka
18. feb 2010

no tak prosím ťa maxara nar.29.07 1982 a počatie 27.10.09 ja som asi nechápavá

🙂

bellablonde
18. feb 2010

gratulujem monline 🙂

sunny si písala, že si si ušila tehu nohavice... to len tak máš inšpiráciu a ideš, striháš a šiješ ? alebo máš osvedčené časopisy? 😉 celkom ma to zaujíma

maxara
18. feb 2010

sunny tu sme.. neboj... belle som poradila, aby si zasiala jacmen a psenicu a polievala kazdy den mocom a podla toho co prve vyklici, tak podla toho bude chlapcek alebo dievcatko... tak preto sa smejeme

monline - supeeeer, gratulujem

lenkaaninka
18. feb 2010

hej to som niekde aj čítala že kedysi sa to tak robilo 🙂

bellablonde
18. feb 2010

inak to je dobrá vec vedieť trochu narábať s ihlou. (ja teda moc neviem) hocikedy treba niečo bábetku skrátiť, prešiť... tu v blave už nevedia čo za to pýtať u krajčírky..

sunnygirl
18. feb 2010

bellablonde
no práveže ja nemám strihy a ani neviem zohnať, takže som si kúpila tehu nohavice a podľa nich, som sa bála, že to nezmáknem, lebo ja sa väčšinou kopnem na strihoch, ale sú super. Ušijem si asi ešte aj letné, kým mám stroj 🙂 a chcem aj tuniku a tie šaty.
Len popravde, ja musím mať náladu, inak ani rovno neprešijem 😖

sunnygirl
18. feb 2010

lenkaaninka, maxara, to fatk funguje to stými semiačkami ..........ste mi teraz vypleštili oči 😀

belablonde, tak to máš pravdu, neboj aj tu pýtajú palky a to sme malé mesto, skrátenie nohavíc a rukávou na saku aj 500,- Sk 😠

maxara
18. feb 2010

lenkaaninka chlapec podla cinskeho

sunnygirl
18. feb 2010

maxara, ďakujem. Aj vyberáš poplatky za prácu "veštice" 😀

bellablonde
18. feb 2010

ja sa zas neviem do toho dokopať.
Kedysi ešte na strednej ma šitie veľmi bavilo, dokonca som si sama niečo povyrábala a aj nosila. Teraz po xx rokoch už akurát tak prešijem gombík...
Si fakt šikulka. 😉

maxara
18. feb 2010

sunny to som nasla na jednej stranke

maxara
18. feb 2010

ja som straaasne chcela vediet sit, ale ostala pri skracovani nohavic, kedze mam kratke nohy...
sunny - 🙂 kolko mi posles??

sunnygirl
18. feb 2010

tak ma tušák asi nesklamal, ja stále tvrdím, že to 1. bolo dievčatko. Inak ozaj je možné, že niektoré páry nemôžu mať dievča, alebo žena nevie vynosiť dievča a aleo chlapca. Moja svokra prišla o jedno v 5. mesiaci a má 2 synou, poznám ešte jednu čo tiež prišla v 5. mesiaci o dieťatko (umrelo) a má dvoch chalanou, že možno aj čakali dievčatká, len jednoducho to nedošlo do úspešného konca...................trepem asi blbosti, ale ma to napadlo. A niekto má párik

bellablonde
18. feb 2010

maxi má aj taký čarodejnícky nick 😀

sunnygirl
18. feb 2010

maxara: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............zopár úsmevov pre potešenie

maxara
18. feb 2010

baby tu su tie semienka a aj ine babske povedacky

http://www.pohlaviditete.cz/jak-urcit-pohlavi-d...

a tu mate, ako si urobit pohlavie, ktore chcete... inspiracia pre dalsie babatka 😀 😀
http://www.pohlaviditete.cz/jak-ovlivnit-pohlav...

bellablonde
18. feb 2010

sunny niekde som to čítala aj ja. Teraz sa mi marí ako si napísala, že nemôže žena vynosiť niektoré z pohlaví...

sunnygirl
18. feb 2010

z manželovej strani jeden len chlapcov, druhý len dievčatá, tretí párik a šrvrtá párik a z našel samé páriky 😀

sunnygirl
18. feb 2010

tak to nie je blbosť, ja som taký večný pozorovateľ

maxara
18. feb 2010

sunny - usmev mi staci... to mi vzdy dviha naladu... nabuduce si dam nick rovno abrakadabra 😀 😀 😀 iba pre vas
inak moja mama tiez dve babatka potratila, medzi mojimi sestrami a mnou a vraj teda chlapcekov, tak neviem

sunnygirl
18. feb 2010

belablonde:
ďakujem, keď už bude pojazdný foťák tak hodím gate do albumu 😉

sunnygirl
18. feb 2010

inak my sme tu všetci nejako nadaní:
Zrzulka teraz maľuje na hodváb (teraz míňa velké lóve na výbavičku v UK) 😀
maxara fixkuje na bodynká ako nástenkárka 😀
ja šijem ako švadlena 😀
mojalili vyvára ako majster kuchárko a potom nám slinky tečú 😀

ešte sa pochválte dievčatá, čo robíte 😉

sunnygirl
18. feb 2010

maxara:
aj ten na tvoje fotečke je veľmi milý, máš tam veselú fotku 😵

bellablonde
18. feb 2010

kočeny idem off, pomaly sa mi budia chalani.

Dnes mám doma aj Veľkého, chúďatko ani do práce nevládal ísť, sklátila ho niaka knajpa... lazaret funguje ďalej 😝 ...

sunnygirl
18. feb 2010

ostali sme tu samé????????????????????????? ☹

bellablonde
18. feb 2010

...a môj duch je stále s vami... sunny, nezabúdaj 😀

už som fakt preč , pa

lenkaaninka
18. feb 2010

🙂 no u nás majú všetci baby 🙂 max to aby som aj ja začala sadiť.

aj slenenú gulu máš? 🙂
ono s vela vecami sa treba v živote zmieriť...ja som zas závidela všetkým babám ked nosili výstrihy a ja som vyzerala ako keby som si prsia doma vo vytrine nechala aj ked po dvoch detoch je to tak na dvojky

tak som vždy vravela humor mám po mame a prsia po tatovi 🙂
a teraz tak na trojky ale aj tak potom vyfucia ako balony 😉

maxara
18. feb 2010

sunny - ja som povodne zahradna architektka, hm? 😀 to aby som nebola len nastenkarka 😀 😀 a ta fotka je vystrihnuta z predsvadobnych, takze tam sa usmievam stastne a od radosti...
a inak tie deticky, keby sa narodili by boli pravdepodobne chlapci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre