Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
14. júl 2011

@kristip - maju vyborne misi na salaty a ovocne salaty v ikei za cca 5 eur. su sklenene a velmi vdacne. 🙂 ja v nich robim vsetky mozne salaty....jaaaaaj, akurat citam ze chces misu len a len na ovocie 😉

minizu
14. júl 2011

@ywett ja davam zatial masko len 2x do tyzdna..... Jaaaaj hned by som na tcom vybehla pozriet. Toho roku som tam este nebola. Dobre je tam?

kristip
14. júl 2011

@bellablonde zameriavac vcera bol a bol velmi vtipny. My budeme mat kombinaciu nejakej svetlej drevotriesky, neviem presne nazov, s farebnym sklom - svetlomodrym a svetlozltym. Budu to take stvorce... inak tiez mame take vychytavky ako napr. pohlcovac vlhkosti, kt. sme museli mat v podnajme, lebo garsonka bola urobena z garaze... 🙂 a ine skvosty...

kristip
14. júl 2011

@katty17 dakujem za tip, ale Ikey sa chcem tentokrat vyhnut, lebo s Petkom to tam bolo minule na nevydrzanie. Inak poobede maju byt vraj burky, tak neviem, ci sa vyberiem aspon do Tesca...

bambola
14. júl 2011

@katty17 no delfin neviem kde je 😅 ale ja sa chystam na tehelko niekedy alebo do bergbad v hainburgu 😉 chcela som ist aj na rosnicku ale vcera hygienici vypustili a uzavreli detsky bazen 😔 esteze sme tam nestihli ist 😖
@minizu zuzi nechcem ti do toho gundzovat ale ziviny z maska su dolezite a deti by mali masko castejsie (mne pedina povedala, ze 6x do tyzdna) ale ber to ako radu, nie kecanie do vychovy 😉

minizu
14. júl 2011

@bambola v pohode. Ja sa praveze riadim radami ohladne stravy od pediatra.... No tak si teda vyber 😉

bambola
14. júl 2011

@minizu ved aj to som tam chcela napisat, ze asi ti to poradil tak pediater 😅

alllexa
14. júl 2011

Dakujem pekne za gratulky pre Miska!

@bambola - aj ja som citala, ze by mali deticky papat masko 5 krat do tyzdna, takze vzdy s astresujem, ak nahodou nestihnem kupit cerstve. Lebo ho musim kupovat cca 3 razy do tyzdna, lebo najradsej mu robim veci cerstve. I ked teraz som si uz povedala, ze naco kupovat vzdy kopec masa (lebo obycajne mi ostalo, i ked som aj sebe z toho navarila) a zamrazila som mu take kusky.

@minizu - a ako mala? Zaspinkala? Predstav si, ze aj Misko po ceste zalomil, to som necakala, ked tak nervacil🙂.

@ywett - mne maly spi tak dva razy za den po hodinke. A spat ide az okolo deviatej-pol desiatej a rano vstava o pol siedmej.

@kristip - skus kupit taku sadu oblecenia pre novorodeniatka, predavaju krasne veci. K tomu mozno este nejaky dudlik alebo hracku. Pripadne sa skus spytat jeho rodicov - mozno by sa im nieco zislo - vaha, vanicka, sterilizator... Chalanovi sa tazsie kupuje, neterke sme kupili zlate nausnicky. I ked my sme od nasich dostali taku zlatu pamatnu mincu.

minizu
14. júl 2011

@alllexa zaspala mi az o dvanastej. Prisli sme domov, napapala sa a isla spat 😉

kristip
14. júl 2011

@alllexa dakujem, este som zabudla napisat, ze je to uz ich druhy syn a tretie dieta, takze take prakticke veci maju, aj oblecenia kopu, aj po mojom Petkovi..., ale asi nejaky pekny kusok este kupim, prave sa chystame, no pocujem nejake hrmenie, tak este pockam radsej

kristip
14. júl 2011

@alllexa inak to s tym masom....ja som presne takisto stale kupovala cerstve a stresovala som... a teraz mu tiez mrazim male kusocky. Postupne prichadzame pri tych nasich detickach na dalsie a dalsie zlepsovaky 😉

bambola
14. júl 2011

@alllexa @kristip baby ja som mrazila uz od zaciatku, vsak to nie je horsie masko 😉

katty17
14. júl 2011

ja mam tiez od zaciatku masko naporcovane a pomrazene. na mileticke si kupujem pokazde cerstve masko a naporcujem si ho do mrazaku. potom uz len rano vytiahnem kusky a varim si na dva dni 🙂
ale ked robim uz pre nas tak z toho davam aj sandre. ved uz je velka baba 🙂 aj perkelt jej velmi chutil 🙂
baby, ja mam taku obrovsku chut na sladke ze dovi. a ja nemam nic doma ☹ jedine ak hippky 🙂

bambola
14. júl 2011

@katty17 ani granko? 😀

katty17
14. júl 2011

@bambola to si mam dat akoze suche granko???? 😀

katty17
14. júl 2011

@bambola ale taku krupicovu kasu by som si hned dala. mnaaaaaaam. len ja mam alergiu na mlieko takze by som ti to az tak nevychutnala ☹

sunnygirl
14. júl 2011

ahojte dievčtá,
chcem sa vás opýtať, ako vaše detičky reagujú na posledné očkovanie čo sa očkuje na 3x, Lenka mi horúčkuje a predtým mi nehorúčkovala po očkovaní

bambola
14. júl 2011

@katty17 mnam krupica 😝 tak ak si alergicka tak asi ani kyslu smotanu nemozes 😒 s grankom je vyborna (monline recept 😀 )
@sunnygirl mne reagovala na vsetky rovnako, cize vecer teplota a druhy den cely mierne zvysena. ale hovori sa, to tretie je najhorsie,, ale co je na tom pravdy neviem 😕

sunnygirl
14. júl 2011

@bambola no po očkovaní mala v noci 37,8 a dnes cez deň 37,4, je to teda oki? My sme ešte horúčku nemali,tak sa pre istotu pýtam,treba to nechať tak či? 😨

sunnygirl
14. júl 2011

ja chodím tak zriedka,takže gratulujem všetkým detičkám k ich sviatkom a samozrejme aj mamičkám. Pekné prežitie tohoto tropického leta 🙂 🙂 🙂

bambola
14. júl 2011

@sunnygirl to je v pohode 🙂

kafoditka
14. júl 2011

Caute baby 🙂 my mame dnes pekny den za sebou, boli sme v skanzene na Vychylovke, potom u znamych na kave - jedli sme pravy ovci syr a fajnove korbaciky, ktore samiy doma vyrabaju 🙂 baby mne maly v tychto teplach papa uplne minimum, ale nechce mi moc pit 😒 dostanem donho max. 3dc vody.. tak mu aspon davam stavnate broskyne, melon a nektarinky, aby mal aspon nejake tekutiny... Vsetci okolo mna sa cuduju, preco malemu nedavam kravske mlieko 😕 😕 mama do mna huci, ze mne uz davno davala a som tu a ze som moc citliva na maleho 😖 no potesi.. inak dnes som sa snazila zachytit maleho a padla som rukami na zem - odniesla si to moja obrucka ☹ Vypadol mi kamienok a z dalsieho mam polovicku obitu..musim to dat spravit. Mam chut si pozriet dobry film, idem pozriet co mam v pc, pekny vecer vam prajem
@allexa Miskovi vsetko najlepsie k narodeninkam 🙂
@sunnygirl Sunny podla mna je normalne, ze ti reaguje horuckou, my sme mali zvysene teploty vzdy v noci po ockovani, na druhy den uz bolo lepsie..
@bambola Mati, ja ked som malemu zamrazila porciu jedla a po case ju vytiahla, ze ju dam malemu zjest, tak mi to po prvom suste vyplul a bolo dojedene 🙄 chapes? fajnovy je panko... cerstve mi to zbastil len taky fukot...

sunnygirl
14. júl 2011

ďakujem vám dievčatá veľmi pekne za odpovede 😉 pekný večer

bambola
14. júl 2011

@kafoditka ma fajnovy jazycek 😝 inac aj mne papa mala teraz menej ale tiez som si povedala, ze je to tym teplom

merikac
14. júl 2011

ahojte babule,,dnes vas vobec nestiham citat a zial ani sa k Vam nedostanem, z prace som stihla nalozit akurat pracku, vyvesat pradlo- s rodinkou sme behli na nakup, este sme sa posantili v bazene pred osmou,,,,,,,Teraz idem zhromazdit veci ktore nesmiem zabudnut zbalit na dovolenku,,,zajtra som este doobeda v praci, do 14 musim pobalit a vyrazeme na dovolenku,,,,,,,prajem si, aby nasa nenarocna dovolenka bola minimalne taka v pohode ako tie predosle a uzili sme si v zdravi par dni oddychu a nicnerobenia,,,,,,,,,
@sunnygirl velmi dobre to znasa,,,pravidelne po ockovani reakcia Emmy byva horsia horuckuje okolo 38-38,5 aj 3 dni,,takze sa neboj, iste to dobre zvladnete 😵
@katty17 ked je nahrosie, spravim si piskoty s mliekom,,ale aby neboli moc rozmocene,,,,,,,,piskoty drzim vzdy koli detom,,a mlieko tiez,,horsie to je s tvojou tolerantnostou na mlieko,,no hold,,aspom budes krasna stihla 😉

ozaj aby som nezabudla, tak prajem v predstihu vsetko krasne k 1. rocku tym ktorych to caka nasledujuci tyzden,,,,,,, 😵 😵

katka55
14. júl 2011

ahojte. nas dnes necakane prisiel pozriet dedo z BB a priniesol malemu k narodkam trojkolku, takze sa uspesne prestavame zmestit do bytu 😀 ale aspon som ultra rychlo vyupratovala cely byt, nakupila, navarila a poobede sa tvarila, ze aky veget mam na materskej 😀
postrehla som temu mrazeneho jedla. ja maso mrazim uz od zaciatku, s tym nemame problem, ale zistila som, ze ked zmrazim hotove jedlo, tak to panko nechce jest. ale je pravda, ze ani ja to nemam rada 😒 take @kafoditka , tvoj Filipko nie je sam 😉 😉
no a zajtra nas caka vylet do hornej potône. musela som mapu studovat, aby som vedela, kam to ideme 😀 nas ocko totiz este na vianoce dostal poukazku na skolu smyku, tak ho ideme podporit. som zvedava, ake to bude 😉

katka55
14. júl 2011

@merikac peknu dovolenku prajem. uzite si to 😉

ywett
14. júl 2011

@minizu Zuzi, super je tam, mala preplazi celu plaz, alebo sa hra v piesku, do toho bazenika som ju nedavala..ale je tam aj sprcha, keby bolo treba schladit....dnes sme nakoniec boli len v starom meste pri eurovea

Kocky, poradte darceky na prve narodeninky. Malinka dostane trojkolku, dvd do auta...a co este? Mame vela darcov a sa ma pytaju a mne dochadzaju inspiracie...ma napadlo smykalka do detskeh 😉 😉 😉 😉 😉

Zajtra vyrazame smer Praha: zoo, aquapark, svadba...

ywett
14. júl 2011

@katka55 jej skola smyku..to je super, ja som na to bola v Pachfurte a mala som bobky, aj som si poplakala, bol to pre mna sok, smyknut sa, potom uz v pohode...Katka, napis potom ako sa vam pacilo...

inak ked masko davate pokrajane papaju vam to deturence, mne to vypluva, ale ked je zmixovane, tak v poho...tol ma najnovsi vytrt, lebo predtym aj pokrajane papkala

tinaki1275
14. júl 2011

@merikac peknu dovcu prajeme..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre