Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
11. jan 2011

@monline dobru ja idem tiez moja to urobila vcera a ratam ze aj dnes to tak bude tak hadamaspon 3-4 hodinky pospim ..

bambola
11. jan 2011

@monline dakujem, si prva 😉
dobru noc

bambola
11. jan 2011

@tinaki1275 dobru

tinaki1275
11. jan 2011

@bambola chod sa napit nealko pivka ked siuz taka "starena" a hlavne sa chod vyspat..ono uz ti neni 25!!!

bambola
11. jan 2011

@tinaki1275 😀 😀 dam si vineu 😀

sunnygirl
12. jan 2011

tak sa mi sem podarilo doraziť, Lenka ešte spinká 😅 , Chcela som sa opýtať, chodíte plávať s detičkami? Koľko to stojí? Ako dlho to trvá? Čo tam robíte?...
Inak dobré ránko a pekné písanie, pa 🙂

sunnygirl
12. jan 2011

@bambola všetko nááááááááááááááááááááááááááááááááj 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
12. jan 2011

😅 ja som si svoju 30-ku ani neuvedomila, lebo Lenka mala mesiac a nejako mi to nedošlo 😀 😀 😀

bambola
12. jan 2011

@sunnygirl dakujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
ja s malou chcem urcite chodit plavat ale cakam na teplejsie pocasie, takze tak v marci cca 🙂 tu v BA je to drahe jak slak ☹ (na jednu plavaciu hodinu to je 500skk 😠 ) ale mala je vo vode vo svojom zivly a myslim si, ze sa jej to bude pacit.
na plavanie uz chodila zrzulka s patkom a lela s laurou, neviem ci este niekto.

bambola
12. jan 2011

Inac dobre ranko 🙂

sunnygirl
12. jan 2011

ešte som tu Lenka spíííííí

sunnygirl
12. jan 2011

inak aj tu je to hrozne drahé 😖 , od 70 do 100 € na mesiac 8 vstupov 😒 a to nerátam cestovanie, plavky (aj sebe) a všeličo iné a to je len Zvolen a okolie 🙄

bambola
12. jan 2011

@sunnygirl ano tu je to 135€ 😒 ja plavky mam len ci sa tam s tou panvou teraz narvem 😀 ked tak vezmem bikiny 😉 (ale zas to mlandrave brucho) ja som tusim prave ale minule pozerala , ze v BB to mali za rozumnu cenu. len ja k nasim nikdy nejdem dlhsie ako na tyzden-dva tak to by sme nestihli vychodit kurz 😔

sunnygirl
12. jan 2011

jééj ty si z BB?

sunnygirl
12. jan 2011

no ja plavky nemám tu v ZV aj za 2.000 korún kúpim, tu je všetko predražené no a ak si prirátam teraz ten drahý benzín do BB, uf tak neviem neviem ☹

sunnygirl
12. jan 2011

asi sme doplávali 😨 tak veľmi som chcela chodiť s Lenkou, aj ona ľúbi vodičku aj keď možno by sme to rýchlo ukončili, lebo jej je rýchlo zima vo vode, má hneď modré pery (to má po mame, ja som tiež nikdy dlho nevydržala v bazéne, hneď mi bola zima) ale aspoň skúsiť 😉

sunnygirl
12. jan 2011

Lenka volá ...

bambola
12. jan 2011

@sunnygirl ano z BB 🙂 tak mne sa to zda tiez prehnane drahe ale zase chcem jej dopriat 🙂

gabika41
12. jan 2011

@bambola gratulujem... 🙂 ja si uz vobec nepametam ake to bolo v Tvojom veku...... 🙂

bambola
12. jan 2011

@gabika41 ale no 😀

bambola
12. jan 2011

bola som sa teraz pozriet na malu a nasla som ju spat na bruchu, najprv som sa dost zlakla az som nou zatriasla, ani sa nezobudila ale dycha 😅 fuj, ale som sa prelakla. este nikdy takto nespala 😕

katarina7777
12. jan 2011

@bambola Buon compleanno ! 😉

katarina7777
12. jan 2011

@bambola to ti mala spravila narodeninove prekvapko 🙂

bambola
12. jan 2011

@katarina7777 grazie cara 🙂 no....ale ake neprijemne 😖

lutsine
12. jan 2011

máme 6 mesiacov 🙂

kafoditka
12. jan 2011

Bre ranko 🙂
Vcera vecer som pozerala super cesku komediu, som sa nasmiala 🙂 O polnoci som myslela, ze este nakuknem na kona, ale klipkali mi oci, tak som sla rovno spat..
@bambola vsetko najlepsie k narodeninkam 😵 Mati, mne maly uz mesiac spi tak, ze ked ho ulozim, je chvilu na boku a potom sa prehupne na brusko, kolena pod seba tak, ze ma zadok vysoko 😅 ale asi tak mu je najlepsie 😉
@lutsine gratulka k pol rocku 😉
@katarina7777 ako pripravujes malemu cestoviny? teda s cim? Ja som mu spravila s kuracim masom a brokolicou, kvapka olivoveho oleja - a myslis, ze mi to jedol?? jasne, ze nie 😠 strasne sa mi pokazil v jedeni a nechapem, po kom ma taku fajnovu papulku 😒 ani kupovane hippky, ani varene jedlo...

adelaine
12. jan 2011

dobre ranko 🙂
drobec mi spi, tak som nakukla...ale ficim mu nachystat obed, lebo mi neda uz potom vydychnut...dnes bude mnamko,
hokaido a kuracinka 😀
chcela by som mu urobit niekedy aj ryzu...aky ste robili pomer, aby sa robre uvarila, ev. rozvarila?
a s cim ste ju potom podavali? so zeleninkou?

@bambola vsetko najlepsie k okruhlinam ! 😀 a
@lutsine Maximkovi k pol rocku 😉

bambola
12. jan 2011

@kafoditka no chodim ju teraz kontrolovat kazdych 5 minut pre istotu 😕 keby spavala vo svojej postielke tak zapnem Nanny, ktoru tam mame samozrejme odkedy nam ju namontovali uuuplne zbytocne 😠 esteze som za to neplatila lebo by ma porazilo 😉

bambola
12. jan 2011

@adelaine uf, nestras 😀 dakujem 🙂

kafoditka
12. jan 2011

@bambola a kde ti mala spava?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre