Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
28. feb 2010

idem si otvoriť čerešňový kompót

poslušne hlásim, že kopance ešte nie sú, ale mm počúva v brušku pukanie a poviem vám keď sa mi veľmi rozbúcha srdiečko, tak vtedy tam asi robí kotrmelce, aspoň mm tvrdí, že ho/ju vtedy viacej počuť....... 😀

sunnygirl
28. feb 2010

nie mirak, ale mirka

mirka285
28. feb 2010

sunny lebo dodacia lehota je mesiac ☹ to ja som si naivne myslela ze pridem a kupim a prd..prisla som,zaplatila zalohu a teraz nesiec musim cakat kym mi ju dodajua kupili sme aj novu postel ,taku k tej komode,ono je to masivne drevo,takze velmi pekne,ale aj velmi drahe 😒 ked to pride hodim foto,ale uz teraz mam obavy ako tu postel napraceme do tejto melej panelakovej spalne 😒

mirka285
28. feb 2010

ryban a ty si k tomu kupila tu navetta korbu?

rybaanka
28. feb 2010

mirka mala som stastie, ze spoluziacka predavala komplet tento kocik nahodou som na nu natrafila, takze je v kompletnej vybave(sportak, vanicka, autosedacka + adapter na autosedacku pre lepsiu bezpecnost babatka)aj so zateplenym nanoznikom, prsiplastom, takou ladvinkou na rukovat kocika 😉

sunnygirl
28. feb 2010

Mirka
oukej, tak ja si počkám kým príde a neboj pomestíte sa. Veď aj my máme 2 izbový, ale to je zasa pravda, že je rozdieľ medzi dvojročnou domácnosťou a trinásť ročnou domácnosťou 😉

strasska
28. feb 2010

ahojte,
sunny mas krasnu vybavicku, ja ked som si kupovala vecicky pri Miskovi, tak som normalne mala problem najst neutralne. Zasadne som kupovala na chlapcenskom oddeleni, lebo tie sa dali pouzit aj pri dievke. 🙂
Dievcenske oddelenie - sice uzasny vyber, ale vsetko ruzove, alebo same volaniky a kvietocky.
A normalne som skoro nic nevedela najst zlte a mne sa tak pacia babatka v zltom. ☹
Ale sunny, ty to mas krasne 😵

mirka285
28. feb 2010

ryban ak ho budes mat doma odmerias mi vnutorne rozmery korby a aj sportovej casti?som to na nete nevedela najst,diky 😉

meruska
28. feb 2010

no baby, ste ma nepotesili s tym x-landerom ..ja som si vahu kociarika ani nevsimla...samozrejme som najprv pozerala na vzhlad 🙂 vsak vyberam svoj prvy kocik 🙂 v kosiciach ho este ani nemaju, teda tu novu kolekciu, tak ho ani nemam kam ist popozerat...

oacka.... vcera sme boli v optime a v All-toyse som si nechala predviest ten Jane, ktory som chcela z o-baby a mna teda riadne sklamal... sportova cast sa neda otacat a vanicka je malinka...sme mali so sebou meter a sme namerali len 31 cm sirku a dlzka 74,5 cm.... ja teda hladam zas nieco ine 😝

rybaanka... ozaj pomeraj tu naveru a ten GT3 sportovu cast...tiez vyzera pekne 😉

mirka285
28. feb 2010

meruska fiha to ozaj je vanicka na Jane taka mala?lebo mne ten kocil,teda aspon ten sportiak trojkolka vzdy pripadal taky velky nemotorny...ale som zistila ze niekedy vzhlad kocika uplne zkresluje vnutorne rozmery,preto som zvedava na ten GT3,lebo ten sa mi celkovo pozdava,ale Rybanka pisala ze teutonka ju sklamala,ze je vraj mala a k tomu co ja viem tak teutonka ma vnutorne rozmery korby vacsie ako ta GT3...tak som zvedava ako je to s tou sportovou castou..je to veru komplikovane s tymi kocikmi,clovek fakt aby chodil po obchodoch s metrom v ruke 😀

meruska
28. feb 2010

mirka285... my sme vcera nabehli do 2 obchodov naozaj s metrom v ruke 🙂 povodne sme chceli Cam cortinu...ale po pomerani sme zistili ze nam nevojde do vytahu..je o 15 cm dlhsia ...
tak sme merali ten Jane...ten mal zas kratku vanicku... a nic ine nas zatial neoslovilo

a co hovorite na casual play?

ja totiz hladam nieco s velkymi kolesami a najlepsie s nafukovacimi...mate s nim neake skusenosti, pripadne vase kamaratky?

mirka285
28. feb 2010

casual sa mi dizajnovo paci a tu na koniku v teme vybava najdes aj recenzie na neho,myslim ze docela pozitivne,ze kocky co ho maju su spokojne...mrkni tam 😉

maxara
28. feb 2010

Ahojte babulky, tak mne zase blbne internet... mam uz vsetko porobene co som chcela, len som si spomenula, ze som slubila urobit jednu zahradu, teraz ako budem na PNke, ale straaaasne sa mi nechce... je na to nejaky liek? na lenivost? 😖 asi tazko, ze...

lucka_o
28. feb 2010

sunnygirl to rybankaaa ma narodky nie ja🙂 takze RYBANKA vsetko najlepsie prajeme🙂

inak mne komodu bude robit manzel uz len dokupim prebalovaciu podlozku a hotovo...vanicku tam zabudovanu nechcem

a ten casualplay tak my sme rozhodnuty pre S4 v zelenej farbe....uz len zhanam najlacnejsiu ponuku....
ten kociar mi pride velmi dobry a stylovo mi sedi...ma nafukovacie kolesa a vanicka je dost velka...

sunnygirl
28. feb 2010

lucka-o
ďakujem za upozornenie, som to poplietla.......... 😉

strasska
ďakujem za pochvalu

RYBANKAA
všetko najlepšie k narodeninám................... 🙂

zrzulka
28. feb 2010

Ryban takze nakoniec si tiez nekupovala novy kocik??? ja tiez zvazujem ci novy ci uz pouzity ale vo vybornom stave so vsetkym prislusenstvom za normalnu cenu... ten PP sa aj nam pozdaval.... je ozaj obrovsky. Aku mas farebnu kombinaciu????

babulky co mate deticky. Maju uz samostatne izbicky alebo su este s vami? ja by som malu chcela uz osamostatnit ale bojim sa ze ked sa rano zobudi, zlezie z postele a bude vystrajat nejake lotroviny. ona si este neuvedomuje vsetky nebezpecenstva ktore jej hrozia (no vsak ktore dieta v jej veku ze jo???) Bojim sa ze aj si budem chrniet a ona si moze nejako ublizit. Ako to mate "osetrene"? Ale zase na druhej strane by bolo fajn keby uz bola vo svojej izbe.... no to su dilemy....

zrzulka
28. feb 2010

Sunny krasnu vybavicku chystas drobcekovi....

sunnygirl
28. feb 2010

zrzulka
ja som si na internete vyhliadla použitý kočík, farebne modro-červený, aby bol aj aj 🙂

sunnygirl
28. feb 2010

ale kočík by som chcela kúpiť až niekedy apríl, máj, lebo ja ho nemám veľmi kde dať, tak uvidím, či ho dovtedy bude mať

lucka_o
28. feb 2010

baby nebojite sa kupovat take veci uz teraz? mna mama stale okrikava, ze este je skoro.....

lucka_o
28. feb 2010

a co poviete na toto?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5601999&tab=1

rozmyslali ste nad niecim takym?

zrzulka
28. feb 2010

Luci nie nebojim... pri malej som kupila uz v 15tt 🙂))ja som proste typ ktory chce mat vsetko dopredu prichystane. nerada by som behala s kotlikom a zhanala .
Ten zeleny je naozaj krasny. ja zelenu mozem....

A lehatko mame este po malej, to kupovat nebudeme nove....

lucka_o
28. feb 2010

zrzulka...ja mam asi vsetko zelene...a este aj oranzove.....
ked ja uz teraz viem co chcem, ale mamca furt ze skoro....ze nic nieje iste....

a mate vibracne? ake mas s nim skusenosti? je to dobre? v mojom okoli to nema nik....

zrzulka
28. feb 2010

je to presne ten isty typ co si sem dala link... len vyzera trosku inak a ja si ho chvalim. Dost som ho vyuzila pri malej... ked som potrebovala porobit. Tie vibracie ju ucicikali k spanku. Ale vraj niektorym detom to vadi. Ono s ato vsak da aj vypnut... toto nase aj hra melodie. ma tiez hrazdicku. je to tiez FP. da sa dat potah dolu ak sa zaspini.... Prave preto som ho ani nedavala prec lebo sme s nim boli spokojni.... I ked teraz som videla uz aj krajsie...

my mame toto:
http://www.veba.sk/baby-lehatka-pre-deti/4554-f...

lucka_o
28. feb 2010

aj na tot som pozerala....ale z tohto sa da aj kresielko spravit....

pozrite co som nasla baby..a celkom to sedi pre levicatka🙂

http://www.drewex.sk/index.php?id=detail&kat=po...

zrzulka
28. feb 2010

Luci to je peknucke, nevidim tam ceny...

kafoditka
28. feb 2010

Ahojte kocky! Po premakanom dni v zahrade som konecne okupana doma, spokojne unavena, maly kopka v brusku o dusu...

Dugy...kde si?? 😉 vsetky sme hrozne zvedave ako dopadol tvoj den D...

Mirka... rozmyslas o kupe pp gt3 ked uz mas zajednanu teutonku?? Mozes mi prosim ta napisat, ci si musela platit nejaku zalohu a ak ano, tak kolko % z ceny??

zrzulka
28. feb 2010

ja potrebujem nieco do kolisky. nejake hniezdo nech to ma drobec pekne makkucke....

Inak nase deturence budu levicata??? ani neviem ake znamenie je v juli. Ja som bola v tom ze rak....kedze mam termin este koncom juna....

lucka_o
28. feb 2010

4 dielny set stoji okolo 60 eur

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre