Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janatt23
19. feb 2010

maxara, si sikulka. boze kolko nas tam je 😀

maxara
19. feb 2010

baby tak ja si teda taku stuzku upletiem, nieco ako tenucky naramok priatelstva.. to moze byt?

dugyna
19. feb 2010

sunny akde som to napisala?? 😕 😨

inak ja mam TK 80/50 😀 a sice nema busenie ale zadychavam sa..a schody peso to je pre mna uz teraz horor 😀

musism sa vam pochvalit..vcera som vyrobila sliz na pranie 😉 dnes v nom prvy krat periem..zatial len take klasicky spinave pradlo..ale skusim potom aj take nejake spinave..aj ked to budem musiet asi nieco zakyckat 😀 ..zatial som spokojna..lacne eko a super 😉

maxara
19. feb 2010

ty kokos, fakt 65 kusov... normalne som rada, ze z celeho SK, ze nebudeme v jednej porodnici 😀 aj ked by bolo fajn, keby sme sa takto stretli, hm?

dugyna
19. feb 2010

sunny 😀 😀 😀 diky no skriatok zabludil do mojich pismeniek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj az mi slzy tecu

dugyna
19. feb 2010

maxi ja sa bojim ze je nas tak vela v juli..ze sa mi na antolskej neujde miesto.. 🙂

strasska
19. feb 2010

Maxara, to mas super, presne to som chcela dodat, ze alebo aby mal kocik aspon reflexne pasiky, ale nevedela som si spomenut na slovko reflexne 😔 😀 😀 😀

katy1979
19. feb 2010

dugyna neboj miesto sa nejake najde. ja som rodila v juli v ruzinove v noci a rodila som sama. je to sice skor vynimka ale niekam nas len potlacia. pozri ja budem akurat odchadzat z porodnice a prides ty takze si to vymenime 😀

jaruska8
19. feb 2010

Pozerala som sa do tehu knižky a tam, že včerajší tlak 145/78!! Ja čo mávam 100/60, bola som naozaj nervózna. 😉 😉
Inak, chválim, super tabuľka, naozaj. Klobúk dole!! 😉
Dnes sa odfotím a dám sem fotku, zdá sa mi, že mi bruško narástlo, už je pekne guľaté. 😀

dugyna
19. feb 2010

katy ok ..alebo keby chcela ist mala skor..tak mozes ist na vymenu za mna 😉 ..a mozno sa tam stretnem 😉 😉

maxara
19. feb 2010

Strasska - tehotenska demencia? 😀 😀 😀 na mne prekvita... zabudam viac jak moja mama
katy teba som hladala... no este ze si sa ukazala sama 🙂

maxara
19. feb 2010

baby a vy chcete muza pri porode?

katy1979
19. feb 2010

maxara ja vzdy kym vsetko presmejdim tak sem uz nemam cas ist, kedze synator drichmne tak hodinu

dugyna neboj aj ja pocitam ze porodim v juni. aj prvy sa pytal na svet skor

janatt23
19. feb 2010

moj sa rozhodol, ze pojde so mnou 🙂 pripada mi to ako dobry napad. nech vidi, cim musim prejst 😀 a bude mi tam oporou 🙂

katy1979
19. feb 2010

ja ano chcem muza pri porode. nech si to uzije vsak on za to moze 😀
ale nie ja ked som rodila tak ho poslali domov, ze to ma cas, takze som tam bola skoro cely porod sama. a ked uz konecne prisiel po 13 hodinach tak malý bol do pol hodinky vonku, takze si toho vela neuzil. ale aspon mi mal kto na brucho tlacit tie dve hodiny

sunnygirl
19. feb 2010

dugyna:
aký slíz? Daj recept 😉 A tie schody to aj pre mňa horor, aj kopček.

kafoditka
19. feb 2010

MAXA, moj muz chce byt pri porode urcite.. 😉

kafoditka
19. feb 2010

letiiiim ja pre krsnatko do skolky, paaaaa

sunnygirl
19. feb 2010

kafoditka:
páááááááááááááááááááááááááá

maxara
19. feb 2010

pytam sa preto, lebo na fore Kramare to baby rozoberali a odkazali aj na inu diskusiu tu na konikovi, ze muzi s tym maju dost problem... ze akoze ked sa pozru pri porode tam dolu, tak im z toho prepne a potom sa boja so zenou mat sex a podobne... 😕 ale rozobrali to aj z tej stranky, ze asi zavisi od povahy a od toho, ci muz chcel ist sam od seba, alebo ze zena robila psie oci alebo nedaj boze tam bol z donutenia... ja som to brala ako samozrejmost a drahy vyzeral byt s tym zmiereny, ale ked som si to precitala, co tam tie baby pisali, tak som mu vravela, ze ked ma obavy tam byt, nech sa vyjadri a on ze "uff, to som rad, ze tam nemusim byt...ja by som odpadol..." 😒 tak ja ho radsej nutit nebudem... akoze ma to aj trosku sklamalo... mna sa nikto neopyta, ze "taaak, pani, a je to tu... idete na salu? alebo pockate na chodbe???" sakra... ale ak by to mal byt pre neho fakt nejaky traumatizujuci zazitok, tak radsej ho nechat sa rozhodnut bez akehokolvek aj najmensieho natlaku... ani psie oci...

maxara
19. feb 2010

urcite si myslim, ze ked chlap hned automaticky povie, ze tam chce byt, tak s tym problem mat nebude... ale ten moj bol na tuto temu vzdy ticho a ked som sa ho to opytala, ja som asi pouzila taku tu otazku "vsak pojdes so mnou.." tak sa zatvaril tak vselijak a povedal, ze no ked chces velmi tak jasne ze pojdem... no ale videla som, ze mu to nie je vsetko jedno...

janatt23
19. feb 2010

maxi no nemusi to zniest kazdy chlap..... ale je zaujimave ze zeny pri tom neodpadnu 😀 este aj tlacit vedia 😀 😀

maxara
19. feb 2010

ved len ked mi brali krv na gynde, tak sa musel otocit... 😀 😀

tatianka.g
19. feb 2010

dugyna davam si calibrum, v prvych troch mesiacoch som jedla tie modre a teraz si davam ruzove myslis ze je to zbytocne alebo nie vhodne?

maxara
19. feb 2010

akoze bol zlaty, ze ked velmi chcem, tak prezije to, ze odpadne na sale... 😅 ale napr. povedal, ze fuuuj, ale nemusim strihat pupocnu snuru, vsak?

jaruska8
19. feb 2010

Táni, ja beriem Femibion400, ascorutin, vitamin C, calcium a magnézium, tak si myslím, že Calibrum babyplan je ok. 😀 😀 😀

katy1979
19. feb 2010

muz moze ist pocas druhej doby porodnej na chodbu nemusi byt vnutri. moj muz stal pri hlave potom len prebehol za malym a ked sa vracal ze on sa tam radsej nepozrel. oni ich dole ani nepustia tam by zavadzali.
a strihat pupocnu snuru no zavisi na akeho lekara narazite. detsky lekari to nemaju velmi radi, lebo oteckovia su nervozny a zdrzuju.

katy1979
19. feb 2010

ja pocas tohto tehu neberiem nic. pocas prveho com brala calibrum, potom som na to pocula vselijake nazory tak som to brala iba ked ma napadlo.

jaruska8
19. feb 2010

Aj kamarátke povedal doktor, že vitamíny sú blbosť a zbytočne drahé, ale mne ich napríklad odporučil, najmä C, kvôli špineniu, aby sa posilnili cievy.

tatianka.g
19. feb 2010

katy a teraz neberies ziadne tabletky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre